2024. Május 06. - 17:52:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498697 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2010. December 12. - 20:54:08
Válasz #2160
Nem elérhető

Taki


most kezdem össze szedni magam volt egy komolyabb váll sérülésem!!! :angry:most minden erőmmel azon vagyok hogy jó masszát alakítsak ki magamon!!!úgy hogy kell a biztatás! 8-)

2010. December 12. - 20:55:34
Válasz #2161
Nem elérhető

Jordan


most kezdem össze szedni magam volt egy komolyabb váll sérülésem!!! :angry:most minden erőmmel azon vagyok hogy jó masszát alakítsak ki magamon!!!úgy hogy kell a biztatás! 8-)

Remelem azota van mar baratno  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 12. - 21:01:58
Válasz #2162
Nem elérhető

Taki


naná ő adja be!!! :-):-)::

2010. December 12. - 21:07:51
Válasz #2163
Nem elérhető

Jordan


naná ő adja be!!! :-):-)::


Akkor vigyazni! Nehogy megint 6 ora legyen allandoan!  ;D Mivel nyomod?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 12. - 21:20:04
Válasz #2164
Nem elérhető

Taki


Egy közkedvelt szemes mocsokkal  „keletiblokk-béli keverék”!!! @-o

2010. December 12. - 21:26:33
Válasz #2165
Nem elérhető

Jordan


Egy közkedvelt szemes mocsokkal  „keletiblokk-béli keverék”!!! @-o

Ahhha  ;D Akkor ezek szerint te is bebizonyitod hogy:

Habár fölűl a gálya,
S alúl a víznek árja,
Azért a víz az úr!

 ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 12. - 21:37:17
Válasz #2166
Nem elérhető

Taki


Figyeld agyad! Mi jár fejedben?
Szabadon alkotsz! Elhiszed?
Vagy gátat épít huncut elméd,
s tudod, hogy többre nem viszed.

Gondolatot váltasz valóra,
ha mindig szépre, s jóra vágysz.
És megkapod, - legyen az bármi
- ha hited fűtött, mint a láz.

Jordan !!!! ;-oo-;

2010. December 14. - 15:35:28
Válasz #2167
Nem elérhető

Milo


Mi a véleményetek a La pharma 10mg-os metáról? Valakinek a kutyája,macskája nem használt ilyet?
Riceman

2010. December 14. - 16:15:36
Válasz #2168
Nem elérhető

kemi


Mi a véleményetek a La pharma 10mg-os metáról? Valakinek a kutyája,macskája nem használt ilyet?

spanom ilyet fog majd kiderül, töbiek szerint ofc metil van benne :DDD
de ha előbb kezded a kúrát, leinformálhatnál, hogy hat-e, vagy esetleg tényleg metil van benne és dobja ki....

esetleg ha teszel fel képet, és megirod privibe mennyiért vetted, akkor én is :D

2010. December 14. - 16:27:14
Válasz #2169
Nem elérhető

Milo


elsőnek danabolra gondoltam csak azt modták ,hogy ez jobb meg állítólag egy srác napi 2-3szemtől felszedett 8kg-ot. Arra lennék kivácsi hogy át akarnak verni vagy tényleg jó, csak ha meg át akar verni akkor nem tudom mér teszi, van nála több fajta meta, bármelyiket választhatom. 3hét múlva kezdem a kúrát,most csak gyüjtögetem a dolgokat. Ha azt mondjátok szar akkor nyílván nem veszem meg.
Riceman

2010. December 14. - 16:31:45
Válasz #2170
Nem elérhető

trobert2


elsőnek danabolra gondoltam csak azt modták ,hogy ez jobb meg állítólag egy srác napi 2-3szemtől felszedett 8kg-ot. Arra lennék kivácsi hogy át akarnak verni vagy tényleg jó, csak ha meg át akar verni akkor nem tudom mér teszi, van nála több fajta meta, bármelyiket választhatom. 3hét múlva kezdem a kúrát,most csak gyüjtögetem a dolgokat. Ha azt mondjátok szar akkor nyílván nem veszem meg.

víz fel-víz le ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 16:34:30
Válasz #2171
Nem elérhető

Milo


1szóval nem írtam hogy 8kg színizmot szedett fel. De ezt csak mondták,hogy mi igaz mi nem,ki tudja.
Riceman

2010. December 14. - 16:41:51
Válasz #2172
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
1szóval nem írtam hogy 8kg színizmot szedett fel. De ezt csak mondták,hogy mi igaz mi nem,ki tudja.
Na de mennyi idő alatt, egy év?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 14. - 16:45:01
Válasz #2173
Nem elérhető

trobert2


1szóval nem írtam hogy 8kg színizmot szedett fel. De ezt csak mondták,hogy mi igaz mi nem,ki tudja.
Na de mennyi idő alatt, egy év?



szerintem úgy gondolta hogy a kúra alatt ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 16:47:24
Válasz #2174
Nem elérhető

Jordan


1szóval nem írtam hogy 8kg színizmot szedett fel. De ezt csak mondták,hogy mi igaz mi nem,ki tudja.
Na de mennyi idő alatt, egy év?



8kg vizet egy het alatt sem nehez felszedni, csak megfelelo aminoplon tabletta kell hozza.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)