2024. Május 06. - 14:00:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498633 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2010. December 14. - 16:47:44
Válasz #2175
Nem elérhető

Milo


másfél hónap alatt. Annyit megfigyeltem hogy a danabol málós,könnyen morzsolható ,ez a la pharmas meg nem mrzsolgatható kettétörni se tudtam
Riceman

2010. December 14. - 16:50:47
Válasz #2176
Nem elérhető

trobert2


másfél hónap alatt. Annyit megfigyeltem hogy a danabol málós,könnyen morzsolható ,ez a la pharmas meg nem mrzsolgatható kettétörni se tudtam

ha másfél hónap alatt akkor nyugodtan kijelenthetjük hogy kis jóindulattal is 7kg víz volt:D másfél hónap alatt nem lehet se 5 de még 3 kg szín tiszta izmot sem felszedni!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 16:55:10
Válasz #2177
Nem elérhető

Milo


Nyílván nem. DE ne erre az infóra alapozzunk, csak van a jónéhány fórumos között vki aki ismerősének az ismerőse ;D,használt ilyet. Ha többen mondanák hogy jó ,akkor az jelentene vmit.
Riceman

2010. December 14. - 17:22:46
Válasz #2178
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nyílván nem. DE ne erre az infóra alapozzunk, csak van a jónéhány fórumos között vki aki ismerősének az ismerőse ;D,használt ilyet. Ha többen mondanák hogy jó ,akkor az jelentene vmit.
Megfelelő szteroid és növekedési hormon használattal ( hozzáértéssel, és vastag pénztércával ), egy év lenne kb.8-10kg izom felszedése ( tehát csak a minőségi tömeg ).
A többi shit-fuck ;D ;Dm, persze 1-2 hónap alatt 8kg, lóf.sz szteroiddal.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 14. - 17:30:15
Válasz #2179
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nyílván nem. DE ne erre az infóra alapozzunk, csak van a jónéhány fórumos között vki aki ismerősének az ismerőse ;D,használt ilyet. Ha többen mondanák hogy jó ,akkor az jelentene vmit.
Megfelelő szteroid és növekedési hormon használattal ( hozzáértéssel, és vastag pénztércával ), egy év lenne kb.8-10kg izom felszedése ( tehát csak a minőségi tömeg ).
A többi shit-fuck ;D ;Dm, persze 1-2 hónap alatt 8kg, lóf.sz szteroiddal.



Vagy még reálisabb esetben 2-3 év lenne 8-10kg izom építése. Én már elégedett lennék, ha 3 év alatt össze tudnám hozni.  ;D

2010. December 14. - 17:48:24
Válasz #2180
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nyílván nem. DE ne erre az infóra alapozzunk, csak van a jónéhány fórumos között vki aki ismerősének az ismerőse ;D,használt ilyet. Ha többen mondanák hogy jó ,akkor az jelentene vmit.
Megfelelő szteroid és növekedési hormon használattal ( hozzáértéssel, és vastag pénztércával ), egy év lenne kb.8-10kg izom felszedése ( tehát csak a minőségi tömeg ).
A többi shit-fuck ;D ;Dm, persze 1-2 hónap alatt 8kg, lóf.sz szteroiddal.



Vagy még reálisabb esetben 2-3 év lenne 8-10kg izom építése. Én már elégedett lennék, ha 3 év alatt össze tudnám hozni.  ;D
Igen bizony, persze nagyon vastag pénztárcával, megfelelő orvosi csapattal a háttérben ::)........
Úgy egy év is lehet =/+' @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 14. - 18:24:45
Válasz #2181
Nem elérhető

Milo


nagyon eltértünk a tárgytól
Riceman

2010. December 14. - 19:44:36
Válasz #2182
Nem elérhető

trobert2


1szóval nem írtam hogy 8kg színizmot szedett fel. De ezt csak mondták,hogy mi igaz mi nem,ki tudja.
Na de mennyi idő alatt, egy év?



8kg vizet egy het alatt sem nehez felszedni, csak megfelelo aminoplon tabletta kell hozza.  ;D

Ha csak arra mész hogy felszedj egy kis vizet,és 1-2 hónapig pár centivel nagyobb legyél akkor biztos jó,de másra nem ez az én véleményem!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 19:49:22
Válasz #2183
Nem elérhető

Jordan


1szóval nem írtam hogy 8kg színizmot szedett fel. De ezt csak mondták,hogy mi igaz mi nem,ki tudja.
Na de mennyi idő alatt, egy év?



8kg vizet egy het alatt sem nehez felszedni, csak megfelelo aminoplon tabletta kell hozza.  ;D

Ha csak arra mész hogy felszedj egy kis vizet,és 1-2 hónapig pár centivel nagyobb legyél akkor biztos jó,de másra nem ez az én véleményem!

Koszonom, hogy megosztottad ezt velem! Erdemes volt felkelnem, ma is tanultam valamit!   ;) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 14. - 19:51:37
Válasz #2184
Nem elérhető

trobert2


1szóval nem írtam hogy 8kg színizmot szedett fel. De ezt csak mondták,hogy mi igaz mi nem,ki tudja.
Na de mennyi idő alatt, egy év?



8kg vizet egy het alatt sem nehez felszedni, csak megfelelo aminoplon tabletta kell hozza.  ;D

Ha csak arra mész hogy felszedj egy kis vizet,és 1-2 hónapig pár centivel nagyobb legyél akkor biztos jó,de másra nem ez az én véleményem!

Koszonom, hogy megosztottad ezt velem! Erdemes volt felkelnem, ma is tanultam valamit!   ;) ;D

Boccs,nem neked szólt hanem Milónak mivel ő tette fel a kérdést!! ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 19:59:26
Válasz #2185
Nem elérhető

Milo


És ha depot,omnát vagy akármit használsz attól nem szedsz fel vizet? dehogynem. Jön fel víz is,izom is ha minden jól működik. Én azon kaptam fel a fejem hogy napi 2-3szemet tolt a srác, én 2,3szem akármit szednék sztem meg sem érezném olyan kis dózis
Riceman

2010. December 14. - 20:05:03
Válasz #2186
Nem elérhető

trobert2


És ha depot,omnát vagy akármit használsz attól nem szedsz fel vizet? dehogynem. Jön fel víz is,izom is ha minden jól működik. Én azon kaptam fel a fejem hogy napi 2-3szemet tolt a srác, én 2,3szem akármit szednék sztem meg sem érezném olyan kis dózis

hát........... ki tudja,ez alkat kérdése lehetséges!a kémia csodákra képes ;D :D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 20:12:24
Válasz #2187
Nem elérhető

trobert2


És ha depot,omnát vagy akármit használsz attól nem szedsz fel vizet? dehogynem. Jön fel víz is,izom is ha minden jól működik. Én azon kaptam fel a fejem hogy napi 2-3szemet tolt a srác, én 2,3szem akármit szednék sztem meg sem érezném olyan kis dózis

hát........... ki tudja,ez alkat kérdése lehetséges!a kémia csodákra képes ;D :D

azért hogy témánál maradjunk keresgettem a neten,de nem nagyon találtam semmi érdemlegesett róla egy két üzeneten kívül!


Kori!

Én egyszer próbáltam a La Pharma 10 mg stanazot.
113 kg-osan szedtem 30 mg-ot naponta. Életem első és eddig egyetlen koksza volt így engem megcsapott eléggé.

Igyál rengeteg vizet, ez nem kedv kérdés. Napi 5 liter víz minimum, különben úgy jársz mint én.(Piros pisa, deréktájéki fájdalom.)

Azt, hogy eredeti-e nem tudom.

Hali!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 20:22:04
Válasz #2188
Nem elérhető

Milo


Én is kerezsgéltem külföldi fórumon,eredménytelenül. amiről beszélek nem stanazol,hanem methandienone :) biztos lesz a fórumon vki aki használható infót ad, nem hiszem hogy ennyi ember közül senki se találkozott vele.
Riceman

2010. December 14. - 21:10:47
Válasz #2189
Nem elérhető

Taki


Milo!!!az napi 2-3 szem tuti nem 5mg-os tabletta !anno a napocskánál is sokan beszámoltak 10-12kg sulygyarapodásrol ami hamar feljött de a szer elhagyása után hatalmas össze esés után elis távozott!!Ténylegesen akkor Tudunk beszélni hogy mennyi maradt a 8kg ból ha kúrája után minimum eltelt 3 hónap!