2024. Május 06. - 20:03:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498730 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2010. December 14. - 21:24:40
Válasz #2190
Nem elérhető

Milo


Én nem írtam ilyet ,hogy 5mg-os, én 10mg-osról beszélek. Tömegelni akarok galenikás depoval meg vmilyen szemessel. De ha nincs senki aki megerősít abban hogy jó akkor kihagyom sztem, nem mérgezném magam metiltesztóval. az hogy mimaradmeg és mi nem az sokmindentől függ.
Riceman

2010. December 14. - 21:26:15
Válasz #2191
Nem elérhető

Jordan


Én nem írtam ilyet ,hogy 5mg-os, én 10mg-osról beszélek. Tömegelni akarok galenikás depoval meg vmilyen szemessel. De ha nincs senki aki megerősít abban hogy jó akkor kihagyom sztem, nem mérgezném magam metiltesztóval. az hogy mimaradmeg és mi nem az sokmindentől függ.


Nezd. Ami nagyon malos, hullik-porlik szet a tabi......... Hagyd.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 14. - 21:27:32
Válasz #2192
Nem elérhető

Taki


Jordan csatlakozom!

2010. December 14. - 23:19:34
Válasz #2193
Nem elérhető

trobert2


Én is kerezsgéltem külföldi fórumon,eredménytelenül. amiről beszélek nem stanazol,hanem methandienone :) biztos lesz a fórumon vki aki használható infót ad, nem hiszem hogy ennyi ember közül senki se találkozott vele.

egy képet tegyél már be mert most csak mellé beszélünk (methandienone 10 mg ost használtam)
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 14. - 23:35:39
Válasz #2194
Nem elérhető

Milito


Én is kerezsgéltem külföldi fórumon,eredménytelenül. amiről beszélek nem stanazol,hanem methandienone :) biztos lesz a fórumon vki aki használható infót ad, nem hiszem hogy ennyi ember közül senki se találkozott vele.

egy képet tegyél már be mert most csak mellé beszélünk (methandienone 10 mg ost használtam)

Ilyet már én is láttam...  :)

2010. December 14. - 23:42:07
Válasz #2195
Nem elérhető

Milo


erről van szó:http://www.gearfast.org/images/la_pharma_methandienone_dianabol_10mgx_100_tab.gif
Riceman

2010. December 15. - 11:07:49
Válasz #2196
Nem elérhető

toto0


Én nem nagyon szoktam írni, de jókat derülök  ;D  ;D
Kíváncsian várom a végeredményt  =/+'  :-!

2010. December 15. - 20:09:31
Válasz #2197
Nem elérhető

Milo


írd már le akkor hogy min derülsz jókat, had nevessünk már mi is
Riceman

2010. December 15. - 20:13:31
Válasz #2198
Nem elérhető

dino


Én is kerezsgéltem külföldi fórumon,eredménytelenül. amiről beszélek nem stanazol,hanem methandienone :) biztos lesz a fórumon vki aki használható infót ad, nem hiszem hogy ennyi ember közül senki se találkozott vele.

egy képet tegyél már be mert most csak mellé beszélünk (methandienone 10 mg ost használtam)
az más kérdés h szart se ért nem, ha jól emlékszem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. December 15. - 20:32:30
Válasz #2199
Nem elérhető

trobert2


Én is kerezsgéltem külföldi fórumon,eredménytelenül. amiről beszélek nem stanazol,hanem methandienone :) biztos lesz a fórumon vki aki használható infót ad, nem hiszem hogy ennyi ember közül senki se találkozott vele.

egy képet tegyél már be mert most csak mellé beszélünk (methandienone 10 mg ost használtam)
az más kérdés h szart se ért nem, ha jól emlékszem
azt nem kérdezte hogy ért e valamit ;D ;D ha rákérdez elmondom hogy szart se ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 15. - 20:43:38
Válasz #2200
Nem elérhető

Milo


DE nem arról van szó amit beraktál képet! nem azt szedted amiről én beszélek
Riceman

2010. December 15. - 22:11:03
Válasz #2201
Nem elérhető

vekony


 meta...egyik ismerősöm evett ilyet, elötte csak danát evett, de ez sokkal jobban bejött neki, többet hozott, de főlleg erőben, ami nagyjából meg is maradt, kilóra is hozott neki, de mivel "kúra" után 4napig nem aludt le is ment róla szinte minden...jah és kis csomó lett a mellében, de 3hónap után már nem érezte, 3szem-ig ment fel...ennyi infóm van, sokra nem mész vele, de ennyit tudtam segiteni.

2010. December 15. - 22:21:15
Válasz #2202
Nem elérhető

Milo


Na végre vmi használható infó. végülis azt írtad le amit nekem mondtak,tehát lehet valóságalapja. Nekem is mondták hogy jobb mint a dana ,a srác szintén csak 3szemet szedett magába és 8kg-ot felszedett. Hány kg az ismerősöd? mennyit nőtt súlyba kúra alatt?
Riceman

2010. December 15. - 22:25:39
Válasz #2203
Nem elérhető

vekony


nem emléxem pontosan, ez már nem mostanában volt, olyan 5kg lehetett, de mivel a srác extremektomorf  plusz kaja se volt rendben ez igy is jónak mondható. de mondom főlleg erőbe dobta meg...

2010. December 15. - 23:00:49
Válasz #2204
Nem elérhető

trobert2


meta...egyik ismerősöm evett ilyet, elötte csak danát evett, de ez sokkal jobban bejött neki, többet hozott, de főlleg erőben, ami nagyjából meg is maradt, kilóra is hozott neki, de mivel "kúra" után 4napig nem aludt le is ment róla szinte minden...jah és kis csomó lett a mellében, de 3hónap után már nem érezte, 3szem-ig ment fel...ennyi infóm van, sokra nem mész vele, de ennyit tudtam segiteni.

nem hiszem el hogy az erő megmarad kúra után,főleg mikor lemegy róla minden............... de hát lehet vannak csodák ;D
egy rövid diéta után is csökken az erőszint nemhogy cucc elhagyása után.......

Milo okosan mérlegelj mert ezek csak mende mondák!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE