2024. Május 06. - 22:55:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498777 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2010. December 15. - 23:02:11
Válasz #2205
Nem elérhető

atleeta


Milo :



Hali skacok!

Spanom kérésére be kellene szereznem Sustanon 250-et, Methandienone-t és Tamoxifent.
Az egyik dealer ismerősöm ajánlata:
Sustanon 250

Nem teljesen így néz ki, amit ő mutatott, a dobozán vannak kissebb eltérések.
Betegtájékoztató angolul van benne.
A dobozra 1x1 ampulla van írva, de gondolom helytakarékosság miatt kiszedték belőle a műanyag ampullatartót és így 3 van 1 dobozban.
Az ampullán felsorolva az összetétel, pont mint a képen.
Gyártása: 2010 május
Szaviidő: 2015 május
Batch Number: 0149
Reg Numb: 002446
Ezek az adatok a dobozon és az ampullán is ugyanazok.


Tamoxifen:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/TAMOXIFEN-TEVA_20_mg_filmtabletta/5398

magyar, gyógyszertári, 6x drágább mint a patikában :D (magyar dekát is forgalmaz, horror ára van, növi mellette olcsó :D)
1szóval ez stem igazi

Meta:

Nem volt fóliázva, de a műanag kupakrögzítés sértetlen volt.

Gyártási idő: 2010 május
Lejárati idő: 2013 május
Reg No: 1C 450/00
Lot No: M2/A11

Pici, kék 10mg-os tabletták, csak 1 felező jel van rajtuk.

Véleményeket várok, megyvegyem neki? Nem akarom, hogy szemetet kapjon!

ez a meta hozni fog, csak készülj provironnal, meg lehet proscar se árt  :laugh: Errefelé több embernek fejfájás, orrvérzés, erős hajhullás jelentkezett tőle...


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. December 15. - 23:08:13
Válasz #2206
Nem elérhető

Milo


Hát azt én se tudom elképzelni hogy minden lemegy de erő megmarad.

Atleeta amit belinkeltél az is azt támasztja alá,hogy jó. Az biztos ha szedni fogom akkor beszámolok az eredményről.
Riceman

2010. December 15. - 23:13:04
Válasz #2207
Nem elérhető

trobert2


Hát azt én se tudom elképzelni hogy minden lemegy de erő megmarad.

Atleeta amit belinkeltél az is azt támasztja alá,hogy jó. Az biztos ha szedni fogom akkor beszámolok az eredményről.

azt ne felejsd el hogy ha használ azt mindenki leírja,de ha nem áll a cerka,kihullik a haja ragyás lesz a háta csöcse nő stb stb stb azt esetleg 1000 ből 1-2 ember írja le!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. December 15. - 23:17:01
Válasz #2208
Nem elérhető

dino


a meta nem ér annyit h teleirogassátok vele a fórumot, mellesleg van jó, orosz ha jók az infóim.. 60 magyarpénz környékén mozog szemje
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. December 15. - 23:22:09
Válasz #2209
Nem elérhető

Milo


Hát azt én se tudom elképzelni hogy minden lemegy de erő megmarad.

Atleeta amit belinkeltél az is azt támasztja alá,hogy jó. Az biztos ha szedni fogom akkor beszámolok az eredményről.

azt ne felejsd el hogy ha használ azt mindenki leírja,de ha nem áll a cerka,kihullik a haja ragyás lesz a háta csöcse nő stb stb stb azt esetleg 1000 ből 1-2 ember írja le!
Ez minden tesztoszteron mellékhatása.Pl: Ha nem használsz ösztrogén ellen semmit, akkor bármely tesztoszterontól csöcsöd nőhet. vagy ha meg nem vezeti le,sok tesztoszteront tol sokáig akkor szinte tuti libidógondok lesznek. A hajhullás meg szerintem erősen hajlam kérdése.
Riceman

2010. December 15. - 23:49:50
Válasz #2210
Nem elérhető

God Vazzeg


a meta nem ér annyit h teleirogassátok vele a fórumot, mellesleg van jó, orosz ha jók az infóim.. 60 magyarpénz környékén mozog szemje

Dana ds is van jó, nem kell itt riogatni  ;-oo-;

2010. December 16. - 10:46:25
Válasz #2211
Nem elérhető

kemi


Dino én nem érzem így! Mióta alig lehet nandrolonet és stanazolt kapni kb a meta az egyetlen alternatíva tesztó mellé! (persze treni meg boldi de azért az nem uaz árban)

Amúgy ez az LA-s meta már legalább hármunkat érdekel, semmi megbízható forrásból származó infó róla?

felénk az LA-s meta szemje 50-55 ft/10mg

2010. December 16. - 17:04:59
Válasz #2212
Nem elérhető

vekony


[[/quote]

de hát lehet vannak csodák ;D


[/quote]

ezek szerint vannak csodák 8-}

2010. December 18. - 15:59:38
Válasz #2213
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na végre egy érdekes téma Methandienon, még nem volt róla szó ebben a topicban csak 234523523512db fotó, meg link ,meg tökömöccse.........BALUUUUUUUUUUUUUU rázd már le ezt a topicot légyszíves, már minden ki lett vesézve itt, a sok szar kamu szteroidról meg úgy sem mondod meg, hogy mit tartalmaz, és azért még nem biztos, hogy ok a készítmény, mert már valaki látott olyat aki hallott róla.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 18. - 17:24:13
Válasz #2214
Nem elérhető

Maszat


Na végre egy érdekes téma Methandienon, még nem volt róla szó ebben a topicban csak 234523523512db fotó, meg link ,meg tökömöccse.........BALUUUUUUUUUUUUUU rázd már le ezt a topicot légyszíves, már minden ki lett vesézve itt, a sok szar kamu szteroidról meg úgy sem mondod meg, hogy mit tartalmaz, és azért még nem biztos, hogy ok a készítmény, mert már valaki látott olyat aki hallott róla.

megszaladt a treni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 18. - 21:48:46
Válasz #2215
Nem elérhető

kemi


Na végre egy érdekes téma Methandienon, még nem volt róla szó ebben a topicban csak 234523523512db fotó, meg link ,meg tökömöccse.........BALUUUUUUUUUUUUUU rázd már le ezt a topicot légyszíves, már minden ki lett vesézve itt, a sok szar kamu szteroidról meg úgy sem mondod meg, hogy mit tartalmaz, és azért még nem biztos, hogy ok a készítmény, mert már valaki látott olyat aki hallott róla.

újra és újra előjön minden, 4 évvel ezelőtti infóra nehéz alapozni

2010. December 19. - 08:21:55
Válasz #2216
Nem elérhető

naturalman


LA Metától nem kell csodákat várni, mint ahogy ezt már előttem is leírták a szer elhagyása után erős visszaesés tapasztalható, súlyban pont annyit hoz ahogyan étkezel  ::) több ismerős is használja, erő jön tőle, súly átlag 5-10 liter :D igen liter  ****:)))  kúra végén kell vmi anti-öszrtogén, zita, v vmi.... mert ahogy említették, csomó keletkezhet v csöcsi  :-)(-: de függ a hajlamtól és mennyiségtől is sztem....

2010. December 19. - 08:28:12
Válasz #2217
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
off

miért gyullad az omna? mindenki mást mond, most akk why? ?:-/



Csökkenteni kell az egyszerre(egy helyre) beszurt adagot, ennyi.(lehet más oka is de ez a legfőbb.)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. December 19. - 12:33:04
Válasz #2218
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na végre egy érdekes téma Methandienon, még nem volt róla szó ebben a topicban csak 234523523512db fotó, meg link ,meg tökömöccse.........BALUUUUUUUUUUUUUU rázd már le ezt a topicot légyszíves, már minden ki lett vesézve itt, a sok szar kamu szteroidról meg úgy sem mondod meg, hogy mit tartalmaz, és azért még nem biztos, hogy ok a készítmény, mert már valaki látott olyat aki hallott róla.

megszaladt a treni  ;D
Vagy a Methyl Arimatest.... ;D ;D ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2010. December 22. - 22:47:53
Válasz #2219
Nem elérhető

Rsc


Üdv!

januártól elkezdek egy Boldenon-Winstrol-Propi kúrát...
közbe proviront gondoltam majd levezetésnek HCG+Zita

az egyik kérdésem az lenne van még 10-12 ampulla sustám ezt érdemes belerakni/illeszteni a kúrába?
tudom tudom tanácsot ill kúrát senki nem állít össze,ezért mindenki vegye magára,és ennek tudatában hogyan rakná be :-){

a másik kérdésem pedig a levezetés lenne,hogy az rendben van/lesz e?

mondanám,hogy rakok be képet ha nálam lesz,de mivel túl könnyü azt irni h "hamis a cucc"(függetlenül attól h valóban az e) ezért
inkább bízom azokban a(z) "olcsón vette/hamisnak tünt mégis bevált,szépet hozott" címü mondatban !+"%

üdv mindenkinek.