2024. Május 07. - 04:31:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498844 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2011. Január 03. - 15:08:32
Válasz #2250
Nem elérhető

simonT


Nekem a barna(állagra nagyon sűrű)/kék(lilás,állagra elégé híg) depo semmit nem használt.haver is ilyent használt (igaz ő csak barnát) neki se volt jó.én vettem sustát haver meg régi halvány kék színű depót,na ezek már jók voltak.

2011. Január 03. - 15:08:32
Válasz #2251
Nem elérhető

supreme


ehhez hasonlít csak nincs rajta a (testosteron)  szöveg

http://www.glowfoto.com/viewimage.php?img=06-105952L&rand=4722&t=jpg&m=08&y=2010&srv=img4

a képen látható szerintem fake, mert túl hosszú a nyaka, amin a csík van, amikor én használtam a rövid nyakúak voltak a tutik, amelyeknek öblösebb az alja
de ha beszúrod néhány napon belül úgyis kiderül, hogy jó-e

2011. Január 03. - 15:08:32
Válasz #2252
Nem elérhető

supreme


ajánlom az enanthate topikban az első hozzászólásomat, a képen a jobb oldali az eredeti

2011. Január 03. - 16:06:16
Válasz #2253
Nem elérhető

Milo


Az ampulla mérete teljesen olyan mint a ,régebbi depo-nak ami működött nekem ,telefonnal nem tudok jó minőségű képet csinálni, ezt a képet azér linkeltem be mert ugyan ilyen színü a felirat ,az egyetlen eltérés hogy az enyémen a testosteron depo szüveg alatt nem szerepel a testosteron szó zárójelben. Voltam több helyen,galenikás depoból ezt lehet kapni most,ez van piacon.  Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem a beadástól számítva kell két hét mire elkezdem érezni.
Riceman

2011. Január 03. - 16:25:50
Válasz #2254
Nem elérhető

Tóth Attila


Full ugyanígy néz ki amit tolok...jól műxik...mondjuk enábol nem szokott szar lenni :-}
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 03. - 16:59:03
Válasz #2255
Nem elérhető

kemi


az én spanom a régi ciánkék enát tolja, a tiédről nem tudott semmit mondani

2011. Január 03. - 17:27:58
Válasz #2256
Nem elérhető

Milo


Full ugyanígy néz ki amit tolok...jól műxik...mondjuk enábol nem szokott szar lenni :-}

na akkor kezdek megnyugodni, amugy sajna ebből is előfordula a szar tavaly egy csávó a terembe fekete színüt tolt ,10et beadott és semmi....
Riceman

2011. Január 03. - 17:34:31
Válasz #2257
Nem elérhető

kemi


Full ugyanígy néz ki amit tolok...jól műxik...mondjuk enábol nem szokott szar lenni :-}

na akkor kezdek megnyugodni, amugy sajna ebből is előfordula a szar tavaly egy csávó a terembe fekete színüt tolt ,10et beadott és semmi....

én meg tavasszal kb 12 * 250mg kék és barna lila v nemtom mit fele fele arányban.
amig csak kéket toltam  (az elején) kezdtem érezni, de ahogy 1 iylen 1 olyan elmúlt a hatás

azért remélem a tiéd jó!

2011. Január 03. - 19:24:43
Válasz #2258
Nem elérhető

Milo


Majd beszámolok,megígérem.
Riceman

2011. Január 03. - 20:13:00
Válasz #2259
Nem elérhető

gyuro


Sziasztok!!!
Segitseget szeretnek kerni toletek.....26 eves vagyok,186 cm magas,95 kg-os.8 eve edzek,de abbol az utolso 2 ev ahol igazan oda tudtam magam tenni, edzes,mint pihenes,mint kaja teruleten!!!ami az jelenti hogy napi 5kaja ,ami 60%-ban szenhidratbol all ossze,ezert potolom a feherjet,3 turmixal(100% whey),3*4 amino,vitamin.a rizsat,zabpelyhet,gyumolcsot(banan,mandarin) minden nap eszem,tobbszor is naponta.Azmellett csirke mell,hal,tej,joghurt,tojas,turo,sajt naponta.Szamolom a bevitt feherje,szenhidrat mennyiseget,valamint edzes elotti,es utani pihenest.....tehat nyugott szivvel alithatom,mindenre oda fogyelek,es hala istennek latom is a fejlodesemet,bar az utobbi idoben nem ugy forog a szeker,ahogy elotte,pedig 3,4 havonta valtogatom az edzes programomat,es mindezek ellenere nem tudom ezt 100 kg alom hatart nem hogy atlepni,megkozeliteni sem.Heti 4 szer edzem,napi 1 ora20-30 percet.
Megjegyeznem,hogy 4 eve csinaltam egy Naposim kurat,akkor az egy 10-es rakott ram,amibol fele maradt meg,igy lettem 80 kg-os,es ebben az elmult 2 evben jott fel ram az a 15 kg(utolag belatom akkor az nem kellett volna,azokra a dolgokra kellett volna oda figyelnem amire most oda figyelek)de vegul is nem bantam meg!!!!!akkor a tabletta mellett dontotem.
Szeretnek most is valamit nyomni,mert most ugy erzem hogy tobb sikerrel jarnek mint elozoleg.Valami inyekcios valtozat melle alnek,vagy Deca,vagy Winstrol,nem akarom magamat felnyomni vizzel,mondhatni most is eleg "szaraz" vagyok es tiszta izom tomegnek szeretnek megmaradni amennyire birok.de nem tudom hogy szeggyem????vagy ha nem ezeket akkor mit???nem ragazkodok eggyikhez sem.....eggyenlore csak ezek a legszimpatikusabbak!
Koszi szepen elore is a valaszokat!!!

2011. Január 03. - 21:19:07
Válasz #2260
Nem elérhető

pmiller06


Szia! Én kérdezni szeretnék! Mi alapján lett számodra a legszimpatikusabb a deca és winstrol?

2011. Január 03. - 21:41:28
Válasz #2261
Nem elérhető

supreme


Az ampulla mérete teljesen olyan mint a ,régebbi depo-nak ami működött nekem ,telefonnal nem tudok jó minőségű képet csinálni, ezt a képet azér linkeltem be mert ugyan ilyen színü a felirat ,az egyetlen eltérés hogy az enyémen a testosteron depo szüveg alatt nem szerepel a testosteron szó zárójelben. Voltam több helyen,galenikás depoból ezt lehet kapni most,ez van piacon.  Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem a beadástól számítva kell két hét mire elkezdem érezni.

a mellékhatásokra gondoltam, mert ezek már előjönnek az 5-ik nap környékén, amennyiben eredetit használsz a kellő mennyiségben  /:-)

2011. Január 03. - 23:33:53
Válasz #2262
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!!!
Segitseget szeretnek kerni toletek.....26 eves vagyok,186 cm magas,95 kg-os.8 eve edzek,de abbol az utolso 2 ev ahol igazan oda tudtam magam tenni, edzes,mint pihenes,mint kaja teruleten!!!ami az jelenti hogy napi 5kaja ,ami 60%-ban szenhidratbol all ossze,ezert potolom a feherjet,3 turmixal(100% whey),3*4 amino,vitamin.a rizsat,zabpelyhet,gyumolcsot(banan,mandarin) minden nap eszem,tobbszor is naponta.Azmellett csirke mell,hal,tej,joghurt,tojas,turo,sajt naponta.Szamolom a bevitt feherje,szenhidrat mennyiseget,valamint edzes elotti,es utani pihenest.....tehat nyugott szivvel alithatom,mindenre oda fogyelek,es hala istennek latom is a fejlodesemet,bar az utobbi idoben nem ugy forog a szeker,ahogy elotte,pedig 3,4 havonta valtogatom az edzes programomat,es mindezek ellenere nem tudom ezt 100 kg alom hatart nem hogy atlepni,megkozeliteni sem.Heti 4 szer edzem,napi 1 ora20-30 percet.
Megjegyeznem,hogy 4 eve csinaltam egy Naposim kurat,akkor az egy 10-es rakott ram,amibol fele maradt meg,igy lettem 80 kg-os,es ebben az elmult 2 evben jott fel ram az a 15 kg(utolag belatom akkor az nem kellett volna,azokra a dolgokra kellett volna oda figyelnem amire most oda figyelek)de vegul is nem bantam meg!!!!!akkor a tabletta mellett dontotem.
Szeretnek most is valamit nyomni,mert most ugy erzem hogy tobb sikerrel jarnek mint elozoleg.Valami inyekcios valtozat melle alnek,vagy Deca,vagy Winstrol,nem akarom magamat felnyomni vizzel,mondhatni most is eleg "szaraz" vagyok es tiszta izom tomegnek szeretnek megmaradni amennyire birok.de nem tudom hogy szeggyem????vagy ha nem ezeket akkor mit???nem ragazkodok eggyikhez sem.....eggyenlore csak ezek a legszimpatikusabbak!
Koszi szepen elore is a valaszokat!!!


Deca-t nem igazán lehet kapni, de önmagába sem stanazolol ahtóanyagú készítménnyel nem ajánlatos használni, szerintem felejtsd el őket, esetleg tesztoszteron + stanazolol ha mindenképp a "winstrol"nál akarsz maradni.
Amúgy a vizesedés inkább a kajáláson múlik, na meg persze nem kell heti 2000mg tesztó :D

2011. Január 04. - 23:16:36
Válasz #2263
Nem elérhető

gyuro


Testosteron????nem akarok en ragaszkodni egyikhez sem egyenlore!!!azert is irtam ,mert en se tudom mi lenne a jo szamomra.mindenki masra eskuszik,az az epp akivel beszelek annak adok igazat.nyitott vagyok mindenre,bar nem elhanyagolhato szempont az sem hanyszor szurjak egy heten!!!!

2011. Január 05. - 14:04:07
Válasz #2264
Nem elérhető

kemi


Testosteron????nem akarok en ragaszkodni egyikhez sem egyenlore!!!azert is irtam ,mert en se tudom mi lenne a jo szamomra.mindenki masra eskuszik,az az epp akivel beszelek annak adok igazat.nyitott vagyok mindenre,bar nem elhanyagolhato szempont az sem hanyszor szurjak egy heten!!!!

Igen testosteron, jobb 5letem nincs! Nem rábeszélni akarlak, de a decaban is valószínű, h az van, vagy semmi :D