2024. Május 06. - 13:36:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498626 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2011. Január 05. - 20:37:39
Válasz #2265
Nem elérhető

lucy01


Testosteron????nem akarok en ragaszkodni egyikhez sem egyenlore!!!azert is irtam ,mert en se tudom mi lenne a jo szamomra.mindenki masra eskuszik,az az epp akivel beszelek annak adok igazat.nyitott vagyok mindenre,bar nem elhanyagolhato szempont az sem hanyszor szurjak egy heten!!!!
na igen az sem jó ha tűpárna lesz az ember seggéből!!! :D :D
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 07. - 11:19:27
Válasz #2266
Nem elérhető

arlen


Sziasztok!  ?:-/ Szeretnék segítséget kérni... Testosteron depo-t szeretnék nyomni, de nem tudom mit toljak még mellé!? Most hagytam abba egy susta deca kúrát, amit még nem vezettem le hcg- vel. Aki esetleg nyomta a testosteron depot írja meg a véleményét, rosszat még nem hallottam róla. Gaspari novedex-et kúra alatt hogy szedjem... tapasztalt szteroidfogyasztó véleményét kérem  ;D Köszönöm!

2011. Január 07. - 12:42:59
Válasz #2267
Nem elérhető

Taki


Elég valoszinű hogy Decádban is tesztó volt! most meg megint tesztohoz nyulnál csak akkor azt nem értem testvér minek oda hcg ???
Mert ha már depozni akarsz és még a elözö kurának sincs vége nem értem az olyan embereket akik megveszik a cuccot és nem tervezik el maga a kura kimenetelét!Levezetés a legfontosabb néha többe kerül mint egy kúra!Nem az a nehéz hogy tömeget épits hanem hogy meg is tartsd!OFF   ****)

2011. Január 07. - 13:19:01
Válasz #2268
Nem elérhető

lucy01


Sziasztok!  ?:-/ Szeretnék segítséget kérni... Testosteron depo-t szeretnék nyomni, de nem tudom mit toljak még mellé!? Most hagytam abba egy susta deca kúrát, amit még nem vezettem le hcg- vel. Aki esetleg nyomta a testosteron depot írja meg a véleményét, rosszat még nem hallottam róla. Gaspari novedex-et kúra alatt hogy szedjem... tapasztalt szteroidfogyasztó véleményét kérem  ;D Köszönöm!
de a deponak nem lenne már amúgy sem értelme ott!!!!vezesd le várj néhány hónapot és majd akkor talán több értelme lesz mint állati hosszú kúrát csinálni aminek értelme sem nagyon van!!!és már akkor sem lesznek ugyan olyanok az eredmények!!! ;D ;D ez csak az én véleményem!!!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 10. - 22:58:51
Válasz #2269
Nem elérhető

erik_2


sziasztok! a segítségeteket szeretném kérni. szeretnék 1 dana kúrát véghezvinni ami így nézne ki.
1. hét 2db /nap
2. hét 3db/nap
3. -II-
4.-II-
5. hét 2db/nap
6. hét 1db/nap
ez lenne az első kúrám, amit kérdeznék az az h mit kell szedni mellé-utána, mennyit.
az esetleges válaszokat előre is köszönöm

2011. Január 10. - 22:58:51
Válasz #2270
Nem elérhető

pitbull


Hali!
Szerintetek a stanazolt 17 évesen kipróbálhatom?? Mien eredményekre számithatok  Van rajtam egy kis felesleg még de már nemsok:) Szedhetném szerintetek?
Kösz előre a választ!

2011. Január 10. - 23:05:37
Válasz #2271
Nem elérhető

Jordan


Hali!
Szerintetek a stanazolt 17 évesen kipróbálhatom?? Mien eredményekre számithatok  Van rajtam egy kis felesleg még de már nemsok:) Szedhetném szerintetek?
Kösz előre a választ!

Nem! Es ne kerdezz vissza, mert ezen nincs mit ragozni. Fogadd el, hogy nem jo otlet!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 10. - 23:06:11
Válasz #2272
Nem elérhető

Milo


Na végre van vmi hozzászólás a szteroid topicban,fogósabbnál fogósabb kérdésekkel.Nekem már az a hobbim hogy az ilyen kérdéseket olvasgatom :D
Riceman

2011. Január 10. - 23:21:03
Válasz #2273
Nem elérhető

Gabe


Szerintem Balu csinálja ezeket a kamuregeket, hogy feldobja a topikokat. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 10. - 23:53:18
Válasz #2274
Nem elérhető

kemi


áá sztem nem szivat :DD:

hmm jön a nyár, itt a stanazol anabol szezonja :D

1.

én az anabol kúrát úgy csinálnám, h már az első naptól 30 mg az utolsóig
nem értem mit kell bohóckodni 1 db?!?!?! tablettákkal bazze 1 db 5 v 10 milis? igen nem mind1, persze úgyse annyi lesz benne én ezt már tutira veszem

2.

17 évesen koxolni, hmm... ha  180/100 vagy izomba, akkor oké... mért ne, de ha 50 kg akk 17 évesen nem kéne
főleg nem stanán önmagába...

nem is értem mért hiszi mindenki, hogy a stanától izmos is meg szálkás is lesz egyszerre, arra ott a tren :DD

2011. Január 11. - 00:02:11
Válasz #2275
Nem elérhető

Maszat




nem is értem mért hiszi mindenki, hogy a stanától izmos is meg szálkás is lesz egyszerre, arra ott a tren :DD

 @:-)   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 11. - 10:38:01
Válasz #2276
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


nem is értem mért hiszi mindenki, hogy a stanától izmos is meg szálkás is lesz egyszerre, arra ott a tren :DD

 @:-)   ;D

A legjobb választás a trenbolon, lesz sok kis kopasz, pattanásos, idegbeteg 17 éves gyúrós ;D @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 11. - 10:42:08
Válasz #2277
Nem elérhető

George




nem is értem mért hiszi mindenki, hogy a stanától izmos is meg szálkás is lesz egyszerre, arra ott a tren :DD

 @:-)   ;D

A legjobb választás a trenbolon, lesz sok kis kopasz, pattanásos, idegbeteg 17 éves gyúrós ;D @:-).

Az utóbbi hetekben eléggé megszaporodtak a pattanásos hátú-vállú kiscsávók a termekben. De egyre gázabbak, nem tudom mi a szart nyomhatnak, mert izom nincs, nagy gennyes szarok meg vannak :D

2011. Január 11. - 14:57:05
Válasz #2278
Nem elérhető

proteinke



Az utóbbi hetekben eléggé megszaporodtak a pattanásos hátú-vállú kiscsávók a termekben. De egyre gázabbak, nem tudom mi a szart nyomhatnak, mert izom nincs, nagy gennyes szarok meg vannak :D
[/quote]

lehet arra edzenek?  @-o
GOD WILL JUDGE OUR ENEMIES, WE'LL ARRANGE THE MEETING!

2011. Január 11. - 15:29:02
Válasz #2279
Nem elérhető

H. Laci




nem is értem mért hiszi mindenki, hogy a stanától izmos is meg szálkás is lesz egyszerre, arra ott a tren :DD

 @:-)   ;D

A legjobb választás a trenbolon, lesz sok kis kopasz, pattanásos, idegbeteg 17 éves gyúrós ;D @:-).


 ;D ;D ;D ;D