2024. Május 06. - 15:32:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498663 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. Január 11. - 16:15:35
Válasz #2280
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


nem is értem mért hiszi mindenki, hogy a stanától izmos is meg szálkás is lesz egyszerre, arra ott a tren :DD

 @:-)   ;D

A legjobb választás a trenbolon, lesz sok kis kopasz, pattanásos, idegbeteg 17 éves gyúrós ;D @:-).

Az utóbbi hetekben eléggé megszaporodtak a pattanásos hátú-vállú kiscsávók a termekben. De egyre gázabbak, nem tudom mi a szart nyomhatnak, mert izom nincs, nagy gennyes szarok meg vannak :D
Pedig gennyesre edzik magukat ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 11. - 18:19:24
Válasz #2281
Nem elérhető

clemens


Múltkor volt a terembe egy csávó, akinek az egész hátát vöröses gennyes pattanások borították, amikor vette le a pólóját látszott rajta, hogy véres lett a sokk kidurranó csimbóktól. Nem tudom, mit szedett a csávó, de amíg el nem hagyta az öltözőt a hányás kerülgetett. :----


Kajak ilyen volt neki, mint a képen csak neki a hátán voltak a pattanások.

2011. Január 11. - 20:49:42
Válasz #2282
Nem elérhető

Jordan


Múltkor volt a terembe egy csávó, akinek az egész hátát vöröses gennyes pattanások borították, amikor vette le a pólóját látszott rajta, hogy véres lett a sokk kidurranó csimbóktól. Nem tudom, mit szedett a csávó, de amíg el nem hagyta az öltözőt a hányás kerülgetett. :----


Kajak ilyen volt neki, mint a képen csak neki a hátán voltak a pattanások.

Ilyeneket egy anapolont hasznalo sractol lattam produkalni, a teremben  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 11. - 22:48:46
Válasz #2283
Nem elérhető

kemi


Múltkor volt a terembe egy csávó, akinek az egész hátát vöröses gennyes pattanások borították, amikor vette le a pólóját látszott rajta, hogy véres lett a sokk kidurranó csimbóktól. Nem tudom, mit szedett a csávó, de amíg el nem hagyta az öltözőt a hányás kerülgetett. :----


Kajak ilyen volt neki, mint a képen csak neki a hátán voltak a pattanások.
lehet, hogy a deca-ra reagált rosszul

ma másodszor jövök fel kajálás közben... kösz^^
a body az esztétikáról szól sztem...lehetsz akár milyen izmos, ha ilyen a bőröd, pfújj (ez még ráadásul nem is izmos)

2011. Január 12. - 00:39:57
Válasz #2284
Nem elérhető

Maszat


Múltkor volt a terembe egy csávó, akinek az egész hátát vöröses gennyes pattanások borították, amikor vette le a pólóját látszott rajta, hogy véres lett a sokk kidurranó csimbóktól. Nem tudom, mit szedett a csávó, de amíg el nem hagyta az öltözőt a hányás kerülgetett. :----


Kajak ilyen volt neki, mint a képen csak neki a hátán voltak a pattanások.

Ilyeneket egy anapolont hasznalo sractol lattam produkalni, a teremben  ;D

 /7% ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 12. - 16:36:55
Válasz #2285
Nem elérhető

VG



ez mi ez? :D :----

2011. Január 12. - 17:24:23
Válasz #2286
Nem elérhető

jocika


Szevasztok! Valaki tolt már sustát metandienonnal? valami vélemény? Már töbször nyomtam sustát de most meg akarom valamivel vaditani a hatást és érdekelne a metáról elég sok roszat hallotam valaki valami vélemény ? kösz!!

2011. Január 12. - 17:24:23
Válasz #2287
Nem elérhető

jocika


Múltkor volt a terembe egy csávó, akinek az egész hátát vöröses gennyes pattanások borították, amikor vette le a pólóját látszott rajta, hogy véres lett a sokk kidurranó csimbóktól. Nem tudom, mit szedett a csávó, de amíg el nem hagyta az öltözőt a hányás kerülgetett. :----


Kajak ilyen volt neki, mint a képen csak neki a hátán voltak a pattanások.

Ilyeneket egy anapolont hasznalo sractol lattam produkalni, a teremben  ;D
jéé ez már fincsi  az ösztrogén uralom ezen már a nolva se segitenek xd

2011. Január 12. - 17:54:04
Válasz #2288
Nem elérhető

clemens


hello! kérdezni szeretnék! még pedig azt ,hogy most kezdtem egy suta kúrát a másodikat toltam be most hétfőn! Az lenne kérdésem h mennyi idő mire kifeti hatását? tehát mikor kezdem igazán érezni ?? a választ elöre is köszönöm.. :)

bazzmeg, nem akarlak leoltani, de ha te vagy a képen akkor én nem álltam volna neki kokszolni. ˝=/

szerintem felejtsd el az egészet.

ja és nem leszel nyárra izmos.

szerk.:
email címed alapján nem volt nehéz kideríteni hány éves vagy kb. 18-19 éves. egyél-eddzél-pihenj. koxot meg felejtsd el.

látom levetted a képet. helyes. én sem mutogatnám magam, ha így néznék ki.

2011. Január 12. - 21:47:31
Válasz #2289
Nem elérhető

kemi


Szevasztok! Valaki tolt már sustát metandienonnal? valami vélemény? Már töbször nyomtam sustát de most meg akarom valamivel vaditani a hatást és érdekelne a metáról elég sok roszat hallotam valaki valami vélemény ? kösz!!

csak nem pakisztáni?

elvileg jól működik együtt a kettő, nekem sem lenne jöbb 5letem (mivel a deca kilőve)

2011. Január 12. - 21:57:47
Válasz #2290
Nem elérhető

dumbass


hello! kérdezni szeretnék! még pedig azt ,hogy most kezdtem egy suta kúrát a másodikat toltam be most hétfőn! Az lenne kérdésem h mennyi idő mire kifeti hatását? tehát mikor kezdem igazán érezni ?? a választ elöre is köszönöm.. :)

bazzmeg, nem akarlak leoltani, de ha te vagy a képen akkor én nem álltam volna neki kokszolni. ˝=/

szerintem felejtsd el az egészet.

ja és nem leszel nyárra izmos.

szerk.:
email címed alapján nem volt nehéz kideríteni hány éves vagy kb. 18-19 éves. egyél-eddzél-pihenj. koxot meg felejtsd el.

látom levetted a képet. helyes. én sem mutogatnám magam, ha így néznék ki.

Imádom ezt a topicot ****:))) ***))))

2011. Január 12. - 23:36:23
Válasz #2291
Nem elérhető

kemi


hello! kérdezni szeretnék! még pedig azt ,hogy most kezdtem egy suta kúrát a másodikat toltam be most hétfőn! Az lenne kérdésem h mennyi idő mire kifeti hatását? tehát mikor kezdem igazán érezni ?? a választ elöre is köszönöm.. :)
ha jól tudom, 4 hét, de lehet, hogy hülyeséget írok, majd kijavítanak
hülyeséget írtam

szerintem meg nem, de majd meglátja ;)

2011. Január 12. - 23:40:10
Válasz #2292
Nem elérhető

Jordan


hello! kérdezni szeretnék! még pedig azt ,hogy most kezdtem egy suta kúrát a másodikat toltam be most hétfőn! Az lenne kérdésem h mennyi idő mire kifeti hatását? tehát mikor kezdem igazán érezni ?? a választ elöre is köszönöm.. :)
ha jól tudom, 4 hét, de lehet, hogy hülyeséget írok, majd kijavítanak
hülyeséget írtam

szerintem meg nem, de majd meglátja ;)


Szoval 4 hetig kell varni a susta hatasara?  ;D ;D ;D

Elmagyaraznad? Ha jo erveid vannak, elfogadom termeszetesen.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 12. - 23:41:48
Válasz #2293
Nem elérhető

God Vazzeg


hello! kérdezni szeretnék! még pedig azt ,hogy most kezdtem egy suta kúrát a másodikat toltam be most hétfőn! Az lenne kérdésem h mennyi idő mire kifeti hatását? tehát mikor kezdem igazán érezni ?? a választ elöre is köszönöm.. :)
ha jól tudom, 4 hét, de lehet, hogy hülyeséget írok, majd kijavítanak
hülyeséget írtam

szerintem meg nem, de majd meglátja ;)


Szoval 4 hetig kell varni a susta hatasara?  ;D ;D ;D

Elmagyaraznad? Ha jo erveid vannak, elfogadom termeszetesen.  ;)

 :-}  ;D

2011. Január 13. - 12:25:54
Válasz #2294
Nem elérhető

jocika


Szevasztok! Valaki tolt már sustát metandienonnal? valami vélemény? Már töbször nyomtam sustát de most meg akarom valamivel vaditani a hatást és érdekelne a metáról elég sok roszat hallotam valaki valami vélemény ? kösz!!

csak nem pakisztáni?

elvileg jól működik együtt a kettő, nekem sem lenne jöbb 5letem (mivel a deca kilőve)
Amúgy pakisztáni de nekem bevált hozta mindig a formát :D ja a deca az felejtös egyszer használtam veszélyes egy móka az biztos ha deca van benn az akkor az oda basz !! szóval jó lehe! de akkor is érdekel ez a metndienon nem nagyon találk róla semmit és igy nehéz ösze dobni egy jó kis steaket!!úgy hogy várom azért akinek valmi tapasztalata van 8-}