2024. Május 06. - 15:13:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2011. Január 13. - 12:48:17
Válasz #2295
Nem elérhető

Yanou


Szevasztok! Valaki tolt már sustát metandienonnal? valami vélemény? Már töbször nyomtam sustát de most meg akarom valamivel vaditani a hatást és érdekelne a metáról elég sok roszat hallotam valaki valami vélemény ? kösz!!

csak nem pakisztáni?

elvileg jól működik együtt a kettő, nekem sem lenne jöbb 5letem (mivel a deca kilőve)
Amúgy pakisztáni de nekem bevált hozta mindig a formát :D ja a deca az felejtös egyszer használtam veszélyes egy móka az biztos ha deca van benn az akkor az oda basz !! szóval jó lehe! de akkor is érdekel ez a metndienon nem nagyon találk róla semmit és igy nehéz ösze dobni egy jó kis steaket!!úgy hogy várom azért akinek valmi tapasztalata van 8-}

Egyrészt, ha már írsz, akkor próbáld már meg légy oly szíves helyesen idebiggyeszteni, másrészt egy jó kis steak így néz ki:

2011. Január 13. - 14:26:29
Válasz #2296
Nem elérhető

Tóth Attila


Jocika te nem vagy okos ugye?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 13. - 14:29:24
Válasz #2297
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Január 13. - 17:16:18
Válasz #2298
Nem elérhető

jocika


Jocika te nem vagy okos ugye?
Nem tom mér kell itt oltani az embert én csak kivántsi voltam amúgy leszarom a hülyeségeket anélkül is tudok jól kinézni  Łł= &5*

2011. Január 13. - 17:47:02
Válasz #2299
Nem elérhető

kemi


Jocika te nem vagy okos ugye?
Nem tom mér kell itt oltani az embert én csak kivántsi voltam amúgy leszarom a hülyeségeket anélkül is tudok jól kinézni  Łł= &5*

stack, de mind1 ne basztassátok emiatt

hello! kérdezni szeretnék! még pedig azt ,hogy most kezdtem egy suta kúrát a másodikat toltam be most hétfőn! Az lenne kérdésem h mennyi idő mire kifeti hatását? tehát mikor kezdem igazán érezni ?? a választ elöre is köszönöm.. :)
ha jól tudom, 4 hét, de lehet, hogy hülyeséget írok, majd kijavítanak
hülyeséget írtam

szerintem meg nem, de majd meglátja ;)


Szoval 4 hetig kell varni a susta hatasara?  ;D ;D ;D

Elmagyaraznad? Ha jo erveid vannak, elfogadom termeszetesen.  ;)

lehet a 4 hét túlzás, de megpróbálok érvelni mellette :D

felezési idők:

Propionate   1 day 30mg
Phenylpropionate   1-2 days 30mg
Isocaproate   4-5 days 60mg
Enanthate   5-6 days
Cypionate   6-7 days
Decanoate   7-8 days 100mg

susta a gyors hatású észterekből 2-őt tartalmaz
ugye ez a 2 propi
heti 500mg susta esetében hetente 60mg propi és 60mg ppropi kerül a szervezetbe ami viszonylag gyorsan le is bomlik ezért úgy gondolom az első héten nagy a hormonszint ingadozás
az Isocaproate-nak a felezési időből kiindulva több mint 1 hétre van szüksége és ez heti 2 susival 120 mg ami elég kevéske, de úgy kb 10 nappal az első susta beadása után a hormonszint kezd egyenletesen magasabb lenni
és itt jön az ami miatt úgy gondolom nem érezni még jelentősen a teljes hatását!!! a decanoate észter jóval lassabban fejti ki a hatását az enantátnál, ami köztudottan nagyon lassú szer
ezekből logikusan arra következtetek, hogy a sustának is kell minimum 3 hét amire az összes észtere kifejti a hatását

amúgy meg nem mind1 mit értünk "érzés alatt"
gyorsabb regeneráció már szerintem 1,5 hét után érezhető, de persze mindenki valami hú de nemtom mit akar érezni ettől^^
na ez sztem 3-4 hét


várom az észrevételeket!

2011. Január 13. - 18:22:22
Válasz #2300
Nem elérhető

Suncity


 :-}
Milyen korrekt tájékoztatást kapott, a kissrác...ha tényleg ő az a fj5555 akit a facebook linken láttam, akkor kár érte,még 10deka párizsi..aztán már szusztázik... :-O

2011. Január 13. - 19:58:26
Válasz #2301
Nem elérhető

Jordan


Kemi ebben akkor lenne valami, ha heti 1 susta lenne kb az adag. De azert ezt 2-3 naponta szurva, esetleg elso heten "elotoltve" azert jolval hamarabb beindul.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 13. - 22:41:04
Válasz #2302
Nem elérhető

tabiherceg


Hali! Organonos Sustanon 250-ről érdekelnének vélemények aki próbálta már. Mennyire megbizható? Milyen minőségű? Mire lehet vele számitani...stb
Köszi szépen!

2011. Január 13. - 23:09:39
Válasz #2303
Nem elérhető

kemi


Kemi ebben akkor lenne valami, ha heti 1 susta lenne kb az adag. De azert ezt 2-3 naponta szurva, esetleg elso heten "elotoltve" azert jolval hamarabb beindul.  :)

500mgra mondtam, nembaj maradjunk annyiban h 4hét után már maxon pörög :D

ez is pakisztáni susi? mi lenne más :D

eddig mindenkinek jó volt, haverom is kezdi "érezni"

szúrd, egyél, aludj, eddz!

2011. Január 14. - 12:32:28
Válasz #2304
Nem elérhető

lucy01


közeledik a nyár mindenki kezdi a kúráját!! ;D ;D ;D télen pihi light,tavasszal kemény edzés!!! @-o @-o
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 14. - 14:52:34
Válasz #2305
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Január 14. - 16:36:01
Válasz #2306
Nem elérhető

Koxi


Hali! Organonos Sustanon 250-ről érdekelnének vélemények aki próbálta már. Mennyire megbizható? Milyen minőségű? Mire lehet vele számitani...stb
Köszi szépen!
Nekem pl. nem jött be...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Január 14. - 19:45:51
Válasz #2307
Nem elérhető

kemi


Hali! Organonos Sustanon 250-ről érdekelnének vélemények aki próbálta már. Mennyire megbizható? Milyen minőségű? Mire lehet vele számitani...stb
Köszi szépen!
Nekem pl. nem jött be...

egyiptomi vagy "I" pakisztáni?^^
mennyit és mennyi ideig?

2011. Január 14. - 21:13:14
Válasz #2308
Nem elérhető

naturalman


üdv. egy kis segítség kellene, nemrég gyógyultam fel egy komolyabb betegségből, eléggé legyengültem és le ment pár kiló a több mint egy hétig tartó láz miatt, most pedig elég kemény kiképzést kell nyomatnom, sok futás, sok erőkifejtés, valami olyan tablettás dolog érdekelne ami az állóképességet fokozza emellett az erőt is valamilyen szinten és persze izmot is épít  ****:))) nem is vagyok nagyigényű igaz? ;D vmi okos hozzáértő ember segítségét várom, előre is nagyon köszönöm  ?:-/ :)

2011. Január 14. - 21:37:31
Válasz #2309
Nem elérhető

VG


Hali! Organonos Sustanon 250-ről érdekelnének vélemények aki próbálta már. Mennyire megbizható? Milyen minőségű? Mire lehet vele számitani...stb
Köszi szépen!
Nekem pl. nem jött be...

egyiptomi vagy "I" pakisztáni?^^
mennyit és mennyi ideig?
mit jelent az az I ? :D