2024. Május 07. - 05:37:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498854 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2011. Január 16. - 20:45:27
Válasz #2340
Nem elérhető

lucy01


ezekről tudnátok nekem valamit mondani!!!valaki használta már vagy tud e valamit rolluk!
stanazolol 5mg SB.LAB.
stanazolol 10mg genezis
STANOBOL 10ml/amp 50mg/ml
OXIMETHALON-Iráni
BOLDABOL 10 ML/AMP. 200 MG/ML BRITISH.DRAGON
BOLDE 250 10 ML/AMP. 250 MG/ML Genesis
röviden ezek érdekelnének ezek közöl vennénk többen is ha valamelyikröl lenne biztos infó!!engem kifejezetten stana és a boldi érdekelne!enantat,boldi,stana lenne a kúrám része!!ha jók lennének!!!ja és nandrolonra állítja ezt dícsérik NANDRO 250 10ml/amp 250/ml de az is szar tuti!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 16. - 20:52:10
Válasz #2341
Nem elérhető

Milo


Az iráni oxit szedte egy srác a terembe,napi két szem, nagyon erős anyag, erősödött,jött rá a víz szépen ,abba kellett hagynia mert edzésen állandóan vérzett az orra.
Riceman

2011. Január 16. - 21:25:19
Válasz #2342
Nem elérhető

lucy01


Az iráni oxit szedte egy srác a terembe,napi két szem, nagyon erős anyag, erősödött,jött rá a víz szépen ,abba kellett hagynia mert edzésen állandóan vérzett az orra.
csak víz???ááá sebaj akkor jó,az ép nem nekem lesz :)!!!!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 16. - 21:35:20
Válasz #2343
Nem elérhető

kemi


ezekről tudnátok nekem valamit mondani!!!valaki használta már vagy tud e valamit rolluk!
stanazolol 5mg SB.LAB.
stanazolol 10mg genezis
STANOBOL 10ml/amp 50mg/ml
OXIMETHALON-Iráni
BOLDABOL 10 ML/AMP. 200 MG/ML BRITISH.DRAGON
BOLDE 250 10 ML/AMP. 250 MG/ML Genesis
röviden ezek érdekelnének ezek közöl vennénk többen is ha valamelyikröl lenne biztos infó!!engem kifejezetten stana és a boldi érdekelne!enantat,boldi,stana lenne a kúrám része!!ha jók lennének!!!ja és nandrolonra állítja ezt dícsérik NANDRO 250 10ml/amp 250/ml de az is szar tuti!

2008as gyártású sb 5mgben elvileg az van ami csak nemtom mennyi

napi 100 oxi azért nem kezdő adag :D

2011. Január 16. - 21:38:28
Válasz #2344
Nem elérhető

lucy01


ezekről tudnátok nekem valamit mondani!!!valaki használta már vagy tud e valamit rolluk!
stanazolol 5mg SB.LAB.
stanazolol 10mg genezis
STANOBOL 10ml/amp 50mg/ml
OXIMETHALON-Iráni
BOLDABOL 10 ML/AMP. 200 MG/ML BRITISH.DRAGON
BOLDE 250 10 ML/AMP. 250 MG/ML Genesis
röviden ezek érdekelnének ezek közöl vennénk többen is ha valamelyikröl lenne biztos infó!!engem kifejezetten stana és a boldi érdekelne!enantat,boldi,stana lenne a kúrám része!!ha jók lennének!!!ja és nandrolonra állítja ezt dícsérik NANDRO 250 10ml/amp 250/ml de az is szar tuti!

2008as gyártású sb 5mgben elvileg az van ami csak nemtom mennyi

napi 100 oxi azért nem kezdő adag :D
igen az már baráti kis menyiség!!!50mg sem piskóta ha jó az oxi!!!hogyérted nem tudod menyi???mire gondolsz???
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 16. - 21:59:06
Válasz #2345
Nem elérhető

kemi


normális dealert kell keresni, ennyi a titka az egésznek.
Te ismersz ilyet?
akad azért, aki megmondja, melyik cuccok azok amiből érdemes kúrát összerakni. nem olcsó mulatság, nem 500ft az enanthate meg nem 800 a susi, de legalább eredeti.
ezek az árak reális árak!!!más is ugyan azt adja neked csak többér és azt mondja hogy ez tuti!esetleg ha haver aztán tudja hogy melyik termékeit panaszolták esetleg be neki,és melyiket dícsérik aztán megossza veled az infót!!és még akkor is csak zsákbamacska!!! :-} :-}


erre fele azért picit több mind2 850 az ena 1000-1100 a susi....
pedig dino nem vagy messze!

amúgy meg haverom inzulinra adta a fejét, tren insulin stana...
mondtam neki, h baja lesz, de hát nem ért
2*10NE sok?
nemtudom milyen hatóidejű, annyit tudok, h 300NE 15k huf

10-100 egyseg kozott szoktak beadni edzes utan. Csak a rovid hatoidejut erdemes hasznalni, az sem biztonsagos, de kevesbe veszelyes. Inkabb ne hasznalja, oruljon inkabb, hogy o nem cukros.

köszi!

ő napi 2x akarja 2x10, szerintem is jobb edzés után a legrövidebb hatóidejű

2011. Január 17. - 08:32:08
Válasz #2346
Nem elérhető

lucy01


valaki tud működőképes boldenonrol?????? ;D
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 17. - 11:39:08
Válasz #2347
Nem elérhető

szellemfiu


Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi hogy meik a megbízhatóbb, deca-durabolin vagy decabolan 200

2011. Január 17. - 11:39:08
Válasz #2348
Nem elérhető

Berci


Üdv mindenkinek!

Mint sokaknak itt, nekem is segítségre lennem szükségem.
"Vettem" 100 szem 5mg-os naposim-t, és 100 szem 10mg-os stanazolt. Ezt a kettőt szeretném kombinálni.
Csak a felét szeretném beszedni a naposimból is és a stanazolból is (50-50 szem), mindezt 4 hét alatt.
Kérdésem a következő: -le kell ezt vezetnem vmivel és ha igen mivel, közben, előtte, utána kell-e vmit szednem ha igen mit és MIÉRT????
Jöhet negatív kritikai is a kérdésemmel kapcsolatban :) de azért próbáljatok meg azt kifejteni amire kiváncsi vok ;) Segítségeteket előre is köszönöm!! (ja és ne ajánljatok szurisat sem ezek helyett sem ezek mellé, mert ezeket egyébb okok miatt kerülnöm kell. Csak a szemes jöhet szóba.)

2011. Január 17. - 11:49:58
Válasz #2349
Nem elérhető

Milo


1,minden kúrát le kell vezetni
2,szemest szemessel hülyeség kopmbinálni
3,4hét túl rövid
4,aki fél a tűtől az ne koxoljon
5,aki ennyire nincs tisztába az alapokkal ne koxoljon
Riceman

2011. Január 17. - 11:56:51
Válasz #2350
Nem elérhető

Milo


Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi hogy meik a megbízhatóbb, deca-durabolin vagy decabolan 200

Pontosan ugyanannyira megbízható mind2 ;)
Riceman

2011. Január 17. - 12:31:36
Válasz #2351
Nem elérhető

trobert2


Üdv mindenkinek!

Mint sokaknak itt, nekem is segítségre lennem szükségem.
"Vettem" 100 szem 5mg-os naposim-t, és 100 szem 10mg-os stanazolt. Ezt a kettőt szeretném kombinálni.
Csak a felét szeretném beszedni a naposimból is és a stanazolból is (50-50 szem), mindezt 4 hét alatt.
Kérdésem a következő: -le kell ezt vezetnem vmivel és ha igen mivel, közben, előtte, utána kell-e vmit szednem ha igen mit és MIÉRT????
Jöhet negatív kritikai is a kérdésemmel kapcsolatban :) de azért próbáljatok meg azt kifejteni amire kiváncsi vok ;) Segítségeteket előre is köszönöm!! (ja és ne ajánljatok szurisat sem ezek helyett sem ezek mellé, mert ezeket egyébb okok miatt kerülnöm kell. Csak a szemes jöhet szóba.)

1-a házat sem a tető építésével kezdik
2-ha csinálsz valamit,vagy rendesen csináld vagy sehogy
3-ha nem értesz hozzá ne csináld
4-adnál a szarnak egy pofont
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 17. - 13:29:30
Válasz #2352
Nem elérhető

Kaess


Üdv mindenkinek!

Mint sokaknak itt, nekem is segítségre lennem szükségem.
"Vettem" 100 szem 5mg-os naposim-t, és 100 szem 10mg-os stanazolt. Ezt a kettőt szeretném kombinálni.
Csak a felét szeretném beszedni a naposimból is és a stanazolból is (50-50 szem), mindezt 4 hét alatt.
Kérdésem a következő: -le kell ezt vezetnem vmivel és ha igen mivel, közben, előtte, utána kell-e vmit szednem ha igen mit és MIÉRT????
Jöhet negatív kritikai is a kérdésemmel kapcsolatban :) de azért próbáljatok meg azt kifejteni amire kiváncsi vok ;) Segítségeteket előre is köszönöm!! (ja és ne ajánljatok szurisat sem ezek helyett sem ezek mellé, mert ezeket egyébb okok miatt kerülnöm kell. Csak a szemes jöhet szóba.)

1-a házat sem a tető építésével kezdik
2-ha csinálsz valamit,vagy rendesen csináld vagy sehogy
3-ha nem értesz hozzá ne csináld
4-adnál a szarnak egy pofont

 ;D  Łł=

2011. Január 17. - 14:34:48
Válasz #2353
Nem elérhető

mangela87


Tessék,egy megbízható termék a GENESIS-től !!!
Csak,hogy érezzétek a törődést...
:DDD

http://www.youtube.com/watch?v=vMrSsq2IaJU

Amúgy üdv. MINDENKINEK !!!


2011. Január 17. - 15:12:12
Válasz #2354
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdv mindenkinek!

Mint sokaknak itt, nekem is segítségre lennem szükségem.
"Vettem" 100 szem 5mg-os naposim-t, és 100 szem 10mg-os stanazolt. Ezt a kettőt szeretném kombinálni.
Csak a felét szeretném beszedni a naposimból is és a stanazolból is (50-50 szem), mindezt 4 hét alatt.
Kérdésem a következő: -le kell ezt vezetnem vmivel és ha igen mivel, közben, előtte, utána kell-e vmit szednem ha igen mit és MIÉRT????
Jöhet negatív kritikai is a kérdésemmel kapcsolatban :) de azért próbáljatok meg azt kifejteni amire kiváncsi vok ;) Segítségeteket előre is köszönöm!! (ja és ne ajánljatok szurisat sem ezek helyett sem ezek mellé, mert ezeket egyébb okok miatt kerülnöm kell. Csak a szemes jöhet szóba.)
Na most furcsa dolgot fogok írni, lehet nem mindenki fog egyetérteni.........
Ez a mennyigég eleve kevés, és arról sem lehet megbizonyosodni, milyen hatóanyagokat is tartalmaz a féle tabletta.......lehet, hogy ugyanazt, vagy az egyikbe van methyl teszto ;).
Ha mind a kettő ok lenne ( erősen feltételes módban ), tehát az egyik methandrostenolon, a másik pedig valóban stanozolol hatóanyagot tartalmazni akkor.........
4 hét alatt 50-50 szem, háááááát napoból kevés lenne, stanából pedig nem elég  ;D. Amúgy ha normálisan szedné valaki őket ( valami májdetoxikáló sem ártana már kúra közben sem szerintem, utána meg főleg ), akkor azért valamit lehetne velül kezdeni ( ha tényleg azokat a hormonokat tartalmaznák ), de csak akkor, ha normálisan edzene, kajálna mellette, 4 hét helyett 8 hétig tartana a kúra....ezekkel a cuccokkal is lehetne építkezni, nincs az előírva, hogy csak a szúróóóóóóós, persze azokat szokták bázis szteroidoknak használni, de nem mindenki szeret bökni, meg ott a fertőződés veszélye, ami gyulladás eredményezhet ( pl. ha nem steril valami ), szóval normális gyógyszerekkel, evéssel, kiegészítéssel, helyreállítással azért így is lehetne pozitív változást elérni, de...........aki nem ért hozzá, nem ajánlom, ha megvetted úgy is be fogod szedni, és örülj ha egyáltalán azokat a hatóanyagokat tartalmazzák a tabletták, de mennyiségben biztos, hogy nem.
Mert azért valjuk be, hogy régen is voltak jó fizikumú testépítők, akiknem nem volt lehetősége szurit használni, csak tablettás szteroidokat, mégis jobban néztek ki, mint most sok terembe járó gyerek teleb.szva kokszal.......persze akkor még a Dianabol methandrostenolont tartalmazott, a Winstrol stanozololt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).