2024. Május 06. - 20:34:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498739 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2011. Január 18. - 16:52:49
Válasz #2370
Nem elérhető

kemi


a megastrol acetate- os kérdésem továbbra is fent áll.. senki nem ismeri?

Eddig nem is hallottam róla, de a dealerünk sem, pedig azért nem kezdő!



Egyébként nyárra tervezem ezt a kúrát fazonhoz, kellene egy kis infó!

Testolic 100mg/ml test. propionate (ez az ami már 1 éve áll a hűtőmben, haveromnak bevált, tuti jó cucc)

Ami kérdéses, milyen trenbolont, meddig és mennyit használjak?

A dealer Thaiger Pharmás Tren Enát ajánlott, 21k huf 10ml/2000mg, ez az amit ő is használna. Valakinek aranyhala vagy tengerimalaca használta mostanában? :D
Van még hexa... 3850/amp, na ez felejtős az ára miatt :D

Acetátról viszont nem tudott mondani.


Adagolás:

Enantátra heti 1x 200mg-ot mondott, szerintem kevés inkább 2-ben gondolkozok, propionate pedig minden 2. nap 100mg.


Ha jól sejtem minden másnap 100mg acetát az kb ugyan annyi, mint heti 2x200mg enantát, ugye?

2011. Január 19. - 11:16:00
Válasz #2371
Nem elérhető

tabiherceg


A Trenbolonról tudnátok nekem mondani véleményt. Sajna nem nagyon találok semmit.

2011. Január 19. - 11:17:45
Válasz #2372
Nem elérhető

Kriiisz


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! Testo enanthate ill. susta között vacilálok, hogy melyik legyen. Illetve még valami pluszt hozzá? Valami ütős kombót akarok, de nem tudom eldönteni igazán mi lenne a jó. Nem a levezetős témára gondolok mert az alap. Köszi  ;) :)

2011. Január 19. - 12:56:56
Válasz #2373
Nem elérhető

supchh


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! Testo enanthate ill. susta között vacilálok, hogy melyik legyen. Illetve még valami pluszt hozzá? Valami ütős kombót akarok, de nem tudom eldönteni igazán mi lenne a jó. Nem a levezetős témára gondolok mert az alap. Köszi  ;) :)

Van két topic is, olvasd végig és döntsd el.

2011. Január 19. - 13:22:35
Válasz #2374
Nem elérhető

Kriiisz


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! Testo enanthate ill. susta között vacilálok, hogy melyik legyen. Illetve még valami pluszt hozzá? Valami ütős kombót akarok, de nem tudom eldönteni igazán mi lenne a jó. Nem a levezetős témára gondolok mert az alap. Köszi  ;) :)

Van két topic is, olvasd végig és döntsd el.

Megtörtént, mindenki másra esküszik így nem jutottam dűlőre. Első szúrós kúrám lenne, csak érdekel ki mit mondd, melyiket próbáljam elsőre ;)

2011. Január 19. - 13:31:01
Válasz #2375
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! Testo enanthate ill. susta között vacilálok, hogy melyik legyen. Illetve még valami pluszt hozzá? Valami ütős kombót akarok, de nem tudom eldönteni igazán mi lenne a jó. Nem a levezetős témára gondolok mert az alap. Köszi  ;) :)

Van két topic is, olvasd végig és döntsd el.

Megtörtént, mindenki másra esküszik így nem jutottam dűlőre. Első szúrós kúrám lenne, csak érdekel ki mit mondd, melyiket próbáljam elsőre ;)
De mi lenne például, ha már nem ezért regisztrálnának fel az emberek ide, nem kibaszott szteroid kézikönyv ez a fórum.............P.csába ki lesznek tiltva az ilyenek. Értelmesebb dolgokkal kellene foglalkozni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 16:15:51
Válasz #2376
Nem elérhető

Milo


Az lenne a komoly ha minden újonc aki szteroid témába akar hozzászolni ki kéne töltenie egy tesztet,ha átment a vizsgán kérdezhet.
Riceman

2011. Január 19. - 16:48:01
Válasz #2377
Nem elérhető

Kaess


Az lenne a komoly ha minden újonc aki szteroid témába akar hozzászolni ki kéne töltenie egy tesztet,ha átment a vizsgán kérdezhet.

hehe...ez nem hangzik rosszul  ;D

2011. Január 19. - 17:18:50
Válasz #2378
Nem elérhető

Maszat


és ki fogja ez kivitelezni? ugyanmár...naívak  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 19. - 17:22:25
Válasz #2379
Nem elérhető

Jordan


és ki csinálja fogja ez kivitelezni? ugyanmár...naívak  :D

Ugy tudom Balu mar csinalja  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 19. - 17:23:59
Válasz #2380
Nem elérhető

Maszat


aha, szerintem is  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 19. - 17:31:51
Válasz #2381
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jah...lassan kész is. Úgy 2259-re várható...de a csúszás jogát fenntartom.  ;D

2011. Január 19. - 17:37:42
Válasz #2382
Nem elérhető

Jordan


nekem van 1 ötletem szimplán normálisan válaszolni kéne a kérdésra ha szépen kérdeznek! ha ezért kitíltotok a csába tiltsatok sajnos ez nem az én színvonalam jelzi..... :-)!
Mert engem úgy neveltek ha értelmesen szépen kérdeznek válaszolj úgy de hát ez emberfüggő!
Szerintem 1 ilyen topikban aminek a címe ,,kezdő kura'' (Én naív azt mertem gondolni,h kezdők írnak akik nem próbáltak semmit és tanácsot kérnek) Méa Kulpa eme bünömért meg aki hasonlót kérdez újoncként!
Meg én speciel olyan ember vagyok,h szeretek utánajárni annak amivel foglalkozni akarok ! Ebben csak az a vicc minden ehhez hasonló fórumon a kezdőket leoltogatják !MIÉRT?
Elnézést ti nem voltatok kezdők soha? Úgy jöttetek,h már mindent tudtatok?
Meg azért is informálódom mint ti is tudjátok számtalan ökör sztori lengi be a szteroid világát és azért gondoltam megkérdezek felhasználó embereket kinek mi a tapasztalata vagy mit javasolnak!


Miert kellene valszolni valakinek normalisan? Fizetsz erte? Minden le va mar irva.  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 19. - 17:41:20
Válasz #2383
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nekem van 1 ötletem szimplán normálisan válaszolni kéne a kérdésra ha szépen kérdeznek! ha ezért kitíltotok a csába tiltsatok sajnos ez nem az én színvonalam jelzi..... :-)!
Mert engem úgy neveltek ha értelmesen szépen kérdeznek válaszolj úgy de hát ez emberfüggő!
Szerintem 1 ilyen topikban aminek a címe ,,kezdő kura'' (Én naív azt mertem gondolni,h kezdők írnak akik nem próbáltak semmit és tanácsot kérnek) Méa Kulpa eme bünömért meg aki hasonlót kérdez újoncként!
Meg én speciel olyan ember vagyok,h szeretek utánajárni annak amivel foglalkozni akarok ! Ebben csak az a vicc minden ehhez hasonló fórumon a kezdőket leoltogatják !MIÉRT?
Elnézést ti nem voltatok kezdők soha? Úgy jöttetek,h már mindent tudtatok?
Meg azért is informálódom mint ti is tudjátok számtalan ökör sztori lengi be a szteroid világát és azért gondoltam megkérdezek felhasználó embereket kinek mi a tapasztalata vagy mit javasolnak!


Miert kellene valszolni valakinek normalisan? Fizetsz erte? Minden le va mar irva.  8-}
Gyakorlatilag már tényleg majdnem minden le van írva a szteroid topicokban, már ezért nem szeret senki sem válaszolni, oda már nem kérdéseket kellene leírni, hanem tapasztalatokat. A kérdésekre meg lehet találni bennük a választ.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 17:41:49
Válasz #2384
Nem elérhető

dumbass


nekem van 1 ötletem szimplán normálisan válaszolni kéne a kérdésra ha szépen kérdeznek! ha ezért kitíltotok a csába tiltsatok sajnos ez nem az én színvonalam jelzi..... :-)!
Mert engem úgy neveltek ha értelmesen szépen kérdeznek válaszolj úgy de hát ez emberfüggő!
Szerintem 1 ilyen topikban aminek a címe ,,kezdő kura'' (Én naív azt mertem gondolni,h kezdők írnak akik nem próbáltak semmit és tanácsot kérnek) Méa Kulpa eme bünömért meg aki hasonlót kérdez újoncként!
Meg én speciel olyan ember vagyok,h szeretek utánajárni annak amivel foglalkozni akarok ! Ebben csak az a vicc minden ehhez hasonló fórumon a kezdőket leoltogatják !MIÉRT?
Elnézést ti nem voltatok kezdők soha? Úgy jöttetek,h már mindent tudtatok?
Meg azért is informálódom mint ti is tudjátok számtalan ökör sztori lengi be a szteroid világát és azért gondoltam megkérdezek felhasználó embereket kinek mi a tapasztalata vagy mit javasolnak!

Alapvetően az a probléma hogy kurvára elege van mindenkinek abból hogy tizenx évesek, meg 60 kilósok, meg 35-ös karú emberek akarnak kokszolni. Fel kéne fogni hogy nem játék. Az meg alapvetően a másik probléma hogy sokan elvárjákj hogy segítsenek nekik. Az itt lévő emberek szimpla jófejségből segítenek másoknak, meg ugye fórumozni jó dolog. Nem kapnak pénzt ezért, szóval hülyeség számonkérni rajtuk. Ha valakit elküldenek a f*szba, annak oka van. Szerinted ki szeretné hogy "rajta száradjon" ha valamelyik pl. korosztályombeli kis pöcsnek baja lesz? Ki az aki ezt bevállalja? A pedig a másik hogy rengeteg anyag van felhalmozva az oldalon, csak át kell nyálazni a topicokat. Ennyi.
Én a szteroidos részről nem tudok nyilatkozni, és még kezdő is vagyok. De már nekem is eszem-f*szom megáll, mikor itt meg másik fórumon olyanokat kérdeznek hogy miért nem jön a tömeg. "Mennyit eszel? Sokat. Mennyi az a sok? Hát nem tudom de sokat." Kb. a szteroid topicokba is ilyen szintű kérdések mennek, az meg a másik hogy valakik tényleg csak ezért regelnek be. Az egész fórumosdi más témában is úgy működik, hogy nekem segítenek, akkor én is segítek másoknak, így maradhat fent a fórum. De ezek az emberek tegyük fel megkapják a választ, vissza se néznek soha többet, csak ha megint van valami nyűgjük. Fel kéne fogni hogy a fórum egy "eszmecserefolytatás", nem pedig ingyen tanács mindenkinek szteroid témában. Szerintem....