2024. Május 06. - 16:08:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2011. Január 20. - 13:57:25
Válasz #2400
Nem elérhető

dumbass


nekem van 1 ötletem szimplán normálisan válaszolni kéne a kérdésra ha szépen kérdeznek! ha ezért kitíltotok a csába tiltsatok sajnos ez nem az én színvonalam jelzi..... :-)!
Mert engem úgy neveltek ha értelmesen szépen kérdeznek válaszolj úgy de hát ez emberfüggő!
Szerintem 1 ilyen topikban aminek a címe ,,kezdő kura'' (Én naív azt mertem gondolni,h kezdők írnak akik nem próbáltak semmit és tanácsot kérnek) Méa Kulpa eme bünömért meg aki hasonlót kérdez újoncként!
Meg én speciel olyan ember vagyok,h szeretek utánajárni annak amivel foglalkozni akarok ! Ebben csak az a vicc minden ehhez hasonló fórumon a kezdőket leoltogatják !MIÉRT?
Elnézést ti nem voltatok kezdők soha? Úgy jöttetek,h már mindent tudtatok?
Meg azért is informálódom mint ti is tudjátok számtalan ökör sztori lengi be a szteroid világát és azért gondoltam megkérdezek felhasználó embereket kinek mi a tapasztalata vagy mit javasolnak!

:-)! ott a pont  ;)


 /:-) /:-) :-p :-p
Másik fórumot idézve, köszönjük, VISZLÁT!

2011. Január 20. - 15:13:42
Válasz #2401
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Persze gondolom most a Bodybuilding.hu-n lévő felhasználók lesznek a bunkók.

Hozzáteszem a most felregelt tagokról nem állítok ilyet, csak türelmetlenek.....nagyon....olvasni, mer fontos a tudás a szteroid használat előtt, és össze lehet szedegetni az itt lévő topicokban, csak visszafelé kell "lapozni".
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 20. - 17:57:42
Válasz #2402
Nem elérhető

Jordan


Jelentsuk ki akkor ujra:

EZ NEM STEROID KERDEZ-FELELEK!!!!

Tapasztalatok vannak ide leirva, minden kerdesre megtalalhatod a valaszt. A meg baszol olvasni akkor meg  ........ ..... , tudod.  ;)  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 20. - 22:32:49
Válasz #2403
Nem elérhető

Pretorian


na ebben tévedtek! Végigolvastam nem 1-2 könyvet meg itt a fórumot is!csak mivel minden történetben van ami más inkább azt gondoltam meghallgatok több embert és utána elgondolkodok,h kell e ez nekem!
Mert a könyvekben leírt dolgok okés értem de van,h felhasználok teljesen mást mondanak és azért akarnék minél több embert meghallgatni ez ügyben !
Ilyen hülyeségek + ,h a felhasz nevem miatt mire számítsak pfff páran azért szánalmasan röhejesek vagytok!ebből leszűrni az agyi színvonalat!! Meg kis tizen éves hozzászólók akik nem is szedtek semmi ilyen dolgot azok meg minek szólnak bele?nem légből kapott tanácsokat kértem hanem a felhasználok véleményét!

Szerintem alapjában még nem is veled volt a probléma csak sokaknak itt durrant el az agya, hogy azért regelnek fel rengetegen, hogy megkérdezzék sajátos dolgaikat azt hagyják is a fórumozást ennyibe.
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Január 20. - 22:52:04
Válasz #2404
Nem elérhető

dumbass


na ebben tévedtek! Végigolvastam nem 1-2 könyvet meg itt a fórumot is!csak mivel minden történetben van ami más inkább azt gondoltam meghallgatok több embert és utána elgondolkodok,h kell e ez nekem!
Mert a könyvekben leírt dolgok okés értem de van,h felhasználok teljesen mást mondanak és azért akarnék minél több embert meghallgatni ez ügyben !
Ilyen hülyeségek + ,h a felhasz nevem miatt mire számítsak pfff páran azért szánalmasan röhejesek vagytok!ebből leszűrni az agyi színvonalat!! Meg kis tizen éves hozzászólók akik nem is szedtek semmi ilyen dolgot azok meg minek szólnak bele?nem légből kapott tanácsokat kértem hanem a felhasználok véleményét!

Szerintem az nem rám nézve gáz hogy kis tizen éves létemre látom hogy te milyen marhaságot akarsz csinálni. Normális kaja nélkül, fél éves edzésmúltal (csak azt számoljuk ami tényleg komoly volt). 78 kg-san? Jó nekem aztán baromi mindegy szúrjad-szedjed, ne adj az ilyen kis tizenévesek tanácsaira.

2011. Január 20. - 22:56:40
Válasz #2405
Nem elérhető

Jordan



szánalmasan röhejesek vagytok!


Akkor menj a faszomba  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 20. - 23:10:34
Válasz #2406
Nem elérhető

Kaess



szánalmasan röhejesek vagytok!


Akkor menj a faszomba  ;D

Itt se fog senki kúrába kezdeni   ;D

2011. Január 21. - 09:50:22
Válasz #2407
Nem elérhető

Gabe


Pamela, még jó, hogy nem is drogozol, meg nem is koxolsz. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 21. - 10:47:59
Válasz #2408
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2011. Január 21. - 10:49:58
Válasz #2409
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezt csak azért engedtem be Jordan, mert tudom, hogy frappáns válaszod lesz rá!  ;D

2011. Január 21. - 10:58:45
Válasz #2410
Nem elérhető

Yanou


Ezt csak azért engedtem be Jordan, mert tudom, hogy frappáns válaszod lesz rá!  ;D

Dekemény!  ;D Má' én is várom...  /7%

2011. Január 21. - 11:04:58
Válasz #2411
Nem elérhető

Gababoy


Ezt csak azért engedtem be Jordan, mert tudom, hogy frappáns válaszod lesz rá!  ;D

Van szíved Balu !  :D
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2011. Január 21. - 11:06:36
Válasz #2412
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
na ebben tévedtek! Végigolvastam nem 1-2 könyvet meg itt a fórumot is!csak mivel minden történetben van ami más inkább azt gondoltam meghallgatok több embert és utána elgondolkodok,h kell e ez nekem!
Mert a könyvekben leírt dolgok okés értem de van,h felhasználok teljesen mást mondanak és azért akarnék minél több embert meghallgatni ez ügyben !
Ilyen hülyeségek + ,h a felhasz nevem miatt mire számítsak pfff páran azért szánalmasan röhejesek vagytok!ebből leszűrni az agyi színvonalat!! Meg kis tizen éves hozzászólók akik nem is szedtek semmi ilyen dolgot azok meg minek szólnak bele?nem légből kapott tanácsokat kértem hanem a felhasználok véleményét!

Szerintem alapjában még nem is veled volt a probléma csak sokaknak itt durrant el az agya, hogy azért regelnek fel rengetegen, hogy megkérdezzék sajátos dolgaikat azt hagyják is a fórumozást ennyibe.
Egyetértek.....konkrétan nem egy-két személlyel volt itt a probléma akik most regeltek fel, hanem azzal, hogy sokan regisztrálnak feltesznek egy kérdést az első ( vagy valahanyadik ) kúrájukkal kapcsolatban, aztán "viszonhallás" az életben nem lépnek többet fel, a fórumra.........ennek meg sok értelmét nem látom, azért van itt fent ez a testépítéssel hobbi illetve versenyszerűen foglalkozó közösség, hogy "építsék" a Bodybuilding.hu-t, tartalommal lássák el......vagy legalább megpróbálják ;D.
És egyre többen csak azért regelnek fel ide, hogy kérdezzenek, választ kapnak, és soha többet nem írnak a fórumba. Legalább ha válasz kap valaki, ossza meg a tapasztalatait a kúrájával, a használt táplálékkiegészítőivel kapcsolatban, nem nagy kérés. És nem név szerint NEM Csokiice felhasználóval volt a bajom, csak 10 regisztrálóból kb. 8 csak a szteroid topicokat látogatja, kérdez, aztán eltűnik. Ezért kattant el sok embernek az agya.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 13:09:29
Válasz #2413
Nem elérhető

Jordan


Felénk Jordan olyanokat mint te a legelő hősének hívnak!!! (paraszt):D


Felenk, meg ugy mindenhol az olyanokat mint te, siman csak kis buzi kocsognek becezik!  ;) Koxoljal te kis szerencsetlen, de akkor remelem majd a faszodba szurogatjatok a cuccot, a kis szerelmeddel.
Ha meg tovabbra is annyira segg vagy, hogy nem latod meg a kerdesedre itt a valaszt, akkor neked nem kox valo, csak siman egy mufasz, amit egesz nap szopogathatnal a fejlodesre varva.Sok sikert.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 21. - 13:30:14
Válasz #2414
Nem elérhető

dino


Felénk Jordan olyanokat mint te a legelő hősének hívnak!!! (paraszt):D


Felenk, meg ugy mindenhol az olyanokat mint te, siman csak kis buzi kocsognek becezik!  ;) Koxoljal te kis szerencsetlen, de akkor remelem majd a faszodba szurogatjatok a cuccot, a kis szerelmeddel.
Ha meg tovabbra is annyira segg vagy, hogy nem latod meg a kerdesedre itt a valaszt, akkor neked nem kox valo, csak siman egy mufasz, amit egesz nap szopogathatnal a fejlodesre varva.Sok sikert.
/:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!