2024. Május 07. - 01:33:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498818 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. Január 21. - 15:52:58
Válasz #2415
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
am nem akartalak megsérteni csak aki nem szedett ilyen dolgokat az nem igazán tud érdemlegeset mondani róla!
köszönöm kívánságod! de sajna majd orvos adja be úgyhogy buktad haverom:D de én is hasonló jókat kívánok neked te szerencsétlen:D

nem vagyok a haverod, és sajnos naturál vagyok, de ígyis több vagyok/leszek mint te akárhogy telebaszva, sőt 14 évesen is több voltam... te... szerencsétlen  ;)
egyébként kíváncsi lennék, hogy élőben is be mernél-e ilyeneket szólni Jordan-nek, bár szerintem te is abba az állatfajba tartozol, akik élőben összefosnák magukat, és még a szemébe sem mernél nézni moderáltam magam
De legalább moderáltad magad ;)...........mostmár mindenki moderálja kicsit magát, mert ez már egy virtuális bunyó, a Bodybuilding.hu meg egy virtuális kocsmára kezd hasonlítani ;D ;D.......na akkó igyuk bátorra magunkat aztán hajrá ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 21. - 16:06:12
Válasz #2416
Nem elérhető

Koxi


Felénk Jordan olyanokat mint te a legelő hősének hívnak!!! (paraszt):D


Felenk, meg ugy mindenhol az olyanokat mint te, siman csak kis buzi kocsognek becezik!  ;) Koxoljal te kis szerencsetlen, de akkor remelem majd a faszodba szurogatjatok a cuccot, a kis szerelmeddel.
Ha meg tovabbra is annyira segg vagy, hogy nem latod meg a kerdesedre itt a valaszt, akkor neked nem kox valo, csak siman egy mufasz, amit egesz nap szopogathatnal a fejlodesre varva.Sok sikert.
;D ;D ;D
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Január 21. - 16:27:55
Válasz #2417
Nem elérhető

Kaess


köszönöm! lehet megfogadom tanácsod!te is ezt csináltad azért lett ennyi eszed?mert akkor tényleg hatásos amit írsz! Vagy ez már a sok koxtól van ?mert akkor tényleg nem szedek semmit inkább!
Am meg nem kell megsértődni kisgyerek ha te beszólsz másnak várható,h te is kapni fogx! ****)
 @:-)

Figyelj csokika....

A 8 hozzászolásod egyike se emlitésre méltó.....mostmár mutass valamit mert ez igy elég gyatra  :-OO

2011. Január 21. - 16:35:27
Válasz #2418
Nem elérhető

Jordan



köszönöm!megfogadom tanácsod!



Orulok!!!  ;D

Ne szedj semmit, meg leoltani sem tudsz! Amator vagy  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 21. - 17:00:16
Válasz #2419
Nem elérhető

Yanou


Szia Efit!!!!  :D

Követellek ide vissza Tégedet jól!
Kár, hogy ennyire ritkán vagy fent, hiányzol itt a népnek, mint egy darab kenyér!  :-\

(Basszus, ez megint ilyen villámlátogatás volt...már el is tűnt...)

2011. Január 22. - 13:54:58
Válasz #2420
Nem elérhető

lucy01


nem semmi mi megy itt!!!!végigolvasván jókat mosolygok ;D ;D!!! :-)!de tényleg sokan vissza olvasnának és már ki is derülne sokminden!!!na mind1 de lusta olvasni,én nem tudom hányszor átnyálaztam a fórum 1es oldalait!!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 22. - 15:47:25
Válasz #2421
Nem elérhető

szikla33


Mostanában elszaporodtak ezek a nyálas giliszták ***)))).Amivel nincs is baj,de szedik a bogyót,nyomnak száz kilót és azt hiszik ők a királyok.Tisztelet a kivételnek.Ha meg véletlenül pofon vágod őket,sírva rohannak haza ;D
g

2011. Január 22. - 16:35:03
Válasz #2422
Nem elérhető

trobert2


Mostanában elszaporodtak ezek a nyálas giliszták ***)))).Amivel nincs is baj,de szedik a bogyót,nyomnak száz kilót és azt hiszik ők a királyok.Tisztelet a kivételnek.Ha meg véletlenül pofon vágod őket,sírva rohannak haza ;D
Érzik hogy lassan itt a jó idő ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 22. - 20:03:16
Válasz #2423
Nem elérhető

lucy01


Mostanában elszaporodtak ezek a nyálas giliszták ***)))).Amivel nincs is baj,de szedik a bogyót,nyomnak száz kilót és azt hiszik ők a királyok.Tisztelet a kivételnek.Ha meg véletlenül pofon vágod őket,sírva rohannak haza ;D
Érzik hogy lassan itt a jó idő ;D ;D
készül a nyári fazon! ;D ;D
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 25. - 19:47:43
Válasz #2424
Nem elérhető

kemi


Mostanában elszaporodtak ezek a nyálas giliszták ***)))).Amivel nincs is baj,de szedik a bogyót,nyomnak száz kilót és azt hiszik ők a királyok.Tisztelet a kivételnek.Ha meg véletlenül pofon vágod őket,sírva rohannak haza ;D
Érzik hogy lassan itt a jó idő ;D ;D
készül a nyári fazon! ;D ;D

lassan itt is, megjött a finarexem

2011. Január 26. - 09:34:08
Válasz #2425
Nem elérhető

lucy01


Mostanában elszaporodtak ezek a nyálas giliszták ***)))).Amivel nincs is baj,de szedik a bogyót,nyomnak száz kilót és azt hiszik ők a királyok.Tisztelet a kivételnek.Ha meg véletlenül pofon vágod őket,sírva rohannak haza ;D
Érzik hogy lassan itt a jó idő ;D ;D
készül a nyári fazon! ;D ;D

lassan itt is, megjött a finarexem
mivel kombinálod még??
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 26. - 14:54:15
Válasz #2426
Nem elérhető

kemi


Mostanában elszaporodtak ezek a nyálas giliszták ***)))).Amivel nincs is baj,de szedik a bogyót,nyomnak száz kilót és azt hiszik ők a királyok.Tisztelet a kivételnek.Ha meg véletlenül pofon vágod őket,sírva rohannak haza ;D
Érzik hogy lassan itt a jó idő ;D ;D
készül a nyári fazon! ;D ;D

lassan itt is, megjött a finarexem
mivel kombinálod még??

testolic 100 meg talán SB Labs stana

2011. Január 26. - 16:04:33
Válasz #2427
Nem elérhető

Maszat


legjobb!  testo eleve kell hozzá, a stana meg jó anti progeszteron.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 26. - 16:12:36
Válasz #2428
Nem elérhető

Jordan


legjobb!  testo eleve kell hozzá, a stana meg jó anti progeszteron.


Latom lassan kezdesz edzeni, egyre tobbet lehet ujra itt a topicban latni teged  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 26. - 16:14:11
Válasz #2429
Nem elérhető

Maszat


Te buzi!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26