2024. Május 06. - 20:10:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498732 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2011. Február 04. - 20:38:42
Válasz #2460
Nem elérhető

kemi


hagyjuk már a faszomba ezt a genesis trenibe tesztó van szar dumát!!!!!!!!!!  nekem ismerősöm használta és abba trenbolone van, ha a pina a fasszal összeér akkor is!!!! (legalábbis az övébe az volt)

nemsoká küld képet, ha tren van benne azt látni fogom :D
(eléggé fedett a gyerek)

dino még áll a kérdésem, jöhet privibe is

2011. Február 05. - 02:36:08
Válasz #2461
Nem elérhető

dino


a genesises treniben is testo enanthate van, max a szennyezettségétől pattoghatsz ki

köszi dino, de nem az enyém, mondtam havernak, h ink thaigert vegyen, jó drága test ena volt akkor :D

amúgy milyen trent használtál? ena/ace? mennyit és meddig?^^
nem használtam még trenit
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 05. - 02:39:16
Válasz #2462
Nem elérhető

dino


hagyjuk már a faszomba ezt a genesis trenibe tesztó van szar dumát!!!!!!!!!!  nekem ismerősöm használta és abba trenbolone van, ha a pina a fasszal összeér akkor is!!!! (legalábbis az övébe az volt)
ne legyél naív, annyi pénzért amennyibe a genesis kerül nem állítanak elő trenit, még ha a pina fasszal összeér sem :) de kivan már a faszom vele, akárhányszor leszólom a genesist mindig jön valami okostojás (Maszat ez most nem konkrétan neked szól) aki megmagyarázza, h jó az. gyerekek nyomjátok de ne fényezzétek itt azt a 2ftos szart...  Maszat:  haverodé be lett vizsgáltatva?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 05. - 11:16:07
Válasz #2463
Nem elérhető

kemi


hagyjuk már a faszomba ezt a genesis trenibe tesztó van szar dumát!!!!!!!!!!  nekem ismerősöm használta és abba trenbolone van, ha a pina a fasszal összeér akkor is!!!! (legalábbis az övébe az volt)
ne legyél naív, annyi pénzért amennyibe a genesis kerül nem állítanak elő trenit, még ha a pina fasszal összeér sem :) de kivan már a faszom vele, akárhányszor leszólom a genesist mindig jön valami okostojás (Maszat ez most nem konkrétan neked szól) aki megmagyarázza, h jó az. gyerekek nyomjátok de ne fényezzétek itt azt a 2ftos szart...  Maszat:  haverodé be lett vizsgáltatva?

mennyiért megy ott?
genesis tren ena 23k a thaiger pedig csak 22, most vagy neki adták jó drágán, vagy jó a cucc

2011. Február 05. - 11:53:09
Válasz #2464
Nem elérhető

lucy01


szemes stanábol meikre lehet esély hogy az jó?genezis,La pharma,sb lab?????? :) :)
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Február 05. - 11:55:57
Válasz #2465
Nem elérhető

kemi


szemes stanábol meikre lehet esély hogy az jó?genezis,La pharma,sb lab?????? :) :)

2008as gyártású SB tuti jó!

2011. Február 05. - 13:25:24
Válasz #2466
Nem elérhető

lucy01


szemes stanábol meikre lehet esély hogy az jó?genezis,La pharma,sb lab?????? :) :)

2008as gyártású SB tuti jó!
az 5mg-os tabi ugye?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Február 05. - 13:41:37
Válasz #2467
Nem elérhető

lucy01


hagyjuk már a faszomba ezt a genesis trenibe tesztó van szar dumát!!!!!!!!!!  nekem ismerősöm használta és abba trenbolone van, ha a pina a fasszal összeér akkor is!!!! (legalábbis az övébe az volt)
ne legyél naív, annyi pénzért amennyibe a genesis kerül nem állítanak elő trenit, még ha a pina fasszal összeér sem :) de kivan már a faszom vele, akárhányszor leszólom a genesist mindig jön valami okostojás (Maszat ez most nem konkrétan neked szól) aki megmagyarázza, h jó az. gyerekek nyomjátok de ne fényezzétek itt azt a 2ftos szart...  Maszat:  haverodé be lett vizsgáltatva?

mennyiért megy ott?
genesis tren ena 23k a thaiger pedig csak 22, most vagy neki adták jó drágán, vagy jó a cucc
18-20papír itt genesis tren-ena,british dragon van még erre még olcsóbban!de hogy abban sem az van aminek eladják az tuti!ez az egész rizikós! Neked jó a thaigeres?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Február 05. - 14:58:26
Válasz #2468
Nem elérhető

Maszat


Maszat:  haverodé be lett vizsgáltatva?

az 1000%,h haveroméba Trenbolone volt. Mezo-endomorf, és szar kajával úgy kieresedett, csökkent a dereka, sokkal kockásabb lett a hasa. Állítása és az egész környezete szerint még soha nem volt ennyire agresszív. Nem az első kúrája volt és nem is a 2. de a trenitöl megőrült. 8hétig tolta és az egész karja kieresedett, de valami nagyon durván. Mivel szarik a vízfogyasztásra is, a vizelete szinte barna volt, mutatta is. Sokkal szárazabb lett. pakisztáni sustanonnal tolta, semmi wini vagy primo vagy más, inkább anabolikus cucc.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 05. - 15:53:30
Válasz #2469
Nem elérhető

kemi


Maszat:  haverodé be lett vizsgáltatva?

az 1000%,h haveroméba Trenbolone volt. Mezo-endomorf, és szar kajával úgy kieresedett, csökkent a dereka, sokkal kockásabb lett a hasa. Állítása és az egész környezete szerint még soha nem volt ennyire agresszív. Nem az első kúrája volt és nem is a 2. de a trenitöl megőrült. 8hétig tolta és az egész karja kieresedett, de valami nagyon durván. Mivel szarik a vízfogyasztásra is, a vizelete szinte barna volt, mutatta is. Sokkal szárazabb lett. pakisztáni sustanonnal tolta, semmi wini vagy primo vagy más, inkább anabolikus cucc.

8hétig mennyit heti 400 v 600?


hagyjuk már a faszomba ezt a genesis trenibe tesztó van szar dumát!!!!!!!!!!  nekem ismerősöm használta és abba trenbolone van, ha a pina a fasszal összeér akkor is!!!! (legalábbis az övébe az volt)
ne legyél naív, annyi pénzért amennyibe a genesis kerül nem állítanak elő trenit, még ha a pina fasszal összeér sem :) de kivan már a faszom vele, akárhányszor leszólom a genesist mindig jön valami okostojás (Maszat ez most nem konkrétan neked szól) aki megmagyarázza, h jó az. gyerekek nyomjátok de ne fényezzétek itt azt a 2ftos szart...  Maszat:  haverodé be lett vizsgáltatva?

mennyiért megy ott?
genesis tren ena 23k a thaiger pedig csak 22, most vagy neki adták jó drágán, vagy jó a cucc
18-20papír itt genesis tren-ena,british dragon van még erre még olcsóbban!de hogy abban sem az van aminek eladják az tuti!ez az egész rizikós! Neked jó a thaigeres?

tavasszal kiderül :D

szemes stanábol meikre lehet esély hogy az jó?genezis,La pharma,sb lab?????? :) :)

2008as gyártású SB tuti jó!
az 5mg-os tabi ugye?
igen

2011. Február 05. - 16:00:38
Válasz #2470
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 06. - 05:35:19
Válasz #2471
Nem elérhető

dino


kemi ürits fiokot
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 06. - 10:16:30
Válasz #2472
Nem elérhető

kemi



2011. Február 06. - 11:46:22
Válasz #2473
Nem elérhető

dino


kemi ürits fiokot

megvan :D
nah szal, amit nekem mondtak trenit az konkrétan parabolan, 1ml 4000 ft környéke, inkább felette.. gyártó nevet nem tudom most hirtelen de ha érdekel megkérdezem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 06. - 12:39:02
Válasz #2474
Nem elérhető

kemi


kemi ürits fiokot

megvan :D
nah szal, amit nekem mondtak trenit az konkrétan parabolan, 1ml 4000 ft környéke, inkább felette.. gyártó nevet nem tudom most hirtelen de ha érdekel megkérdezem

az a hexahidro.. ugye? az itt is 4k, de mitől jobb az annyival, hogy 2x drágább?