2024. Május 06. - 14:57:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. Február 06. - 18:05:52
Válasz #2475
Nem elérhető

Koxi


A dianabol topik zárva,azért ide írok.A zöld szívecske kuka?Csak mert van belőle egy kevés....
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Február 06. - 18:47:19
Válasz #2476
Nem elérhető

dino


A dianabol topik zárva,azért ide írok.A zöld szívecske kuka?Csak mert van belőle egy kevés....
egyértelmű
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 06. - 18:47:55
Válasz #2477
Nem elérhető

dino


Maszat:  haverodé be lett vizsgáltatva?

az 1000%,h haveroméba Trenbolone volt. Mezo-endomorf, és szar kajával úgy kieresedett, csökkent a dereka, sokkal kockásabb lett a hasa. Állítása és az egész környezete szerint még soha nem volt ennyire agresszív. Nem az első kúrája volt és nem is a 2. de a trenitöl megőrült. 8hétig tolta és az egész karja kieresedett, de valami nagyon durván. Mivel szarik a vízfogyasztásra is, a vizelete szinte barna volt, mutatta is. Sokkal szárazabb lett. pakisztáni sustanonnal tolta, semmi wini vagy primo vagy más, inkább anabolikus cucc.
nagyon nagy mázlija volt a srácnak.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 06. - 18:48:56
Válasz #2478
Nem elérhető

dino


kemi ürits fiokot

megvan :D
nah szal, amit nekem mondtak trenit az konkrétan parabolan, 1ml 4000 ft környéke, inkább felette.. gyártó nevet nem tudom most hirtelen de ha érdekel megkérdezem
attól, hogy az, ami. :) a parabolannak nincs párja (mondom ezt úgy, h közöm nem volt még hozzá)

az a hexahidro.. ugye? az itt is 4k, de mitől jobb az annyival, hogy 2x drágább?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 06. - 19:00:19
Válasz #2479
Nem elérhető

kemi


lol dino te posthunter :D
szóval akkor válaszolj is rá :P

2011. Február 06. - 19:12:49
Válasz #2480
Nem elérhető

Jordan


lol dino te posthunter :D
szóval akkor válaszolj is rá :P


Valszolt

"attól, hogy az, ami. Smiley a parabolannak nincs párja (mondom ezt úgy, h közöm nem volt még hozzá)"


Csak bele irta az idezetbe
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 07. - 03:18:52
Válasz #2481
Nem elérhető

dino


lol dino te posthunter :D
szóval akkor válaszolj is rá :P


Valszolt

"attól, hogy az, ami. Smiley a parabolannak nincs párja (mondom ezt úgy, h közöm nem volt még hozzá)"


Csak bele irta az idezetbe
;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 09. - 14:18:30
Válasz #2482
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyébként most nem valós gyógyszeripari cégekről/márkákról megy a vita, mindíg szkeptikusan kell hozzáállni a dolgokhoz.
De pl. az egyik ismerősöm a teremben, szintén ektomorf alkat Danabolt nyomott 10mg-os 4-6 szem közt, semmi vizesedés, pedig a methandrostenolonra azért jellemző némi vízvisszatartás, nem értem....ennyit számít ha valaki ektomorf? Maszatnak...akkor a haverod kifogott valami faszát, de ennyi erővel lehetett volna más hatóanyag is. Ahogy leírtad nem tesztó volt.....csak hát trenbolont, meg dekát venni underground gyártótól sohase garangcia.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Február 09. - 15:22:29
Válasz #2483
Nem elérhető

Maszat


Egyébként most nem valós gyógyszeripari cégekről/márkákról megy a vita, mindíg szkeptikusan kell hozzáállni a dolgokhoz.
De pl. az egyik ismerősöm a teremben, szintén ektomorf alkat Danabolt nyomott 10mg-os 4-6 szem közt, semmi vizesedés, pedig a methandrostenolonra azért jellemző némi vízvisszatartás, nem értem....ennyit számít ha valaki ektomorf? Maszatnak...akkor a haverod kifogott valami faszát, de ennyi erővel lehetett volna más hatóanyag is. Ahogy leírtad nem tesztó volt.....csak hát trenbolont, meg dekát venni underground gyártótól sohase garangcia.


Vizesednek az ektomorfok is anapolontol és methandrostenolontol is. Én is vizesedtem. Csak nem a bőr alá jön a víz, hanem be az izomsejtekbe. Tehát marad a fazon definiált.

ez a profilképem pl 4hét metha után készült. Látszik a hátsó vállon,h majd szét robban a víztől :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 09. - 16:35:14
Válasz #2484
Nem elérhető

Jordan



Vizesednek az ektomorfok is anapolontol és methandrostenolontol is. Én is vizesedtem. Csak nem a bőr alá jön a víz, hanem be az izomsejtekbe. Tehát marad a fazon definiált.



Akkor rohadjatok meg mind!!!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 09. - 18:12:45
Válasz #2485
Nem elérhető

Tudi


Én még nem használtam methandrosteolont,de úgy hallottam,hogy a nagy mennyiségű vízvisszatartást orvosolni lehet antiösztogénekkel és aromatázblokkolóval,de talán a legfontosabb a tiszta,minőségi étrend.

2011. Február 09. - 18:14:51
Válasz #2486
Nem elérhető

Tudi


Amúgy a 10 mg-os thai Danabolban mennyi lehet a hatóanyag?Tudom hülye kérdés,de mégis csak?A fele?

2011. Február 09. - 18:57:04
Válasz #2487
Nem elérhető

Koxi


Amúgy a 10 mg-os thai Danabolban mennyi lehet a hatóanyag?Tudom hülye kérdés,de mégis csak?A fele?
Erre én is kíváncsi lennék...  ***)))
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Február 09. - 20:26:44
Válasz #2488
Nem elérhető

lucy01


Amúgy a 10 mg-os thai Danabolban mennyi lehet a hatóanyag?Tudom hülye kérdés,de mégis csak?A fele?
jó kérdés lehet!!!de látok 3-szemtől is eredményeket,van ismerős aki jelenleg is csipegeti 3asával és használ ;) ;)!!nem feltétlenül kellenek elefántdózisok!! ;D
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Február 09. - 22:31:59
Válasz #2489
Nem elérhető

Risee


Sziasztok!
Diamond-os trenről vkinek van infója?