2024. Május 07. - 02:32:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498828 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2011. Február 10. - 19:49:55
Válasz #2505
Nem elérhető

kemi


szerintetek haaz elmult 2 ciklusba szerepelt boldenone, akkor érdemes a mostaniból kihagyni, és mást használni helyette?

Azért eröltetném, mert erröl tudom,h jó és van bőven, a decába meg nem bízok. Még a retában sem, hiába mondják. Nekem gyanus,h mindenki azt tud.

anabolikus hatásában ott van a dekához közel?
lehet én is bepróbálom egyszer



amúgy ma beszélgettem 1 erőemelő sráccal 230+ tervez fekve nyomni (ruha nélkül) a nyári EB-n
itt lesz MO-n, 100kg alatt van a súlya, nevet nem mondok


heti 1 T.enantátot használ(azthiszem mindíg, már nem olyan fiatal)

amikor készül a versenyre heti 2 T.enát használ, heti 3 primoval, majd a vége fele halotestint is (adagot halobol nemtudok)
régebben használt parabolánt, most thaigeres tren enát tesz még a ciklusba valahova a közepétől, heti 300-400at

anno tesztó depókat (susta/ena) csak a felkészülés elején használt, utána cserélte napi 50mg popira és növiből is 6-8 egységet tolt naponta

azért beszarás, hogy ilyen kevés cuccal is nyom 225+t
növit most nem(biztos) használ

2011. Február 11. - 15:19:11
Válasz #2506
Nem elérhető

lucy01


Amúgy a 10 mg-os thai Danabolban mennyi lehet a hatóanyag?Tudom hülye kérdés,de mégis csak?A fele?
6.745mg pontosan.

 ;D

Hát honnan a f...ból tudjuk?
áááá metiltestó!!!!! @-o ;D ;D
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Február 11. - 17:16:40
Válasz #2507
Nem elérhető

trobert2


szerintetek haaz elmult 2 ciklusba szerepelt boldenone, akkor érdemes a mostaniból kihagyni, és mást használni helyette?

Azért eröltetném, mert erröl tudom,h jó és van bőven, a decába meg nem bízok. Még a retában sem, hiába mondják. Nekem gyanus,h mindenki azt tud.

anabolikus hatásában ott van a dekához közel?
lehet én is bepróbálom egyszer



amúgy ma beszélgettem 1 erőemelő sráccal 230+ tervez fekve nyomni (ruha nélkül) a nyári EB-n
itt lesz MO-n, 100kg alatt van a súlya, nevet nem mondok


heti 1 T.enantátot használ(azthiszem mindíg, már nem olyan fiatal)

amikor készül a versenyre heti 2 T.enát használ, heti 3 primoval, majd a vége fele halotestint is (adagot halobol nemtudok)
régebben használt parabolánt, most thaigeres tren enát tesz még a ciklusba valahova a közepétől, heti 300-400at

anno tesztó depókat (susta/ena) csak a felkészülés elején használt, utána cserélte napi 50mg popira és növiből is 6-8 egységet tolt naponta

azért beszarás, hogy ilyen kevés cuccal is nyom 225+t
növit most nem(biztos) használ

170 be 3tolok cucc nélkül! ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 17:29:46
Válasz #2508
Nem elérhető

Maszat


Nálad mit jelent,h cucc nélkül? az,h már 1hónapja nem toltál semmit? neadj isten 2?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 11. - 17:34:17
Válasz #2509
Nem elérhető

trobert2


Nálad mit jelent,h cucc nélkül? az,h már 1hónapja nem toltál semmit? neadj isten 2?  ;D

6 hónapja!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 17:35:40
Válasz #2510
Nem elérhető

Maszat


Nálad mit jelent,h cucc nélkül? az,h már 1hónapja nem toltál semmit? neadj isten 2?  ;D

6 hónapja!

 ::) :o

és az is az első volt, ugye?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 11. - 17:43:01
Válasz #2511
Nem elérhető

Kaess


Nálad mit jelent,h cucc nélkül? az,h már 1hónapja nem toltál semmit? neadj isten 2?  ;D

6 hónapja!

 ::) :o

és az is az első volt, ugye?  ;D


Hát persze hogy az elsö   ;D  ;D   >:D   ))=/

2011. Február 11. - 17:43:59
Válasz #2512
Nem elérhető

trobert2


Nálad mit jelent,h cucc nélkül? az,h már 1hónapja nem toltál semmit? neadj isten 2?  ;D

6 hónapja!

 ::) :o

és az is az első volt, ugye?  ;D

eltaláltad!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 17:47:33
Válasz #2513
Nem elérhető

Milo


Egy fekvenyomó srác mondta nekem hogy természetes növekedési hormont serkentő gyógyszert szed,sajna nem jegyeztem meg a szer nevét. Tudtok mondani erőől vmit?
Riceman

2011. Február 11. - 17:50:50
Válasz #2514
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 11. - 17:52:59
Válasz #2515
Nem elérhető

trobert2


Egy fekvenyomó srác mondta nekem hogy természetes növekedési hormont serkentő gyógyszert szed,sajna nem jegyeztem meg a szer nevét. Tudtok mondani erőől vmit?

nem minden arany ami fénylik ;)
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 18:45:13
Válasz #2516
Nem elérhető

Jordan


Nálad mit jelent,h cucc nélkül? az,h már 1hónapja nem toltál semmit? neadj isten 2?  ;D

6 hónapja!

 ::) :o

és az is az első volt, ugye?  ;D

Elso, de az 48 honapos kura volt  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 11. - 18:53:24
Válasz #2517
Nem elérhető

kemi


Egy fekvenyomó srác mondta nekem hogy természetes növekedési hormont serkentő gyógyszert szed,sajna nem jegyeztem meg a szer nevét. Tudtok mondani erőől vmit?

ez ilyen hype tápkieg 100%

norbi ruhába nyomsz 280at? :D

am hány kg vagy?

2011. Február 11. - 19:05:20
Válasz #2518
Nem elérhető

trobert2


Egy fekvenyomó srác mondta nekem hogy természetes növekedési hormont serkentő gyógyszert szed,sajna nem jegyeztem meg a szer nevét. Tudtok mondani erőől vmit?

ez ilyen hype tápkieg 100%

norbi ruhába nyomsz 280at? :D

am hány kg vagy?

most 86
Én nem fekvenyomó vagyok,bár szívesen kipróbálnám magam egy házi versenyen!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Február 11. - 19:08:37
Válasz #2519
Nem elérhető

kemi


Egy fekvenyomó srác mondta nekem hogy természetes növekedési hormont serkentő gyógyszert szed,sajna nem jegyeztem meg a szer nevét. Tudtok mondani erőől vmit?

ez ilyen hype tápkieg 100%

norbi ruhába nyomsz 280at? :D

am hány kg vagy?

most 86
Én nem fekvenyomó vagyok,bár szívesen kipróbálnám magam egy házi versenyen!

90 kgba asszem 235 a rekord nem hivatalosan 242?
azért más ám vezényszóra nyomni, amig nem szól hogy fel nem nyomhatod ki