2024. Május 06. - 22:48:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498776 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2011. Február 12. - 13:30:23
Válasz #2535
Nem elérhető

kemi


nem, a hgh külsőleg bevitt növekedési hormon, amiről beszélek ez arra ösztönzi a szervezetet ,hogy több növ.hormont termeljen.

lehet h hülyeséget modnok de az igf-1 nem azt csinálja?

2011. Február 12. - 14:14:42
Válasz #2536
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
nem, a hgh külsőleg bevitt növekedési hormon, amiről beszélek ez arra ösztönzi a szervezetet ,hogy több növ.hormont termeljen.

lehet h hülyeséget modnok de az igf-1 nem azt csinálja?
Az IGF-az inzulinszerű növekedési faktor rövidítése ( insulinlike growth factor ). Az inzulin előanyagához hasonlatos hormon, amely 70 aminosavból álló egyszálú polipeptid hormon, a máj endokrin sejtjei termelik, de más egyéb sejtek is termelhetik. A tápanyag felszívódásáért felelős, mint az inzulin, csak az a baj vele, hogy alapesetben a 98%-a a vérben kering szállítófehérjékhez kapcsolódva, max. a 2%-a aktív, és csatlakozik az inzulin receptorokhoz, de kisebb affinitással, mint az inzulin. Hatása tisztán anabolikus, felel a sejtosztódásért (izom hipertrófia ), a sejt növekedéséért, és a sejthalált késlelteti, tehát kicsit az inzulinéhoz, és kicsit a növekedési hormonéhoz is hasonló a hatása.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Február 12. - 19:05:21
Válasz #2537
Nem elérhető

Milo


valószínüleg erről lesz szó,gondolom méregdrága és szinte képtelenség beszerezni,ugye?
Riceman

2011. Február 12. - 23:12:07
Válasz #2538
Nem elérhető

Kaess


Anyám a korházban dolgozik mint ápoló nö és mondtam neki hogy nézzen utánna. Mennyibe fáj egy ilyen, ha egyáltalán kapható és hogy kinél lehetne ilyet felíratni ;D Kiváncsi vagyok hogy eltudná e intézni.....ha igen akkor szert teszek egy ilyenre  ;D

2011. Február 12. - 23:31:13
Válasz #2539
Nem elérhető

kemi


Egy fekvenyomó srác mondta nekem hogy természetes növekedési hormont serkentő gyógyszert szed,sajna nem jegyeztem meg a szer nevét. Tudtok mondani erőől vmit?

én ezt szedtem egy ideig: HGH Support

http://www.vitacare.hu/sportolas-testepites-fitness/hgh-keszitmenyek/natural-hgh-support.html



de am ez nem gyógyszer, csak 1 komplex aminosav+vitamin készítmény
 :-!!! :-)-> :D

2011. Február 12. - 23:52:49
Válasz #2540
Nem elérhető

Kaess


jaja én is ezt olvastam rolla...csak az benne az érdekes hogy a magyar oldalakon az adagolás 3 tabletta lefekvés elött 1 órával. Na most az amerikai oldalon meg azt írták hogy 2-szer 3  tabletta naponta és hogy a második adag az legyen 1 órával lefekvés elött  ;D akkor most mi van? ;D

2011. Február 13. - 09:18:28
Válasz #2541
Nem elérhető

szikla33


Sziasztok,nekem lenne egy kérdésem,lehet hülyeség :) Szerintetek van értelme így nyomni: minden második nap ukrán propi.50mg.utána agovirin.ez menne felváltva.
g

2011. Február 13. - 10:01:20
Válasz #2542
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok,nekem lenne egy kérdésem,lehet hülyeség :) Szerintetek van értelme így nyomni: minden második nap ukrán propi.50mg.utána agovirin.ez menne felváltva.

Minden másnap 100mg jobb lenne.. Agovirin van még?  ::)

2011. Február 13. - 10:30:01
Válasz #2543
Nem elérhető

szikla33


Sziasztok,nekem lenne egy kérdésem,lehet hülyeség :) Szerintetek van értelme így nyomni: minden második nap ukrán propi.50mg.utána agovirin.ez menne felváltva.

Minden másnap 100mg jobb lenne.. Agovirin van még?  ::)



én úgy tudom,még van.akkor nembaj ha keverem az ukrán propival? itt egy link,nem tudom szabad.e,én itt szoktam nézelődni :)
g

2011. Február 13. - 10:45:13
Válasz #2544
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Anyám a korházban dolgozik mint ápoló nö és mondtam neki hogy nézzen utánna. Mennyibe fáj egy ilyen, ha egyáltalán kapható és hogy kinél lehetne ilyet felíratni ;D Kiváncsi vagyok hogy eltudná e intézni.....ha igen akkor szert teszek egy ilyenre  ;D
Azért ahogy hallottam a használata nem fini ;).
Edzés után az edzett izomba....tehát intramusculárisan....faxa lehet, persze a gyors felszívódású tápanyagokról sem feledkezzünk meg :-oD.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Február 13. - 10:49:24
Válasz #2545
Nem elérhető

Maszat



Azért ahogy hallottam a használata nem fini ;).


"mind1 ba*meg, csak nagy koporsó keljen!"  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 13. - 11:49:01
Válasz #2546
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok,nekem lenne egy kérdésem,lehet hülyeség :) Szerintetek van értelme így nyomni: minden második nap ukrán propi.50mg.utána agovirin.ez menne felváltva.

Minden másnap 100mg jobb lenne.. Agovirin van még?  ::)



én úgy tudom,még van.akkor nembaj ha keverem az ukrán propival? itt egy link,nem tudom szabad.e,én itt szoktam nézelődni :) http://steroidy.szm.com/cennik.html

Keverni NEM szabad, de egyik alkalommal egyik másik alkalommal másik nem gond. Ha rám hallgatsz az agovirint és a propit is külön oldalra add, egyik vizes, a másik olajos oldatú  ;)

Agot nagyon kellemetlen beadni egyébként, kb mintha ecetet nyomnál be :D

2011. Február 13. - 11:56:45
Válasz #2547
Nem elérhető

szikla33


ok.Köszi szépen,megpróbálkozok vele. :)
g

2011. Február 13. - 12:05:00
Válasz #2548
Nem elérhető

Milo


Ismerősöm most agovirin-t használt, az ég világon semmit nem érzett től
Riceman

2011. Február 13. - 12:33:53
Válasz #2549
Nem elérhető

God Vazzeg


Ismerősöm most agovirin-t használt, az ég világon semmit nem érzett től

Sok abból is a hamis. Az eredetit megérezné, az tuti  ;D