2024. Május 07. - 01:03:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498812 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2011. Február 14. - 20:58:36
Válasz #2565
Nem elérhető

Tóth Attila


Dáthára jaó? :-}
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Február 16. - 12:20:04
Válasz #2566
Nem elérhető

Kozi001


Üdv Nektek!

Jelentem még élek, viszont lenne hozzátok egy fontos kérdésem.. Mit gondoltok az adipexről... tapasztalatok esetleg? Mert szeretnék ellőni egy adipex, stana(h megtartsam a husit) kúrát.. Esetleg vki próbált már ilyet?

Estére jelentkezem.. Megyek órára!

Szép napot nektek!
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 13:56:50
Válasz #2567
Nem elérhető

Gabe


Kozi, kell egy pofon?
Nemvótáteilyen.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 16. - 15:01:50
Válasz #2568
Nem elérhető

kemi


Üdv Nektek!

Jelentem még élek, viszont lenne hozzátok egy fontos kérdésem.. Mit gondoltok az adipexről... tapasztalatok esetleg? Mert szeretnék ellőni egy adipex, stana(h megtartsam a husit) kúrát.. Esetleg vki próbált már ilyet?

Estére jelentkezem.. Megyek órára!

Szép napot nektek!



Szerintem szar, nem hiszem, hogy éhes vagy, ha jól diátázol, ha meg nem eszel semmit szarabbul fogsz kinézni, mint előtte!
Persze ha 2,5 hónap versenyiéta után majd meghalsz 1 csokiért akkor talán... de szerintem ez önuralom kérdése.
Ezt a gógyszert a  fogyik szokták enni, hogy "ettő majd nemesző aztá lefogysz"

2011. Február 16. - 15:27:01
Válasz #2569
Nem elérhető

Milo


Adipexet nálunk csak a csajok szedik...
Riceman

2011. Február 16. - 16:55:01
Válasz #2570
Nem elérhető

kemi


Üdv Nektek!

Jelentem még élek, viszont lenne hozzátok egy fontos kérdésem.. Mit gondoltok az adipexről... tapasztalatok esetleg? Mert szeretnék ellőni egy adipex, stana(h megtartsam a husit) kúrát.. Esetleg vki próbált már ilyet?

Estére jelentkezem.. Megyek órára!

Szép napot nektek!



Szerintem szar, nem hiszem, hogy éhes vagy, ha jól diátázol, ha meg nem eszel semmit szarabbul fogsz kinézni, mint előtte!
Persze ha 2,5 hónap versenyiéta után majd meghalsz 1 csokiért akkor talán... de szerintem ez önuralom kérdése.
Ezt a gógyszert a  fogyik szokták enni, hogy "ettő majd nemesző aztá lefogysz"

elnyomja az étvágyta, azért jó az diétánál  :)

bár ha van barátnőd kozi, én tennék a stana mellé vmit még  ::)

sztem meg felesleges, ahogy milo írja a csajoknak való...

am én is tennék mellé, egy kis trent :D

2011. Február 16. - 19:09:12
Válasz #2571
Nem elérhető

dino


Üdv Nektek!

Jelentem még élek, viszont lenne hozzátok egy fontos kérdésem.. Mit gondoltok az adipexről... tapasztalatok esetleg? Mert szeretnék ellőni egy adipex, stana(h megtartsam a husit) kúrát.. Esetleg vki próbált már ilyet?

Estére jelentkezem.. Megyek órára!

Szép napot nektek!



Szerintem szar, nem hiszem, hogy éhes vagy, ha jól diátázol, ha meg nem eszel semmit szarabbul fogsz kinézni, mint előtte!
Persze ha 2,5 hónap versenyiéta után majd meghalsz 1 csokiért akkor talán... de szerintem ez önuralom kérdése.
Ezt a gógyszert a  fogyik szokták enni, hogy "ettő majd nemesző aztá lefogysz"

elnyomja az étvágyta, azért jó az diétánál  :)

bár ha van barátnőd kozi, én tennék a stana mellé vmit még  ::)
felesleges, esélye sincs h stana tartalmu cuccot kapjon
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 16. - 19:09:52
Válasz #2572
Nem elérhető

dino


Üdv Nektek!

Jelentem még élek, viszont lenne hozzátok egy fontos kérdésem.. Mit gondoltok az adipexről... tapasztalatok esetleg? Mert szeretnék ellőni egy adipex, stana(h megtartsam a husit) kúrát.. Esetleg vki próbált már ilyet?

Estére jelentkezem.. Megyek órára!

Szép napot nektek!



Szerintem szar, nem hiszem, hogy éhes vagy, ha jól diátázol, ha meg nem eszel semmit szarabbul fogsz kinézni, mint előtte!
Persze ha 2,5 hónap versenyiéta után majd meghalsz 1 csokiért akkor talán... de szerintem ez önuralom kérdése.
Ezt a gógyszert a  fogyik szokták enni, hogy "ettő majd nemesző aztá lefogysz"

elnyomja az étvágyta, azért jó az diétánál  :)

bár ha van barátnőd kozi, én tennék a stana mellé vmit még  ::)

sztem meg felesleges, ahogy milo írja a csajoknak való...

am én is tennék mellé, egy kis trent :D
tren mellé is kötelező a testo
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Február 16. - 19:35:11
Válasz #2573
Nem elérhető

Kozi001


Köszi a válaszokat... Hm.. önuralom megvan, csak olyan éhség érzetem van, hogy az elviselhetetlen.. diétáztam már régebben is mégkeményebben.. de most.. rosszullét van rajtam, ha nem eszek annyit..
Van egy nagyon jó ismerősöm, ill. hát barátom, ti is ismeritek Norbo-t... na ő is mondja, h kéne a tesztó, csak nem merem bevállalni... a herék miatt.. h leállnak, aztán baj lesz a visszaindulásnál.. A tesztó biztos lepucolna am...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 20:02:28
Válasz #2574
Nem elérhető

kemi


Köszi a válaszokat... Hm.. önuralom megvan, csak olyan éhség érzetem van, hogy az elviselhetetlen.. diétáztam már régebben is mégkeményebben.. de most.. rosszullét van rajtam, ha nem eszek annyit..
Van egy nagyon jó ismerősöm, ill. hát barátom, ti is ismeritek Norbo-t... na ő is mondja, h kéne a tesztó, csak nem merem bevállalni... a herék miatt.. h leállnak, aztán baj lesz a visszaindulásnál.. A tesztó biztos lepucolna am...

így is úgy is leáll(hat)
hcgt kell közbe használni heti minél többször 100-500NE

2011. Február 16. - 20:59:42
Válasz #2575
Nem elérhető

Kozi001


Igen.. le fog állni, ezt biztos.. Hcg-t úgy tudom a végén kell.. Meglátjuk mi lesz, bár a tesztót sztem csak egy jó idő múlva fogom bevállani... Bár semmi félni való nincs(na jó.. egy kicsit) olyan szempontból, meg biztonságosabb mint a szemes cucc...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 21:17:36
Válasz #2576
Nem elérhető

dumbass


Igen.. le fog állni, ezt biztos.. Hcg-t úgy tudom a végén kell.. Meglátjuk mi lesz, bár a tesztót sztem csak egy jó idő múlva fogom bevállani... Bár semmi félni való nincs(na jó.. egy kicsit) olyan szempontból, meg biztonságosabb mint a szemes cucc...
tolhatsz szemes tesztót is, csak nem olcsó ::)

"úgyis mindenben metil van :D :D "

2011. Február 16. - 21:48:23
Válasz #2577
Nem elérhető

Kozi001


Nah, ezt nem tudtam, hogy van szemes tesztó is... Stana megbízható forrásból van.. elvileg jónak kell lennie, majd úgyis csak ha elfogom kezdeni használni, akk. fog kiderülni.. pamela.. toltál már vmit.. azóta, mióta beszéltünk?
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 16. - 22:29:45
Válasz #2578
Nem elérhető

hopika


Nah, ezt nem tudtam, hogy van szemes tesztó is... Stana megbízható forrásból van.. elvileg jónak kell lennie, majd úgyis csak ha elfogom kezdeni használni, akk. fog kiderülni.. pamela.. toltál már vmit.. azóta, mióta beszéltünk?
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/ANDRIOL_Testocaps_40_mg_lagy_kapszula/13397
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Február 16. - 23:04:01
Válasz #2579
Nem elérhető

atleeta


Üdv Nektek!

Jelentem még élek, viszont lenne hozzátok egy fontos kérdésem.. Mit gondoltok az adipexről... tapasztalatok esetleg? Mert szeretnék ellőni egy adipex, stana(h megtartsam a husit) kúrát.. Esetleg vki próbált már ilyet?

Estére jelentkezem.. Megyek órára!

Szép napot nektek!



Szerintem szar, nem hiszem, hogy éhes vagy, ha jól diátázol, ha meg nem eszel semmit szarabbul fogsz kinézni, mint előtte!
Persze ha 2,5 hónap versenyiéta után majd meghalsz 1 csokiért akkor talán... de szerintem ez önuralom kérdése.
Ezt a gógyszert a  fogyik szokták enni, hogy "ettő majd nemesző aztá lefogysz"

Ha nem próbáltad, miért szarozod le? Nem kell mindenhez trenbolon hogy hatást érhess el  ;)
Nagyon is jó cucc az adipex csak tudni kell használni.Hasonló működésű mint a tápkieg zsírégetők, akkor azok is csak lányoknak valók?
Az amfetaminok közeli rokona és tudod mire lettek kitalálva az amfetaminok? Hogy a hájas amerikai hamburgerzabálók lefogyjanak tőle.Nemcsak azért mert elveszi az étvágyat, hanem mert serkenti az anyagcserét, megemeli a vérnyomást ...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA