2024. Május 06. - 20:14:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498733 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2011. Február 18. - 11:10:37
Válasz #2595
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nah, ezt nem tudtam, hogy van szemes tesztó is... Stana megbízható forrásból van.. elvileg jónak kell lennie, majd úgyis csak ha elfogom kezdeni használni, akk. fog kiderülni.. pamela.. toltál már vmit.. azóta, mióta beszéltünk?
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/ANDRIOL_Testocaps_40_mg_lagy_kapszula/13397

ebből hány mg kellene hogy hatásos legyen?valaki tud róla infót?csak kíváncsiságból!!!!! :)

240-400 mg de mivel a nyirokrendszeren keresztül szívódik fel ezért egyénenként nagyban változik a hatékonyság sőt napi szinten is nagy eltérések vannak a a felszívódásban. Egy tanulmányban napi 160 mg estén 10-60 nmol/l érték között ingadozott véletlenszerűen.
Sajnos ezért egy teljesen megbízhatatlan szteroid, mert elég hullámzó tesztoszteron szintet produkál, nem egy egyenletesen növekvő és erősödő anabolikus/androgén hatást biztosít.....hanem ahogy esik úgy puffan, egyik nap "érzel" valamit tőle, másnap lehet szinte semmit.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Február 18. - 14:08:22
Válasz #2596
Nem elérhető

Maszat


mivan Pisti, jön a nyár?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 18. - 14:44:04
Válasz #2597
Nem elérhető

lucy01


Nah, ezt nem tudtam, hogy van szemes tesztó is... Stana megbízható forrásból van.. elvileg jónak kell lennie, majd úgyis csak ha elfogom kezdeni használni, akk. fog kiderülni.. pamela.. toltál már vmit.. azóta, mióta beszéltünk?
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/ANDRIOL_Testocaps_40_mg_lagy_kapszula/13397

ebből hány mg kellene hogy hatásos legyen?valaki tud róla infót?csak kíváncsiságból!!!!! :)

240-400 mg de mivel a nyirokrendszeren keresztül szívódik fel ezért egyénenként nagyban változik a hatékonyság sőt napi szinten is nagy eltérések vannak a a felszívódásban. Egy tanulmányban napi 160 mg estén 10-60 nmol/l érték között ingadozott véletlenszerűen.
Sajnos ezért egy teljesen megbízhatatlan szteroid, mert elég hullámzó tesztoszteron szintet produkál, nem egy egyenletesen növekvő és erősödő anabolikus/androgén hatást biztosít.....hanem ahogy esik úgy puffan, egyik nap "érzel" valamit tőle, másnap lehet szinte semmit.

elég drága is ahozképest amennyit kell belőle használni akkor!!! :)
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Február 18. - 18:00:46
Válasz #2598
Nem elérhető

atleeta


Üdv Nektek!

Jelentem még élek, viszont lenne hozzátok egy fontos kérdésem.. Mit gondoltok az adipexről... tapasztalatok esetleg? Mert szeretnék ellőni egy adipex, stana(h megtartsam a husit) kúrát.. Esetleg vki próbált már ilyet?

Estére jelentkezem.. Megyek órára!

Szép napot nektek!



Szerintem szar, nem hiszem, hogy éhes vagy, ha jól diátázol, ha meg nem eszel semmit szarabbul fogsz kinézni, mint előtte!
Persze ha 2,5 hónap versenyiéta után majd meghalsz 1 csokiért akkor talán... de szerintem ez önuralom kérdése.
Ezt a gógyszert a  fogyik szokták enni, hogy "ettő majd nemesző aztá lefogysz"

Ha nem próbáltad, miért szarozod le? Nem kell mindenhez trenbolon hogy hatást érhess el  ;)
Nagyon is jó cucc az adipex csak tudni kell használni.Hasonló működésű mint a tápkieg zsírégetők, akkor azok is csak lányoknak valók?
Az amfetaminok közeli rokona és tudod mire lettek kitalálva az amfetaminok? Hogy a hájas amerikai hamburgerzabálók lefogyjanak tőle.Nemcsak azért mert elveszi az étvágyat, hanem mert serkenti az anyagcserét, megemeli a vérnyomást ...

a trent nem komolyan írtam, hanem a stana mellé "libidónak"

azt mondtam szerintem szar az adipex, nem azt, hogy szar!
nem láttam még tőle jól kinézni/lefogyni embert, most is van 1 srác aki szedi, stanával, persze a diétája 0, szarul néz ki nagyon
aki meg adipexet zsírégetőnek szedi, az mért nem szed inkább valami komolyabbat? efedrin stb
durva példa, de olyan mint ha valaki az L-karnitintól akarna lefogyni

a stana sem feltétlenül öli meg a libidót, embere válogatja...

ha valamit nem ismerek, általában nem mondok róla véleményt  :)
jól kinézni meg sem a clentől sem az efitől nem fogsz, csak ha betartod mellé a diéta alapszabályait.Az adipex nagyon jó kis segítség egy ésszerűen összeállított diéta mellett.Valószínűleg ismét használni fogom a diétában, egy jó kis kombóban  :laugh:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Február 19. - 21:12:51
Válasz #2599
Nem elérhető

kemi


mennyi idő múlva kezd hatni a trenbolon enantát?

2011. Február 20. - 21:22:57
Válasz #2600
Nem elérhető

Kozi001


Üdv all!

Egy gyors kérdés... Adipexet szedheti olyan nő, aki fogamzásgátlót szed? nem kavar be semmibe? Előre is köszi a vaálszt! szép estét!!!
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 20. - 22:06:31
Válasz #2601
Nem elérhető

Tóth Attila


Sztem simán mehet...de nemértek az adipexhez
Amúgy kozi miért nem inkább clennel próbálkozol?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Február 20. - 22:23:57
Válasz #2602
Nem elérhető

Tóth Attila


inkább remegjen az elején a kezem mint nelegyen átvágyam...
mondom ezt úgy,hogy nemtudom mennyi plusz van Kozin
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Február 20. - 22:57:11
Válasz #2603
Nem elérhető

Kozi001


inkább remegjen az elején a kezem mint nelegyen átvágyam...
mondom ezt úgy,hogy nemtudom mennyi plusz van Kozin

Na szval, asszony is szeretne... és ő szed, am egy olyan 15-20 kgtól szeretnék megválni... Clen-gondolom clenbuterol-ra gondolsz... Az a hír járja, hogy öli a szívet nagyon... ezért nem akarom azt használni.. Akkor inkább már tesztó, szuriba, és az is faszán lepucolna... ezt a 15-20 kg-t olyan 4 hónapra tervezem.. Végülis ha belegondolunk kivitelezhető...  @:-)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 20. - 22:58:50
Válasz #2604
Nem elérhető

Kozi001


Egyébként clenbuterrolról nem sokat hallottamm... Tapasztalatok vele kapcsolatosan?  ????...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2011. Február 20. - 23:17:31
Válasz #2605
Nem elérhető

Milo


Sztem olvasd el NM hozzászólásait,elég részletesen leírta tapasztalatát a spiróval
Riceman

2011. Február 20. - 23:37:07
Válasz #2606
Nem elérhető

Tóth Attila


teszto nem pucol le magába!diéta,antiösztrogén
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Február 21. - 09:14:51
Válasz #2607
Nem elérhető

warren


inkább remegjen az elején a kezem mint nelegyen átvágyam...
mondom ezt úgy,hogy nemtudom mennyi plusz van Kozin

Na szval, asszony is szeretne... és ő szed, am egy olyan 15-20 kgtól szeretnék megválni... Clen-gondolom clenbuterol-ra gondolsz... Az a hír járja, hogy öli a szívet nagyon... ezért nem akarom azt használni.. Akkor inkább már tesztó, szuriba, és az is faszán lepucolna... ezt a 15-20 kg-t olyan 4 hónapra tervezem.. Végülis ha belegondolunk kivitelezhető...  @:-)

Mivel a spirot rengeteg embernek felírják, kisgyerekeknek is, szerintem  nem ölheti a szivet annyira.
Ha kicsinálná a szivet nem írogatnák csak úgy fe mindenkinek.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. Február 21. - 09:16:54
Válasz #2608
Nem elérhető

hopika


inkább remegjen az elején a kezem mint nelegyen átvágyam...
mondom ezt úgy,hogy nemtudom mennyi plusz van Kozin

Na szval, asszony is szeretne... és ő szed, am egy olyan 15-20 kgtól szeretnék megválni... Clen-gondolom clenbuterol-ra gondolsz... Az a hír járja, hogy öli a szívet nagyon... ezért nem akarom azt használni.. Akkor inkább már tesztó, szuriba, és az is faszán lepucolna... ezt a 15-20 kg-t olyan 4 hónapra tervezem.. Végülis ha belegondolunk kivitelezhető...  @:-)

Mivel a spirot rengeteg embernek felírják, kisgyerekeknek is, szerintem  nem ölheti a szivet annyira.
Ha kicsinálná a szivet nem írogatnák csak úgy fe mindenkinek.

Ez emberfüggő...nekem anno rosszfiú koromban 1g spuri és pár ex sem baszta úgy a szívemet,mint a clen... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Február 21. - 10:09:37
Válasz #2609
Nem elérhető

hopika


hoppá... pedig ahová csak egy pontot írtam előző oldalra, mielőtt kimoderáltam magam, azt írtam, hogy hány drogos fiatal rohangál az utcán, és életben vannak még, csak nem nyírja annyira a szivet mint a fehér, de ezek szerint tévedtem. 1g spuri? te jó ég...

Régen volt-nem átlag embernél-meg is lett idővel a következménye:ne ezen lovagoljunk,ezt csak példaképp hoztam fel,hogy szemléltessem:nem mindenki egyforma...nekem a clenből a normál,gyerekeknek ajánlott adag is sok volt!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!