2024. Május 06. - 22:52:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498776 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2011. Március 09. - 13:03:26
Válasz #2685
Nem elérhető

simonT


A szomszédnak is itt csücsül a szekrénybe pár ampulla pakisztáni susta de max hús sütésre fogja használni mivel a terembe itt se működik  normálisan senkinek.

2011. Március 09. - 13:03:26
Válasz #2686
Nem elérhető

proteinke


Sziasztok srácok, 2 évvel ezelőtt használtam ezt a 10mg-os stanozololt, akkor nekem nagyon jól működött a dolog és gondoltam most is beszerzek pár szemmel... meg is van minden, csak egyik ismerösömmel találkoztam és mindennek lehordta ezt a fajtát, nektek mi a véleményetek és tapasztalatotok erről? mert már teljesen összezavartak két oldalról....

http://www.kephost.com/view3.php?filename=hof9txphfamw72jqhex7.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=rp4gky6a0p9iqfri8g07.jpg
GOD WILL JUDGE OUR ENEMIES, WE'LL ARRANGE THE MEETING!

2011. Március 09. - 13:03:26
Válasz #2687
Nem elérhető

Challanger


Sziasztok!

Lassan 5 éve edzek és úgy érzem ideje lenne kicsit szétnézni a szteroidok között is. Idáig egyetlen egy "kúrám" volt (bár én nem nevezném annak). Pont egy évvel ezelőtt használtam egy doboz (200 db) 5mg-os Stanzolt. Akkor úgy gondoltam, hogy kezdésnek pont elég ennyi, nem akarom egyből valami durva cuccal sokkolni magamat.
Most viszont jó lenne valami komolyabb dologgal foglalkozni, természetesen az injektálható szteroidok között keresgélnék.

Annak ellenére, hogy sokat olvasom a fórumot, biztos lesz "amatőr" kérdésem, szerintem ez természetes, ha az ember az egészségével játszik.

Amiket hallottam/olvastam:
Deca - nagyon-nagyon sok a hamisítvány, és amúgy is elég alattomos dolgokra képes
Winstrol - ebből is egyre kevesebb az eredeti, illetve kellemetlen lehet a gyakori beadás miatt

Lehet már ezek miatt megszólna valaki, de én ezeket kilőttem a listámról. Amik versenyben maradtak: Omna, Susta, Trenbolon. Én ezeken gondolkozok. A három közül szeretnék választani. Persze, ha jobb alternatívát tudtok, akkor szívesen meghallgatom azt is. És hogy mi lenne a célom vele? Tömegnövelés. Jelenleg 194 cm, 105 kiló vagyok majd' 25 évesen. Súlyban ez elég gyenge, ahhoz képest, hogy 1 éve voltam 118 is. De sajnos vannak hullámvölgyek az ember életében, ez most így alakúlt...

Ha minden igaz, akkor az új Omna szinte megegyezik a Sustával. Ez többek között azt jelenti, hogy kevésbé tartana vissza vizet? Azért a búrámat nem szeretném növelni :D
A sustáról azért mondanék le szívesen, mert a leírások szerint gyullad. Ez nem tudom mennyire lenne kellemetlen.


A trenbolonnál ami kicsit ijesztő lehet az az, hogy kinullázza a libidót. De ha jól emlékszem, akkor valamilyen tesztoszteron származék kiküszöböli ezt a csorbát. Mi lenne a legjobb mellé szerintetek?
Illetve a Susta/Omna mehet önmagában, vagy azokat is érdemes kombinálni valamivel? Ha nem feltétlen szükséges (mint pl. a trenbolon esetében, akkor mellőzném).


Remélem sikerül választ kapnom a kérdéseimre. A látszat ellenére tényleg olvasom a fórumot és még fogom is. Csak túl sok az info. Jobb, ha kérdezek is mellette. Előre is köszönöm a segítséget!

2011. Március 09. - 14:20:04
Válasz #2688
Nem elérhető

Kaess



Illetve a Susta/Omna mehet önmagában, vagy azokat is érdemes kombinálni valamivel?


Az omna most lett kibeszélve az elözö oldalon, de még ezen az oldalon is van belölle  :)

2011. Március 09. - 15:39:50
Válasz #2689
Nem elérhető

Challanger



Illetve a Susta/Omna mehet önmagában, vagy azokat is érdemes kombinálni valamivel?


Az omna most lett kibeszélve az elözö oldalon, de még ezen az oldalon is van belölle  :)


Köszi, csak van egy kis fáziskésés míg megjelenik amit írtam:D De valóban, az utóbbi 1-2 napban sok hasznos dolog született itt.
Hallottam, hogy érdemes egy 10 hetes kúrát úgy csinálni, hogy az első 6 hétben omnát nyomni, és az utolsó 4 hétben sustára cserélni, mert tovább dolgozik majd a szervezetben. Érdemes megfontolni? Vagy nincs olyan nagy különbség, és mehet végig omna? Köszi!!!

2011. Március 09. - 16:32:37
Válasz #2690
Nem elérhető

Taki


Omna=Susta nem látom értelmét a felcserélgetésnek!

2011. Március 09. - 20:39:46
Válasz #2691
Nem elérhető

kemi


Omna=Susta nem látom értelmét a felcserélgetésnek!

ez így igaz, ha most kezdenék kombinált tesztót használni, tuti omnával próbálkoznék, vagy esetleg galenikás enantát

2 éve spanom használt 8 hétig tren acetátot stanazollal, biceps 40 pistol 0 volt, de husi fazonból penge lett, ne kérdezd gyártót, nem tudom

2011. Március 09. - 21:02:17
Válasz #2692
Nem elérhető

Milo


az derék! 40 es karral koxolni
Riceman

2011. Március 09. - 21:32:45
Válasz #2693
Nem elérhető

kemi


az derék! 40 es karral koxolni

képletesen szóltam :D

2011. Március 10. - 02:03:14
Válasz #2694
Nem elérhető

Maszat


márezt a tpicot sem szeretem  :(  mi a fas- van?  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 10. - 03:04:38
Válasz #2695
Nem elérhető

Gabe


márezt a tpicot sem szeretem  :(  mi a fas- van?  :-\
Majd ha kijózanodtál, akkor szeretni fogod újra. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 10. - 11:39:06
Válasz #2696
Nem elérhető

Maszat


az derék! 40 es karral koxolni

gondolom neked 50 és ROMMSZÁLKA!  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 10. - 11:42:59
Válasz #2697
Nem elérhető

Maszat


meg mivan akkor amikor 63kg-os kis UFC fighterek nyomják a cuccot? ugye mindenki alapból 80kg, edzés és kajálás nélkül?  :) meg mindenki ugyan oylan genetikailag, mi? így van ez, ugye?  :)

a kedvencem. amikor iylen dagadt disznók,(nem célzok itt senkire!!!!!!) akik eret még soha nem láttak, max a rántott csirkecombba, mondják,h az meg minek koxóóóó? mert hát neki lehet, mert Ő NAGY!!!mit nagy, hatalmas!  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 10. - 11:50:57
Válasz #2698
Nem elérhető

Maszat


jólvanna, kicsit hisztis vagyok ma  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 10. - 12:32:32
Válasz #2699
Nem elérhető

Challanger


Omna=Susta nem látom értelmét a felcserélgetésnek!
a felezési időre hivatkozott, hogy a sustánál nagyobb. de ha már ennyire megegyeznek, akkor ok.