2024. Május 06. - 20:18:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498735 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2011. Március 10. - 12:32:32
Válasz #2700
Nem elérhető

supreme


ugyan ilyen az enyém is.A doboz a felénél nyílik v alakban,remélem jól írom.öt ampulla,fehér petty alatt van egy kis bevésés hogy könnyebben törjön.Már mindenfajta sustám volt,de igy egy sem hatott,persze ez csak az én véleményem.

Nekem is ilyen van és 100%-osan működik, de nem fehér a petty, hanem barna  ;D

Amúgy nem értem a pakisztáni Sustanonnal kapcsolatos hozzászólásokat, mivel az elmúlt 1,5 évben ez volt a legmegbízhatóbb tesztó a piacon - elég nehéz is volt ebből sz*rt venni - nekem két garnitúra is volt és mindegyik ampula kivétel nélkül működött. Az Omnadrennel összevetve kizárólag az árában van küönbség!

2011. Március 10. - 13:29:26
Válasz #2701
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
jólvanna, kicsit hisztis vagyok ma  ;D
Sok volt az ösztro ;D?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 10. - 13:35:19
Válasz #2702
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 10. - 17:21:45
Válasz #2703
Nem elérhető

kemi


ugyan ilyen az enyém is.A doboz a felénél nyílik v alakban,remélem jól írom.öt ampulla,fehér petty alatt van egy kis bevésés hogy könnyebben törjön.Már mindenfajta sustám volt,de igy egy sem hatott,persze ez csak az én véleményem.

Nekem is ilyen van és 100%-osan működik, de nem fehér a petty, hanem barna  ;D

Amúgy nem értem a pakisztáni Sustanonnal kapcsolatos hozzászólásokat, mivel az elmúlt 1,5 évben ez volt a legmegbízhatóbb tesztó a piacon - elég nehéz is volt ebből sz*rt venni - nekem két garnitúra is volt és mindegyik ampula kivétel nélkül működött. Az Omnadrennel összevetve kizárólag az árában van küönbség!

omna drágább?

2011. Március 10. - 20:45:42
Válasz #2704
Nem elérhető

Taki


egyébként az előzökhöz hozzá szólva !!!kb négy éve ,egy barátom aki sustanont használt akkor még úgy elég fasza formát tudott vele elérni minap találkoztam vele azt mondta közelébe vagy talán köze sincs az mostani susinak ahhoz amit régen használt vagy érzett pedig elég jó forrásból válogat még most is!Jellenleg azt mondta az Omna mellett szavaz elég sok tag ezt használja manapság és eddig negatív véleményt nem hallott az elmúlt 6-7 hónapban róla!OFF

2011. Március 10. - 20:50:03
Válasz #2705
Nem elérhető

Maszat


1re jobban izgatja ez a fantáziámat  ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 11. - 11:17:27
Válasz #2706
Nem elérhető

supreme


ugyan ilyen az enyém is.A doboz a felénél nyílik v alakban,remélem jól írom.öt ampulla,fehér petty alatt van egy kis bevésés hogy könnyebben törjön.Már mindenfajta sustám volt,de igy egy sem hatott,persze ez csak az én véleményem.

Nekem is ilyen van és 100%-osan működik, de nem fehér a petty, hanem barna  ;D

Amúgy nem értem a pakisztáni Sustanonnal kapcsolatos hozzászólásokat, mivel az elmúlt 1,5 évben ez volt a legmegbízhatóbb tesztó a piacon - elég nehéz is volt ebből sz*rt venni - nekem két garnitúra is volt és mindegyik ampula kivétel nélkül működött. Az Omnadrennel összevetve kizárólag az árában van küönbség!

pontosabban fehér a petty, és barna a csík az ampullán, úgy látszik azt sem nézem, hogy mit adok be, csak a tükörben kontrollálom az eredményt ***))))

ja és az omna drágább, majdnem a sustanon kétszerese, tekintve, hogy az új fajtából nincsen bizonyított hamisítvány

2011. Március 11. - 11:17:27
Válasz #2707
Nem elérhető

Challanger


Erről van valakinek infója, tapasztalata? Pozitív/negatív vélemények?


2011. Március 11. - 11:17:27
Válasz #2708
Nem elérhető

Jagermester


Sziasztok!
Első kúrám tervezem, ellentétben másokkal, mielőtt regeltem végigolvastam egy jópár topicot, beletelt vagy 6-7 full éjszakámba, de megérte. Sok embernek ezt kéne tennie ahelyett hogy kérdezget alapvető dolgokat, és vár 3-4 napot a válaszra ami előzőleg már le volt írva. Eleinte még idegesített amikor sok kérdésre, ami érdekelt az volt a válasz, hogy olvass vissza, ezt már egyszer megbeszéltük, de aztán rájöttem, hogy ez tényleg marha idegesítő tud lenni.
Szóval amit tervezek elsőre az ez lenne:
16 susta, 20 winyó, 5000ui HCG, 42 Proviron, 35 Nolvadex, Anabolic Extreme PCT.

1. hét   250mg Sustanon250            
2. hét   500mg Sustanon250                                   500ui HCG      
3. hét   500mg Sustanon250                  Proviron        500ui HCG
4. hét   500mg Sustanon250                  Proviron      500ui HCG
5. hét   500mg Sustanon250                  Proviron      500ui HCG
6. hét   500mg Sustanon250   Winstrol    Proviron   500ui HCG
7. hét   500mg Sustanon250   Winstrol    Proviron   500ui HCG
8. hét   500mg Sustanon250   Winstrol    Proviron   500ui HCG
9. hét   250mg Sustanon250   Winstrol    Nolvadex    Ax PCT   500ui HCG
10. hét                                Winstrol    Nolvadex      Ax PCT      500ui HCG      
11. week                                               Nolvadex   Ax PCT   500ui HCG   
12. week                                               Nolvadex   Ax PCT         
13.week                                                                Ax PCT            

Provironból napi 1 menne, winstrol-ból minden másnap 1. Nolvadexből is napi egy, habár mivel kihagyom a Clomid-ot mivel Efitmester korábban így javasolta. (egykutya) Viszont akkor a végén, mondjuk a 11. héten dobjak 2 tabi nolvát? vagy maradjon az 1? Habár ezt majd úgyis meglátom, mivel a PCT is ott van ugyebár.
Én jelenleg Cipruson élek, ahogy hallottam a cuccok úgy ahogy megbízhatóak itt. Habár ezt sosem lehet tudni. Azért lehet átnézek A török oldalára a szigetnek, hátha találok valami finomságot.  /7%  A suszta egyébként Pakisztáni lesz, azt már tudom. Habár ezen nem lepődtem meg, mivel annyi a pakisztáni vendégmunkás itt, mint szaron a légy.
Még egy dolog, tudnék Masteron 100mg-ot is. Jókat olvastam róla. Azzal jobb lenne kombinálni? vagy maradjon a Winyó? 
Várom észrevételeiteket, hogy jó ez így, vagy csináljak-e valamit máshogy.
Jó fórumozást! És előre is köszi a válaszokat!

2011. Március 11. - 11:17:27
Válasz #2709
Nem elérhető

Challanger


Üdv ismét!

A tapasztaltabbak véleményét szeretném kikérni.

Egy 8 hetes kúrát terveznék, a hozzávalók nagyrészt megvannak, de amíg elméletben nem tisztázódtak a dolgok, addig nem kezdenék bele.

Genesis Susta 250 menne 8 héten keresztül. 3-4 naponta 1.25 ml. Jó ennyire pontosan úgysem lehet, de így van belőve. Mellette napi 2 szem, vagyis 50mg Proviron. Illetve 10mg-os Stanzolból menne 2-3 szem.
Levezetésnek pedig HCG, illetve Clomid. Ennek mennyisége még nem tisztázott, de folyamatban van a dolog. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez így megfelelő lenne-e? Bármilyen építő jellegű javaslatos szívesen veszek.
Első szuris kúra lenne amúgy...

Előre is köszi!

2011. Március 11. - 17:09:59
Válasz #2710
Nem elérhető

Maszat


Erről van valakinek infója, tapasztalata? Pozitív/negatív vélemények?



nekem pont tegnap említették, és azt mondják,h nőnek tőle a srácok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 11. - 21:09:53
Válasz #2711
Nem elérhető

dino


attóé még genesis marad..  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 11. - 22:28:53
Válasz #2712
Nem elérhető

Challanger


attóé még genesis marad..  :)

Vagyis?
Azt olvastam már valahol, hogy nem nagyon kedvelik, de konkrétan pont ebben a topicban nem találkoztam vele, hogy miért. Mi a gond vele?

2011. Március 12. - 03:18:22
Válasz #2713
Nem elérhető

Maszat


attóé még genesis marad..  :)

Vagyis?
Azt olvastam már valahol, hogy nem nagyon kedvelik, de konkrétan pont ebben a topicban nem találkoztam vele, hogy miért. Mi a gond vele?

semmi baj vele. Dino azt hiszi,h ha "pakisztáni" sustanont vesz, akkor azt pakisztánba gyártják, és 250mg tesztoszteron van benne  :D  de attol ez még nem így van. Ha valamitől nőnek az emberek, akkor azt kell nyomni. oszt csá  :-*
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 12. - 10:52:18
Válasz #2714
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
attóé még genesis marad..  :)

Vagyis?
Azt olvastam már valahol, hogy nem nagyon kedvelik, de konkrétan pont ebben a topicban nem találkoztam vele, hogy miért. Mi a gond vele?

semmi baj vele. Dino azt hiszi,h ha "pakisztáni" sustanont vesz, akkor azt pakisztánba gyártják, és 250mg tesztoszteron van benne  :D  de attol ez még nem így van. Ha valamitől nőnek az emberek, akkor azt kell nyomni. oszt csá  :-*
Teljesen változó a minőség és lehet jó meg rossz széria minden gyártónál ( természetesen nem a nagy gyógyszergyártó cégekre gondoltam, ahol állandó a minőség és a higiénia is alapvető követelmény ), és valószínűleg nem 250mg hatóanyag lesz az ampullában, persze a hatóanyag alatt a tesztoszteront plusz az észtereket értem, tehát az eredetibe sem pont 250mg teszto van hanem az a mennyiség már az észtereket is tartalmazza, max. 210-225mg közt, nem pontos adatokat írok, de majd utána nézek. Egyes "nem eredeti" gyártóknál nagyon eltérhet a mennyiség, lehet olyan széria is akár, hogy a 250-es ampulla 100-at tartalmaz maximum, és ezt úgysem tudod megállapítani ránézésre. Akkor van az, hogy a múltkori "jobban hozott", mert több hatóanyag volt benne, vagy egyáltalán volt benne  ;D. De ha nőnek tőle a srácok, akkor nőnek tőle, ha meg már megvetted elhasználod.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).