2024. Május 06. - 15:03:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498654 alkalommal)

0 Felhasználó és 58 vendég van a témában

2011. Március 12. - 10:57:38
Válasz #2715
Nem elérhető

Taki


Azt kell használni ami működik ez elég egyértelmű! @-o

2011. Március 12. - 12:08:28
Válasz #2716
Nem elérhető

dino


attóé még genesis marad..  :)

Vagyis?
Azt olvastam már valahol, hogy nem nagyon kedvelik, de konkrétan pont ebben a topicban nem találkoztam vele, hogy miért. Mi a gond vele?

semmi baj vele. Dino azt hiszi,h ha "pakisztáni" sustanont vesz, akkor azt pakisztánba gyártják, és 250mg tesztoszteron van benne  :D  de attol ez még nem így van. Ha valamitől nőnek az emberek, akkor azt kell nyomni. oszt csá  :-*
hülyének azért ne nézz:) nincs az a pénz amiért most pakisztáni susit nyomnék. de a genesisre igaz ugyanez.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 12. - 12:15:24
Válasz #2717
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
attóé még genesis marad..  :)

Vagyis?
Azt olvastam már valahol, hogy nem nagyon kedvelik, de konkrétan pont ebben a topicban nem találkoztam vele, hogy miért. Mi a gond vele?

semmi baj vele. Dino azt hiszi,h ha "pakisztáni" sustanont vesz, akkor azt pakisztánba gyártják, és 250mg tesztoszteron van benne  :D  de attol ez még nem így van. Ha valamitől nőnek az emberek, akkor azt kell nyomni. oszt csá  :-*
hülyének azért ne nézz:) nincs az a pénz amiért most pakisztáni susit nyomnék. de a genesisre igaz ugyanez.
Nincs az a pénz? És ha valaki adna érte 10 millió-t akkor se ;D ;D ;D ;D?
Ennek mondjuk nagy a valószínűsége  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 12. - 12:19:49
Válasz #2718
Nem elérhető

Pity


márezt a tpicot sem szeretem  :(  mi a fas- van?  :-\
Majd ha kijózanodtál, akkor szeretni fogod újra. ;D
;D ;D

2011. Március 12. - 12:36:51
Válasz #2719
Nem elérhető

Maszat


márezt a tpicot sem szeretem  :(  mi a fas- van?  :-\
Majd ha kijózanodtál, akkor szeretni fogod újra. ;D
;D ;D

és tényleg élem azóta megint!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 12. - 15:47:35
Válasz #2720
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok srácok, 2 évvel ezelőtt használtam ezt a 10mg-os stanozololt, akkor nekem nagyon jól működött a dolog és gondoltam most is beszerzek pár szemmel... meg is van minden, csak egyik ismerösömmel találkoztam és mindennek lehordta ezt a fajtát, nektek mi a véleményetek és tapasztalatotok erről? mert már teljesen összezavartak két oldalról....

http://www.kephost.com/view3.php?filename=hof9txphfamw72jqhex7.jpg

http://www.kephost.com/view3.php?filename=rp4gky6a0p9iqfri8g07.jpg


Ha mindenképp metiltesztót akarsz venni aranyárban, ez a termék neked való!

2011. Március 12. - 15:47:35
Válasz #2721
Nem elérhető

try2bebig


Mert egy UGL gyártó, amivel semmi gond nem volna, ha nem volna az összes termékük szar(értsd: nem az van benne, amit írnak, vagy közel sem akkora dózisban, amit írnak)

2011. Március 12. - 15:47:35
Válasz #2722
Nem elérhető

try2bebig


Üdv ismét!

A tapasztaltabbak véleményét szeretném kikérni.

Egy 8 hetes kúrát terveznék, a hozzávalók nagyrészt megvannak, de amíg elméletben nem tisztázódtak a dolgok, addig nem kezdenék bele.

Genesis Susta 250 menne 8 héten keresztül. 3-4 naponta 1.25 ml. Jó ennyire pontosan úgysem lehet, de így van belőve. Mellette napi 2 szem, vagyis 50mg Proviron. Illetve 10mg-os Stanzolból menne 2-3 szem.
Levezetésnek pedig HCG, illetve Clomid. Ennek mennyisége még nem tisztázott, de folyamatban van a dolog. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez így megfelelő lenne-e? Bármilyen építő jellegű javaslatos szívesen veszek.
Első szuris kúra lenne amúgy...

Előre is köszi!

Én a HCG-t nem kúra után nyomnám, hanem a 2. héttől heti 500NE-t a 8. hétig. A sustánál van, aki a kúra vége után 1 hetet, de van aki 2 hetet vár a PCT megkezdése előtt. Amúgy mostanában a "sláger" PCT a Nolvadex 40/20/20/20 illetve Clomid 100/50/50/50, de erről személyes tapasztalatom nincs, abban az egy kúrámban, amiben valóban eredeti anyagok voltak(a másikban sikerrel olyan anyagokat kaptam, amiből 1 sem volt eredeti, de aztán a pénzem visszakaptam, bár egy kis fenyegetésbe került :-/-- ), ott toltam magamba a megadózis HCG szurikat, jól odaverve ezzel a HPTA-nak.:D

Proviron az első héten még nem kell, szóval a 2.héttől a 8-ig szedd.

Stanából meg vigyázz, milyet veszel, abból is elég sok a hamisítvány(legtöbb strandgyúrós ezt keresi nyári időszak előtt mert nem kell szúrni meg szerintük teljesen lepucol, így a leggagyibb hamisítványokat is piacra dobják, és el is adják...reméljük te nem ehhez a kaszthoz tartozol)

Amúgy ha visszaolvasol, nem vettél volna Sustát, de pláne nem a Genesistől. De gratulálunk,(VALÓSZÍNŰLEG!) neked sikerült a 2 "legrosszabb" vételt kombinálnod. Az egyik "kereskedő" azt mondta, hogy az ő kezében kb 1 éve nem volt eredeti Susta. A genesisről meg tudjuk, mi a közvélemény, és ha annyian mondják, én inkább nem döfködöm magamba.




Hogy kérdezzek én is egy kicsit:
a HCG-t én is majd az elkövetkezendő májusi(nem, nem csak a strandfazon miatt van-bár nyilván az sosem hátrány- hanem küzdősport versenyre készülök, bár még nem dőlt el, milyen szabályrendszerben...) kúrámban úgy fogom adagolni, hogy heti 500IU-ként. A nagy kérdés már csak az, hogy hogyan oldom meg a szétosztását a cuccnak. Mert szép és jó, hogy veszek egy steril hártyás ampullát, és belerakom, majd inzulinosfecskendővel kiméregetem. A probléma ott van, hogy eddig 3 gyógyszertárban voltam, és mindegyikben majdhogynem eretneknek nyilvánítottak, hogy hogyan lehet ilyen elképzelésem, nekik ilyen ampullájuk soha nem volt.  :-)!
Bár az egyik gyógyszertárban a nő amikor egy cetlire leírtam a tű és a fecskendő igényem, azt mondta, hogy kormányrendelet szabályozza, hogy nem adhatnak ki tűt, csak orvosnak. ˝=/ Kicsit paprikás lettem, felemeltem a hangom, majd meggyőztem, hogy ne akarjon már nekem ilyen mesét beadni, mert az országban van pár helyen tűautomata is, és már vettem tűt életemben. Aztán meg azt próbálta beadni, hogy a 22g és 18g(felszívótűnek!) tűket már nem forgalmazzák, leállt a gyártás. Łł= Amikor erre még több érvet hoztam fel, és még hangosabban, aztán a főnökét kértem, aki ott is termett; lám előkerültek a 18as és 22-es tűk is. Biztosan még rajtuk maradt mielőtt leálltak volna a gyártással...  ****)  :D :D Mindezt csak azért írtam le, hogy szerintem felháborító, hogy a legutolsó drogos köcsög is hozzá tud jutni a tűjéhez, akin meg ránézésre látszik, hogy sportol, azzal meg szívóznak.

2011. Március 12. - 15:47:35
Válasz #2723
Nem elérhető

Challanger


Egyébként hogy javasoljátok a provi szedését? Mert olyat is olvastam, hogy egyből a sustával kéne indítani, meg olyat is, hogy 2 hetes késleltetéssel... Melyik lenne a jobb megoldás? A lényeg, hogy ne legyen csöcsösödés :D

2011. Március 12. - 17:39:36
Válasz #2724
Nem elérhető

Norbert002


Szerintem simán harmadik héttől mehet napi 1.

2011. Március 12. - 19:54:32
Válasz #2725
Nem elérhető

dino


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 12. - 20:36:34
Válasz #2726
Nem elérhető

Tóth Attila


De egy gőzölős Tefal vasaló igen... @-o
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 12. - 21:16:20
Válasz #2727
Nem elérhető

try2bebig


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Én eddig(vagyis még mindig) abban a hitben éltem, hogy a Proviron megakadályozza a tesztoszteron átalakulását ösztrogénné. Az ösztrogén meg ugye az egyik hormon, mely felelőssé tehető a gynecomastia kialakulásában, bár ezt nyilván neked nem kell elmagyaráznom. Szóval elviekben megakadályozza(a gynecomastia kialakulását


De nekem szerencsére soha többé nem kell gyno-val törődnöm :P

2011. Március 12. - 21:23:27
Válasz #2728
Nem elérhető

God Vazzeg


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Ez érdekelne, fejtsd ki kérlek  ;-oo-;

2011. Március 13. - 11:49:53
Válasz #2729
Nem elérhető

brutusz


De nekem szerencsére soha többé nem kell gyno-val törődnöm :P
[/quote]

nagyképű!!!  ;D

és deszt. vizet kaptál?
igaz ha 0,1 mlre osztod nem is muszáj. meg lehet azt oldani a sterilhártyásnélkül is... mondjukén ezt nem is ismerem. arra azért vigyázz, hogy a HCG díler hogyan tárolja a cuccot. rávan írva, hogy 15°C alatt kell!