2024. Május 06. - 23:11:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498782 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2011. Március 14. - 01:07:43
Válasz #2730
Nem elérhető

Maszat


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Ez érdekelne, fejtsd ki kérlek  ;-oo-;

ugyis tudod,h nem fogja tudni   ;D  

na de Dino, egyem a kopasz fejedet, nem baszogatásból írok ám mostanába neked ennyit. Nehogy itt nekem megint bedurcimurcizz!!! ggrrrrr   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 14. - 12:37:08
Válasz #2731
Nem elérhető

Jagermester


Na ez engem is érdekelne dino  :-\
Challenger: az majd kiderül mennyire vagy érzékeny a gyno-ra. Ha parád lesz vele, max dobsz mellé Nolvát(tamoxifen).

2011. Március 14. - 12:37:08
Válasz #2732
Nem elérhető

try2bebig


De nekem szerencsére soha többé nem kell gyno-val törődnöm :P

nagyképű!!!  ;D

és deszt. vizet kaptál?
igaz ha 0,1 mlre osztod nem is muszáj. meg lehet azt oldani a sterilhártyásnélkül is... mondjukén ezt nem is ismerem. arra azért vigyázz, hogy a HCG díler hogyan tárolja a cuccot. rávan írva, hogy 15°C alatt kell!
[/quote]

Várjunk egy percet a desztilált víz az nem egyezik meg a bakteriostatikus vízzel-legjobb tudomásom szerint:D Mert elvileg a desztilált víz csak simán lepárolt víz(ájjj de rég volt az általános iskola:D), a bakteriostatikus víz meg desztilált víz+valamilyen tartósítószer, pl benzilalkohol hozzáadásával készült speciális oldószer, ami az inj. hígítására lett kitalálva, és elvileg a tartósítószer miatt a vele összekevert oldatban lévő hatóanyag nem bomlik le, ami egyes hatóanyagoknál sima desztilált vízzel kutyvasztva gond lehet. Bár nem tudom, hogy a hcg hogy viselkedik ebből a szempontból, de jobb a békesség...  :-)!

Ez a tárolás dolog olyan, hogy én nyilván azonnal beraktam a hűtőbe a paradicsom mellé, meg a dealer is valószínűleg-bár nem tartottam szemlét nála, így ő lehet nem a paradicsom mellé tette:D- de azt végképp nem lehet tudni, hogy mondjuk egy konténerben mennyit állt +30 fokban, vagy -5-ben, vagy egy szimpla csomagban a postán mondjuk 25 fokban. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne tegyétek a hűtőbe, de az, hogy beteszitek, még nem garancia sajnos semmire.  :'(
Válasz a kérdésedre: nem is akartam kérni, mert tudtam a választ előre: "mire kell az magának? Meg amúgy sem tartunk...", meg hát hiába van oldószer, ha nincs steril edény, amiben tárolhatom:D Így valszeg marad az a megoldás, hogy hcg+oldószer összekutyul, egyesével kimér kicsi inzulinos fecsibe, aztán hűtőbe bedobál. De ezzel meg az a baj, hogy ugye mondjuk áll a fecskendő+tű 30 napot a hűtőben, az már nem lesz sehogy sem steril, inzulinos fecskendőn meg nem lehet tűt cserélni(szerintem). Kegyetlen egy világ ez:D

2011. Március 14. - 12:37:08
Válasz #2733
Nem elérhető

chaosmagus


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..
Szia Dino!
Törölj privit!

2011. Március 14. - 12:50:35
Válasz #2734
Nem elérhető

kemi


De nekem szerencsére soha többé nem kell gyno-val törődnöm :P

nagyképű!!!  ;D

és deszt. vizet kaptál?
igaz ha 0,1 mlre osztod nem is muszáj. meg lehet azt oldani a sterilhártyásnélkül is... mondjukén ezt nem is ismerem. arra azért vigyázz, hogy a HCG díler hogyan tárolja a cuccot. rávan írva, hogy 15°C alatt kell!

Várjunk egy percet a desztilált víz az nem egyezik meg a bakteriostatikus vízzel-legjobb tudomásom szerint:D Mert elvileg a desztilált víz csak simán lepárolt víz(ájjj de rég volt az általános iskola:D), a bakteriostatikus víz meg desztilált víz+valamilyen tartósítószer, pl benzilalkohol hozzáadásával készült speciális oldószer, ami az inj. hígítására lett kitalálva, és elvileg a tartósítószer miatt a vele összekevert oldatban lévő hatóanyag nem bomlik le, ami egyes hatóanyagoknál sima desztilált vízzel kutyvasztva gond lehet. Bár nem tudom, hogy a hcg hogy viselkedik ebből a szempontból, de jobb a békesség...  :-)!

Ez a tárolás dolog olyan, hogy én nyilván azonnal beraktam a hűtőbe a paradicsom mellé, meg a dealer is valószínűleg-bár nem tartottam szemlét nála, így ő lehet nem a paradicsom mellé tette:D- de azt végképp nem lehet tudni, hogy mondjuk egy konténerben mennyit állt +30 fokban, vagy -5-ben, vagy egy szimpla csomagban a postán mondjuk 25 fokban. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne tegyétek a hűtőbe, de az, hogy beteszitek, még nem garancia sajnos semmire.  :'(
Válasz a kérdésedre: nem is akartam kérni, mert tudtam a választ előre: "mire kell az magának? Meg amúgy sem tartunk...", meg hát hiába van oldószer, ha nincs steril edény, amiben tárolhatom:D Így valszeg marad az a megoldás, hogy hcg+oldószer összekutyul, egyesével kimér kicsi inzulinos fecsibe, aztán hűtőbe bedobál. De ezzel meg az a baj, hogy ugye mondjuk áll a fecskendő+tű 30 napot a hűtőben, az már nem lesz sehogy sem steril, inzulinos fecskendőn meg nem lehet tűt cserélni(szerintem). Kegyetlen egy világ ez:D
[/quote]

én találtam olyat amelyiken lehet

2011. Március 14. - 12:51:55
Válasz #2735
Nem elérhető

dino


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Ez érdekelne, fejtsd ki kérlek  ;-oo-;
maradjunk annyiban, h tapasztalat. a proviron nem állítja meg az ösztrogénképződést. ez meg tény:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 14. - 12:52:51
Válasz #2736
Nem elérhető

dino


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Ez érdekelne, fejtsd ki kérlek  ;-oo-;

ugyis tudod,h nem fogja tudni   ;D  

na de Dino, egyem a kopasz fejedet, nem baszogatásból írok ám mostanába neked ennyit. Nehogy itt nekem megint bedurcimurcizz!!! ggrrrrr   ;D
;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 14. - 14:01:11
Válasz #2737
Nem elérhető

try2bebig


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Ez érdekelne, fejtsd ki kérlek  ;-oo-;

ugyis tudod,h nem fogja tudni   ;D  

na de Dino, egyem a kopasz fejedet, nem baszogatásból írok ám mostanába neked ennyit. Nehogy itt nekem megint bedurcimurcizz!!! ggrrrrr   ;D
;D ;D ;D ;D

Nem lehet, hogy a provi volt a szar?

2011. Március 14. - 14:19:55
Válasz #2738
Nem elérhető

God Vazzeg


De nekem szerencsére soha többé nem kell gyno-val törődnöm :P

nagyképű!!!  ;D

és deszt. vizet kaptál?
igaz ha 0,1 mlre osztod nem is muszáj. meg lehet azt oldani a sterilhártyásnélkül is... mondjukén ezt nem is ismerem. arra azért vigyázz, hogy a HCG díler hogyan tárolja a cuccot. rávan írva, hogy 15°C alatt kell!

Várjunk egy percet a desztilált víz az nem egyezik meg a bakteriostatikus vízzel-legjobb tudomásom szerint:D Mert elvileg a desztilált víz csak simán lepárolt víz(ájjj de rég volt az általános iskola:D), a bakteriostatikus víz meg desztilált víz+valamilyen tartósítószer, pl benzilalkohol hozzáadásával készült speciális oldószer, ami az inj. hígítására lett kitalálva, és elvileg a tartósítószer miatt a vele összekevert oldatban lévő hatóanyag nem bomlik le, ami egyes hatóanyagoknál sima desztilált vízzel kutyvasztva gond lehet. Bár nem tudom, hogy a hcg hogy viselkedik ebből a szempontból, de jobb a békesség...  :-)!

Ez a tárolás dolog olyan, hogy én nyilván azonnal beraktam a hűtőbe a paradicsom mellé, meg a dealer is valószínűleg-bár nem tartottam szemlét nála, így ő lehet nem a paradicsom mellé tette:D- de azt végképp nem lehet tudni, hogy mondjuk egy konténerben mennyit állt +30 fokban, vagy -5-ben, vagy egy szimpla csomagban a postán mondjuk 25 fokban. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne tegyétek a hűtőbe, de az, hogy beteszitek, még nem garancia sajnos semmire.  :'(
Válasz a kérdésedre: nem is akartam kérni, mert tudtam a választ előre: "mire kell az magának? Meg amúgy sem tartunk...", meg hát hiába van oldószer, ha nincs steril edény, amiben tárolhatom:D Így valszeg marad az a megoldás, hogy hcg+oldószer összekutyul, egyesével kimér kicsi inzulinos fecsibe, aztán hűtőbe bedobál. De ezzel meg az a baj, hogy ugye mondjuk áll a fecskendő+tű 30 napot a hűtőben, az már nem lesz sehogy sem steril, inzulinos fecskendőn meg nem lehet tűt cserélni(szerintem). Kegyetlen egy világ ez:D
[/quote]

 :-)!

Berakhatod inzulinos fecsiben a hűtőbe nyugodtan, semmi baja se lesz. Kupak vissza rá, és kész.

2011. Március 14. - 14:38:20
Válasz #2739
Nem elérhető

Maszat


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Ez érdekelne, fejtsd ki kérlek  ;-oo-;
  a proviron nem állítja meg az ösztrogénképződést. ez meg tény:)

megelőzi
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 14. - 14:39:10
Válasz #2740
Nem elérhető

Maszat


tök' sokat sejtetően tünök okosnak, ezzel az 1szavas válasszal.  :o  ez tetszik!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 14. - 19:54:31
Válasz #2741
Nem elérhető

dino


a proviron nem fogja megakadályozni a gyno kialakulását..

Ez érdekelne, fejtsd ki kérlek  ;-oo-;

ugyis tudod,h nem fogja tudni   ;D  

na de Dino, egyem a kopasz fejedet, nem baszogatásból írok ám mostanába neked ennyit. Nehogy itt nekem megint bedurcimurcizz!!! ggrrrrr   ;D
;D ;D ;D ;D

Nem lehet, hogy a provi volt a szar?
magyar gyogyszertári. szted szar?:D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 14. - 21:45:03
Válasz #2742
Nem elérhető

brutusz


rossz helyen veszed a hcgt. a gyógyszertárban nekem a hűtőből adják ki mindig.... és nem a zöldségesből  ;D
a bakteriosztatikus/dest. víz témában lehet valami, de nem lennék benne nagyon biztos, mivel a Teva-s 5 ml-esben is többek között az a lényeg, hogy nem biztos, hogy egyszerre felhasználod, plusz gondolom ha valami nem lenne stabil benne azt rá kéne írni. persze nem 30-50 napos tárolásra készítették, de az okosabbak azt mondják hűtőben "eláll".
sterilizálás? lehet, hogy én vagyok nagyon öreg, de én még emlékszem olyan dolgokra, mint a nem egyszerhasználatos tű és fecsi. és azokat sem mindig autoklávban sterilizálták. a többi meg egy kis fantázia, mondjuk ha nem dobtál ki mindent az előző kúrádból... persze attól függ mit használtál.

2011. Március 14. - 23:02:47
Válasz #2743
Nem elérhető

try2bebig


rossz helyen veszed a hcgt. a gyógyszertárban nekem a hűtőből adják ki mindig.... és nem a zöldségesből  ;D
a bakteriosztatikus/dest. víz témában lehet valami, de nem lennék benne nagyon biztos, mivel a Teva-s 5 ml-esben is többek között az a lényeg, hogy nem biztos, hogy egyszerre felhasználod, plusz gondolom ha valami nem lenne stabil benne azt rá kéne írni. persze nem 30-50 napos tárolásra készítették, de az okosabbak azt mondják hűtőben "eláll".
sterilizálás? lehet, hogy én vagyok nagyon öreg, de én még emlékszem olyan dolgokra, mint a nem egyszerhasználatos tű és fecsi. és azokat sem mindig autoklávban sterilizálták. a többi meg egy kis fantázia, mondjuk ha nem dobtál ki mindent az előző kúrádból... persze attól függ mit használtál.

Szóval azt mondod,hogy a höcögö eláll akár 50 napot is? eddig max 30-ról hallottam.
Amúgy az utolsó bekezdésed nem teljesen értem. Ugye nem azt mondod, hogyha még nem dobtam ki a használt tűket, akkor....?:D:D:D(lehet most full hülyének tűnök, de agyaltam és nem tudom, mire másra gondolhatsz)
ps:
Úgy látom rajtam kívül itt mindenkinek a gyógyszertárból van minden.Ezek szerint belőlem él a sok dealer :-)->

2011. Március 16. - 00:00:52
Válasz #2744
Nem elérhető

Kaess


Egy olyan kérdésem lenne hogy, milyen cucc vált ki orrvérzést az emberböl??