2024. Május 06. - 12:44:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498615 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2011. Március 16. - 00:39:12
Válasz #2745
Nem elérhető

kemi


Egy olyan kérdésem lenne hogy, milyen cucc vált ki orrvérzést az emberböl??

magas vérnyomás váltja ki ;)
sztem sok tesztó is simán, de anapolon 50től hallottam sokaknak

2011. Március 16. - 02:57:09
Válasz #2746
Nem elérhető

Kaess


Már régóta megfigyeltem (kb fél éve) hogy egyre több versenyzönek vérzik az orra versenyeken...feletébb érdekes :) nem hinném hogy ennek a magas vérnyomás lenne csak az oka  ::)

2011. Március 16. - 02:59:43
Válasz #2747
Nem elérhető

Kaess


Az egyik srác pl. aki ellen versenyezni fogok...most láttam rolla egy új videót a youtube-on...zsebkendök voltak az orábba miközben 3-at guggolt 320kg-ba  ;D  születés:1989 súly 96kg :) biztos a magasvérnyomás teszi neki is  ;D a mocsok  ;D én is akarok ilyen vérnyomást ;D

2011. Március 16. - 09:24:16
Válasz #2748
Nem elérhető

Milo


A szteroidtól magas a vérnyomása, de nagyon egyén függő, iráni oxit nálunk egyre többen szedik volt akinek vérzett az orra és rosszul volt, volt akinek meg nem volt ilyen baja.
Riceman

2011. Március 16. - 12:16:07
Válasz #2749
Nem elérhető

kemi


Az egyik srác pl. aki ellen versenyezni fogok...most láttam rolla egy új videót a youtube-on...zsebkendök voltak az orábba miközben 3-at guggolt 320kg-ba  ;D  születés:1989 súly 96kg :) biztos a magasvérnyomás teszi neki is  ;D a mocsok  ;D én is akarok ilyen vérnyomást ;D

pedig attól vérzik az orr, vagy bevertek neki guggolás előtt, hogy agresszívabb legyen :D

2011. Március 16. - 17:52:36
Válasz #2750
Nem elérhető

Milo


Én már nemegyszer láttam ilyet hogy a gyereknek fekvenyomásnál vérzett az orra,nemújdonság ez. Kaess beszúrhatnád ide azt a videót,megnézném. Gugolni még nem láttam embert tele zsebkendővel az orrában pláne 320al
Riceman

2011. Március 16. - 18:10:42
Válasz #2751
Nem elérhető

Kaess


http://www.youtube.com/watch?v=KHpAwMEEtR4

itt a video... nem semmi gyerek...

2011. Március 16. - 20:11:58
Válasz #2752
Nem elérhető

Tóth Attila


betyár... ****:))))))
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Március 17. - 01:17:19
Válasz #2753
Nem elérhető

Tudi


Szimpatikus,hogy végre nem egy hájfej mozgat meg ekkora súlyokat. ;D

2011. Március 17. - 11:11:32
Válasz #2754
Nem elérhető

Milo


Jó kis videó!
Riceman

2011. Március 17. - 11:14:08
Válasz #2755
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó kis videó!
Valahogy nem irígylem..........
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 17. - 16:27:34
Válasz #2756
Nem elérhető

Jagermester


Srácok, valaki használt már DNA Pharma-s cuccot?
Véleményetek róluk? Főleg a 10ml-es Stanozolol, és Susta 10ml, ami érdekes hogy 350mg/ml-es.
Ítt egy link, így néznek ki, persze nem innen rendelném..

2011. Március 17. - 17:34:43
Válasz #2757
Nem elérhető

try2bebig


Jagermester kérdéséhez érdemben nem tudok hozzászólni,viszont felvetett bennem egy témát, mármint a hozzáadott segédanyagokkal/oldószerekkel kapcsolatban. De igazából lehet, hogy hülyeségeket fogok beszélni, illetve kérdezni, de akkor kijavítottatok.
Úgy hallottam, hogy van az ún. "tren-cough", amit az okoz, hogy egyes vegyületekhez több oldószert kell tenni, hogy megfelelő injektálható formába kerüljenek, vagy azért, hogy adott mennyiségű folyadékban magasabb koncentrációban legyen jelen az adott hatóanyag(mint a jelen esetben felmerülő susta 350mg/ml, ami kapcsán eszembe jutott a téma), ami aztán a véráramba, majd kicsit később a tüdőbe kerülve heves köhögést okoz. Ha nem ez, akkor mi is igazából a tren cough, és mi váltja ki, illetve milyen hatóanyagoknál(trenen kívül obv:) ) kell ezzel a mellékhatással számolni? Angol nyelven van egy pár írás erről, de egyrészt nem egyértelmű állításokat tartalmaznak, másrészt pedig sajnos nem vagyok perfekt angolból, pláne nem ilyen szakmai nyelven. Illetve ha van személyes tapasztalatotok, azt is megírhatnátok.

2011. Március 17. - 19:02:52
Válasz #2758
Nem elérhető

kemi


Jagermester kérdéséhez érdemben nem tudok hozzászólni,viszont felvetett bennem egy témát, mármint a hozzáadott segédanyagokkal/oldószerekkel kapcsolatban. De igazából lehet, hogy hülyeségeket fogok beszélni, illetve kérdezni, de akkor kijavítottatok.
Úgy hallottam, hogy van az ún. "tren-cough", amit az okoz, hogy egyes vegyületekhez több oldószert kell tenni, hogy megfelelő injektálható formába kerüljenek, vagy azért, hogy adott mennyiségű folyadékban magasabb koncentrációban legyen jelen az adott hatóanyag(mint a jelen esetben felmerülő susta 350mg/ml, ami kapcsán eszembe jutott a téma), ami aztán a véráramba, majd kicsit később a tüdőbe kerülve heves köhögést okoz. Ha nem ez, akkor mi is igazából a tren cough, és mi váltja ki, illetve milyen hatóanyagoknál(trenen kívül obv:) ) kell ezzel a mellékhatással számolni? Angol nyelven van egy pár írás erről, de egyrészt nem egyértelmű állításokat tartalmaznak, másrészt pedig sajnos nem vagyok perfekt angolból, pláne nem ilyen szakmai nyelven. Illetve ha van személyes tapasztalatotok, azt is megírhatnátok.

heti 2x200 enantátnál nem jelentkezik nálam, ez allergiás reakció nem?

Srácok, valaki használt már DNA Pharma-s cuccot?
Véleményetek róluk? Főleg a 10ml-es Stanozolol, és Susta 10ml, ami érdekes hogy 350mg/ml-es.
Ítt egy link, így néznek ki, persze nem innen rendelném..


fura az árazás, stanazol brutálisan drága, halotestin is :O
viszont a tren ace és a parabolan olcsó

2011. Március 17. - 19:06:52
Válasz #2759
Nem elérhető

try2bebig


Kemi:
de a hangsúly azon van, hogy 200. Az az átlag koncentráció