2024. Május 06. - 19:37:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498722 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2011. Március 17. - 19:14:23
Válasz #2760
Nem elérhető

kemi


Kemi:
de a hangsúly azon van, hogy 200. Az az átlag koncentráció

200/1 thaiger, nagyobb hatóanyag tartalmú trent nem láttam

2011. Március 17. - 19:26:40
Válasz #2761
Nem elérhető

try2bebig


Jajj sorrry:) Enantátról automatikusan a tesztó ugrik be ha nem írják előtt,hogy tren.

Persze, nem mindenki fogékony rá, ugyanúgy, mint a többi mellékhatásra sem.

Amúgy beválik ez a Thaiger Tren-e?(én is ilyet vettem, bár én csak 5 hétig fogom használni 'kiegészítésként')

2011. Március 17. - 19:51:07
Válasz #2762
Nem elérhető

dino


Srácok, valaki használt már DNA Pharma-s cuccot?
Véleményetek róluk? Főleg a 10ml-es Stanozolol, és Susta 10ml, ami érdekes hogy 350mg/ml-es.
Ítt egy link, így néznek ki, persze nem innen rendelném..

n hajrá  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 17. - 20:49:36
Válasz #2763
Nem elérhető

kemi


Jajj sorrry:) Enantátról automatikusan a tesztó ugrik be ha nem írják előtt,hogy tren.

Persze, nem mindenki fogékony rá, ugyanúgy, mint a többi mellékhatásra sem.

Amúgy beválik ez a Thaiger Tren-e?(én is ilyet vettem, bár én csak 5 hétig fogom használni 'kiegészítésként')

2.at adtam be, az üvegcse végén megmondom! :D


dínó te piszok, tudsz valamit?! :D

2011. Március 17. - 21:04:31
Válasz #2764
Nem elérhető

try2bebig


Jajj sorrry:) Enantátról automatikusan a tesztó ugrik be ha nem írják előtt,hogy tren.

Persze, nem mindenki fogékony rá, ugyanúgy, mint a többi mellékhatásra sem.

Amúgy beválik ez a Thaiger Tren-e?(én is ilyet vettem, bár én csak 5 hétig fogom használni 'kiegészítésként')

2.at adtam be, az üvegcse végén megmondom! :D


dínó te piszok, tudsz valamit?! :D

Összesen 1 fiolát vettél te is?

2011. Március 17. - 21:09:31
Válasz #2765
Nem elérhető

kemi


Jajj sorrry:) Enantátról automatikusan a tesztó ugrik be ha nem írják előtt,hogy tren.

Persze, nem mindenki fogékony rá, ugyanúgy, mint a többi mellékhatásra sem.

Amúgy beválik ez a Thaiger Tren-e?(én is ilyet vettem, bár én csak 5 hétig fogom használni 'kiegészítésként')

2.at adtam be, az üvegcse végén megmondom! :D


dínó te piszok, tudsz valamit?! :D

Összesen 1 fiolát vettél te is?

persze, arra az esetre ha nem jó^^

2011. Március 18. - 19:04:35
Válasz #2766
Nem elérhető

Jagermester


Szerintem kihagyom most a DNA Pharmas cuccokat. Elég jónak tűnik, a forrás is megbízható, csak elég drágán adja őket. Majdnem az összes 10ml-es cucc 80 euró.. Hmmm a neten olcsóbb, de onnan nem rendelek.
Amúgy valaki használt már Testoviron-t? A srác akitől veszem majd, mondta, hogy egy árban van a Sustával, úgyhogy döntsem el melyiket akarom.
Testoviron(Testosterone Enanthate & Propionate) Vs Sustanon250(4 Testo )
Persze ez függ a céltól..röviden: első kúrám, magas vagyok, szálkás, gyors anyagcsre, nem hinném, hogy nagyon vizesednék, és persze kombinálnám a vége fele Winstrollal.

2011. Március 18. - 20:53:03
Válasz #2767
Nem elérhető

kemi


Szerintem kihagyom most a DNA Pharmas cuccokat. Elég jónak tűnik, a forrás is megbízható, csak elég drágán adja őket. Majdnem az összes 10ml-es cucc 80 euró.. Hmmm a neten olcsóbb, de onnan nem rendelek.
Amúgy valaki használt már Testoviron-t? A srác akitől veszem majd, mondta, hogy egy árban van a Sustával, úgyhogy döntsem el melyiket akarom.
Testoviron(Testosterone Enanthate & Propionate) Vs Sustanon250(4 Testo )
Persze ez függ a céltól..röviden: első kúrám, magas vagyok, szálkás, gyors anyagcsre, nem hinném, hogy nagyon vizesednék, és persze kombinálnám a vége fele Winstrollal.

80 euró a tesztó is? azért sok, de ha trenbolon vagy más finomság akkor az normális ár

2011. Március 18. - 21:23:43
Válasz #2768
Nem elérhető

try2bebig


Szerintem kihagyom most a DNA Pharmas cuccokat. Elég jónak tűnik, a forrás is megbízható, csak elég drágán adja őket. Majdnem az összes 10ml-es cucc 80 euró.. Hmmm a neten olcsóbb, de onnan nem rendelek.
Amúgy valaki használt már Testoviron-t? A srác akitől veszem majd, mondta, hogy egy árban van a Sustával, úgyhogy döntsem el melyiket akarom.
Testoviron(Testosterone Enanthate & Propionate) Vs Sustanon250(4 Testo )
Persze ez függ a céltól..röviden: első kúrám, magas vagyok, szálkás, gyors anyagcsre, nem hinném, hogy nagyon vizesednék, és persze kombinálnám a vége fele Winstrollal.


Kicsit olvass vissza, és kizárásos alapon meg lesz a válasz....(kb 2 oldalt kell végigböngészned, de bocs, ha 3 lesz.  ***)) )

2011. Március 20. - 11:23:19
Válasz #2769
Nem elérhető

Family


Helló mindenki megköszönném ha segítenétek egy rövid válasszal 6 hete kezdtem el deca(hellas 2ml)-susta(pakistan) kúrát és nem igazán gyerebe!tudom h elég sok a kamu cucc ezét is érdekel hogy mi lehet a decaba ha nem franko mert ragyásodok töle rendesen és valami kis tömeg is jött fel rám szal nem hiszem h hcg,talán valami testó? azért érdekes mert ez a második kúrám az elsönél csak sustat hasznaltam és az hozott is rendesen !gondolom az is közrejátcik h heti 1x tudom szurni?!  nem 2x mint anno ! megköszönném ha hozzáértö válaszolna  elöe köszönöm a segitséget!  O0 BÉKE  O0   

2011. Március 20. - 11:23:19
Válasz #2770
Nem elérhető

stewie


Üdv Mindenkinek!
Tudom, h rohadt sok, de légyszives olvassátok végig!!thx
26 éves vagyok, 2 éve edzem, eddig nem nyúltam szteroidokhoz, amit szerettem volna, ha így is marad, de a jelenlegi életvitelem miatt csak egy helyben toporgok, ezért most ezektől várom a kívánt hatást.
Alapból sovány testalkatú vagyok, 175cm magas, 74kg 10%testzsír mellett. 2 éve edzegetek, csak 3 hónapja csinálom normálisan. Azóta minden nap 600g csirkemell/600g rizs + zöldség nyolc étkezésre lebontva. Napi egy multivitamin pack, króm, edzés előtt glutamin, BCAA, Attack, edzés után ugyanez + 60g tejsavó izolátum/65g cukor, lefekvésre glutamin, BCAA. Az edzésem max 50 perc, 1 perces pihenőkkel az ismétlések között, mindenből 4x8, hát-váll, mell külön, bicepsz-tricepsz, láb:majd:) A gyakorlatokat váltogatom, minél többször próbálok lejárni, ha sikerül heti 6x, de van, h csak heti 3x megy. És itt van a gond. Rendszertelen a munkám miatt az egész, vendéglátásban dolgozom, sokszor éjszaka, 10 óra állás, van h 3 napegymás után, aztán meg nappal ugyanez, stb. És kb úgy néz ki, h amit felszedek a pihenőnapjaimon(olyankor akár napi két edzés+egésznap pihi), azt a melóban le is dobom a második nap végére. Természetesen olyankor is betartom a kaját, másfél-két óránként eszem, de nem marad meg. Próbáltam már, h olyankor is edzem napközben, meg úgy is h nem, de ígyse-úgyse jó. Kell valami ami regenerál, és segít a továbbfejlődésben, mert így edzeni sincs kedvem, nincs értelme.
Ezért olvastam el az x-filest, meg itt elég sok topikba beleolvasgattam, és úgy érzem, most már kérdezhetek. Van sok ismerősöm akik ettek, szúrtak ezt-azt elég tukkó módon, pl.HCG-ről csak hallottak,bennük nem bízom, elvileg van megbízható forrás, aki versenyzőket lát el, más nincs, ezért muszáj lesz Rá hagyatkoznom. Ő is ad majd tanácsot, de a Tiétekre is kíváncsi vagyok. Csak az a nagy kérdés, h elsőre mit? Mivel nem akarok nagydarab lenni, a magasságom miatt sem, max 80 kiló a cél, de az zsírtalanul, ezért a Trenbolonra gondoltam, amire egy kokszellenes ismerősöm azt mondta, az olyan mintha a drogokat heroinnal kezdeném. Ez így van? Olvastam az erős androgén hatásáról, csak a hajhullás miatt paráznék, ami ellen van a Propecia meg Proscar, de az itt pont nem jó. Az x-files-ban heti 225mg-ot ír. Annál már kikophat a hajam v sem? A család nem hajlamos a korai kopaszodásra. Vagy helyreáll a kúrák közötti időszakban? Vagy ha ez túl merész akkor mivel indíthatnék? szemes stana meg vmi testo? ha testo, akkor milyen, mert annyi van basszus?
Rengeteg ilyen kérdést elolvastam, meg cinikus válaszokat, egy-kettőn szakadtam, de most válaszoljatok pls úgy, mintha Ti kezdenétek neki!!! Előre is köszi  a válaszokat!!!! :-){

2011. Március 21. - 10:25:04
Válasz #2771
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!

Egy 10 hetes Bayer-es Primobolan Depot kúrát tervezek/ 2x100mg hetente/ Stanozolol-lal /SB LABS 2008 -átlag 20-30 mg/nap 3 fele osztva csak a kúra első hat hetében
A kúra alatt folyamatosan megy a Novedex XT-esténként két szem.Kúra után Advanced PCT 45 napig napi 2 szem+Perfect Cycle/Anabolic Xtreme/.
Célom a négy hónap alatt a minél alacsonyabb tzs. elérése maximális izommegtartással.Ez lesz az első 'segítséggel' támogatott formába hozó programom.
Ha lenne valami  jó tanács ,akkor azt köszönettel venném.

39 éves vagyok,19 éve súlyzózok ,180 cm magas, 100kg-ol ,s kb 18-20 tzs%-ról indultam,s eddig 5,5 kg-ot fogytam 7 hét alatt.
A ch 200-ról indult,s most 150g-nál tartok.A fehérje folyamatosan 2-2,5g/ttkg.
Alap kieg.:-tejsavó-komb.Twinlab
        -vitamin csomag Sc..........
         -omega3 Sc..
         -glutamin......
          -BCAA
          -lechitin 2x1g

Edzés:-heti 4 súlyzós,7 aerob/ ez most indul bicikli,tempós séta,kocogás 20 percről indítva öt hét alatt elérve a napi 60 percet/.

Üdv-Attis

2011. Március 21. - 14:22:43
Válasz #2772
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdv Mindenkinek!
Tudom, h rohadt sok, de légyszives olvassátok végig!!thx
26 éves vagyok, 2 éve edzem, eddig nem nyúltam szteroidokhoz, amit szerettem volna, ha így is marad, de a jelenlegi életvitelem miatt csak egy helyben toporgok, ezért most ezektől várom a kívánt hatást.
Alapból sovány testalkatú vagyok, 175cm magas, 74kg 10%testzsír mellett. 2 éve edzegetek, csak 3 hónapja csinálom normálisan. Azóta minden nap 600g csirkemell/600g rizs + zöldség nyolc étkezésre lebontva. Napi egy multivitamin pack, króm, edzés előtt glutamin, BCAA, Attack, edzés után ugyanez + 60g tejsavó izolátum/65g cukor, lefekvésre glutamin, BCAA. Az edzésem max 50 perc, 1 perces pihenőkkel az ismétlések között, mindenből 4x8, hát-váll, mell külön, bicepsz-tricepsz, láb:majd:) A gyakorlatokat váltogatom, minél többször próbálok lejárni, ha sikerül heti 6x, de van, h csak heti 3x megy. És itt van a gond. Rendszertelen a munkám miatt az egész, vendéglátásban dolgozom, sokszor éjszaka, 10 óra állás, van h 3 napegymás után, aztán meg nappal ugyanez, stb. És kb úgy néz ki, h amit felszedek a pihenőnapjaimon(olyankor akár napi két edzés+egésznap pihi), azt a melóban le is dobom a második nap végére. Természetesen olyankor is betartom a kaját, másfél-két óránként eszem, de nem marad meg. Próbáltam már, h olyankor is edzem napközben, meg úgy is h nem, de ígyse-úgyse jó. Kell valami ami regenerál, és segít a továbbfejlődésben, mert így edzeni sincs kedvem, nincs értelme.
Ezért olvastam el az x-filest, meg itt elég sok topikba beleolvasgattam, és úgy érzem, most már kérdezhetek. Van sok ismerősöm akik ettek, szúrtak ezt-azt elég tukkó módon, pl.HCG-ről csak hallottak,bennük nem bízom, elvileg van megbízható forrás, aki versenyzőket lát el, más nincs, ezért muszáj lesz Rá hagyatkoznom. Ő is ad majd tanácsot, de a Tiétekre is kíváncsi vagyok. Csak az a nagy kérdés, h elsőre mit? Mivel nem akarok nagydarab lenni, a magasságom miatt sem, max 80 kiló a cél, de az zsírtalanul, ezért a Trenbolonra gondoltam, amire egy kokszellenes ismerősöm azt mondta, az olyan mintha a drogokat heroinnal kezdeném. Ez így van? Olvastam az erős androgén hatásáról, csak a hajhullás miatt paráznék, ami ellen van a Propecia meg Proscar, de az itt pont nem jó. Az x-files-ban heti 225mg-ot ír. Annál már kikophat a hajam v sem? A család nem hajlamos a korai kopaszodásra. Vagy helyreáll a kúrák közötti időszakban? Vagy ha ez túl merész akkor mivel indíthatnék? szemes stana meg vmi testo? ha testo, akkor milyen, mert annyi van basszus?
Rengeteg ilyen kérdést elolvastam, meg cinikus válaszokat, egy-kettőn szakadtam, de most válaszoljatok pls úgy, mintha Ti kezdenétek neki!!! Előre is köszi  a válaszokat!!!! :-){
Röviden csak annyit, hogy a Proscar a Trenbolonnál nem fogja megfogni a hajhullást, mert az csak az 5-alfa-reduktáz enzim működését akadályozza, tehát a dihidrotesztoszteronná való alakulást gátolja, a többi androgénnél nem nagyon ok.
Ha félsz a hajhullástól 2 dolgot tehetsz.............1-nem használsz Trenbolont, 2-gyűjtessz hajbeültetésre ( saját hajhagymákat ültetnek, és csak kb 500.000- körül van a beavatkozás ) ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Március 21. - 19:23:25
Válasz #2773
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

Egy 10 hetes Bayer-es Primobolan Depot kúrát tervezek/ 2x100mg hetente/ Stanozolol-lal /SB LABS 2008 -átlag 20-30 mg/nap 3 fele osztva csak a kúra első hat hetében
A kúra alatt folyamatosan megy a Novedex XT-esténként két szem.Kúra után Advanced PCT 45 napig napi 2 szem+Perfect Cycle/Anabolic Xtreme/.
Célom a négy hónap alatt a minél alacsonyabb tzs. elérése maximális izommegtartással.Ez lesz az első 'segítséggel' támogatott formába hozó programom.
Ha lenne valami  jó tanács ,akkor azt köszönettel venném.

39 éves vagyok,19 éve súlyzózok ,180 cm magas, 100kg-ol ,s kb 18-20 tzs%-ról indultam,s eddig 5,5 kg-ot fogytam 7 hét alatt.
A ch 200-ról indult,s most 150g-nál tartok.A fehérje folyamatosan 2-2,5g/ttkg.
Alap kieg.:-tejsavó-komb.Twinlab
        -vitamin csomag Sc..........
         -omega3 Sc..
         -glutamin......
          -BCAA
          -lechitin 2x1g

Edzés:-heti 4 súlyzós,7 aerob/ ez most indul bicikli,tempós séta,kocogás 20 percről indítva öt hét alatt elérve a napi 60 percet/.

Üdv-Attis

Hol marad a tesztó? Miért az első 6 hétben van a stana?

2011. Március 21. - 23:25:27
Válasz #2774
Nem elérhető

brutusz


Mert addig tart az egy doboz.
Mondjuk én vagy 2-t vennék, vagy a végére tenném.
Na de valóban elkellne egy kis tesztó is. Mondjuk láttam már nem egy ilyen "kúrát".
Soha nem értettem pl, hogy valaki miért nyom be/szed be csak stanozololt. Igaz ez nem ide tartozik.