2024. Május 06. - 17:41:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2011. Március 25. - 11:19:48
Válasz #2805
Nem elérhető

dino


heti 2 kurvakevés! maszatnak igaza van ha kurvajó vagy mehet a napi 1. sb stanozol szar lesz. testolic propi lenne mellé a jó választás

eggyel visszább azt montad,hogy a a két-három naponkénti 100mg Primo OK,most meg napi 100-at ajánlsz????

jól írtad minden másnap 100 az OK! napi 100 az már jó :))
ennyi. mi korrekt dolgokat csinálunk!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Március 29. - 14:30:47
Válasz #2806
Nem elérhető

stewie


Üdv megint!

Nemrég írtam pár sort, az első kúrámat tervezem, és hosszas olvasgatások után ezt sikerült összehoznom.
A legnagyobbak véleményét kérném ki elsősorban, de mindenki aki tud, segítsen pls, hogy miben kellene változtatnom, ha valamit esetleg nem vettem figyelembe.
Az van sajnos, h mindenhez hozzájutok, de még azt nem tudom, h milyen kiszerelésben, pl. a tesztók. Az a kérdésem, ha az enantát esetleg 250mg/amp, a propi meg 100mg/amp, akkor is rendben van a terv szerinti az adagolás, vagy akkor már túl sok. Igazából ezekkel terveztem, de szóljatok, ha elsőre sok. Meg ennél a teszto mennyiségnél, a Novedex xt vajon megfogja fél adagokkal(2kapsz)az aromatizációt, vagy vegyek mellé proviront is?Nem beszélve arról, ha a stana sem stana lesz, hanem a sokat emlegetett metil, mert akkor már tényleg sok lesz a testóból. ???

És tudom, h már ezerszer ki lett vesézve a HCG adagolása, de mégis van ezzel kapcs homály még. A higítófolyadék. Ha valaki csinálta már így az adagolást, megtenné, h leírja feketén-fehéren, h hogy kell a folyadékot otthon elkészíteni?(amelyikkel egy hónapig eláll a bekevert por). őszínte leszek nincs kedvem mégegyszer átolvasni azt a topicot, hogy megkeressem, márcsak azért sem, mert nem volt túl világos a dolog, és kb. egyszer lett csak említve vhol...   

Előre is köszi!!!


            ENANTH(1amp) PROPI(1amp) STANA(10mg) NOVEDEX(2szem) HCG(250IU) Tamoxi(20mg) PCT+T-BOMB II
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0.                                                                          X
---1. hét
1.                X                                   X  1 szem        X
2.                                                     X  1 szem        X                     X
3.                                                     X  2 szem        X
4.                X                                   X  2 szem        X
5.                                                     X  3 szem        X                     X
6.                                                     X  3 szem        X
7.                X                                   X  4 szem        X
---2. hét                                                                                                       Kéznél
8.                                                     X  4 szem        X                     X
9.                                                     X  4 szem        X
10.               X                                   X     .             X
11.                                                    X     .             X                     X
12.                                                    X     .             X
13.               X                                   X     .             X
14.                                                    X                   X                     X
---3. hét
15.                                                    X                   X
16.               X                                   X                   X
17.                                                    X                   X                     X
18.                                                    X                   X
19.               X                                   X                   X
20.                                                    X                   X                     X
21.                                                    X                   X
---4. hét
22.               X                                   X                   X
23.                                                    X                   X                     X
24.                                                    X                   X
25.               X                                   X                   X
26.                                                    X                   X                     X
27.                                                    X                   X
28.               X                                   X                   X
---5. hét
29.                                                    X                   X                     X
30.                                                    X                   X
31.               X                                   X                   X
32.                                                    X                   X                     X
33.                                                    X                   X
34.               X                                   X                   X
35.                                                    X                   X                     X
---6. hét
36.                                                    X                   X
37.                                   X               X                   X
38.                                                    X                   X                     X
39.                                   X               X                   X
40.                                                    X                   X
41.                                   X               X                   X                     X
42.                                                    X                   X
---7. hét
43.                                   X               X                   X
44.                                                    X                   X                     X
45.                                   X               X     .             X
46.                                                    X     .             X
47.                                   X               X     .             X                     X
48.                                                    X     .             X
49.                                   X               X  4 szem        X
---8. hét
50.                                                    X  4 szem        X                     X
51.                                   X               X  3 szem        X
52.                                                    X  3 szem        X
53.                                                    X  2 szem        X                     X
54.                                                    X  2 szem        X
55.                                                    X  1 szem        X
56.                                                    X  1 szem        X                     X
---9. hét
57.                                                                         X                                       X                 X
58.                                                                         X                                       X                 X
59.                                                                         X                                       X                 X
60.                                                                                                                  X                 X
61.                                                                                                                  X                 X
62.                                                                                                                  X                 X
63.                                                                                                                  X                 X
---10. hét                                                                                                     
                                                                                                          A Nolva,T Bomb és PCT még 3 hétig

2011. Március 29. - 14:30:47
Válasz #2807
Nem elérhető

Rebel



[/quote] igen a 2-3 naponta 100 az ok. a napi 100ra már azt mondom, korrekt!
[/quote]
Köszi Maszat!
Akkor nem heti 2x100,hanem 3 naponta 100mg.Végül is ez 15% többlet plusz egyenletesebb szteroid vérplazmaszint.

2011. Március 29. - 14:30:47
Válasz #2808
Nem elérhető

Rebel


Hosszú ideje az egyetlen jó Stanozolol, a márkáját megkérdezem.
Ennyi is volt ez évre a nagy koxolás :D, 10 szem Stana, csak kíváncsiságból próbáltam ki, de egy biztos, hogy a sokat dícsért LA Pharmás Stana sehol sincs ehhez képest  @:-).
Szóval van jó szemes winstrol, jobb is mint a sok kamu injektálható szar.

[/quote] szerintem azt mondod, aminek nincs hivatalos gyártója :)
[/quote]

Szia!
Neve van azért???

2011. Március 29. - 14:30:47
Válasz #2809
Nem elérhető

Guido


Sziasztok 19 éves vagyok 2 éve edzek, gondolkodok egy kisebb kezdő kúrán, vagy methandienonera vagy danabolra gondoltam, max 3 szemig mennék fel. A kérdésem az, hogy szívzörejem van ez befolyásolna valamit a kúra alatt, és a mellékhatásokat tekintve?

2011. Március 29. - 22:06:57
Válasz #2810
Nem elérhető

try2bebig


Üdv megint!

Nemrég írtam pár sort, az első kúrámat tervezem, és hosszas olvasgatások után ezt sikerült összehoznom.
A legnagyobbak véleményét kérném ki elsősorban, de mindenki aki tud, segítsen pls, hogy miben kellene változtatnom, ha valamit esetleg nem vettem figyelembe.
Az van sajnos, h mindenhez hozzájutok, de még azt nem tudom, h milyen kiszerelésben, pl. a tesztók. Az a kérdésem, ha az enantát esetleg 250mg/amp, a propi meg 100mg/amp, akkor is rendben van a terv szerinti az adagolás, vagy akkor már túl sok. Igazából ezekkel terveztem, de szóljatok, ha elsőre sok. Meg ennél a teszto mennyiségnél, a Novedex xt vajon megfogja fél adagokkal(2kapsz)az aromatizációt, vagy vegyek mellé proviront is?Nem beszélve arról, ha a stana sem stana lesz, hanem a sokat emlegetett metil, mert akkor már tényleg sok lesz a testóból. ???

És tudom, h már ezerszer ki lett vesézve a HCG adagolása, de mégis van ezzel kapcs homály még. A higítófolyadék. Ha valaki csinálta már így az adagolást, megtenné, h leírja feketén-fehéren, h hogy kell a folyadékot otthon elkészíteni?(amelyikkel egy hónapig eláll a bekevert por). őszínte leszek nincs kedvem mégegyszer átolvasni azt a topicot, hogy megkeressem, márcsak azért sem, mert nem volt túl világos a dolog, és kb. egyszer lett csak említve vhol...   

Előre is köszi!!!


            ENANTH(1amp) PROPI(1amp) STANA(10mg) NOVEDEX(2szem) HCG(250IU) Tamoxi(20mg) PCT+T-BOMB II
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
0.                                                                          X
---1. hét
1.                X                                   X  1 szem        X
2.                                                     X  1 szem        X                     X
3.                                                     X  2 szem        X
4.                X                                   X  2 szem        X
5.                                                     X  3 szem        X                     X
6.                                                     X  3 szem        X
7.                X                                   X  4 szem        X
---2. hét                                                                                                       Kéznél
8.                                                     X  4 szem        X                     X
9.                                                     X  4 szem        X
10.               X                                   X     .             X
11.                                                    X     .             X                     X
12.                                                    X     .             X
13.               X                                   X     .             X
14.                                                    X                   X                     X
---3. hét
15.                                                    X                   X
16.               X                                   X                   X
17.                                                    X                   X                     X
18.                                                    X                   X
19.               X                                   X                   X
20.                                                    X                   X                     X
21.                                                    X                   X
---4. hét
22.               X                                   X                   X
23.                                                    X                   X                     X
24.                                                    X                   X
25.               X                                   X                   X
26.                                                    X                   X                     X
27.                                                    X                   X
28.               X                                   X                   X
---5. hét
29.                                                    X                   X                     X
30.                                                    X                   X
31.               X                                   X                   X
32.                                                    X                   X                     X
33.                                                    X                   X
34.               X                                   X                   X
35.                                                    X                   X                     X
---6. hét
36.                                                    X                   X
37.                                   X               X                   X
38.                                                    X                   X                     X
39.                                   X               X                   X
40.                                                    X                   X
41.                                   X               X                   X                     X
42.                                                    X                   X
---7. hét
43.                                   X               X                   X
44.                                                    X                   X                     X
45.                                   X               X     .             X
46.                                                    X     .             X
47.                                   X               X     .             X                     X
48.                                                    X     .             X
49.                                   X               X  4 szem        X
---8. hét
50.                                                    X  4 szem        X                     X
51.                                   X               X  3 szem        X
52.                                                    X  3 szem        X
53.                                                    X  2 szem        X                     X
54.                                                    X  2 szem        X
55.                                                    X  1 szem        X
56.                                                    X  1 szem        X                     X
---9. hét
57.                                                                         X                                       X                 X
58.                                                                         X                                       X                 X
59.                                                                         X                                       X                 X
60.                                                                                                                  X                 X
61.                                                                                                                  X                 X
62.                                                                                                                  X                 X
63.                                                                                                                  X                 X
---10. hét                                                                                                     
                                                                                                          A Nolva,T Bomb és PCT még 3 hétig


Ez a kúra csak azt mutatja, hogy olvastál....





..de nem értettél meg belőle lófaszt sem.
1. Első kúrába minek ennyi minden? 8 hétig heti 500mg ena azt cső, kéznél meg tamoxi, közben hcg. Pct-nek is nolva(ilyen dózishoz még nem kell clomid)
2. Nem értem, miért emeled fel a stana dózist első héten, aztán meg csökkented vissza 10mg-re. Vagy szedd a kúra alatt folyamatosan, vagy pedig a végére tedd be emelt dózisban.
3. propi rövid észter. Rövid észter hamarabb elkezd hatni, de kevesebb a felezési ideje is. Magyarán a józan ész eleve azt diktálná, hogy a propi legyen a kúra elején egyfajta kickstartként, amíg az enantát igazán be nem indul(mondjuk 3 hét körül, bár sokan 2-t mondanak).
4. PCT: az első héten 40mg tamoxit szednék.
5. novedex XT-t meg első héten felesleges szedni

Ennyit első ránézésre, ha nagyon agyalnék rajta, tuti lenne még hiba, de szerintem ennyi elég ahhoz, hogy belásd, olvasnod kell még.


(Bac. vizet meg nem fogsz kapni, csinálni is csak akkor tudsz, ha tudsz szerezni benzyl alkoholt. Én nem tudtam! Szóval ha van valakinek ötlete, ne habozzon megosztani)

2011. Március 29. - 22:08:40
Válasz #2811
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok 19 éves vagyok 2 éve edzek, gondolkodok egy kisebb kezdő kúrán, vagy methandienonera vagy danabolra gondoltam, max 3 szemig mennék fel. A kérdésem az, hogy szívzörejem van ez befolyásolna valamit a kúra alatt, és a mellékhatásokat tekintve?

A helyedben komolyan elfelejteném a szteroidokat. Nem tudom, pontosan milyen szív-rendellenességed van, de azt remélem tudod, hogy az AS fokozott terhelésnek teszi ki a szívet.

Ha meg vagy olyan hülye, hogy meg akarsz dögleni: 3 szem danabol kevés lesz hozzá!

2011. Március 30. - 09:14:51
Válasz #2812
Nem elérhető

Rebel


3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés, ha methandrostenolon, vagy más egyéb lett volna benne hamar megéreztem volna ( pl. DHT-idegesség ). Hosszú ideje az egyetlen jó Stanozolol, a márkáját megkérdezem.
Ennyi is volt ez évre a nagy koxolás :D, 10 szem Stana, csak kíváncsiságból próbáltam ki, de egy biztos, hogy a sokat dícsért LA Pharmás Stana sehol sincs ehhez képest  @:-).
Szóval van jó szemes winstrol, jobb is mint a sok kamu injektálható szar.

[/quote]
Leszögezem nincs tapasztalatom,de itt a fórumokon azokat azt stanozololnak titulált gyógyszereket melyek ilyen gyors eredményt produkáltak folyton lemetileztétek. ***))))

2011. Március 30. - 09:14:51
Válasz #2813
Nem elérhető

stewie


Idézet


Ez a kúra csak azt mutatja, hogy olvastál....





..de nem értettél meg belőle lófaszt sem.
1. Első kúrába minek ennyi minden? 8 hétig heti 500mg ena azt cső, kéznél meg tamoxi, közben hcg. Pct-nek is nolva(ilyen dózishoz még nem kell clomid)
2. Nem értem, miért emeled fel a stana dózist első héten, aztán meg csökkented vissza 10mg-re. Vagy szedd a kúra alatt folyamatosan, vagy pedig a végére tedd be emelt dózisban.
3. propi rövid észter. Rövid észter hamarabb elkezd hatni, de kevesebb a felezési ideje is. Magyarán a józan ész eleve azt diktálná, hogy a propi legyen a kúra elején egyfajta kickstartként, amíg az enantát igazán be nem indul(mondjuk 3 hét körül, bár sokan 2-t mondanak).
4. PCT: az első héten 40mg tamoxit szednék.
5. novedex XT-t meg első héten felesleges szedni

Ennyit első ránézésre, ha nagyon agyalnék rajta, tuti lenne még hiba, de szerintem ennyi elég ahhoz, hogy belásd, olvasnod kell még.


(Bac. vizet meg nem fogsz kapni, csinálni is csak akkor tudsz, ha tudsz szerezni benzyl alkoholt. Én nem tudtam! Szóval ha van valakinek ötlete, ne habozzon megosztani)



1. Clomidot nem írtam, hanem  a Proviront kérdeztem, h a kúra alatt szedjem e a Novedex mellé, m talán kevés lesz az aromatázgátló hatása 500mg testohoz úgy, h csak fél adagokat szedek(4 doboz Novedex már horror ár lenne).Tehát fél adag elég ennyi testohoz?
2. Tény, h a stana adagolásáról nem olvastam lófaszt se, nem is kerestem, nem akadtam rá véletlenül, de többen szedték már körülöttem, és mindenki felvezette, meg le. 1,1,2,2,3,3,4444 és vissza ugyanígy. Az értelmét nem tudom, de az tuti, h 200 szem így jön ki két hónapra. De mondom: nekem ezt javasolták, lehet, h faszság.
3. azért az észterek értelmét én is felfogtam(nem nagy feladat), nekem a józan ész ezt diktálta: 8 hétre tervezem a kúrát, az 5. hét végén abbahagyom az enantátot, h 3 hét alatt feleződjön, és azért propi, mert rövidebb észter, és ha a végére hagyom, így tudom maximalizálni a magas teszto színtet a legtovább, és a legrövidebb idő alatt üríteni, ezért 5 nappal a vége előtt azt is hanyagolom. Nem szeretném, h magas legyen még bennem, amikor abbahagyom a Novedex és a HCG adagolását, mert attól tartok, h még kilövi a maradék testo az agyalapi mirigy hormontermelését. Ha ena marad a végére biztos az is jó, de a lassabb ürülés miatt 2 hétig lesz alacsony a koncentrációja, és ott lesz kihasználatlan két hét alacsony tesztoszteronszinttel. a részemről ez csak tudatos maximalizmus, de aztán lehet h szarul gondolkozom... De ha jó hatással van a propi az elején, kiveszek onnan pár enantátot, és beteszek helyette azt. De így is hagynék a végére propit az előbb leírtak miatt, JAVÍTSATOK, ha ennek így sincs semmi értelme!!!! amúgy azt sem tudom, mennyi az a többletteszto, ami már problémákat okoz a GnRH termelésében, szóval ezért gondolkoztam így.
4. Ok, az első héten 40mg Nolva fog menni!
5. Na ez egy nagy űr a fejemben, m fogalmam sincs mikor lövi ki a testo a hipotalamus hormontermelését, ezért tutira akartam menni azzal, h már az első szuri előtti nap beveszem az első 2szem Novedexet, h másnapra már működjön az ATD, és védje az agyalapimirigyet.

Jaa, én találtam még hibát, a HCG-adagolást elcsesztem a propionátnál, mert ott is a szuri másnapjára kellett volna beraknom, csak minden második után.viszont az még az enához lett igazítva eredetileg...

Köszi atton a választ, és belátom, h még nagyon nem vágom a dolgokat, de azért várom az előbbiekre a cáfolatot, és a többiek tanácsát is!!! thx!



2011. Március 30. - 14:22:21
Válasz #2814
Nem elérhető

Rebel



igen a 2-3 naponta 100 az ok. a napi 100ra már azt mondom, korrekt!
[/quote]
Mod.:
Köszi Maszat,Dino!
Akkor nem heti 2x100,hanem 3 naponta 100mg.Végül is ez 15% többlet plusz egyenletesebb szteroid vérplazmaszint.
[/quote]

2011. Március 30. - 14:22:21
Válasz #2815
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!

Egy 10 hetes Bayer-es Primobolan Depot kúrát tervezek/ 2x100mg hetente/ Stanozolol-lal /SB LABS 2008 -átlag 20-30 mg/nap 3 fele osztva csak a kúra első hat hetében
A kúra alatt folyamatosan megy a Novedex XT-esténként két szem.Kúra után Advanced PCT 45 napig napi 2 szem+Perfect Cycle/Anabolic Xtreme/.
Célom a négy hónap alatt a minél alacsonyabb tzs. elérése maximális izommegtartással.Ez lesz az első 'segítséggel' támogatott formába hozó programom.
Ha lenne valami  jó tanács ,akkor azt köszönettel venném.

39 éves vagyok,19 éve súlyzózok ,180 cm magas, 100kg-ol ,s kb 18-20 tzs%-ról indultam,s eddig 5,5 kg-ot fogytam 7 hét alatt.
A ch 200-ról indult,s most 150g-nál tartok.A fehérje folyamatosan 2-2,5g/ttkg.
Alap kieg.:-tejsavó-komb.Twinlab
        -vitamin csomag Sc..........
         -omega3 Sc..
         -glutamin......
          -BCAA
          -lechitin 2x1g

Edzés:-heti 4 súlyzós,7 aerob/ ez most indul bicikli,tempós séta,kocogás 20 percről indítva öt hét alatt elérve a napi 60 percet/.

Üdv-Attis

Hol marad a tesztó? Miért az első 6 hétben van a stana?
Nem akartam tesztóval kezdeni az elsőt.Igazából a Novedex-et e miatt is iktattam be.

2011. Március 30. - 14:22:21
Válasz #2816
Nem elérhető

lacika85


sziasztok, bocsánat, hogy ide írok, de úgy vettem észre ebbe a topicban benéz valaki naponta...
A bayeres stanazolt és Methandienone-t ismeri valaki?? Megbízható?
Csak mert ez lenne az első kúrám, stanából 200-at methaból 100-at szeretnék használni, provironnal.
Végigolvastam a fórumot és nem igazán találtam semmi véleményt a bayerről ezekről a termékeiről pláne.
Ha valaki találkozott velük nagyon megköszönöm a véleményt vagy választ... :-){

2011. Március 30. - 17:27:54
Válasz #2817
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

Egy 10 hetes Bayer-es Primobolan Depot kúrát tervezek/ 2x100mg hetente/ Stanozolol-lal /SB LABS 2008 -átlag 20-30 mg/nap 3 fele osztva csak a kúra első hat hetében
A kúra alatt folyamatosan megy a Novedex XT-esténként két szem.Kúra után Advanced PCT 45 napig napi 2 szem+Perfect Cycle/Anabolic Xtreme/.
Célom a négy hónap alatt a minél alacsonyabb tzs. elérése maximális izommegtartással.Ez lesz az első 'segítséggel' támogatott formába hozó programom.
Ha lenne valami  jó tanács ,akkor azt köszönettel venném.

39 éves vagyok,19 éve súlyzózok ,180 cm magas, 100kg-ol ,s kb 18-20 tzs%-ról indultam,s eddig 5,5 kg-ot fogytam 7 hét alatt.
A ch 200-ról indult,s most 150g-nál tartok.A fehérje folyamatosan 2-2,5g/ttkg.
Alap kieg.:-tejsavó-komb.Twinlab
        -vitamin csomag Sc..........
         -omega3 Sc..
         -glutamin......
          -BCAA
          -lechitin 2x1g

Edzés:-heti 4 súlyzós,7 aerob/ ez most indul bicikli,tempós séta,kocogás 20 percről indítva öt hét alatt elérve a napi 60 percet/.

Üdv-Attis

Hol marad a tesztó? Miért az első 6 hétben van a stana?
Nem akartam tesztóval kezdeni az elsőt.Igazából a Novedex-et e miatt is iktattam be.

pont hogy első kúrában azzal kéne kezdeni:)

2011. Március 30. - 17:40:41
Válasz #2818
Nem elérhető

try2bebig


Idézet



1. Clomidot nem írtam, hanem  a Proviront kérdeztem, h a kúra alatt szedjem e a Novedex mellé, m talán kevés lesz az aromatázgátló hatása 500mg testohoz úgy, h csak fél adagokat szedek(4 doboz Novedex már horror ár lenne).Tehát fél adag elég ennyi testohoz?
2. Tény, h a stana adagolásáról nem olvastam lófaszt se, nem is kerestem, nem akadtam rá véletlenül, de többen szedték már körülöttem, és mindenki felvezette, meg le. 1,1,2,2,3,3,4444 és vissza ugyanígy. Az értelmét nem tudom, de az tuti, h 200 szem így jön ki két hónapra. De mondom: nekem ezt javasolták, lehet, h faszság.
3. azért az észterek értelmét én is felfogtam(nem nagy feladat), nekem a józan ész ezt diktálta: 8 hétre tervezem a kúrát, az 5. hét végén abbahagyom az enantátot, h 3 hét alatt feleződjön, és azért propi, mert rövidebb észter, és ha a végére hagyom, így tudom maximalizálni a magas teszto színtet a legtovább, és a legrövidebb idő alatt üríteni, ezért 5 nappal a vége előtt azt is hanyagolom. Nem szeretném, h magas legyen még bennem, amikor abbahagyom a Novedex és a HCG adagolását, mert attól tartok, h még kilövi a maradék testo az agyalapi mirigy hormontermelését. Ha ena marad a végére biztos az is jó, de a lassabb ürülés miatt 2 hétig lesz alacsony a koncentrációja, és ott lesz kihasználatlan két hét alacsony tesztoszteronszinttel. a részemről ez csak tudatos maximalizmus, de aztán lehet h szarul gondolkozom... De ha jó hatással van a propi az elején, kiveszek onnan pár enantátot, és beteszek helyette azt. De így is hagynék a végére propit az előbb leírtak miatt, JAVÍTSATOK, ha ennek így sincs semmi értelme!!!! amúgy azt sem tudom, mennyi az a többletteszto, ami már problémákat okoz a GnRH termelésében, szóval ezért gondolkoztam így.
4. Ok, az első héten 40mg Nolva fog menni!
5. Na ez egy nagy űr a fejemben, m fogalmam sincs mikor lövi ki a testo a hipotalamus termelését, ezért tutira akartam menni azzal, h már az első szuri előtti nap beveszem az első 2szem Novedexet, h másnapra már működjön az ATD, és védje az agyalapimirigyet.

Jaa, én találtam még hibát, a HCG-adagolást elcsesztem a propionátnál, mert ott is a szuri másnapjára kellett volna beraknom, csak minden második után.viszont az még az enához lett igazítva eredetileg...

Köszi atton a választ, és belátom, h még nagyon nem vágom a dolgokat, de azért várom az előbbiekre a cáfolatot, és a többiek tanácsát is!!! thx!




1. vagy provi vagy novedex, a kettőt én nem kombinálnám.
2. a te leírásod szerint felvezetnéd 4 szemig, majd vissza 1 szemre, mivel a táblázatodban az X az egy egységet jelent, ami jelen esetben 10mg. De lehet, hogy csak elírtad, és arra gondoltál, hogy x=4 középen. Ha ez az eset áll fent, akkor 40mg stana eléggé nagy dózis ilyen relatíve hosszú időre. Vagy csökkentsd le 20mg/nap és told az egész kúra folyamán, vagy pedig az utolsó 4-5 hétben tolj 40mg-t.
3. én nem látom értelmét ennek, bár lehet, hogy más majd megmondja a frankót. A lényeg az, hogy minél gyorsabban beinduljanak a folyamatok, ne kelljen arra várni, hogy a hosszú észter elkezdjen hatni, mert az 2 hét kb. A kúra végén meg nem hátrány, hogyha szép egyenletesen távozik a szervezetből a tesztó, max arra figyelj, hogyha mégis hallgatnál a tanácsra, akkor hagyj 2 hetet az utolsó szuri ena és pct között.
4. -
5. azt mondtad, ismered az észterek """lényegét""". Na már most: hosszú észter: később hat, magyarán később kezdi el leállítani a saját hormon termelést blablablabla. HCG-re nem emlékszem, hogy 1. héten szúrod-e, visszalapozni meg nincs kedvem, de az sem kell még az első héten, ha véletlen beletetted. Amúgy én PCT-be tennék clomidot is, de sokan arra már azt mondják, hogy overkill.

2011. Március 30. - 18:37:36
Válasz #2819
Nem elérhető

try2bebig


sziasztok, bocsánat, hogy ide írok, de úgy vettem észre ebbe a topicban benéz valaki naponta...
A bayeres stanazolt és Methandienone-t ismeri valaki?? Megbízható?
Csak mert ez lenne az első kúrám, stanából 200-at methaból 100-at szeretnék használni, provironnal.
Végigolvastam a fórumot és nem igazán találtam semmi véleményt a bayerről ezekről a termékeiről pláne.
Ha valaki találkozott velük nagyon megköszönöm a véleményt vagy választ... :-){

>Liver_set_to 0.