2024. Május 06. - 14:14:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498635 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2011. Április 02. - 04:26:58
Válasz #2835
Nem elérhető

Maszat


hát engem hülyének néztek  ;D   ge*cire tud fájni még a 0.2ml is. volt,h majd beszartam oylan helyre ment vállba. a szar vizesek fájnak, desmás wini is szar.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 02. - 10:17:23
Válasz #2836
Nem elérhető

try2bebig


Amúgy mi a véleményetek arról az ötletről, hogy injekció előtt jégakkut hozzányomni egy fél perce az adott területre, hogy kevésbé fájjon? Próbálta már vki?

2011. Április 02. - 13:12:53
Válasz #2837
Nem elérhető

Maszat


faszság. be kell bökni, oszt csá  ;D  utána szokták jegelni, állítólag az megelőzi agyulladást, de Én soha nem szarakodtam ilyennel. 1ik hülye haveromnak(mondjuk több embertől hallottam már) az a mániája,h csapjak előtte rá, mert az hú de jó, nemérzi. 1 lefertőtlenített területre rácsapni...iggazi idióták találmánya. Ha jó helyre m1 ugysem érez az ember semmit.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 02. - 13:30:15
Válasz #2838
Nem elérhető

God Vazzeg


faszság. be kell bökni, oszt csá  ;D  utána szokták jegelni, állítólag az megelőzi agyulladást, de Én soha nem szarakodtam ilyennel. 1ik hülye haveromnak(mondjuk több embertől hallottam már) az a mániája,h csapjak előtte rá, mert az hú de jó, nemérzi. 1 lefertőtlenített területre rácsapni...iggazi idióták találmánya. Ha jó helyre m1 ugysem érez az ember semmit.

A rácsapás kisgyerekeknél fontos, hogy eltereld a figyelmét, amíg beszúrod az injekciót. Nővérke volt az exem, és a mostani is az, nagyon jártas vagyok  ;D

2011. Április 02. - 13:32:40
Válasz #2839
Nem elérhető

Maszat


ez a madár kb úgy fél szurik előtt mint 1 kisgyerek  :D   majdnem úgy mint Én  ;D nem bírok hozzászokni a ku*va anyját!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 02. - 13:54:59
Válasz #2840
Nem elérhető

Milo


Amúgy mi a véleményetek arról az ötletről, hogy injekció előtt jégakkut hozzányomni egy fél perce az adott területre, hogy kevésbé fájjon? Próbálta már vki?

Eleget hűsít a fertőtlenítőspré 8). Nem kéne sztem ilyen jegeléssel szórakozni,sokkal fájdalmasabb egy kemény lábedzés.
Riceman

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2841
Nem elérhető

Rebel


Az omnából hány hetes kúrát érdemes csinálni? 5-8? Utánna mivel kellene levezetni? Hülyeség lenne ha omnával csinálna "valaki" elsö kúrát ?  ;D
8-10 hétnél kevesebb ideig nincs értelme lassú testot használni. miért lenne hülyeség?

Helló!

Primobolan-t érdemes kombinálni Omnadren-nel?

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2842
Nem elérhető

Rebel


sziasztok, bocsánat, hogy ide írok, de úgy vettem észre ebbe a topicban benéz valaki naponta...
A bayeres stanazolt és Methandienone-t ismeri valaki?? Megbízható?
Csak mert ez lenne az első kúrám, stanából 200-at methaból 100-at szeretnék használni, provironnal.
Végigolvastam a fórumot és nem igazán találtam semmi véleményt a bayerről ezekről a termékeiről pláne.
Ha valaki találkozott velük nagyon megköszönöm a véleményt vagy választ... :-){

bayer-es stanozolol?? Tudsz egy linket dobni?

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2843
Nem elérhető

koximaxikkaa


Igaz nem kezdő kúra, de még kezdő vagyok :)
Szerintetek ez milyen kúra lesz ?
10 hétig heti 3X 100mg testo propi
                  3X 100mg winstrol
                  3X 100mg trenbolon
Közben Provi utánna HCG 3X 5naponta..
Észrevételek, javaslatok jöhetnek !
Előre is köszi!

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2844
Nem elérhető

lacika85


sziasztok, bocsánat, hogy ide írok, de úgy vettem észre ebbe a topicban benéz valaki naponta...
A bayeres stanazolt és Methandienone-t ismeri valaki?? Megbízható?
Csak mert ez lenne az első kúrám, stanából 200-at methaból 100-at szeretnék használni, provironnal.
Végigolvastam a fórumot és nem igazán találtam semmi véleményt a bayerről ezekről a termékeiről pláne.
Ha valaki találkozott velük nagyon megköszönöm a véleményt vagy választ... :-){

>Liver_set_to 0.


2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2845
Nem elérhető

koximaxikkaa


Igaz nem kezdő kúra, de még kezdő vagyok :)
Szerintetek ez milyen kúra lesz ?
10 hétig heti 3X 100mg testo propi
                  3X 100mg winstrol
                  3X 100mg trenbolon

Közben provi és utánna HCG

Szerintetek ?

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2846
Nem elérhető

stewie




1. vagy provi vagy novedex, a kettőt én nem kombinálnám.
2. a te leírásod szerint felvezetnéd 4 szemig, majd vissza 1 szemre, mivel a táblázatodban az X az egy egységet jelent, ami jelen esetben 10mg. De lehet, hogy csak elírtad, és arra gondoltál, hogy x=4 középen. Ha ez az eset áll fent, akkor 40mg stana eléggé nagy dózis ilyen relatíve hosszú időre. Vagy csökkentsd le 20mg/nap és told az egész kúra folyamán, vagy pedig az utolsó 4-5 hétben tolj 40mg-t.
3. én nem látom értelmét ennek, bár lehet, hogy más majd megmondja a frankót. A lényeg az, hogy minél gyorsabban beinduljanak a folyamatok, ne kelljen arra várni, hogy a hosszú észter elkezdjen hatni, mert az 2 hét kb. A kúra végén meg nem hátrány, hogyha szép egyenletesen távozik a szervezetből a tesztó, max arra figyelj, hogyha mégis hallgatnál a tanácsra, akkor hagyj 2 hetet az utolsó szuri ena és pct között.
4. -
5. azt mondtad, ismered az észterek """lényegét""". Na már most: hosszú észter: később hat, magyarán később kezdi el leállítani a saját hormon termelést blablablabla. HCG-re nem emlékszem, hogy 1. héten szúrod-e, visszalapozni meg nincs kedvem, de az sem kell még az első héten, ha véletlen beletetted. Amúgy én PCT-be tennék clomidot is, de sokan arra már azt mondják, hogy overkill.
[/quote]

Ok, akkor marad csak a Novedex. A stanozololt pedig úgy szedném, h a kúra közben végig 40mg/nap, a legtetején az egységhez annyit kellett volna írnom, úgy lett volna logikus. Csak a fel és levezetés tér el ettől. Hallgatnék rád ebben is, de körülöttem mindenki így szedi, jó eredményekkel, annyira nem kockázatos a cucc, ahogy látom rajtuk, no mellékhatás, a végén úgyis nagy májtisztító kúrába kezdek. De lehet, h közben is. Erről itt mindenki mást mond amúgy, h kell e közben, vagy inkább ne, mert rontja a hatóanyag felszívódását. Inkább kockáztatok, ennyi talán belefér.
A tesztoval kapcsolatos elgondolásomat elvetem viszont, igazad van, meg mondták mások is, h fölösleges arra várnom, amíg elkezd hatni, ha pedig pár propival kezdenék és váltanék enára, akkor is ott lenne közben egy nagy lyuk. Erre nem is gondoltam. szóval végig csak propi lesz, nem bonyolítom.Akkor is marad egy nagy kérdőjel, h az x files-ban egy enantát injekció beadása utáni tesztoszint mg/nap függvényében úgy néz ki, h ott is az első nap a legmagasabb a koncentráció. Nem úgy kellene kinéznie, h 2 hétig szinte semmi és utána indul csak be??? De mindegy amúgy..
Ha csak propi lesz, akkor gondolom mehet a HCG az első héttől, ugye? Mondjuk az első kettő-három után?
A clomidot azért kerülném, mert itt pár embernek látászavarai lettek tőle, meg Efit is írta h kettő nem kell együtt, a Nolva meg amúgy is jobb a feladatra.

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2847
Nem elérhető

body_style


A szemes stanak közül melyik a legjobb? Genesis? La Pharma? Sb szar?
szerintem ez mind szar, de ezt úgyse fogja senki felfogni meg megérteni, szóval szedjétek, jobb úgysincs
Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés, ha methandrostenolon, vagy más egyéb lett volna benne hamar megéreztem volna ( pl. DHT-idegesség ). Hosszú ideje az egyetlen jó Stanozolol, a márkáját megkérdezem.
Ennyi is volt ez évre a nagy koxolás :D, 10 szem Stana, csak kíváncsiságból próbáltam ki, de egy biztos, hogy a sokat dícsért LA Pharmás Stana sehol sincs ehhez képest  @:-).
Szóval van jó szemes winstrol, jobb is mint a sok kamu injektálható szar.

szerintem azt mondo, aminek nincs hivataos gyártója :)

Áhh meg ne mond az istenért se, még valaki más is megtudja.

Tényleg fiúk,melyik a nyerő?

Hali! Használtam SB Lab Stanzolt, napi 10 szemig mentem fel piramisban és ugyanúgy vissza le, de különösebb hatást, változást nem vettem észre. Így utólag azt mondom, pénzkidobás.

2011. Április 02. - 14:14:23
Válasz #2848
Nem elérhető

lacika85


Mik ezek a Bayeres stanák meg methandienonok? Nem is gyárt a bayer ilyeneket. Vagy ez csak valami trükk, hogy kapósabbak legyenek a fake cuccok?  ;D

2011. Április 02. - 14:18:25
Válasz #2849
Nem elérhető

Milo


Sztem ez egy április 1.-jei tréfa akart lenni
Riceman