2024. Május 07. - 05:13:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498849 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2011. Április 02. - 15:31:17
Válasz #2850
Nem elérhető

try2bebig




A tesztoval kapcsolatos elgondolásomat elvetem viszont, igazad van, meg mondták mások is, h fölösleges arra várnom, amíg elkezd hatni, ha pedig pár propival kezdenék és váltanék enára, akkor is ott lenne közben egy nagy lyuk. Erre nem is gondoltam. szóval végig csak propi lesz, nem bonyolítom.Akkor is marad egy nagy kérdőjel, h az x files-ban egy enantát injekció beadása utáni tesztoszint mg/nap függvényében úgy néz ki, h ott is az első nap a legmagasabb a koncentráció. Nem úgy kellene kinéznie, h 2 hétig szinte semmi és utána indul csak be??? De mindegy amúgy..
[/quote]

Az egy dolog, hogy a véráramba mikor kerül be a cucc, és az egy másik, hogy mikor kezd el effektíve hatni, mikor kezded el "érezni" igazán. :)

Propiból menyit fogsz tolni?

2011. Április 03. - 11:46:21
Válasz #2851
Nem elérhető

Challanger


Üdv!


Korábban már írtam, hogy egy susta+stana kúrába kezdtem bele.Első kúra egyébként. Most vagyok benne a 3. hétben, heti 2 szuri megy, tehát már haton túl vagyok. A stana megy az elejétől vele párhuzamosan, proviron pedig a 2. héttől. Viszont!
Elgondolkoztam, hogy lehet valami gond van a sustával. Az az igazság, hogy nem tudom kb. mikortól kellene hatnia és mit várjak tőle. Mondják páran, hogy nőttem, de szerintem ez olyan növekedés, ami cucc nélkül is megvalósítható. Szóval felírhatom a legális kiegészítők, illetve az étkezés (meg esetleg a stana) számlájára. Amúgy a susta dino kedvenc gyártójától van :D (Genesis).
Szóval a kérdésem az lenne, hogy csak én vagyok türelmetlen és majd ez után jön a java? Vagy ennyi idő után már azért látványosabb eredményt kellett volna elérni?

Ha szar a cucc, akkor szeretném lecserélni valamire. Még a köv. héten bemegy 2 szuri és akkor el is fogy az első 10ml-es ampulla. Ez után lenne jó váltani, hogy ne legyen már teljesen felesleges az egész... (pl. a végén a levezetés is) :S
Szóval szerintetek érdemes lenne mást szúrni, vagy inkább pihenni kéne? Vagy jelfás omnán gondolkoztam, vagy pedig thaigeres dexxán (deca). És ezek közül az egyiket 8 hétig szúrnám még. Szal a mostani cuccal együtt lenne összesen 12 hét.
Ugye ott van az, hogy a mostani "sustában" ki tudja mi van. Vagy eredeti, vagy nem... Most ezzel mi fér össze, hogy ne nagyon borítsák meg egymást? Elvileg az omna majdnem ugyan az. Így gondolom ezzel nem lenne nagy baj. De ha csak dexxát tudnék szerezni...az mehet?


Köszi előre is a segítséget! Van rá kb. 1 hetem, hogy cselekedjek valamit. Remélem sikeres lesz.

2011. Április 03. - 12:56:16
Válasz #2852
Nem elérhető

try2bebig


Üdv!


Korábban már írtam, hogy egy susta+stana kúrába kezdtem bele.Első kúra egyébként. Most vagyok benne a 3. hétben, heti 2 szuri megy, tehát már haton túl vagyok. A stana megy az elejétől vele párhuzamosan, proviron pedig a 2. héttől. Viszont!
Elgondolkoztam, hogy lehet valami gond van a sustával. Az az igazság, hogy nem tudom kb. mikortól kellene hatnia és mit várjak tőle. Mondják páran, hogy nőttem, de szerintem ez olyan növekedés, ami cucc nélkül is megvalósítható. Szóval felírhatom a legális kiegészítők, illetve az étkezés (meg esetleg a stana) számlájára. Amúgy a susta dino kedvenc gyártójától van :D (Genesis).
Szóval a kérdésem az lenne, hogy csak én vagyok türelmetlen és majd ez után jön a java? Vagy ennyi idő után már azért látványosabb eredményt kellett volna elérni?

Ha szar a cucc, akkor szeretném lecserélni valamire. Még a köv. héten bemegy 2 szuri és akkor el is fogy az első 10ml-es ampulla. Ez után lenne jó váltani, hogy ne legyen már teljesen felesleges az egész... (pl. a végén a levezetés is) :S
Szóval szerintetek érdemes lenne mást szúrni, vagy inkább pihenni kéne? Vagy jelfás omnán gondolkoztam, vagy pedig thaigeres dexxán (deca). És ezek közül az egyiket 8 hétig szúrnám még. Szal a mostani cuccal együtt lenne összesen 12 hét.
Ugye ott van az, hogy a mostani "sustában" ki tudja mi van. Vagy eredeti, vagy nem... Most ezzel mi fér össze, hogy ne nagyon borítsák meg egymást? Elvileg az omna majdnem ugyan az. Így gondolom ezzel nem lenne nagy baj. De ha csak dexxát tudnék szerezni...az mehet?


Köszi előre is a segítséget! Van rá kb. 1 hetem, hogy cselekedjek valamit. Remélem sikeres lesz.

Szerintem nincs semmi baj a cuccal(max nem az van benne, mint ami rá van írva:) ) ,csupán nem kéne irreális dolgokat elvárni tőle-pláne, hogy ezek után azt sem tudom, hogy a kajád egyáltalán rendben van-e.

2011. Április 03. - 13:00:16
Válasz #2853
Nem elérhető

Challanger


Üdv!


Korábban már írtam, hogy egy susta+stana kúrába kezdtem bele.Első kúra egyébként. Most vagyok benne a 3. hétben, heti 2 szuri megy, tehát már haton túl vagyok. A stana megy az elejétől vele párhuzamosan, proviron pedig a 2. héttől. Viszont!
Elgondolkoztam, hogy lehet valami gond van a sustával. Az az igazság, hogy nem tudom kb. mikortól kellene hatnia és mit várjak tőle. Mondják páran, hogy nőttem, de szerintem ez olyan növekedés, ami cucc nélkül is megvalósítható. Szóval felírhatom a legális kiegészítők, illetve az étkezés (meg esetleg a stana) számlájára. Amúgy a susta dino kedvenc gyártójától van :D (Genesis).
Szóval a kérdésem az lenne, hogy csak én vagyok türelmetlen és majd ez után jön a java? Vagy ennyi idő után már azért látványosabb eredményt kellett volna elérni?

Ha szar a cucc, akkor szeretném lecserélni valamire. Még a köv. héten bemegy 2 szuri és akkor el is fogy az első 10ml-es ampulla. Ez után lenne jó váltani, hogy ne legyen már teljesen felesleges az egész... (pl. a végén a levezetés is) :S
Szóval szerintetek érdemes lenne mást szúrni, vagy inkább pihenni kéne? Vagy jelfás omnán gondolkoztam, vagy pedig thaigeres dexxán (deca). És ezek közül az egyiket 8 hétig szúrnám még. Szal a mostani cuccal együtt lenne összesen 12 hét.
Ugye ott van az, hogy a mostani "sustában" ki tudja mi van. Vagy eredeti, vagy nem... Most ezzel mi fér össze, hogy ne nagyon borítsák meg egymást? Elvileg az omna majdnem ugyan az. Így gondolom ezzel nem lenne nagy baj. De ha csak dexxát tudnék szerezni...az mehet?


Köszi előre is a segítséget! Van rá kb. 1 hetem, hogy cselekedjek valamit. Remélem sikeres lesz.

Szerintem nincs semmi baj a cuccal(max nem az van benne, mint ami rá van írva:) ) ,csupán nem kéne irreális dolgokat elvárni tőle-pláne, hogy ezek után azt sem tudom, hogy a kajád egyáltalán rendben van-e.



Az már éppelég baj, ha nem az van benne... :D Persze a kaja rendben van. Addig nem is kezdtem volna bele ebbe az egészbe, amíg nincs meg minden fontosabb kiegészítő, illetve nem tudok elég figyelmet fordítani a megfelelő kajára.

2011. Április 03. - 14:19:51
Válasz #2854
Nem elérhető

Rebel


A szemes stanak közül melyik a legjobb? Genesis? La Pharma? Sb szar?
szerintem ez mind szar, de ezt úgyse fogja senki felfogni meg megérteni, szóval szedjétek, jobb úgysincs
Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés, ha methandrostenolon, vagy más egyéb lett volna benne hamar megéreztem volna ( pl. DHT-idegesség ). Hosszú ideje az egyetlen jó Stanozolol, a márkáját megkérdezem.
Ennyi is volt ez évre a nagy koxolás :D, 10 szem Stana, csak kíváncsiságból próbáltam ki, de egy biztos, hogy a sokat dícsért LA Pharmás Stana sehol sincs ehhez képest  @:-).
Szóval van jó szemes winstrol, jobb is mint a sok kamu injektálható szar.

szerintem azt mondo, aminek nincs hivataos gyártója :)
Jó blöff....

2011. Április 03. - 14:19:51
Válasz #2855
Nem elérhető

stewie


atton: 100mg/amp, heti 3at vagy négyet, ez lehet, h változni fog, mert hármat ajánlottak, de akkor mindig van egy nap csúszás, kevésbé egyenletes, szerintem jobb, ha inkább kétnaponta. 4.-én kezdem heti hárommal, és ha egy hónap után nincs semmi baj, a másodikban kétnaponta fogom...

pamela2: igen, közben már ezt is elmondták, de inkább maradok az egyszerűbb megoldásnál, és még okosodom a témában

2011. Április 03. - 14:30:16
Válasz #2856
Nem elérhető

dino


A szemes stanak közül melyik a legjobb? Genesis? La Pharma? Sb szar?
szerintem ez mind szar, de ezt úgyse fogja senki felfogni meg megérteni, szóval szedjétek, jobb úgysincs
Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés, ha methandrostenolon, vagy más egyéb lett volna benne hamar megéreztem volna ( pl. DHT-idegesség ). Hosszú ideje az egyetlen jó Stanozolol, a márkáját megkérdezem.
Ennyi is volt ez évre a nagy koxolás :D, 10 szem Stana, csak kíváncsiságból próbáltam ki, de egy biztos, hogy a sokat dícsért LA Pharmás Stana sehol sincs ehhez képest  @:-).
Szóval van jó szemes winstrol, jobb is mint a sok kamu injektálható szar.

szerintem azt mondo, aminek nincs hivataos gyártója :)
Jó blöff....
vagy nem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 04. - 08:25:48
Válasz #2857
Nem elérhető

Rebel


A szemes stanak közül melyik a legjobb? Genesis? La Pharma? Sb szar?
szerintem ez mind szar, de ezt úgyse fogja senki felfogni meg megérteni, szóval szedjétek, jobb úgysincs
Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés, ha methandrostenolon, vagy más egyéb lett volna benne hamar megéreztem volna ( pl. DHT-idegesség ). Hosszú ideje az egyetlen jó Stanozolol, a márkáját megkérdezem.
Ennyi is volt ez évre a nagy koxolás :D, 10 szem Stana, csak kíváncsiságból próbáltam ki, de egy biztos, hogy a sokat dícsért LA Pharmás Stana sehol sincs ehhez képest  @:-).
Szóval van jó szemes winstrol, jobb is mint a sok kamu injektálható szar.

szerintem azt mondo, aminek nincs hivataos gyártója :)
Jó blöff....
vagy nem
Research

2011. Április 04. - 08:25:49
Válasz #2858
Nem elérhető

Rebel



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..

2011. Április 04. - 10:05:59
Válasz #2859
Nem elérhető

lucy01



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Április 04. - 14:55:40
Válasz #2860
Nem elérhető

Milo


Szomszéd kutyája most vett innop.testoplexet mit mondjak neki kuka ,vagy azér próbája meg. Régen nagyon jókat mondtak róla de egy underground cucc és lehet hogy most ebbe semmi sincs
Riceman

2011. Április 04. - 15:05:20
Válasz #2861
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 04. - 15:08:50
Válasz #2862
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
Mert már sokan kérdezték, Indiában gyártatott ( magyar megrendelő ) termék, amit láttam ( ettem ) fehér doboz 100-asával, márkajelzés nélküli, és aki eddig használ ta KURVÁRA meg volt elégedve vele, nem úgy, mint a hulladék L.A.Pharma Winitől, meg társaitól..........jópár pozítív visszajelzés alapján mondom ezt.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 04. - 16:47:55
Válasz #2863
Nem elérhető

kemi



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
Mert már sokan kérdezték, Indiában gyártatott ( magyar megrendelő ) termék, amit láttam ( ettem ) fehér doboz 100-asával, márkajelzés nélküli, és aki eddig használ ta KURVÁRA meg volt elégedve vele, nem úgy, mint a hulladék L.A.Pharma Winitől, meg társaitól..........jópár pozítív visszajelzés alapján mondom ezt.



kell belőle!!!!!!! viccel kívül tényleg!

2011. Április 04. - 17:12:10
Válasz #2864
Nem elérhető

Maszat


mi baj van a la pharma 10mg-os winijével? Én tavaly vettem, de végül továbbadtam. a 40körüli faszi aki elkezdte szedni, nagyon meg volt vele elégedve. csökkent a súlya, miközbe erősödött. szar kajával persze. igaz első "kúrája" volt.

elég gyanus volt mondjuk, mert hihetetlenül megdobta a faszit. ilyen 20kg-mal szériázott többel fekvenyomásban 1 doboztol, miközbe fogyott vagy 5-6kg-ot.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26