2024. Május 07. - 06:35:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498864 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2011. Április 04. - 17:35:17
Válasz #2865
Nem elérhető

Milo


nem hiszem hogy egy kis szemes stanától vki 20kg-ot erődödik,pláne diéta alatt...
Riceman

2011. Április 04. - 17:44:05
Válasz #2866
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
mi baj van a la pharma 10mg-os winijével? Én tavaly vettem, de végül továbbadtam. a 40körüli faszi aki elkezdte szedni, nagyon meg volt vele elégedve. csökkent a súlya, miközbe erősödött. szar kajával persze. igaz első "kúrája" volt.

elég gyanus volt mondjuk, mert hihetetlenül megdobta a faszit. ilyen 20kg-mal szériázott többel fekvenyomásban 1 doboztol, miközbe fogyott vagy 5-6kg-ot.
Na abban mi a túró lehetett :-O?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 04. - 18:10:38
Válasz #2867
Nem elérhető

God Vazzeg


mi baj van a la pharma 10mg-os winijével? Én tavaly vettem, de végül továbbadtam. a 40körüli faszi aki elkezdte szedni, nagyon meg volt vele elégedve. csökkent a súlya, miközbe erősödött. szar kajával persze. igaz első "kúrája" volt.

elég gyanus volt mondjuk, mert hihetetlenül megdobta a faszit. ilyen 20kg-mal szériázott többel fekvenyomásban 1 doboztol, miközbe fogyott vagy 5-6kg-ot.
Na abban mi a túró lehetett :-O?


DNP metilezve  ;D

2011. Április 04. - 18:28:05
Válasz #2868
Nem elérhető

Jordan


nem hiszem hogy egy kis szemes stanától vki 20kg-ot erődödik,pláne diéta alatt...


Oregektol hallotam en ilyet, nem is ritkan
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Április 04. - 19:36:39
Válasz #2869
Nem elérhető

Milo


A testoplexről akkor senkinek sincs infója???
Riceman

2011. Április 04. - 20:06:38
Válasz #2870
Nem elérhető

dino


A testoplexről akkor senkinek sincs infója???
amikor piacon volt is enanthate volt benne..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 04. - 20:29:02
Válasz #2871
Nem elérhető

Milo


most is piacon van,csak erről nem jön le az Írás. Mit mondjak a srácnak, felesleges beszúrni?
Riceman

2011. Április 04. - 21:52:33
Válasz #2872
Nem elérhető

kemi


én már ott tartok, h szar az össze, van a gyógyszertárban 20ezerért 1000mg test decanoat, na abból kell vagy 20 amp annyiért csak jó :D

2011. Április 04. - 22:04:08
Válasz #2873
Nem elérhető

ninja14


Egyik haverom tolta kb egy éve a testoplex 300 (Innopharma) és meg volt elégedve vele ennyit tok róla
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Április 04. - 22:26:20
Válasz #2874
Nem elérhető

Milo


Egyik haverom tolta kb egy éve a testoplex 300 (Innopharma) és meg volt elégedve vele ennyit tok róla

És amit használt az ampulláról le lehetett kaparni a feliratot?? (valszeg nehezet kérdezek ,de hátha tudod)
Riceman

2011. Április 05. - 08:07:43
Válasz #2875
Nem elérhető

lucy01



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).

biztos igazad van!!!én inkább ara gondoltam hogy nem igazán veszed észre 3nap után még,akkor legalább legyen 1hét akkor azt mondom hogy oké!!!de ez csak saját véleményem. :)
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Április 05. - 15:34:48
Válasz #2876
Nem elérhető

zsolti


Sziasztok!

Mostanába sokat olvasgatok itt a forumon és elszerenék kezdeni 1lightos kúrát!(első kúrám lenne)
Heti 2 susta lenne 10 hétig(mellé szednék danabolt hogy megindítson)+winstrol heti 2!
3. héttől 2proviron/nap kúra utolsó susta beadásától számítva menne nolvadex 2szem/nap rá 2 hétre tolnám 3x5000 Hcg-5 naponként és úgy csökkenteném a nolvadexet!Kérdés
Ha a libidóm feladja akkor clostyl és novedex xt!
Ha van hiba kérem segítsetek!Eddig naturalba edzettem alap tákiegekkel(tejsavó,vitaminok,glutamin..stb.)

Előre is köszi!


2011. Április 05. - 15:34:48
Válasz #2877
Nem elérhető

Sergej



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
Mert már sokan kérdezték, Indiában gyártatott ( magyar megrendelő ) termék, amit láttam ( ettem ) fehér doboz 100-asával, márkajelzés nélküli, és aki eddig használ ta KURVÁRA meg volt elégedve vele, nem úgy, mint a hulladék L.A.Pharma Winitől, meg társaitól..........jópár pozítív visszajelzés alapján mondom ezt.



kell belőle!!!!!!! viccel kívül tényleg!


Sziasztok!

Eddig nem írtam erre a fórumra csak amolyan csendes megfigyelő voltam :)
Egy hete kezdtem az első kúrámat és egy testépítő ismerős ajánlotta  valószínűleg a fent emlegetett stanozololt.(fehér márkanév és egyéb felirattól mentes doboz, apró fehér tabletták, 100 db-os kiszerelés)
Majd beszámolok az eredményekről, bár összehasonlítási alapom nincs.


Az első kúrám egyébként a következő :

3 naponta 100mg propionát (testolic) 60 napig
a 2. héttől napi 20 mg stanozolol és 25 mg proviron
a 3. héttől napi 30 mg stanozolol és 25 mg proviron
a 4. héttől napi 40 mg stanozolol és 50 mg proviron az utolsó propionát után még egy hétig

a kúra végén nolvadex és HCG:
napi 20mg nolvadex 4 hétig
és 500IU/nap HCG 2 hétig

Várom a véleményeteket erről a kúráról, mint írtam ez az első.

 



2011. Április 05. - 15:45:13
Válasz #2878
Nem elérhető

try2bebig


Egyik haverom tolta kb egy éve a testoplex 300 (Innopharma) és meg volt elégedve vele ennyit tok róla

És amit használt az ampulláról le lehetett kaparni a feliratot?? (valszeg nehezet kérdezek ,de hátha tudod)

ez esetben tök mindegy.

2011. Április 05. - 15:47:49
Válasz #2879
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

Mostanába sokat olvasgatok itt a forumon és elszerenék kezdeni 1lightos kúrát!(első kúrám lenne)
Heti 2 susta lenne 10 hétig(mellé szednék danabolt hogy megindítson)+winstrol heti 2!
3. héttől 2proviron/nap kúra utolsó susta beadásától számítva menne nolvadex 2szem/nap rá 2 hétre tolnám 3x5000 Hcg-5 naponként és úgy csökkenteném a nolvadexet!Kérdés
Ha a libidóm feladja akkor clostyl és novedex xt!
Ha van hiba kérem segítsetek!Eddig naturalba edzettem alap tákiegekkel(tejsavó,vitaminok,glutamin..stb.)

Előre is köszi!



Ha olvasgatnál, akkor tudnád, hogy nem a legjobb vétel most a susta. Enantátot, ami legtöbben benne van, féláron megkapod.