2024. Május 06. - 22:17:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498769 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. Április 05. - 15:58:18
Válasz #2880
Nem elérhető

Tóth Attila


Az ena jóvétel mostanában...elég megbízható...sustanont szidják sokan itt is ott is
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Április 06. - 07:08:42
Válasz #2881
Nem elérhető

Koxi


Melyiket érdemesebb most megvenni?Testosteron depo vs. Testolic?
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Április 06. - 07:25:33
Válasz #2882
Nem elérhető

kemi


Melyiket érdemesebb most megvenni?Testosteron depo vs. Testolic?

2010 nyarán lejáró testolicom van, jó!
teremtulaj enantátot használ (világoskék) jó!

2011. Április 06. - 11:22:09
Válasz #2883
Nem elérhető

brutusz


Atton, tele a postafiókod :-)

2011. Április 06. - 12:20:10
Válasz #2884
Nem elérhető

dino


Az ena jóvétel mostanában...elég megbízható...sustanont szidják sokan itt is ott is
jah kb 6 félét láttam belőle mostanában.. k*rva jó vétel!  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 06. - 12:20:52
Válasz #2885
Nem elérhető

dino


Melyiket érdemesebb most megvenni?Testosteron depo vs. Testolic?
testolic
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 06. - 15:56:08
Válasz #2886
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).

biztos igazad van!!!én inkább ara gondoltam hogy nem igazán veszed észre 3nap után még,akkor legalább legyen 1hét akkor azt mondom hogy oké!!!de ez csak saját véleményem. :)
Mindenki észrevette 3-4 nap után, ez a furcsa. Gyorsan hat az biztos.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 06. - 17:26:30
Válasz #2887
Nem elérhető

lucy01



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).

biztos igazad van!!!én inkább ara gondoltam hogy nem igazán veszed észre 3nap után még,akkor legalább legyen 1hét akkor azt mondom hogy oké!!!de ez csak saját véleményem. :)
Mindenki észrevette 3-4 nap után, ez a furcsa. Gyorsan hat az biztos.

oké!!én elhiszem,biztos igaz!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Április 06. - 19:27:07
Válasz #2888
Nem elérhető

dino


nem bonyolult ám a válasz:) eredeti a stana. tabi bevétele után 4 órával már a véráramban..  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 07. - 09:05:19
Válasz #2889
Nem elérhető

ninja14


Egyik haverom tolta kb egy éve a testoplex 300 (Innopharma) és meg volt elégedve vele ennyit tok róla
És amit használt az ampulláról le lehetett kaparni a feliratot?? (valszeg nehezet kérdezek ,de hátha tudod)
[/quote]

Hát nem foglakozott ilyen ampulla felirat kaparással :P
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Április 07. - 09:05:19
Válasz #2890
Nem elérhető

Rebel



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).

biztos igazad van!!!én inkább ara gondoltam hogy nem igazán veszed észre 3nap után még,akkor legalább legyen 1hét akkor azt mondom hogy oké!!!de ez csak saját véleményem. :)
Dogjatok már fel egy képet erről a csodáról!

2011. Április 07. - 09:05:19
Válasz #2891
Nem elérhető

Rebel


a bayer primo azért betyár ám gyerekek ha midnen második-harmadik nap bemegy 100 mg:)))))

Hali!

Mikortól lehet érezni -látni a Primo hatását/feltéve,hogy az van benne?Van-e valami ami csak a primora jellemző?

2011. Április 07. - 09:05:19
Válasz #2892
Nem elérhető

Rebel



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).

biztos igazad van!!!én inkább ara gondoltam hogy nem igazán veszed észre 3nap után még,akkor legalább legyen 1hét akkor azt mondom hogy oké!!!de ez csak saját véleményem. :)
Mindenki észrevette 3-4 nap után, ez a furcsa. Gyorsan hat az biztos.

Nincs egy képed,vagy linked róla?

2011. Április 07. - 12:48:33
Válasz #2893
Nem elérhető

player


sustanon klón,nálunk ritka,de megbízható

2011. Április 07. - 14:24:19
Válasz #2894
Nem elérhető

lacika85


Ha már a testolic jó, akkor a stanol is?? Csak mert ugyanaz a gyártója.. body research