2024. Május 07. - 02:03:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498822 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2011. Április 12. - 21:59:52
Válasz #2925
Nem elérhető

Milo


irónia
Riceman

2011. Április 12. - 22:34:11
Válasz #2926
Nem elérhető

ninja14


muti már képet az 1milisröl pls.

1ml-eset nem vettem meg csak azt is ajálotta a srác akitől van.Azért kérdeztem itt hogy milyen lehet,hogy érdemes-e venni...

1 ml is bexarás ilyen is van? ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Április 12. - 22:34:56
Válasz #2927
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 12. - 23:35:44
Válasz #2928
Nem elérhető

kemi


Testolicból 1mles vagy 2mles a jó("megbizható")?
1 ml-es nincs is

A díleremnél van 1ml/100mg(550ft) is és 2ml/100mg(700ft),de akkor az 1ml(kínai) tuti kamu ezek szerint.
Most 2mleset hoztam tőle.

2ml/100mg testolic van nekem, nyáron jár le a szavija, tökéletes!
1mlesről nem is hallottam, legalább is testolicban
de az 1mlben 50mg van állt, 100at nehéz feloldani

2011. Április 13. - 07:32:46
Válasz #2929
Nem elérhető

player


feloldani nem nehéz,csak nem lesz stabil,ha viszont több oldószert adsz hozzá,akkor meg fájdalmas lesz

2011. Április 13. - 15:54:32
Válasz #2930
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Valaki említett egy gyógyszert ami az agyalapi mirigy működését befolyásolja, serkenti ( növekedési hormon termelés serkentése ). Ha esetleg leírná mégegyszer a nevét megköszönném, kicsit szeretnék a dolognak utána olvasgatni.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 13. - 16:08:07
Válasz #2931
Nem elérhető

Milo


Én egyszer emlitettem ,lehet rám gondolsz IGF1 et mondott nekem egy versenyző hogy használ,állÍtólag ez ösztönzia szervezetet hogy több növekedési hormont termeljen.
Riceman

2011. Április 13. - 16:43:41
Válasz #2932
Nem elérhető

G


Valaki említett egy gyógyszert ami az agyalapi mirigy működését befolyásolja, serkenti ( növekedési hormon termelés serkentése ). Ha esetleg leírná mégegyszer a nevét megköszönném, kicsit szeretnék a dolognak utána olvasgatni.


GH-RH, Geref márke néven futnak ha jól tudom.

2011. Április 13. - 16:43:41
Válasz #2933
Nem elérhető

G


Valaki említett egy gyógyszert ami az agyalapi mirigy működését befolyásolja, serkenti ( növekedési hormon termelés serkentése ). Ha esetleg leírná mégegyszer a nevét megköszönném, kicsit szeretnék a dolognak utána olvasgatni.


Sermorelin-Acetate a hatóanyag ha ez segít még.

2011. Április 13. - 19:08:33
Válasz #2934
Nem elérhető

Nandiee


Sziasztok!

Mint a topik címe is mondja, kezdő kúrát csinálni, ami az alábbiakból állna:

hétfő szerda péntek(heti 3x) 1 ml propi + 1ml winstrol
+ 6 szem winstrol/nap

nolvadex a kúra végén.

Első kúrám lenne, még nem használtam szteroidokat. Erről kérnék tanácsot, hogy szerintetek jó e ez így, meg a másik, hogy esetleg a beadási tanácsaitok vannak e.
Azt olvasgattam érdemes jól elmasszírozni. Hatszor szúrni hetente 10 hétig a picsám nem lesz kellemes, ha jól gondolom.

Kérdés 2.

Ezt így megkapnám 64.000ft-ért. Korrekt ár?

2011. Április 13. - 19:43:38
Válasz #2935
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én egyszer emlitettem ,lehet rám gondolsz IGF1 et mondott nekem egy versenyző hogy használ,állÍtólag ez ösztönzia szervezetet hogy több növekedési hormont termeljen.
Nem, sajna az IGF1 termelését serkenti a növekedési hormon, viszont fordítva nem igaz, a nagyobb IGF1 szint ellentétes hatással van az agyalapi mirigyre, csökken a növekedési hormon termelés.
Ha valaki IGF1-et használ nem árt mellé növi is.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 13. - 23:18:19
Válasz #2936
Nem elérhető

Maszat


meg 1 kis inzulin, némi tesztoszteronnal és származékaival  ;D   meg 1 jó bodza szedő állás.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 13. - 23:20:49
Válasz #2937
Nem elérhető

dino


meg 1 kis inzulin, némi tesztoszteronnal és származékaival  ;D   meg 1 jó bodza szedő állás.
meg egy kis treni  8-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 14. - 11:44:50
Válasz #2938
Nem elérhető

jkozi


Sziasztok!

Tudtok javasolni orvost, akivel lehet konzultálni eme kényes témában? Természetesen priviben is jöhet.
30-as éveim derekán vagyok. Tisztában vagyok a kockázatokkal, de ettől függetlenül szeretnék egy kúrát tolni, amennyiben hiteles forrásból kaphatok útmutatást.

Szívesen egyeztetnék egy hozzáértővel a témával kapcsolatosan privátban.
Hogy iránymutatást is adjak a kúra egyik alkotóeleme Winstrol lesz a másik pedig Trenbolon. Az egészet maximum 8 hétre tervezem, de persze ez is a konzultáció tárgya, úgy ahogy az adagolás, kiegészítő szerek, illetve a levezetés.

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv.
J.

2011. Április 14. - 13:48:15
Válasz #2939
Nem elérhető

Tudi


Mit szólnál Dr Frankensteinhez? ;D