2024. Május 06. - 19:16:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498712 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2011. Április 14. - 14:58:24
Válasz #2940
Nem elérhető

Jordan



Hogy iránymutatást is adjak a kúra egyik alkotóeleme Winstrol lesz a másik pedig Trenbolon.



Inkabb tesztoszteron, meg tesztoszteron  ;D Nem valoszinu, hogy az lesz a cuccokban, amit szeretnel. Ezt szamold bele  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Április 14. - 15:06:11
Válasz #2941
Nem elérhető

dino



Hogy iránymutatást is adjak a kúra egyik alkotóeleme Winstrol lesz a másik pedig Trenbolon.



Inkabb tesztoszteron, meg tesztoszteron  ;D Nem valoszinu, hogy az lesz a cuccokban, amit szeretnel. Ezt szamold bele  ;)
  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 14. - 15:16:58
Válasz #2942
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Hogy iránymutatást is adjak a kúra egyik alkotóeleme Winstrol lesz a másik pedig Trenbolon.



Inkabb tesztoszteron, meg tesztoszteron  ;D Nem valoszinu, hogy az lesz a cuccokban, amit szeretnel. Ezt szamold bele  ;)
Innentől kezdve meg felesleges a hozzáértő, meg az orvos ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 14. - 19:49:08
Válasz #2943
Nem elérhető

Rebel



Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).

biztos igazad van!!!én inkább ara gondoltam hogy nem igazán veszed észre 3nap után még,akkor legalább legyen 1hét akkor azt mondom hogy oké!!!de ez csak saját véleményem. :)
Dogjatok már fel egy képet erről a csodáról!
Nemsokára-coming soon ;D.
................. lesz kép??????? javascript:void(0);????????

2011. Április 15. - 00:49:12
Válasz #2944
Nem elérhető

sterol


Itt a fórumon olvastam régebben egy ilyen kúrát, de nem igazán tudtam újra megtalálni.

Ösztrogén leszorítása+gyors felezésű teszto+zsírégető
zita+propi+clen mellette novedex xt+hetente 500iu HCG

Javítsatok ki, ha valami nem kell ebbe a kúrába. Mennyiségileg hogyan kellene őket belőni?

2011. Április 15. - 10:26:17
Válasz #2945
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Egy jó van jelenleg, és az üt mindent..........nem félrebeszélek, és egészen véletlenül stanozolol van bene nagyjából 10mg/tabs..........és nagyon gyorsan hat, androgén mellékhatások nélkül. Kértem kölcsön 10 szemet ( napi 2 szem! ), és a 3. nap már nem durrantam, hanem robbantam edzésen ( N.O. Fokozó nélkül ),plusz eresedés.....

...ilyet még sosem hallottam a stanáról..
csak azért mert nem stana!!! :))))
Akkor mire jellemző ez? Methandrostenolontól nem durransz be, főleg nem 3 napi szedés után ( 1nap/20mg ), methyl teszto feljtős ( szintén nem ), talán leginkább 2 dologra jellmző ez Stana, Oxa ( utóbbit kizárhatjuk az ára miatt ).

biztos igazad van!!!én inkább ara gondoltam hogy nem igazán veszed észre 3nap után még,akkor legalább legyen 1hét akkor azt mondom hogy oké!!!de ez csak saját véleményem. :)
Dogjatok már fel egy képet erről a csodáról!
Nemsokára-coming soon ;D.
................. lesz kép??????? javascript:void(0);????????
Inkább nem ::).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 15. - 13:43:01
Válasz #2946

Mars

Vendég
Galenikás testosteron depo-ról szeretnék kérdezni.A kutyám mancsába került két változat mindkettő kék:
-világoskék felirat batch:1122 gyártva 0310
-sötétebb kék felirat batch 1938 gyártva 0810
a világosabb ampulla mintha egy milivel magasabb lenne nyakán fehér kör
a sötétebb nyakán semmi csak fölötte egy kék pötty
Melyik lehet a jó?Találkozott valamelyikőtök bármelyikkel?
Majd próbálok képet készíteni.

2011. Április 15. - 13:57:25
Válasz #2947
Nem elérhető

jkozi



Hogy iránymutatást is adjak a kúra egyik alkotóeleme Winstrol lesz a másik pedig Trenbolon.



Inkabb tesztoszteron, meg tesztoszteron  ;D Nem valoszinu, hogy az lesz a cuccokban, amit szeretnel. Ezt szamold bele  ;)
Innentől kezdve meg felesleges a hozzáértő, meg az orvos ;D.

lófaszt felesleges, jó lesz növit felíratni  >:D ;D ;D
Mit jelent az, hogy "Inkább tesztoszteron meg tesztoszteron"???
Elképzelhető, hogy nem az lesz a cuccokban, de bízom a vonalamban. Ez legyen az én kockázatom!

Pont hogy kell az orvos! Aki elmondja a kockázatokat, segít minimalizálni a rizikót, folyamatosan követi az állapotomat a kúra alatt.

2011. Április 15. - 14:11:24
Válasz #2948
Nem elérhető

Jordan



Hogy iránymutatást is adjak a kúra egyik alkotóeleme Winstrol lesz a másik pedig Trenbolon.



Inkabb tesztoszteron, meg tesztoszteron  ;D Nem valoszinu, hogy az lesz a cuccokban, amit szeretnel. Ezt szamold bele  ;)
Innentől kezdve meg felesleges a hozzáértő, meg az orvos ;D.

lófaszt felesleges, jó lesz növit felíratni  >:D ;D ;D
Mit jelent az, hogy "Inkább tesztoszteron meg tesztoszteron"???
Elképzelhető, hogy nem az lesz a cuccokban, de bízom a vonalamban. Ez legyen az én kockázatom!

Pont hogy kell az orvos! Aki elmondja a kockázatokat, segít minimalizálni a rizikót, folyamatosan követi az állapotomat a kúra alatt.

Jaaaaaaaaaaaj! Azt jelenti, hogy az lesz benne! Bizhatsz a vonaladban, legyen a te kockazatod, attol meg ez nem valtozik. Boccs, ha kidurrantottam a kis lufidat!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Április 15. - 14:28:37
Válasz #2949

Mars

Vendég
Galenikás testosteron depo-ról szeretnék kérdezni.A kutyám mancsába került két változat mindkettő kék:
-világoskék felirat batch:1122 gyártva 0310
-sötétebb kék felirat batch 1938 gyártva 0810
a világosabb ampulla mintha egy milivel magasabb lenne nyakán fehér kör és 250mg/ml feliratos
a sötétebb nyakán semmi csak fölötte egy kék pötty és 250mg/1ml feliratos
Melyik lehet a jó?Találkozott valamelyikőtök bármelyikkel?
Majd próbálok képet készíteni.

2011. Április 15. - 15:27:44
Válasz #2950
Nem elérhető

trobert2


Galenikás testosteron depo-ról szeretnék kérdezni.A kutyám mancsába került két változat mindkettő kék:
-világoskék felirat batch:1122 gyártva 0310
-sötétebb kék felirat batch 1938 gyártva 0810
a világosabb ampulla mintha egy milivel magasabb lenne nyakán fehér kör és 250mg/ml feliratos
a sötétebb nyakán semmi csak fölötte egy kék pötty és 250mg/1ml feliratos
Melyik lehet a jó?Találkozott valamelyikőtök bármelyikkel?
Majd próbálok képet készíteni.
ilyet használt a haverom kutyája csak az propi volt,de az írás minden ilyen volt és tette a dolgát rendesen!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Április 15. - 15:29:25
Válasz #2951
Nem elérhető

stewie


Sziasztok! Trenbolonnal kapcsolatban lenne kérdésem... azért itt, mert első kúra, és a tren topicba senki nem ír, én meg előmoderált vagyok. egy jóbarátom elkezdett most 4.-én egy propi+stana kúrát. kétnaponta 100ml testo és napi 40mg stana, heti 500IU hcg, napi két szem Novedex xt. ezt két hónapig. mivel újra csak jövő hónap elején lesz pénze, akkor akar elkezdeni heti 300mg tren enantátot tolni. a kérdés az, hogy a második hónap elején érdemes e elkezdenie a trenbolont? mennyi idő kell az enantátnak, h beinduljon? mert ha benne akar maradni a 2 hónapos kúrában, akkor mire leáll a trennel, kb még csak akkor kezd el dolgozni, nem? vagy hatásos rövid használat alatt is? a cél egy kis definiáltság. de a legfontosabb/mivel kissé túlhúzódik majd a teston: alatta ugye végig menjen a hcg, és a novedex is? mennyi idő alatt ürül, ha enantát? és ha kiürül, csak akkor menjen e a nolva, meg t-bomb, ilyesmik?

2011. Április 15. - 18:22:39
Válasz #2952
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok! Trenbolonnal kapcsolatban lenne kérdésem... azért itt, mert első kúra, és a tren topicba senki nem ír, én meg előmoderált vagyok. egy jóbarátom elkezdett most 4.-én egy propi+stana kúrát. kétnaponta 100ml testo és napi 40mg stana, heti 500IU hcg, napi két szem Novedex xt. ezt két hónapig. mivel újra csak jövő hónap elején lesz pénze, akkor akar elkezdeni heti 300mg tren enantátot tolni. a kérdés az, hogy a második hónap elején érdemes e elkezdenie a trenbolont? mennyi idő kell az enantátnak, h beinduljon? mert ha benne akar maradni a 2 hónapos kúrában, akkor mire leáll a trennel, kb még csak akkor kezd el dolgozni, nem? vagy hatásos rövid használat alatt is? a cél egy kis definiáltság. de a legfontosabb/mivel kissé túlhúzódik majd a teston: alatta ugye végig menjen a hcg, és a novedex is? mennyi idő alatt ürül, ha enantát? és ha kiürül, csak akkor menjen e a nolva, meg t-bomb, ilyesmik?

enantát észter, magyarán ugyanaz vonatkozik rá, mint a test ena.-ra.
Amúgy tren alatt mindig kell tesztó és még utána is kb 2 hétig.

Akinek meg nincs pénze, ne kokszoljon.

2011. Április 15. - 18:23:53
Válasz #2953
Nem elérhető

try2bebig


Galenikás testosteron depo-ról szeretnék kérdezni.A kutyám mancsába került két változat mindkettő kék:
-világoskék felirat batch:1122 gyártva 0310
-sötétebb kék felirat batch 1938 gyártva 0810
a világosabb ampulla mintha egy milivel magasabb lenne nyakán fehér kör és 250mg/ml feliratos
a sötétebb nyakán semmi csak fölötte egy kék pötty és 250mg/1ml feliratos
Melyik lehet a jó?Találkozott valamelyikőtök bármelyikkel?
Majd próbálok képet készíteni.

a bal oldali jó volt(én először azt hittem rá, hogy hamis, vissza is akartam kérni a pénzem, hogy ilyen szart ne sózzon rám...), aztán pár hónappal később vettem olyat, amin barna volt a felirat, na az szart sem ért, pedig kívülről jól nézett ki... :)

2011. Április 16. - 10:49:48
Válasz #2954

Mars

Vendég
Köszönöm a válaszokat!