2024. Május 06. - 16:33:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498676 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2011. Április 20. - 14:45:33
Válasz #2985
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

Első szuris kúrámat kezdtem hétfőn egy Omnadrennel,ebből megy heti kettő 8 héten keresztül.
Második héttől kezdem mellette az Advanced PCT-t ami végig meg is marad, illetve van kéznél nolva meg proviron is ha ez kevésnek bizonyulna :)
Ami miatt írok, a már korábban előkerült fájdalom...ugyan első bökésem volt, de rendesen fertőtlenítettem és simán be is adtam combba 30-as tűvel.
Számíthatok rá, hogy végig meg lesz ez a 2-3 napos fájdalom az adott izomban megfeszítéskor?Vagy vmit elbénáztam? :)


az első szurik fájnak eléggé, de kibírod :D

Advanced PCT-t nem értem, miért a kúra közben használod, inkább küld el nekem postán, ha mindenképp el akarod herdálni. Postaköltséget fizetem!!!!!

2011. Április 20. - 15:03:53
Válasz #2986
Nem elérhető

haiku23


Sziasztok...hosszú szünet után újra itt vagyok :))
Kérdésekkel természetesen...a tervezett kúrámat elhalasztottam...

kérdések:

a pakisztáni deca az jó vagy sem?

most tervezek egy kúrát....van kis testosteron enantátom 12 ampulla és akarok még jó 30 ampulla winstrolt...
a terv az,h heti 1 testó vagy deca(márha jó a pakistáni) illetve heti 3 winstrolt nyomok be...betáraznék még proviront is...és a kúra után HCG-vel levezetnék...

öteletek és észrevételekre vagyok kíváncsi...

Az erő legyen veletek :))
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 20. - 15:26:17
Válasz #2987
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok...hosszú szünet után újra itt vagyok :))
Kérdésekkel természetesen...a tervezett kúrámat elhalasztottam...

kérdések:

a pakisztáni deca az jó vagy sem?

most tervezek egy kúrát....van kis testosteron enantátom 12 ampulla és akarok még jó 30 ampulla winstrolt...
a terv az,h heti 1 testó vagy deca(márha jó a pakistáni) illetve heti 3 winstrolt nyomok be...betáraznék még proviront is...és a kúra után HCG-vel levezetnék...

öteletek és észrevételekre vagyok kíváncsi...

Az erő legyen veletek :))


Pakisztanban, a gyogyszertarakban tenyleg van deca. Neked nem hiszem, hogy onnan van  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Április 20. - 15:41:58
Válasz #2988
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok...hosszú szünet után újra itt vagyok :))
Kérdésekkel természetesen...a tervezett kúrámat elhalasztottam...

kérdések:

a pakisztáni deca az jó vagy sem?

most tervezek egy kúrát....van kis testosteron enantátom 12 ampulla és akarok még jó 30 ampulla winstrolt...
a terv az,h heti 1 testó vagy deca(márha jó a pakistáni) illetve heti 3 winstrolt nyomok be...betáraznék még proviront is...és a kúra után HCG-vel levezetnék...

öteletek és észrevételekre vagyok kíváncsi...

Az erő legyen veletek :))


Pakisztanban, a gyogyszertarakban tenyleg van deca. Neked nem hiszem, hogy onnan van  :)

Na bummm!  ;D

2011. Április 20. - 15:47:21
Válasz #2989
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok...hosszú szünet után újra itt vagyok :))
Kérdésekkel természetesen...a tervezett kúrámat elhalasztottam...

kérdések:

a pakisztáni deca az jó vagy sem?

most tervezek egy kúrát....van kis testosteron enantátom 12 ampulla és akarok még jó 30 ampulla winstrolt...
a terv az,h heti 1 testó vagy deca(márha jó a pakistáni) illetve heti 3 winstrolt nyomok be...betáraznék még proviront is...és a kúra után HCG-vel levezetnék...

öteletek és észrevételekre vagyok kíváncsi...

Az erő legyen veletek :))


Pakisztanban, a gyogyszertarakban tenyleg van deca. Neked nem hiszem, hogy onnan van  :)

Na bummm!  ;D


Azt mar csak neked mondom Balu, hogy a winny ampeszek se 100%-osok  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Április 20. - 15:54:12
Válasz #2990
Nem elérhető

haiku23


Valóban nem pakisztánból hozattam a cuccost...és oké értem a winire is a célzást de akkor a legfontosabb kérdés....

Mégis honnan szerezhető be igazi 100%-os minőség?...(ez költői kérdés)

Szerintem sehonnan....valaki azt mondja biztos,h igazi a cucc valaki szerint hamis...tehát mindenki eldönti,h beválalja vagy nem :))

 :-O
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 20. - 16:03:15
Válasz #2991
Nem elérhető

haiku23


Akkor lehet enantát lesz winivel.
Régen amikor az ampullás winit toltam baromi eres lettem illetve semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.

A lényeg,h most nagyon de nagyon oda akarom tenni magamat...átszerveztem az életemet és a szintentartó heti 3 edzés helyett most heti 5 vagy akár 6 is belefér  @:-)

beszarás...na ilyet se láttam még,ez mennyire gáz : MOD
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 20. - 17:11:57
Válasz #2992
Nem elérhető

warren


Akkor lehet enantát lesz winivel.
Régen amikor az ampullás winit toltam baromi eres lettem illetve semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.

A lényeg,h most nagyon de nagyon oda akarom tenni magamat...átszerveztem az életemet és a szintentartó heti 3 edzés helyett most heti 5 vagy akár 6 is belefér  @:-)

beszarás...na ilyet se láttam még,ez mennyire gáz : MOD

Aktuális az oldal, mert a Zambonos winit már sztem évek óta nem gyártják. XD
De amúgy ...... lehet én tévedek.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. Április 20. - 17:12:20
Válasz #2993
Nem elérhető

Milo


HCG beadásához vettem inzulinos fecskendőt, kúra alatt akarok heti 500egységet tolni. Na most amit kaptam, azon a tűt nem lehet lecserélni és a tű is kb 1cm hosszu, nagyon vékony. Van ebből több fajta is ,amin pl. le lehet cserélni a tűt?  Én azt terveztem volna hogy az 5000egységet felszivom egy fecskendőbe, beadom az 500egységet,tűcsere aztán be a hűtőbe
Riceman

2011. Április 20. - 17:31:18
Válasz #2994
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok...hosszú szünet után újra itt vagyok :))
Kérdésekkel természetesen...a tervezett kúrámat elhalasztottam...

kérdések:

a pakisztáni deca az jó vagy sem?

most tervezek egy kúrát....van kis testosteron enantátom 12 ampulla és akarok még jó 30 ampulla winstrolt...
a terv az,h heti 1 testó vagy deca(márha jó a pakistáni) illetve heti 3 winstrolt nyomok be...betáraznék még proviront is...és a kúra után HCG-vel levezetnék...

öteletek és észrevételekre vagyok kíváncsi...

Az erő legyen veletek :))


Pakisztanban, a gyogyszertarakban tenyleg van deca. Neked nem hiszem, hogy onnan van  :)

Na bummm!  ;D


Azt mar csak neked mondom Balu, hogy a winny ampeszek se 100%-osok  ;D ;D ;D

Ördög és pokol...

 ;D

2011. Április 20. - 17:32:09
Válasz #2995
Nem elérhető

lucy01


Valóban nem pakisztánból hozattam a cuccost...és oké értem a winire is a célzást de akkor a legfontosabb kérdés....

Mégis honnan szerezhető be igazi 100%-os minőség?...(ez költői kérdés)

Szerintem sehonnan....valaki azt mondja biztos,h igazi a cucc valaki szerint hamis...tehát mindenki eldönti,h beválalja vagy nem :))

 :-O
Van jó wini!!!!Desma Winstrol Depot 1 ml - 50mg ez működik!!!!!Lyka Labs, India
Stanazolin Depot 50mg és ez is!!! itt mindenkinek minden hamis,na jó van is benne valami!!minden nem lehet jó :)))
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Április 20. - 18:47:58
Válasz #2996
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok...hosszú szünet után újra itt vagyok :))
Kérdésekkel természetesen...a tervezett kúrámat elhalasztottam...

kérdések:

a pakisztáni deca az jó vagy sem?

most tervezek egy kúrát....van kis testosteron enantátom 12 ampulla és akarok még jó 30 ampulla winstrolt...
a terv az,h heti 1 testó vagy deca(márha jó a pakistáni) illetve heti 3 winstrolt nyomok be...betáraznék még proviront is...és a kúra után HCG-vel levezetnék...

öteletek és észrevételekre vagyok kíváncsi...

Az erő legyen veletek :))


Pakisztanban, a gyogyszertarakban tenyleg van deca. Neked nem hiszem, hogy onnan van  :)

Na bummm!  ;D


Azt mar csak neked mondom Balu, hogy a winny ampeszek se 100%-osok  ;D ;D ;D

Ördög és pokol...

 ;D
;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 20. - 18:54:47
Válasz #2997
Nem elérhető

Rango


Sziasztok!

Első szuris kúrámat kezdtem hétfőn egy Omnadrennel,ebből megy heti kettő 8 héten keresztül.
Második héttől kezdem mellette az Advanced PCT-t ami végig meg is marad, illetve van kéznél nolva meg proviron is ha ez kevésnek bizonyulna :)
Ami miatt írok, a már korábban előkerült fájdalom...ugyan első bökésem volt, de rendesen fertőtlenítettem és simán be is adtam combba 30-as tűvel.
Számíthatok rá, hogy végig meg lesz ez a 2-3 napos fájdalom az adott izomban megfeszítéskor?Vagy vmit elbénáztam? :)


az első szurik fájnak eléggé, de kibírod :D

Advanced PCT-t nem értem, miért a kúra közben használod, inkább küld el nekem postán, ha mindenképp el akarod herdálni. Postaköltséget fizetem!!!!!

Ösztrogén kordában tartása miatt. Nincs novedex xt,így marad a pct! :)

2011. Április 21. - 13:11:51
Válasz #2998
Nem elérhető

haiku23


Elég sokat olvastam a fórumon de még nincs vége viszont kezd körvonalazódni valami amit megosztok veletek :))

heti lebontásban:

1 testo enantát+3 wini+2 szem proviron/nap....kérdés: Nem kéne még valami szuri ezek mellé????

ez menne 8 héten át

továbbá mellé menne az elejétől fogva gaspari NOVEDEX minden nap és menne Legalon 70 is minden nap...a többi vitamint most nem írom le :D

az utolsó olajos szurit követően 10-12 napra rá menne HCG 5000 nemzetközi egység majd ezt ismételve 2 naponta...de összesen 15 000 nemzetközi egységet nyomnék be ezzel egyidőben menne nolvadex és az utolsó HCG beadását követően is szedném még 2 hétig....csak azt nem tudom mennyi nolvadexet szedjek...

utána ha elfogytak a gyógyszerek akkor meg menne T-Bomb II...

durván ennyi lenne a terv...
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 21. - 13:16:34
Válasz #2999
Nem elérhető

trobert2


Elég sokat olvastam a fórumon de még nincs vége viszont kezd körvonalazódni valami amit megosztok veletek :))

heti lebontásban:

1 testo enantát+3 wini+2 szem proviron/nap....kérdés: Nem kéne még valami szuri ezek mellé????

ez menne 8 héten át

továbbá mellé menne az elejétől fogva gaspari NOVEDEX minden nap és menne Legalon 70 is minden nap...a többi vitamint most nem írom le :D

az utolsó olajos szurit követően 10-12 napra rá menne HCG 5000 nemzetközi egység majd ezt ismételve 2 naponta...de összesen 15 000 nemzetközi egységet nyomnék be ezzel egyidőben menne nolvadex és az utolsó HCG beadását követően is szedném még 2 hétig....csak azt nem tudom mennyi nolvadexet szedjek...

utána ha elfogytak a gyógyszerek akkor meg menne T-Bomb II...

durván ennyi lenne a terv...


Miért nem sustát nyomsz??
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE