2024. Május 06. - 14:43:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498650 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2011. Április 22. - 07:46:59
Válasz #3015
Nem elérhető

haiku23


Jolvan srácok akkor majd eldöntöm,h mit hogyan fogok nyomni :))
Annyit még azért hozzátennék,h a jelek szerint mégis olvassátok a hsz-eket...illetve még a fáradtságot is veszitek,h beírjatok...szóval ezzzel meg is dölt a "jajj nincs kedvem olvasni+faszság+ilyenek"...valószinüleg ti is úgy jöttetek a világra,h mindent tudtok már...valószinüleg senki nem segített,senkitől nem kértetek tanácsot,senki véleménye sosem érdekelt vagy csak simán birtokában vagytok a szent grálnak és évente több millióan zarándokolnak el hozzátok,h fejet hajtsanak a tudásotok elött... :----
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 22. - 09:14:44
Válasz #3016
Nem elérhető

Maszat


tévedsz, Én nem olvasom el a commenteket. Kivéve ha Jordan, Balu vagy Dino írja :D mert akkor már tom,h tudok röhögni, mert tuti vmi faszság-hülyeség vagy oltás  ;D

amugy nincs azzal baj, Én is kérdeztem akkor hülyeségeket,h a pofám leszakad. de vmiért akkor is unalmas ez az egész  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 22. - 10:42:39
Válasz #3017
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
tévedsz, Én nem olvasom el a commenteket. Kivéve ha Jordan, Balu vagy Dino írja :D mert akkor már tom,h tudok röhögni, mert tuti vmi faszság-hülyeség vagy oltás  ;D

amugy nincs azzal baj, Én is kérdeztem akkor hülyeségeket,h a pofám leszakad. de vmiért akkor is unalmas ez az egész  :D
Na végre rajtam kívül is unja már valaki  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 22. - 10:46:06
Válasz #3018
Nem elérhető

haiku23


Ha unalmas akkor nem kell fórumozni....ennyi...

Lassan a kokszolás és az edzés is unalmas lesz fogadok :))
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 22. - 11:00:17
Válasz #3019
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azzal van tele a f.szom, hogy mindenki kurvára kokszol, természetesen a terembe is ahova járok ( mondjuk így az autentikus, mert kőbányai vagyok ;D-alap formák-kopasz, tetkó, pitbull, terepjáró :D ), de senki semmi értelmeset nem tud mondani, ha testépítésről esik szó.........mondjuk ha másról akkor sem ;D. Jönnek néha vevők, belekezdenek a mondókájukba, így cucc, meg úgy cucc, felhívom a kedves figyelmülket arra, hogy nem ártana, esetleg több fehérjét, aminot, kalóriát bevinni ilyenkor, természetesen jönnek az intelligens megállapítások ilyenkor, hogy ja me' több fehérjét beépít ilyenkor.....nem? De, végre, hogy rájöttél...........nem csak ilyenkor kellene ezekre költeni, hanem a tápanyagok az elsődlegesek. És akkor néznek ki a fejükből.

Baszki abból a kurva kokszból nem lesz izom, az egy szerencsétlen hormon ami teszi a dolgát, de belőle nem lesz izom szerkezeti fehérje, a tápanyagok mindíg sokkal fontosabbak nála, a hatóanyagok másodlagosak.
Szerencsétlenek azt hiszik ( persze én is voltam régen tudatlan, de legalább kérdeztem, ÉRTELMES DOLGOKAT ), hogy beszednek 200 szem napót, oszt marha sokat tettek az izmosság érdekében. Elhiszem, hogy sok embernek csak ennyi pénze, van, de azt ne arra költse már, inkább vegyen a hentesnél húst, vagy fehérjeport a tápkieg boltban, de az alapokkal nincsenek tisztában sokan.

De a koksz az kő, me' jó.

Félreértés ne essék, nem azzal van bajom, hogy szteroidokat használnak, csak kicsit előtte informálódni kellene az étkezéssel, edzéssel kapcsolatban, meg akkor van értelme gyógyszerek használatának, ha nem 4 és fél hónapig edz valaki, hanem életeleme a sport, a mozgás, az edzés, szereti csinálni, nem csak divatból gyurogat egy kicsit aztán háromnegyed év szünet.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 22. - 11:46:42
Válasz #3020
Nem elérhető

trobert2


nem unjátok még? esküszöm már elolvasni sincs kedvem a hsz-eket  ;D 
énis így vagyok vele, elkezdtem olvasni aztán eljutottam odáig h áfaszomleszarom. ennyi baromságot kevés helyen olvastam :D Robi te inkább ne osztogass tanácsokat:)

Na mi a baj a tanácsaimmal??? ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Április 22. - 11:50:07
Válasz #3021
Nem elérhető

ninja14


Hello
A holland decarol mi a véleményetek? egyik haverom tolta fél éve és nem volt fake
ti mit szoltok hozzá?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Április 22. - 11:50:07
Válasz #3022
Nem elérhető

corelx


Sziasztok!

Tudom, hogy nagyon csípitek a frissen regisztráltakat, meg talán nem is idevaló a kérdés, de az omna témát lezárták  @-o

A múlt héten kezdtem el gyanakodni az omna-ra, bár elviekben nincs vele baj, az amp-ok mégse ezt sugallják.
A doboz perfekt, a vonalkód megegyezik, vakoknak is dombornyomva a terméknév, nincs megtörve, gyárinak tűnik.
Lengyel használati utasítás van benne, az is korrekt. Az amp-ok könnyen nyithatók, igényesen felfestve, felcimkézve.
A probléma csupán annyi, hogy nem egyforma magasságúak és a cimke egyiken fentebb, míg a másikon lentebb helyezkedik el.

http://imagerz.com/QEFEW0tvAwMEAFxLRQVR

Piros vonallal jelöltem is, hogy visszaadja az egyszerű mobiltelefonos fotó.

Mellékhatásait tekintve eddig mindent észleltem az akne-n kivül.

Én ránézésre kizárnám, hogy hamisítvány, inkább azt tudom elképzelni, hogy kicserélhették a doboz tartalmát.
Maga a cimke igényes kivitel, a nyomtatás is profi, igaz egyben le lehet szép finoman húzni.

Szerintetek?

2011. Április 22. - 11:50:07
Válasz #3023
Nem elérhető

Rebel


nem unjátok még? esküszöm már elolvasni sincs kedvem a hsz-eket  ;D 

 Amíg kezdő az ember minden érdekli,s szereti ha segítenek neki.De amint egy kicsit kiokosodott-kiokosították egyből két emelet magasságból néz le oda,ahol még tegnap állt/ tisztelet a kivételnek/.Más kárára osztani az észt egy ilyen témában............. !+"%

2011. Április 22. - 13:00:22
Válasz #3024
Nem elérhető

haiku23


Azzal van tele a f.szom, hogy mindenki kurvára kokszol, természetesen a terembe is ahova járok ( mondjuk így az autentikus, mert kőbányai vagyok ;D-alap formák-kopasz, tetkó, pitbull, terepjáró :D ), de senki semmi értelmeset nem tud mondani, ha testépítésről esik szó.........mondjuk ha másról akkor sem ;D. Jönnek néha vevők, belekezdenek a mondókájukba, így cucc, meg úgy cucc, felhívom a kedves figyelmülket arra, hogy nem ártana, esetleg több fehérjét, aminot, kalóriát bevinni ilyenkor, természetesen jönnek az intelligens megállapítások ilyenkor, hogy ja me' több fehérjét beépít ilyenkor.....nem? De, végre, hogy rájöttél...........nem csak ilyenkor kellene ezekre költeni, hanem a tápanyagok az elsődlegesek. És akkor néznek ki a fejükből.

Baszki abból a kurva kokszból nem lesz izom, az egy szerencsétlen hormon ami teszi a dolgát, de belőle nem lesz izom szerkezeti fehérje, a tápanyagok mindíg sokkal fontosabbak nála, a hatóanyagok másodlagosak.
Szerencsétlenek azt hiszik ( persze én is voltam régen tudatlan, de legalább kérdeztem, ÉRTELMES DOLGOKAT ), hogy beszednek 200 szem napót, oszt marha sokat tettek az izmosság érdekében. Elhiszem, hogy sok embernek csak ennyi pénze, van, de azt ne arra költse már, inkább vegyen a hentesnél húst, vagy fehérjeport a tápkieg boltban, de az alapokkal nincsenek tisztában sokan.

De a koksz az kő, me' jó.

Félreértés ne essék, nem azzal van bajom, hogy szteroidokat használnak, csak kicsit előtte informálódni kellene az étkezéssel, edzéssel kapcsolatban, meg akkor van értelme gyógyszerek használatának, ha nem 4 és fél hónapig edz valaki, hanem életeleme a sport, a mozgás, az edzés, szereti csinálni, nem csak divatból gyurogat egy kicsit aztán háromnegyed év szünet.

Maximálisan megértelek...szinte mindenki kokszol még az is aki nem akar versenyezni vagy nem sportember...és ez a baj szerintem...nálunk is vannak ilyen kis fos köcsögök a teremben akik 3 edzés után MIT SZEDJEK BE? kérdéssel környékeznek meg...de szard le az ő életük.
A munkahelyemen és szinte az élet minden területén furán néznek rám az edzésszeretetem és a táplálkozásom miatt...de fosok rá...nekem így kerek a világ...szeretem a testépítést és azt,h a nap mint napi kemény munka, az álldogálás a tűzhely felett szépen lassan formát ölt bennem. A szorgalmam és odaadásom lassan meghozza gyümölcsét...és igen nagy álmom,h majd versenyezni fogok egyszer...kitartok s nem adom fel lehet nem 20-25 évesen majd csak ha 30-35 leszek...de az oda vezető út a fontos nem pedig a végeredmény.
Te csak tedd amit kell edz keményen és ne foglalkozz a sok hülyével...vagy azzal aki azt hiszi okos...mondanom sem kell sok barommal hozott össze már az élet...a legutóbbi az amikor egy nagyon dagadt egyetemi professzornő magyarázta,h vegetariánus meg a sok c-vitamin vesekövet okoz,de a szünetben meg bagózott mint a kis taknyok az iskola elött....és igen a legtöbb ember ilyen...ugatni tud...és az bevallom a csőrömet is bassza,h ez tanár.
Kicsit elkalandoztam de sebaj....

A régi fórumozókat illetve azokat akik sok éve edzenek és kitartanak, a versenyzőket valahol mind tisztelem...még a tuskó fikázó bunkókat is...mert azért a kinézetért igenis kő keményen meg kell harcolni...csupán rosszúl esik,h amióta ezzel foglalkozom őszinte segítséget nem kaptam senkitől...pedig beszéltem már bajnokokkal és más testépítőkkel is amatőr és profi szinten...de valahogy bele van kódolva ezekbe az emberekbe,h "szarnak rád" talán a magyar mentalitás miatt...szóval ez esik rosszúl nekem de nem sírok nyugi :)) :D
Viszont megfogadtam,h én a legtuskóbb suta gyereknek is segítek ha szól nekem...egyszer talán szentté avatnak majd :)))
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 22. - 14:18:10
Válasz #3025
Nem elérhető

Tóth Attila


Ahhoz,hogy normális választ kapj,normálisan kell kérdezned...abból sokminden leszűrhető...itt sokan a való életben szivesen segítenek itt a fórumról csak itt arcoskodnak...ez az internet...ez van...meg valahol a magyar mentalitás is ebben igazad van!!!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Április 22. - 15:11:51
Válasz #3026
Nem elérhető

haiku23


Igazad lehet...az tény,h neten mindenkinek megnő az arca, de volt,h a való életben kérdeztem egyenesen valamit és vagy nem kaptam rá választ vagy fingja nem volt az embernek :))...de magasról  :-/] - rá :)

Lényeg: edzem...olvasok,tanulok s soha fel nem adom :)

A végén meg olyan leszek mint egy ZEN mester
"Sorsunk az lesz amit majd megérdemlünk. " (Albert Einstein)

"Lehunyom szemem
s szép csendben elvérzek,
ez a becsület."
(haiku, szerző: ismeretlen)

2011. Április 22. - 20:40:50
Válasz #3027
Nem elérhető

kemi


Igazad lehet...az tény,h neten mindenkinek megnő az arca, de volt,h a való életben kérdeztem egyenesen valamit és vagy nem kaptam rá választ vagy fingja nem volt az embernek :))...de magasról  :-/] - rá :)

Lényeg: edzem...olvasok,tanulok s soha fel nem adom :)

A végén meg olyan leszek mint egy ZEN mester

nem értelek, írtuk mi a baj, kevés a cucc, azt is írtuk mit használj, mi a kérdésed még?

2011. Április 23. - 02:10:40
Válasz #3028
Nem elérhető

dino


Balu. lesz egy igen nagy kérésem. Zárd be ezt a topikot is a p*csába.  ?:-/
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 23. - 02:15:05
Válasz #3029
Nem elérhető

dino


Igazad lehet...az tény,h neten mindenkinek megnő az arca, de volt,h a való életben kérdeztem egyenesen valamit és vagy nem kaptam rá választ vagy fingja nem volt az embernek :))...de magasról  :-/] - rá :)

Lényeg: edzem...olvasok,tanulok s soha fel nem adom :)

A végén meg olyan leszek mint egy ZEN mester
profi/ versenyző testépítőtől talán azért nem kapsz választ, mert nem fogja megosztani veled azokat a dolgait, amiért más ember személyi edzés/ táplálkozási tanácsadás címszó alatt  súlyos összegeket fizet. ingyen semmi nincs. még a mit nyomjak kérdésre a válasz se.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!