2024. Május 07. - 00:59:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498811 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2011. Április 26. - 14:57:19
Válasz #3075
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 26. - 15:17:43
Válasz #3076
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok! Éppen benne vagyok egy Susta kúrában. Most járok a negyedik hétnél és hát nagyon meglepődtem. 3 naponta meg egy ampulla, meg felvezettem ugy mond az első két hétben napi 30 mg thai anabollal .  A lényeg: a tömeg jön szépen óvatosan, viszonylag nem vizesen, teltebbek az izmaim keményebbek, és kibaszottul kieresedtem, még ott i ahol eddig nem is gondoltam volna h van.  :) Ez azért lehet mert nem kamu a susta, vagy ez a szemestől is lehet? Ezt nem tudom.
Ha már szeded ne foglalkozzál semmivel, egyél kiflit zsömlével :).
Az a lényeg, hogy van hatása.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 26. - 19:26:16
Válasz #3077
Nem elérhető

dino


Sziasztok! Éppen benne vagyok egy Susta kúrában. Most járok a negyedik hétnél és hát nagyon meglepődtem. 3 naponta meg egy ampulla, meg felvezettem ugy mond az első két hétben napi 30 mg thai anabollal .  A lényeg: a tömeg jön szépen óvatosan, viszonylag nem vizesen, teltebbek az izmaim keményebbek, és kibaszottul kieresedtem, még ott i ahol eddig nem is gondoltam volna h van.  :) Ez azért lehet mert nem kamu a susta, vagy ez a szemestől is lehet? Ezt nem tudom.
Ha már szeded ne foglalkozzál semmivel, egyél kiflit zsömlével :).
Az a lényeg, hogy van hatása.
csak az a kérdés minek, meg h hány mg.. :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Április 27. - 01:06:29
Válasz #3078
Nem elérhető

Tóth Attila


sztem a szemes jó.susta felejtős...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Április 27. - 05:43:45
Válasz #3079
Nem elérhető

tabiherceg


Sziasztok! Éppen benne vagyok egy Susta kúrában. Most járok a negyedik hétnél és hát nagyon meglepődtem. 3 naponta meg egy ampulla, meg felvezettem ugy mond az első két hétben napi 30 mg thai anabollal .  A lényeg: a tömeg jön szépen óvatosan, viszonylag nem vizesen, teltebbek az izmaim keményebbek, és kibaszottul kieresedtem, még ott i ahol eddig nem is gondoltam volna h van.  :) Ez azért lehet mert nem kamu a susta, vagy ez a szemestől is lehet? Ezt nem tudom.
Ha már szeded ne foglalkozzál semmivel, egyél kiflit zsömlével :).
Az a lényeg, hogy van hatása.
csak azért kérdeztem, mert mostanában azt mondják hogy sok a kamu susta. Akitől van, ő azt mondta h ez nagyon megbizható. Hát ugy látszik az  ;D

2011. Április 27. - 17:39:33
Válasz #3080
Nem elérhető

lucy01


Galanikás testosteron depo barnáslila működik,vagy csak a kék???valaki tud róla valamit?
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Április 27. - 17:45:16
Válasz #3081
Nem elérhető

mangela87


A török gyógyszertár olyan mint nálunk a közért sustát, primot, anabolt láttam :D
Anabolt nemhiszem...
:)))

2011. Április 27. - 18:03:39
Válasz #3082
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A török gyógyszertár olyan mint nálunk a közért sustát, primot, anabolt láttam :D
Anabolt nemhiszem...
:)))
Szerintem csak elírás, Anapolon akart lenni, azt gyártanak a törökök.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 27. - 18:12:56
Válasz #3083
Nem elérhető

try2bebig


Galanikás testosteron depo barnáslila működik,vagy csak a kék???valaki tud róla valamit?


Barnálilát ne vegyél, nem működött(ill itt is olvastam, hogy másnak sem!!!!!). Kék az viszont fasza volt-bár úgy nézett ki, mint a leggyagyibb  hamisítvány, kb hozzáértem már jött le róla a festés-de ütött!

2011. Április 27. - 18:16:06
Válasz #3084
Nem elérhető

lucy01


Galanikás testosteron depo barnáslila működik,vagy csak a kék???valaki tud róla valamit?


Barnálilát ne vegyél, nem működött(ill itt is olvastam, hogy másnak sem!!!!!). Kék az viszont fasza volt-bár úgy nézett ki, mint a leggyagyibb  hamisítvány, kb hozzáértem már jött le róla a festés-de ütött!
kösz az infót!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Április 27. - 18:16:14
Válasz #3085
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok! Éppen benne vagyok egy Susta kúrában. Most járok a negyedik hétnél és hát nagyon meglepődtem. 3 naponta meg egy ampulla, meg felvezettem ugy mond az első két hétben napi 30 mg thai anabollal .  A lényeg: a tömeg jön szépen óvatosan, viszonylag nem vizesen, teltebbek az izmaim keményebbek, és kibaszottul kieresedtem, még ott i ahol eddig nem is gondoltam volna h van.  :) Ez azért lehet mert nem kamu a susta, vagy ez a szemestől is lehet? Ezt nem tudom.
Ha már szeded ne foglalkozzál semmivel, egyél kiflit zsömlével :).
Az a lényeg, hogy van hatása.
csak azért kérdeztem, mert mostanában azt mondják hogy sok a kamu susta. Akitől van, ő azt mondta h ez nagyon megbizható. Hát ugy látszik az  ;D


test ena dupla áron!:D
Egyik haverom most tolt pakisztáni szusztát(heti 3 ampesz), azt mondta, hogy jó-jó, de test ena sokkal jobb volt, és fele annyiba fájt.

Fú 3vagy 4 hónapja ajánlottak 400ért sustát. Na abba mi lehet?:D:D

2011. Április 27. - 22:07:01
Válasz #3086
Nem elérhető

Tóth Attila


Vénusz vagy Floriol de ha mákod van extra szűz oliva... ;D

Amit itt van susta és jó az 750...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Április 27. - 22:16:01
Válasz #3087
Nem elérhető

Maszat


nem tom mit csodálkoztok a 400ft-os árakon. ezeknek az ugl cuccoknak ampullánként 100ft sincs az előállítása.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 27. - 23:56:35
Válasz #3088
Nem elérhető

try2bebig


Vénusz vagy Floriol de ha mákod van extra szűz oliva... ;D

Amit itt van susta és jó az 750...

Amúgy költői kérdés volt, de nyilván nem vettem meg :D

Maszat: azért egy termék ára már rég nem az előállítás költségétől függ... :) :) :)

2011. Április 28. - 00:05:56
Válasz #3089
Nem elérhető

Maszat


kurvasokmindentöl függ  ;D  lehetett az az ár a deeler kurvaszar anyagi helyzete miatt is annyi amennyi. vagy 100féle más okból. a kommentemmel arra akartam kilyukadni,h még úgy is nyernek rajta.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26