2024. Május 06. - 17:14:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498691 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2011. Május 01. - 14:55:00
Válasz #3120
Nem elérhető

kemi


Ha eleve vizes alkat vagy, persze. Ígyis ugyis vizesít, csak nem mind1,h mennyi m1 a bőr alá, és mennyi az izomrostokba. Az ektomorfoknak inkább a rostokba m1 és kevés a bőr alá, míg 1 endomorfnak sok m1 bőr alá is.

ismerek 1 öreg kidobót, kurva szarul néz/nézett ki, propit nyomott és vizes volt, persze nemhiszem hogy a szúráson kívül figyelt másra :D

2011. Május 01. - 18:47:16
Válasz #3121
Nem elérhető

Maszat


várd már meg míg beszúrod. látatlanba itt vki azt mondja,h jó, Te meg 1ből csóválod a farkad  ;D

amire gagyi szar,az nekem mégis bevált!nehogy neked a tuti szar legyen:D

csak a boldenone a tuti eredeti:D:D:D 100% real.

adhatnál belőle a télre :D

viccen kívül tényleg nem ártana valami jó anabolikát szerezni a testó mellé télre :/

deca? kizárt
boldenon? thaigereset dicsérgetik, de miután a tret enájuk szar volt ez is felejtős...

valaki látott6használt/hallot már jó nandrolone phenylpropionatreról?


amúgy ez egy irónia volt. :D

tartsd meg magadnak az iróniáid  ;)

Mi van baba bedurciztal?

páran azért tudnák dicsérni  ;)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 01. - 22:19:03
Válasz #3122
Nem elérhető

Rebel


Ha eleve vizes alkat vagy, persze. Ígyis ugyis vizesít, csak nem mind1,h mennyi m1 a bőr alá, és mennyi az izomrostokba. Az ektomorfoknak inkább a rostokba m1 és kevés a bőr alá, míg 1 endomorfnak sok m1 bőr alá is.
kÖSZI!
Második hete tolom 100g ch-s diéta mellett s  felszaladt rám két kiló.Mellem,hátam, combom,vádlim is hirtelen masszívabbnak hat. Mondjuk erősödtem,nőtt az energiám,de az amúgy vékony térd és bokaízületemnél nem mutat jól ez a bevizesedés.

2011. Május 01. - 22:19:03
Válasz #3123
Nem elérhető

Rebel


Ha eleve vizes alkat vagy, persze. Ígyis ugyis vizesít, csak nem mind1,h mennyi m1 a bőr alá, és mennyi az izomrostokba. Az ektomorfoknak inkább a rostokba m1 és kevés a bőr alá, míg 1 endomorfnak sok m1 bőr alá is.

ismerek 1 öreg kidobót, kurva szarul néz/nézett ki, propit nyomott és vizes volt, persze nemhiszem hogy a szúráson kívül figyelt másra :D

Ez az ,szépen száradtam be a stana-primo kombótól,s a negyedik héten beraktam a testolic-ot,s jött a víz.
Mivel szedek Novedex XT-t is,mellé Proviront nem akartam.Próbáljak Nolvát?

2011. Május 02. - 17:45:42
Válasz #3124
Nem elérhető

Rebel


esély nincs rá, h egy ezrelék decanoate is legyen benne :)

A Nandrolon Phenylpropionate is ugyanakkora eséllyel szerezhető be mint a Deca?

ez engem is érdekel, ezt nyomnám télen ena mellé, de akit eddig kérdeztem, h tud-e szerezni, azt se tudta mi ez :D
http://mysteroid.eu/images/nandrolone_phenylpropionate_genesis.jpg
Nekem ezt ajánlották,de gyanakodok nagyon.
http://mysteroid.eu/popup_extra_images.php/peiID/146
Tudom Dino ....

2011. Május 02. - 17:45:42
Válasz #3125
Nem elérhető

corelx


Sajnos megtaláltam a választ a saját kérdésemre:

http://imagerz.com/QEFEDUtvAwMFV11KFQVR

A 910071-es sorozatszámú, 2012.Októberi lejáratú Omnadren nagy valószínűséggel hamis.
Az amp-ok mérete nem egyezik, a csomagolás tökéletes. Hatása nulla semmi, csak gyullad rendesen.

2011. Május 02. - 17:45:43
Válasz #3126
Nem elérhető

ninja14


Ha eleve vizes alkat vagy, persze. Ígyis ugyis vizesít, csak nem mind1,h mennyi m1 a bőr alá, és mennyi az izomrostokba. Az ektomorfoknak inkább a rostokba m1 és kevés a bőr alá, míg 1 endomorfnak sok m1 bőr alá is.

ismerek 1 öreg kidobót, kurva szarul néz/nézett ki, propit nyomott és vizes volt, persze nemhiszem hogy a szúráson kívül figyelt másra :D

Ez az ,szépen száradtam be a stana-primo kombótól,s a negyedik héten beraktam a testolic-ot,s jött a víz.
Mivel szedek Novedex XT-t is,mellé Proviront nem akartam.Próbáljak Nolvát?


milyen stanád volt?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 02. - 17:45:43
Válasz #3127
Nem elérhető

stewie


egy kis egészségügyi tanácsadás kellene. ismerősöm első kúrája, propi 350mg/hét+40mg stana/nap és napi 3g protein/tskg, és elkezdett a napokban fájogatni a bal veséje. napi min. 6 liter csapvíz megy, szal az nem lehet gond. napról napra szarabb neki, már a mozgásra is fáj, nyomásra meg határozottan belenyilal. orvosnál volt, majd jönnek a laboreredmények. az orvos egyértelmű, h a dolgokra fogná, de az itteni tapasztalatokra lennék kíváncsi, h lehet e ilyen dózisok mellett baja a vesének? még három hét hátra van, és nem hagyná abba előtte, ha nem muszáj, meddig lehet elmenni a tünetekkel? ha ilyen kérdésekre nem kapok választ, akkor kérem a moderátorokat, hogy töröljék a hsz-t, vagy be se tegyék inkább, köszönöm!!

2011. Május 02. - 17:45:49
Válasz #3128
Nem elérhető

Toshiro


Sziasztok.

Egy kezdő kúrát szeretnék csinálni. 5 éve edzek, ebből 3 éve komolyabban, étrendre illetve egyéb másra figyelve. 179cm-hez 90kg párosul, olyan 20-23%-os testzsírral.
55kg-ról kezdtem el a súlyzós edzést. Nem azért szeretnék szteroidot használni, mert "büdös a munka", hanem mert a testsúlyom 90kg fölé nem akar már menni. Ezt a súlyt is brutális kajálással tudom csak fent tartani. Olvastam Daniel Gray - X-Files 2003-as könyvét, lényegéből onnan értesültem a  legtöbbet. Én úgy gondolom ha az ember "koxol", akkor már normálisan, nem csak szájon át szedhető szteroiddal.

Ez végett gondoltam egy deca-danabol kúrára, vagy ha kicsit "minőségibb" tömeget szeretnék, akkor sustanon-danabol-ra (vagy dana helyett stanazolol).
Saját eddig olvasottak alapján én így raknám össze, de javítsatok ki, mert tuti fogok baromságokat írni. :-\

Decaból menne 2mg/testsúlyfont, azaz az én esetembe 360mg/hét, danabol meg piramis szerűen, max 30-40mg.

Susta esetébe pedig a heti 2amp. amit elfogadhatónak vélnek ahogy értesültem, de ha ezt kombináljuk szemessel, akkor elég a heti 250mg is. Stanazolol meg olyan 20-25mg/nap. (Habár állítólag igazi jó stanazololt, már nem igazán találni.)

Na és most jön a vége, amibe teljesen bele kavarodtam. HCG-t javasolt 6 hétig nyomni a kúra után. De itt a fórumon már olyat is olvastam, hogy "első héttől kezdve elkezdi az XY emberke szedni az  Ultra Hottert-t vagy a Gaspari Novedex-et, akkor ezen kiegek. ATD tartalma miatt, nem kell valószínűleg HCG-t használni.

Remélem nem írtam ótvar nagy baromságokat,  :-){ Előre is köszönöm a segítséget!  ;)
If you can sleep,our muscles can relax and get ready for the next work out....so.....go to sleep fuckin' fast.

2011. Május 02. - 17:46:32
Válasz #3129
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2011. Május 02. - 17:54:06
Válasz #3130
Nem elérhető

Milo


egy kis egészségügyi tanácsadás kellene. ismerősöm első kúrája, propi 350mg/hét+40mg stana/nap és napi 3g protein/tskg, és elkezdett a napokban fájogatni a bal veséje. napi min. 6 liter csapvíz megy, szal az nem lehet gond. napról napra szarabb neki, már a mozgásra is fáj, nyomásra meg határozottan belenyilal. orvosnál volt, majd jönnek a laboreredmények. az orvos egyértelmű, h a dolgokra fogná, de az itteni tapasztalatokra lennék kíváncsi, h lehet e ilyen dózisok mellett baja a vesének? még három hét hátra van, és nem hagyná abba előtte, ha nem muszáj, meddig lehet elmenni a tünetekkel? ha ilyen kérdésekre nem kapok választ, akkor kérem a moderátorokat, hogy töröljék a hsz-t, vagy be se tegyék inkább, köszönöm!!

A szemest minkenképp hagyja abba, de az lenne a legjobb ha a kúrát is abbahagyná. Ez nem úgy működik ,hogy keményvagyok, kibirom a fájdalmat azt szedem tovább.
Riceman

2011. Május 02. - 18:36:45
Válasz #3131
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
egy kis egészségügyi tanácsadás kellene. ismerősöm első kúrája, propi 350mg/hét+40mg stana/nap és napi 3g protein/tskg, és elkezdett a napokban fájogatni a bal veséje. napi min. 6 liter csapvíz megy, szal az nem lehet gond. napról napra szarabb neki, már a mozgásra is fáj, nyomásra meg határozottan belenyilal. orvosnál volt, majd jönnek a laboreredmények. az orvos egyértelmű, h a dolgokra fogná, de az itteni tapasztalatokra lennék kíváncsi, h lehet e ilyen dózisok mellett baja a vesének? még három hét hátra van, és nem hagyná abba előtte, ha nem muszáj, meddig lehet elmenni a tünetekkel? ha ilyen kérdésekre nem kapok választ, akkor kérem a moderátorokat, hogy töröljék a hsz-t, vagy be se tegyék inkább, köszönöm!!
Lehet baja a vesének, ez különben is egyénfüggő..........csökkentse az adagokat legközelebb, mert gondolom nem fog naturálba edzegetni, de a fehérjét se vigye 2.5g/ttkg fölé. Az izomépülés lassú folyamat, még szteroid használat mellett sem fénysebességű, felesleges ezzel siettetni a dolgot. Egyébként meg bizonyos mennyiség felett csak ürít a szervezet, vagy energiát raktároz a túl sok fehérjéből, még szteroid használat mellett is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 02. - 18:40:15
Válasz #3132
Nem elérhető

stewie


A szemest minkenképp hagyja abba, de az lenne a legjobb ha a kúrát is abbahagyná. Ez nem úgy működik ,hogy keményvagyok, kibirom a fájdalmat azt szedem tovább.
nyílván az egészség a legfontosabb, és ha rosszabbodik, elhagy mindent, de nem akarja egyből, úgy, h nem is biztos, h ettől van a baj, mert azt mondta, h még a megfázás is szóba jöhet, a húgyhólyagja szúr vizelésnél, jobb az idő, nyitott ablak, kitakarózvaalvás... végülis kiderül majd a napokban, és beszámolok, h mit mondtak neki, talán mást is érdekelhet a dolog. elvileg!! a cuccok normálisak, testolic, amelyiknek most júniusban jár le a szavatossága, erről csak jókat mondtak, és la pharma-s stana, erről hallott már mindent, de gondolom az sem méreg.

2011. Május 02. - 18:48:32
Válasz #3133
Nem elérhető

Maszat


Egyébként meg bizonyos mennyiség felett csak ürít a szervezet, vagy energiát raktároz a túl sok fehérjéből, még szteroid használat mellett is.


itt minden mg kérdése  ;D  Günter írta régebben,h Ő napi 5g fehérjét fogyaszt, és ellenörzi a vizeletét és nem érzi,h sok lenne  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 02. - 18:55:26
Válasz #3134
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egyébként meg bizonyos mennyiség felett csak ürít a szervezet, vagy energiát raktároz a túl sok fehérjéből, még szteroid használat mellett is.


itt minden mg kérdése  ;D  Günter írta régebben,h Ő napi 5g fehérjét fogyaszt, és ellenörzi a vizeletét és nem érzi,h sok lenne  ;D

2 éve amikor a diétám vége felé jártam, sokszor volt, hogy napi 400g fehérjét vittem be...akkori 85kg-os súlyomhoz, egyáltalán nem éreztem soknak.  ;) Pedig 0 mg ment mindenből.  ;D