2024. Május 06. - 14:17:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498638 alkalommal)

0 Felhasználó és 64 vendég van a témában

2011. Május 02. - 18:58:15
Válasz #3135
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 02. - 19:23:18
Válasz #3136
Nem elérhető

Gabe


Pedig 0 mg ment mindenből.  ;D

;D

Baszki, pont ezt akartam én is kiemelni. ;D
Meg azt akartam odaírni, hogy térdnadrágos, majálisos, beképzelt köcsög. :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 02. - 19:34:16
Válasz #3137
Nem elérhető

Maszat


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

látnád milyen PINK pólói vannak te  !+"%  ;D  ;D  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 02. - 19:47:55
Válasz #3138
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Pedig 0 mg ment mindenből.  ;D

;D

Baszki, pont ezt akartam én is kiemelni. ;D
Meg azt akartam odaírni, hogy térdnadrágos, majálisos, beképzelt köcsög. :D

Akkor jól láttam, te csalogattad az embereket, hogy lőjenek szét pár pálcát!  ;D

2011. Május 02. - 19:48:18
Válasz #3139
Nem elérhető

Matteo


Sziasztok.
Egy évig ettem 1kg csirkét mindennap, plussz tápkiegek.
Kb 3,5 fehérje tsk. 75kg-ról felmentem 91kg-ra.173cm magas vagyok
Nekem is fájt a vesém, fostam,a végén már minden bajom volt.
Visszavettem a fehérjét 2g-ra. vesefájdalom abbamaradt széklet normalizálódott, közérzet javult.
Nekem egyértelműen sok volt a fehérje.
Lehet a haver sem tolerálja jól.

2011. Május 02. - 21:34:45
Válasz #3140
Nem elérhető

Gabe


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

látnád milyen PINK pólói vannak te  !+"%  ;D  ;D  ;D
Jah, látom, mostanában erre izgul.
Ezért kellett neki egy alibinő. :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 02. - 21:35:51
Válasz #3141
Nem elérhető

Gabe


Pedig 0 mg ment mindenből.  ;D

;D

Baszki, pont ezt akartam én is kiemelni. ;D
Meg azt akartam odaírni, hogy térdnadrágos, majálisos, beképzelt köcsög. :D

Akkor jól láttam, te csalogattad az embereket, hogy lőjenek szét pár pálcát!  ;D
Hogyne, téged meg rózsaszín vattacukor helyett adtak a kisgyerekeknek.  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 02. - 21:46:18
Válasz #3142
Nem elérhető

Maszat


behugyozás közeli állapotok uralkodnak  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 03. - 09:00:47
Válasz #3143
Nem elérhető

God Vazzeg


behugyozás közeli állapotok uralkodnak  ;D

Nagyon szar dolog az inkontinencia  ;D De legalább valszín jó a veséd  :D

2011. Május 03. - 10:12:06
Válasz #3144
Nem elérhető

Toshiro


Esetleg valaki, az általam írtakról valami vélemény? :-!!!
If you can sleep,our muscles can relax and get ready for the next work out....so.....go to sleep fuckin' fast.

2011. Május 03. - 12:17:00
Válasz #3145
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok.
Egy évig ettem 1kg csirkét mindennap, plussz tápkiegek.
Kb 3,5 fehérje tsk. 75kg-ról felmentem 91kg-ra.173cm magas vagyok
Nekem is fájt a vesém, fostam,a végén már minden bajom volt.
Visszavettem a fehérjét 2g-ra. vesefájdalom abbamaradt széklet normalizálódott, közérzet javult.
Nekem egyértelműen sok volt a fehérje.
Lehet a haver sem tolerálja jól.

Egyébként ahogy a túl magas szénhidrát fogyasztás, úgy a túl sok fehérje bevitel sem ok az emberi szervezetnek, természetesen azért a normál emberéhez képest ( ésszerű kereteken belül ), jóval több kell, amit sokszor táplálékkiegészítéssel lehet csak megoldani. Naturál szinten bőven elég a 2g/ttkg fehérje, "kevéske" kokszal sem kell több 2.5-2.8g/ttkg-nál. Naturál atlétának 2g/ttkg+30-40g szabad formájú amino naponta, ez még feldolgozható mennyiség, egyébként a szénhidrátoknak meg "fehérje spóroló" hatásuk van, ezért csak a diétánál szokták megemelni a fehérje mennyiséget, de szerintem ott sem kellene 3-4g/ttkg, majd egyszer igazolják állításomat, ÚGYHOGY NE OKOSKODJATOK ;D ;D-Ez nem Matteonak szólt ;). Egyszerűbb lenne megemelni olyankor a glutamin+BCAA bevitelt ( szabad forma ), kevésbé melózik vele a szervezetünk. Nem kell egy átlag gyúrósnak annyi fehérje, mint Ronnie-nak. Többet ér ha folyamatos a szervezet amino ellátása.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 03. - 17:52:15
Válasz #3146
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok.
Egy évig ettem 1kg csirkét mindennap, plussz tápkiegek.
Kb 3,5 fehérje tsk. 75kg-ról felmentem 91kg-ra.173cm magas vagyok
Nekem is fájt a vesém, fostam,a végén már minden bajom volt.
Visszavettem a fehérjét 2g-ra. vesefájdalom abbamaradt széklet normalizálódott, közérzet javult.
Nekem egyértelműen sok volt a fehérje.
Lehet a haver sem tolerálja jól.

Egyébként ahogy a túl magas szénhidrát fogyasztás, úgy a túl sok fehérje bevitel sem ok az emberi szervezetnek, természetesen azért a normál emberéhez képest ( ésszerű kereteken belül ), jóval több kell, amit sokszor táplálékkiegészítéssel lehet csak megoldani. Naturál szinten bőven elég a 2g/ttkg fehérje, "kevéske" kokszal sem kell több 2.5-2.8g/ttkg-nál. Naturál atlétának 2g/ttkg+30-40g szabad formájú amino naponta, ez még feldolgozható mennyiség, egyébként a szénhidrátoknak meg "fehérje spóroló" hatásuk van, ezért csak a diétánál szokták megemelni a fehérje mennyiséget, de szerintem ott sem kellene 3-4g/ttkg, majd egyszer igazolják állításomat, ÚGYHOGY NE OKOSKODJATOK ;D ;D-Ez nem Matteonak szólt ;). Egyszerűbb lenne megemelni olyankor a glutamin+BCAA bevitelt ( szabad forma ), kevésbé melózik vele a szervezetünk. Nem kell egy átlag gyúrósnak annyi fehérje, mint Ronnie-nak. Többet ér ha folyamatos a szervezet amino ellátása.

3-4 g fehérje/ttkg + glutamin,BCAA,szabad amino.....stb [:-o]

..Mike Mentzer meg eléldegélt közel 1g-al....

2011. Május 03. - 19:39:30
Válasz #3147
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok.
Egy évig ettem 1kg csirkét mindennap, plussz tápkiegek.
Kb 3,5 fehérje tsk. 75kg-ról felmentem 91kg-ra.173cm magas vagyok
Nekem is fájt a vesém, fostam,a végén már minden bajom volt.
Visszavettem a fehérjét 2g-ra. vesefájdalom abbamaradt széklet normalizálódott, közérzet javult.
Nekem egyértelműen sok volt a fehérje.
Lehet a haver sem tolerálja jól.

Egyébként ahogy a túl magas szénhidrát fogyasztás, úgy a túl sok fehérje bevitel sem ok az emberi szervezetnek, természetesen azért a normál emberéhez képest ( ésszerű kereteken belül ), jóval több kell, amit sokszor táplálékkiegészítéssel lehet csak megoldani. Naturál szinten bőven elég a 2g/ttkg fehérje, "kevéske" kokszal sem kell több 2.5-2.8g/ttkg-nál. Naturál atlétának 2g/ttkg+30-40g szabad formájú amino naponta, ez még feldolgozható mennyiség, egyébként a szénhidrátoknak meg "fehérje spóroló" hatásuk van, ezért csak a diétánál szokták megemelni a fehérje mennyiséget, de szerintem ott sem kellene 3-4g/ttkg, majd egyszer igazolják állításomat, ÚGYHOGY NE OKOSKODJATOK ;D ;D-Ez nem Matteonak szólt ;). Egyszerűbb lenne megemelni olyankor a glutamin+BCAA bevitelt ( szabad forma ), kevésbé melózik vele a szervezetünk. Nem kell egy átlag gyúrósnak annyi fehérje, mint Ronnie-nak. Többet ér ha folyamatos a szervezet amino ellátása.


Én is csak nézek, amikor emberek ilyen 4-5tskg-kat megesznek naturálon.
1. baszott sokba kerül még ha az embernek pénze is van rá
2. nekem már sokszor szenved vele a gyomrom 3,5tskg fölött. szokásos büdösfosás, stb.

azt tudni kell, hogy az én fő irányvonalam nem is a testépítés, hanem a küzdősport, szóval lehet azért csinálom máshogy a dolgokat.

2011. Május 03. - 19:56:21
Válasz #3148
Nem elérhető

Troll


A doppingtéma mindig nagyon megy (még a végén csak dopping fórum lesz az egész  !+"% ).     :-}
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Május 03. - 22:50:03
Válasz #3149
Nem elérhető

try2bebig


A doppingtéma mindig nagyon megy (még a végén csak dopping fórum lesz az egész  !+"% ).     :-}

én igazából úgy vagyok vele-meg lehet kövezni- hogy van nagyon sok jó forrás, ahonnan MAGYAR nyelven meg tudom nézni a kajálással/edzéssel/pihenéssel kapcsolatos dolgokat úgy, hogy nem kell a trash-talkot kiszűrnöm belőle. Viszont magyar nyelven nincs normális irodalom anabolikus témában, csak olyan, ami szerint a spiro az antikatabolikus, a stana+tren hexa meg egy jó kúra. És ennek fejében még a fórum is nagyon kevés, ahol az ember olvashat/beszélhet róla.