2024. Május 06. - 23:11:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498782 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2011. Május 10. - 15:49:33
Válasz #3210
Nem elérhető

Ricoo7


Sziasztok! Egy kis segítség kellene!

Az első szuris szteroidomhoz.

Deca + Sustanon

2 hónapi kúrára elegendő mennyiséget néztem ami úgy pénzben megfelel...
21 éves, 179 cm, 75 kg vagyok.
Heti 300mg bevitelt elegendőnek vélek Decából, 2 hónapra így 2400mg-ra jön ki. (ugye mint tudjuk ez így 12 ampulla a 2ml-es elterjedt kiszerelésből.)
A kérdés az az lenne: hogy, Sustanon-ból mennyire lenne szükségem így?? Abból is ugyanúgy heti 300mg? vagy elég kevesebb is?

2011. Május 10. - 16:51:43
Válasz #3211
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Egy kis segítség kellene!

Az első szuris szteroidomhoz.

Deca + Sustanon

2 hónapi kúrára elegendő mennyiséget néztem ami úgy pénzben megfelel...
21 éves, 179 cm, 75 kg vagyok.
Heti 300mg bevitelt elegendőnek vélek Decából, 2 hónapra így 2400mg-ra jön ki. (ugye mint tudjuk ez így 12 ampulla a 2ml-es elterjedt kiszerelésből.)
A kérdés az az lenne: hogy, Sustanon-ból mennyire lenne szükségem így?? Abból is ugyanúgy heti 300mg? vagy elég kevesebb is?

lány vagy?

2011. Május 10. - 17:24:56
Válasz #3212
Nem elérhető

Milo


ejj micsoda beszólás! ;D
Riceman

2011. Május 10. - 17:35:28
Válasz #3213
Nem elérhető

kemi


ejj micsoda beszólás! ;D

hát nem azért, de ismerek olyan csajt aki heti 1enát használ!


amúgy ha érdekel valakit LA Halotestin, jövő hétre megmondom működik-e, nem én használom, hanem olyasvalaki, aki már sokszor használta ezt a vegyületet


@ rico anyám köszöni jól van  :D

majd most jönnek még csak a többiek az oltással, kb 500x leírták, hogy az ilyen "benyomok 2 hétig fél csipet sustát" kúra miért szar.

2011. Május 10. - 17:55:24
Válasz #3214
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ejj micsoda beszólás! ;D

hát nem azért, de ismerek olyan csajt aki heti 1enát használ!


amúgy ha érdekel valakit LA Halotestin, jövő hétre megmondom működik-e, nem én használom, hanem olyasvalaki, aki már sokszor használta ezt a vegyületet


@ rico anyám köszöni jól van  :D

majd most jönnek még csak a többiek az oltással, kb 500x leírták, hogy az ilyen "benyomok 2 hétig fél csipet sustát" kúra miért szar.
Lehet én tudom rosszul, de a Halotestin egy erős androgén, versenyek előtt használják a színdapképes, kemény, definiált külső eléréséhez, nem izomépítéshez. Minek szeded? Versenyre készülsz?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 10. - 18:50:06
Válasz #3215
Nem elérhető

kemi


ejj micsoda beszólás! ;D

hát nem azért, de ismerek olyan csajt aki heti 1enát használ!


amúgy ha érdekel valakit LA Halotestin, jövő hétre megmondom működik-e, nem én használom, hanem olyasvalaki, aki már sokszor használta ezt a vegyületet


@ rico anyám köszöni jól van  :D

majd most jönnek még csak a többiek az oltással, kb 500x leírták, hogy az ilyen "benyomok 2 hétig fél csipet sustát" kúra miért szar.
Lehet én tudom rosszul, de a Halotestin egy erős androgén, versenyek előtt használják a színdapképes, kemény, definiált külső eléréséhez, nem izomépítéshez. Minek szeded? Versenyre készülsz?

nem én, de arra készül, fekvenyomás

2011. Május 10. - 18:51:12
Válasz #3216
Nem elérhető

try2bebig


ejj micsoda beszólás! ;D

hát nem azért, de ismerek olyan csajt aki heti 1enát használ!


amúgy ha érdekel valakit LA Halotestin, jövő hétre megmondom működik-e, nem én használom, hanem olyasvalaki, aki már sokszor használta ezt a vegyületet


@ rico anyám köszöni jól van  :D

majd most jönnek még csak a többiek az oltással, kb 500x leírták, hogy az ilyen "benyomok 2 hétig fél csipet sustát" kúra miért szar.
Lehet én tudom rosszul, de a Halotestin egy erős androgén, versenyek előtt használják a színdapképes, kemény, definiált külső eléréséhez, nem izomépítéshez. Minek szeded? Versenyre készülsz?

vagy küzdősportolók :)

2011. Május 11. - 22:27:43
Válasz #3217
Nem elérhető

Nando


Sziasztok egy kis segítség kellene

8 hetes deca-susta kurát akarok végigvezetni
Heti 300mg deca és 500mg sustát, hogyan kellene megfelelően alkalmazni?
5 NAPONTA 1ml Susta az úgy jó lenne?? és a Decát akkor hogy hány naponta?

2011. Május 11. - 22:47:20
Válasz #3218
Nem elérhető

brutusz


Egy kis vásárfia az isztambuli Nagybazárból...  ;D

2011. Május 11. - 22:53:27
Válasz #3219
Nem elérhető

Maszat


ooohhhhhhhhh bazmeg  <3! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 11. - 22:56:42
Válasz #3220
Nem elérhető

brutusz


Ezeket csak azért raktam be, hogy legyen bizonyíték, hogy igenis létezik még eredeti susta. Gyógyszertári (nem Nagybazári  ;D). És azt a mendemondát is eloszlatom, hogy csak 3 dbot tartanak patikánként. Egy erős kúrára valót a sustából úgy lekapott a polcról, hogy még talán maradt is. Primoból a hátsó raktárkészlethez is hozzá kellett nyúlni. Na persze nem mindenütt szolgálnak ki.
Na lehet találgatni, hogy melyikben mi van.
még egy kis info a sustához. Ha nem gyógyszertárban adták volna nem veszem meg. A török felírat a doboz hátsó felén kivülúgy van utólag ráragasztva az angol feliratra. Belül angol és török nyelvű betegtájékoztató, külön-külön.

2011. Május 12. - 02:44:56
Válasz #3221
Nem elérhető

dino


Ezeket csak azért raktam be, hogy legyen bizonyíték, hogy igenis létezik még eredeti susta. Gyógyszertári (nem Nagybazári  ;D). És azt a mendemondát is eloszlatom, hogy csak 3 dbot tartanak patikánként. Egy erős kúrára valót a sustából úgy lekapott a polcról, hogy még talán maradt is. Primoból a hátsó raktárkészlethez is hozzá kellett nyúlni. Na persze nem mindenütt szolgálnak ki.
Na lehet találgatni, hogy melyikben mi van.
még egy kis info a sustához. Ha nem gyógyszertárban adták volna nem veszem meg. A török felírat a doboz hátsó felén kivülúgy van utólag ráragasztva az angol feliratra. Belül angol és török nyelvű betegtájékoztató, külön-külön.
nem kéne előadni, h te hoztad ki a gyogyszertárbol, amikor mindketten tudjuk ki volt az..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 12. - 09:08:11
Válasz #3222
Nem elérhető

brutusz


Bocs, de nem értem miről beszélsz.
Vagy ez csak a Tőled szokásos szekeptikusság? Ha a visszautas beszállókártyát megmutatom, vagy az útlevélben a tegnapi bélyegzőt elég bizonyíték?
Basszus most értem csak, hogy miért veri ki közel minden hozzászólásod másoknál a biztosítékot!  :--:

2011. Május 12. - 12:00:49
Válasz #3223
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egy kis vásárfia az isztambuli Nagybazárból...  ;D

Na végre eredeti  ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 12. - 12:02:07
Válasz #3224
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezekről legalább nem kell kérdezősködni, hogy kinek mi a tapasztalata, meg szerinted mi van benne, MERT AZ VAN BENNE :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).