2024. Május 06. - 18:13:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498700 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2011. Május 12. - 19:44:48
Válasz #3240
Nem elérhető

t.d.


Örülök, hogy sikerült kiragadnotok az esszémből a stanazol árát. Mint leírtam biztos forrásból van, ÉRTSD patikából..........ha én teríteném nyilván s**ért - h***ért hozzájutnék. Még ha dréga is volt, olyan embertől van aki megbízható, nem netes hirdetés

Annak is örülök, hogy egyikőtöknek sem sikerült a kérdésemre válaszolnia............előrébb jutottam......

Ezt már sokszor leírták... Te hoztad ki a patikából, vagy, aki adta, az ezt mondta? Lényeges különbség.
100% not natural!

2011. Május 12. - 20:22:41
Válasz #3241
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!

A profik elképzelhető (vagy tán biztos), hogy ki fognak nézni, meg anyázni fognak, de a segítségetekre / tanácsotokra lenne szükségem.

24 éves vagyok 4 éve edzek. 194 cm magas vagyok, és most egy light-os diéta után 95,5 kg.

2 év naturál után hozzánynyúltam a szerekhez. (most fogtok röhögni) Eredeti anabolhoz jutottam, és mindösszesen 100 szemet vettem (ami ugye normál esetben nem mennyiség).

Akkor voltam 82 kg, ez a nevetséges mennyiség, de eszméletlen, hogy(nem csak minőségi kajálással) hozott 8-9 kg vízes izmot. Nem tudom milyen a genetikám, de ez a 100 tabi elviekben semmire se lenne elég. Mind1.......... hozott rengeteget, az akkor 4-5 éve naturál edző barátaimat 2 hónap alatt lenyomtam, formában, erőben......

Azóta eltelt 2 év, és utána ledolgoztam, a vízet, keményen edzettem heti 4szer 1 - 1,5 órákat, a minőségi - vitaminban gazdag táplálkozás mellett csak fehérjéztem a gyorsabb regenerálódás és a több energia jegyében. Nőttem is rendesen, szerencsére definiált is maradtam, nincsen rajtam zsír

Természetesen, jó kis tápkiegekkel lehetne fokozni a formát, de erre a célra nem fogok 35 - 50 rugót eltapsolni (pedig kéne).

Szóval a testsúlyomhoz mérten, csak és kizárólag a hasamon van zsír (az elmúlt 1 év, irodai ülős munkája, no meg a kor  :)), kellően definiált vagyok, de most szeretném kihozni magamból a maximumot.


Itt áll a polcomon a szemes stanazolol és a Nolva. (ember nem tudna rávenni, hogy a szuris verziót használjam, hiába hatékonyabb ezért maradt az orál cucc).

Tekintve, hogy anno a 100 szem mit hozott, úgy éreztem hogy ez 200 db elég lesz arra, hogy lepucolja a hasamat, és amennyire csak lehet definiáljon. Nőni ettől (nem is lehet) nem fogok. Maximum 2-3-4 kg. No meg nem is akarok 44-es kar 120-as mell, magasságomhoz mérten elégedett vok magammal.

Most jön a kérdésem, amiben várom segítő szakértelmeteket.

Hogyan nyomjam le a cuccot:

A stani, a 10 mg-os sárga cucc (amit sokan szidnak), biztos helyről van nem 8-9e volt mint a netes szarok, hanem 12 ropi.
-Miként épüljön fel a piramis (hány szem per nap)
-A fehérjézés mellett kell-e még mellé valami (más cuccal köszönöm, de nem kombinálnám)
-Hogyan szedjem? 1 nap egyben, vagy oszlassam el a májat kimélően

Nolvadex
-A Nolvat mikor kell elkezdeni és milyen mennyiségben (60 db ugye)

Lehet anyázni, hogy noob vagyok.......én tudom mit akarok a cucctól.............csak a tanácsokra lenne szükségem.

Köszönöm!

attol hogy 12 ropi volt még lehet ugyan az a netes szar mint a többi,csak épp ezzel fog meg a diller hogy ez drága de jó ;D ;D
ez bevett üzleti fogás!

Én tudok neked sárga stanát 30ezerért 50 szemet de tuti jó, Ronny Coleman adta ajándékba.

4 év edzésmúlt és ilyen szavakat használsz......... hát ez olyan mint az egy hónapja járó srác aki megkérdi hogy csinálhat e kreatin kúrát!!
ha nem értesz hozzá ne csináld,ha meg csinálni akarod olvass és úgy csináld!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 12. - 21:28:40
Válasz #3242
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

A profik elképzelhető (vagy tán biztos), hogy ki fognak nézni, meg anyázni fognak, de a segítségetekre / tanácsotokra lenne szükségem.

24 éves vagyok 4 éve edzek. 194 cm magas vagyok, és most egy light-os diéta után 95,5 kg.

2 év naturál után hozzánynyúltam a szerekhez. (most fogtok röhögni) Eredeti anabolhoz jutottam, és mindösszesen 100 szemet vettem (ami ugye normál esetben nem mennyiség).

Akkor voltam 82 kg, ez a nevetséges mennyiség, de eszméletlen, hogy(nem csak minőségi kajálással) hozott 8-9 kg vízes izmot. Nem tudom milyen a genetikám, de ez a 100 tabi elviekben semmire se lenne elég. Mind1.......... hozott rengeteget, az akkor 4-5 éve naturál edző barátaimat 2 hónap alatt lenyomtam, formában, erőben......

Azóta eltelt 2 év, és utána ledolgoztam, a vízet, keményen edzettem heti 4szer 1 - 1,5 órákat, a minőségi - vitaminban gazdag táplálkozás mellett csak fehérjéztem a gyorsabb regenerálódás és a több energia jegyében. Nőttem is rendesen, szerencsére definiált is maradtam, nincsen rajtam zsír

Természetesen, jó kis tápkiegekkel lehetne fokozni a formát, de erre a célra nem fogok 35 - 50 rugót eltapsolni (pedig kéne).

Szóval a testsúlyomhoz mérten, csak és kizárólag a hasamon van zsír (az elmúlt 1 év, irodai ülős munkája, no meg a kor  :)), kellően definiált vagyok, de most szeretném kihozni magamból a maximumot.


Itt áll a polcomon a szemes stanazolol és a Nolva. (ember nem tudna rávenni, hogy a szuris verziót használjam, hiába hatékonyabb ezért maradt az orál cucc).

Tekintve, hogy anno a 100 szem mit hozott, úgy éreztem hogy ez 200 db elég lesz arra, hogy lepucolja a hasamat, és amennyire csak lehet definiáljon. Nőni ettől (nem is lehet) nem fogok. Maximum 2-3-4 kg. No meg nem is akarok 44-es kar 120-as mell, magasságomhoz mérten elégedett vok magammal.

Most jön a kérdésem, amiben várom segítő szakértelmeteket.

Hogyan nyomjam le a cuccot:

A stani, a 10 mg-os sárga cucc (amit sokan szidnak), biztos helyről van nem 8-9e volt mint a netes szarok, hanem 12 ropi.
-Miként épüljön fel a piramis (hány szem per nap)
-A fehérjézés mellett kell-e még mellé valami (más cuccal köszönöm, de nem kombinálnám)
-Hogyan szedjem? 1 nap egyben, vagy oszlassam el a májat kimélően

Nolvadex
-A Nolvat mikor kell elkezdeni és milyen mennyiségben (60 db ugye)

Lehet anyázni, hogy noob vagyok.......én tudom mit akarok a cucctól.............csak a tanácsokra lenne szükségem.

Köszönöm!

attol hogy 12 ropi volt még lehet ugyan az a netes szar mint a többi,csak épp ezzel fog meg a diller hogy ez drága de jó ;D ;D
ez bevett üzleti fogás!

Én tudok neked sárga stanát 30ezerért 50 szemet de tuti jó, Ronny Coleman adta ajándékba.

4 év edzésmúlt és ilyen szavakat használsz......... hát ez olyan mint az egy hónapja járó srác aki megkérdi hogy csinálhat e kreatin kúrát!!
ha nem értesz hozzá ne csináld,ha meg csinálni akarod olvass és úgy csináld!

ja adom :D

amúgy meg nem tudok róla, hogy nagyon lenne patikában underground labor termék :D

cetabon volt tanán a gyógyszertári stana?

proviron patikából:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/PROVIRON_25_tabletta/2495

szerintem ezt háziorvos nem írhatja fel

2011. Május 12. - 22:47:45
Válasz #3243
Nem elérhető

brutusz


nahát, valaki újra felfedezte a spanyol viaszt.
szerintem meg még csak háziorvos sem kell legyen valaki, hogy felírhassa...  ;D
fentieket nem fogom megmagyarázni, néhányan értik így is.

2011. Május 12. - 22:49:20
Válasz #3244
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

A profik elképzelhető (vagy tán biztos), hogy ki fognak nézni, meg anyázni fognak, de a segítségetekre / tanácsotokra lenne szükségem.

24 éves vagyok 4 éve edzek. 194 cm magas vagyok, és most egy light-os diéta után 95,5 kg.

2 év naturál után hozzánynyúltam a szerekhez. (most fogtok röhögni) Eredeti anabolhoz jutottam, és mindösszesen 100 szemet vettem (ami ugye normál esetben nem mennyiség).

Akkor voltam 82 kg, ez a nevetséges mennyiség, de eszméletlen, hogy(nem csak minőségi kajálással) hozott 8-9 kg vízes izmot. Nem tudom milyen a genetikám, de ez a 100 tabi elviekben semmire se lenne elég. Mind1.......... hozott rengeteget, az akkor 4-5 éve naturál edző barátaimat 2 hónap alatt lenyomtam, formában, erőben......

Azóta eltelt 2 év, és utána ledolgoztam, a vízet, keményen edzettem heti 4szer 1 - 1,5 órákat, a minőségi - vitaminban gazdag táplálkozás mellett csak fehérjéztem a gyorsabb regenerálódás és a több energia jegyében. Nőttem is rendesen, szerencsére definiált is maradtam, nincsen rajtam zsír

Természetesen, jó kis tápkiegekkel lehetne fokozni a formát, de erre a célra nem fogok 35 - 50 rugót eltapsolni (pedig kéne).

Szóval a testsúlyomhoz mérten, csak és kizárólag a hasamon van zsír (az elmúlt 1 év, irodai ülős munkája, no meg a kor  :)), kellően definiált vagyok, de most szeretném kihozni magamból a maximumot.


Itt áll a polcomon a szemes stanazolol és a Nolva. (ember nem tudna rávenni, hogy a szuris verziót használjam, hiába hatékonyabb ezért maradt az orál cucc).

Tekintve, hogy anno a 100 szem mit hozott, úgy éreztem hogy ez 200 db elég lesz arra, hogy lepucolja a hasamat, és amennyire csak lehet definiáljon. Nőni ettől (nem is lehet) nem fogok. Maximum 2-3-4 kg. No meg nem is akarok 44-es kar 120-as mell, magasságomhoz mérten elégedett vok magammal.

Most jön a kérdésem, amiben várom segítő szakértelmeteket.

Hogyan nyomjam le a cuccot:

A stani, a 10 mg-os sárga cucc (amit sokan szidnak), biztos helyről van nem 8-9e volt mint a netes szarok, hanem 12 ropi.
-Miként épüljön fel a piramis (hány szem per nap)
-A fehérjézés mellett kell-e még mellé valami (más cuccal köszönöm, de nem kombinálnám)
-Hogyan szedjem? 1 nap egyben, vagy oszlassam el a májat kimélően

Nolvadex
-A Nolvat mikor kell elkezdeni és milyen mennyiségben (60 db ugye)

Lehet anyázni, hogy noob vagyok.......én tudom mit akarok a cucctól.............csak a tanácsokra lenne szükségem.

Köszönöm!

attol hogy 12 ropi volt még lehet ugyan az a netes szar mint a többi,csak épp ezzel fog meg a diller hogy ez drága de jó ;D ;D
ez bevett üzleti fogás!

Én tudok neked sárga stanát 30ezerért 50 szemet de tuti jó, Ronny Coleman adta ajándékba.

4 év edzésmúlt és ilyen szavakat használsz......... hát ez olyan mint az egy hónapja járó srác aki megkérdi hogy csinálhat e kreatin kúrát!!
ha nem értesz hozzá ne csináld,ha meg csinálni akarod olvass és úgy csináld!


amúgy meg nem tudok róla, hogy nagyon lenne patikában underground labor termék :D



Szerintem csak egy újabb átbaszott ember, aki foggal-körömmel ragaszkodik az igazához.:D
Én amúgy akkor hiszem el, hogy valami gyógyszertári, hogyha a díler a jelenlétemben hozza ki a patikából. Addig mondhat bármit, mutogathatja a hologrammot-aminek a legyártatása nagy tételben kb 10ft plusz költség az UGL gyártónak/hamisítónak.


De ez a fehérjézés duma haláli :D :D

2011. Május 13. - 00:24:15
Válasz #3245
Nem elérhető

brutusz


Nekem az tetszett, hogy 35öt sajnál kiegre, ezért inkább cuccol.

2011. Május 13. - 08:56:13
Válasz #3246
Nem elérhető

Metacska


A patikából nem én szerzem. Tudom, hogy ki szerzi, milyen módon, melyik patikából.

A cucc hitelességéről semmi sem árulkodik jobban, mint egy kedves ismerősöm, akinek pont most ment le a 200 db-os kúrája. A srác jelenti a leghitelesebb referenciát arról, hogy a szer nincs benne abban a 98-99%.os hamisítvány mennyiségben, amit itt emlegettetek. A srác gyermekkori barátja a dealer srác.......ugyanazt kaptam, mint ő-

Nem volt szükségem tápkiegészítőkre a jelenlegi formám elérésében, és ha nem vagyok kretén akkor úgy látom, hogy a topic címe KEZDŐ KÚRA

Ami az én nyelvezetemben azt jelenti, hogy itt érdeklődhetnek olyanok, akik nem mesterei a koxolásnak, ergo naívan segítséget vártam tőletek, a minél hatékonyabb szedését illetően. Nem pedig fikázást, és oltogatást.

Amennyit tudtam utána olvastam a magyar, illetve az angol fórumokon, oldalakon. Sőt vannak instrukcióim a szedését illetően.

Gondoltam, hogy minél több véleményt meghallgatok, annál hatásosabb lehet a kúra.

Akkor még1szer:
-Miként épüljön fel a piramis (hány szem per nap)
-Hogyan szedjem? 1 nap egyben, vagy oszlassam el a májat kímélő célzattal

Nolvadex
-A Nolvat pontosan mikor kell elkezdeni és milyen mennyiségben (60 db ugye)

A kúra alatt bármilyen más szedése szükséges-e (kombinálni mással nem szeretném)?

2011. Május 13. - 09:08:21
Válasz #3247
Nem elérhető

t.d.


nahát, valaki újra felfedezte a spanyol viaszt.
szerintem meg még csak háziorvos sem kell legyen valaki, hogy felírhassa...  ;D
fentieket nem fogom  megmagyarázni, néhányan értik így is.
****:)))))) Nem szarral gurigázol.



100% not natural!

2011. Május 13. - 09:38:12
Válasz #3248
Nem elérhető

brutusz


A releváns válaszhoz kérlek nevezd meg a készítmény pontos nevét, hatóanyag tartalmát, de a legjobb lenne ha egy fotót beraknál róla.

2011. Május 13. - 09:47:49
Válasz #3249
Nem elérhető

Maszat


Metacska oylan hülye vagy mint a segg ezzel a patikábol való UGL cuccoddal. Ne is várj semmilyen segítséget.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 13. - 10:32:21
Válasz #3250
Nem elérhető

Maszat


Metacska    10:22:13    Üzenetet küld a következőben: Kezdő kúra    ;D

Balu, ha sértő Rám nézve, be ne engedd  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 13. - 11:27:54
Válasz #3251
Nem elérhető

Jordan



A patikából nem én szerzem. Tudom, hogy ki szerzi, milyen módon, melyik patikából.


Csak menj be egy barmilyen patikaba, es kerdezd meg, hogy van-e stanajuk?  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 13. - 11:38:49
Válasz #3252
Nem elérhető

kemi


nahát, valaki újra felfedezte a spanyol viaszt.
szerintem meg még csak háziorvos sem kell legyen valaki, hogy felírhassa...  ;D
fentieket nem fogom megmagyarázni, néhányan értik így is.

persze, de ha pistike bemegy egy randomra kiválasztott patikába és szépen nézve proviront akar venni, 101% h elküldik a halálba :D

más a helyzet, ha van 1 kis kenőpénz, ill ismeretség

2011. Május 13. - 11:50:32
Válasz #3253
Nem elérhető

sterol




A cucc hitelességéről semmi sem árulkodik jobban, mint egy...
...bevizsgálás?

2011. Május 13. - 13:13:59
Válasz #3254
Nem elérhető

trobert2


A patikából nem én szerzem. Tudom, hogy ki szerzi, milyen módon, melyik patikából.

A cucc hitelességéről semmi sem árulkodik jobban, mint egy kedves ismerősöm, akinek pont most ment le a 200 db-os kúrája. A srác jelenti a leghitelesebb referenciát arról, hogy a szer nincs benne abban a 98-99%.os hamisítvány mennyiségben, amit itt emlegettetek. A srác gyermekkori barátja a dealer srác.......ugyanazt kaptam, mint ő-

Nem volt szükségem tápkiegészítőkre a jelenlegi formám elérésében, és ha nem vagyok kretén akkor úgy látom, hogy a topic címe KEZDŐ KÚRA

Ami az én nyelvezetemben azt jelenti, hogy itt érdeklődhetnek olyanok, akik nem mesterei a koxolásnak, ergo naívan segítséget vártam tőletek, a minél hatékonyabb szedését illetően. Nem pedig fikázást, és oltogatást.

Amennyit tudtam utána olvastam a magyar, illetve az angol fórumokon, oldalakon. Sőt vannak instrukcióim a szedését illetően.

Gondoltam, hogy minél több véleményt meghallgatok, annál hatásosabb lehet a kúra.

Akkor még1szer:
-Miként épüljön fel a piramis (hány szem per nap)
-Hogyan szedjem? 1 nap egyben, vagy oszlassam el a májat kímélő célzattal

Nolvadex
-A Nolvat pontosan mikor kell elkezdeni és milyen mennyiségben (60 db ugye)

A kúra alatt bármilyen más szedése szükséges-e (kombinálni mással nem szeretném)?


A szar cucc is hat:)Nézd meg az koxosok 90% bele fut szar cuccba mégis nőnek és nagyok!
De ha belefut igazi cuccba akkor jön rá a külömbségre!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE