2024. Május 07. - 00:48:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498810 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2011. Május 13. - 13:44:24
Válasz #3255
Nem elérhető

kemi


A patikából nem én szerzem. Tudom, hogy ki szerzi, milyen módon, melyik patikából.

A cucc hitelességéről semmi sem árulkodik jobban, mint egy kedves ismerősöm, akinek pont most ment le a 200 db-os kúrája. A srác jelenti a leghitelesebb referenciát arról, hogy a szer nincs benne abban a 98-99%.os hamisítvány mennyiségben, amit itt emlegettetek. A srác gyermekkori barátja a dealer srác.......ugyanazt kaptam, mint ő-

Nem volt szükségem tápkiegészítőkre a jelenlegi formám elérésében, és ha nem vagyok kretén akkor úgy látom, hogy a topic címe KEZDŐ KÚRA

Ami az én nyelvezetemben azt jelenti, hogy itt érdeklődhetnek olyanok, akik nem mesterei a koxolásnak, ergo naívan segítséget vártam tőletek, a minél hatékonyabb szedését illetően. Nem pedig fikázást, és oltogatást.

Amennyit tudtam utána olvastam a magyar, illetve az angol fórumokon, oldalakon. Sőt vannak instrukcióim a szedését illetően.

Gondoltam, hogy minél több véleményt meghallgatok, annál hatásosabb lehet a kúra.

Akkor még1szer:
-Miként épüljön fel a piramis (hány szem per nap)
-Hogyan szedjem? 1 nap egyben, vagy oszlassam el a májat kímélő célzattal

Nolvadex
-A Nolvat pontosan mikor kell elkezdeni és milyen mennyiségben (60 db ugye)

A kúra alatt bármilyen más szedése szükséges-e (kombinálni mással nem szeretném)?


A szar cucc is hat:)Nézd meg az koxosok 90% bele fut szar cuccba mégis nőnek és nagyok!
De ha belefut igazi cuccba akkor jön rá a külömbségre!

no igen, tegyük fel hamis susiban van 150-170 mg tst ena vagy 30mg propionate és 130 tst ena
hati fog? igen, csak ott a bibi, hogy benomysz heti kettőt, majd alig jön eremény, aztán úgy döntesz benyomsz heti 4-5-öt, ez már valószínú hogy többet hoz, de 1000mg+ tesztót nyomsz "papíron" ami nem kevés (persze jó ha a fele mennyiség benen van)

következő kúrában eredeti sustához jutsz, amiben 30-60-60-100 prop pprop isoc deca tesztó mix van, ha ebből benyomsz az előző kúrából kiindulva heti 4-5öt, az kicsit odabasz!

nem beszélve arról, ha kombinálja is az ember és az első kúrában fele dózisú tesztót használ, mint amennyit gondol és ezt kombinálja (pl) hamis decaval, ami üres olaj, vagy pár 10 mg tesztó, kövi kúrűban meg eredeti deca+tesztó, na az azért különbség...

2011. Május 13. - 16:05:24
Válasz #3256
Nem elérhető

t.d.


Hát nem tudom, soha, semmi pénzért nem szúrnék magamba ilyen ugl szarokat, főleg kínai fosokat, amik aztán még az ugl-eknek is a legalja.
100% not natural!

2011. Május 13. - 17:50:19
Válasz #3257
Nem elérhető

try2bebig


Hát nem tudom, soha, semmi pénzért nem szúrnék magamba ilyen ugl szarokat, főleg kínai fosokat, amik aztán még az ugl-eknek is a legalja.

Csak tudod mi a gáz?
Mondjuk amire az van ráírva, hogy Body research, azt nem-e ott készítik, ahol a-mit mondjak neked- thaiger pharma-s cuccokat... Vagy ha nem is ott, de egy hasonló helyen.

2011. Május 13. - 17:58:30
Válasz #3258
Nem elérhető

trobert2


Hát nem tudom, soha, semmi pénzért nem szúrnék magamba ilyen ugl szarokat, főleg kínai fosokat, amik aztán még az ugl-eknek is a legalja.

Minden kínábol jön,még az amcsi cuccok is!Lehet hogy nem ott készítik el,de tuti van benne kínai cucc!Nincs olyan amibe nincs benne kína keze!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 13. - 18:22:40
Válasz #3259
Nem elérhető

t.d.


Igen, mindent hamisítanak, ez nem kétséges, és pont ezért ma már inkább nem kezdek bele egy kúrába, ha nem tudom én magam beszerezni gyógyszertárból. Bár most szóba jöhet még az omna vagy egy finom szlovák sustanon dílerektől de más nem, hiába állítja magáról, hogy biztos forrás.. ;D. Igaz teston kívűl nem sok minden jön szóba, talán primo, de eleve hobby szinten szerintem elég, főleg ha ki tudod hozni gyógyszertárból, és török meg talán szerbia egy jó hely erre. Törökbe még igaz nem voltam, de be van tervezve, viszont újvidéken egész jó a helyzet, ott sem adták oda mindenhol, de végül akadt, ahol elsőre ;D. Azt hiszem régen görögbe is el lehetett ezt játszani, bár tudomásom szerint mióta eu tag, azóta ott is szigorodtak ezek a törvények, sajnos ez van. Bár eu-n belül is mások a törvények, pl angliában legális aas birtoklása bizonyos mennyiségig, ha jól tudom, de árusítása tilos; de svédbe meg már a birtoklása is illegális. Ha jól tudom nálunk is legális a birtoklása, de ezt már télleg nem tudom, mert szó volt arról, hogy az új kormány szigorítja ezt...

Amúgy kínaiakat egyedül a józsefvárosi piacon tűröm meg, lehet velük keményen alkudozni, jah meg a kártyajátékukat, amit egyébként magyar kártyával játszanak ????...
100% not natural!

2011. Május 13. - 19:14:12
Válasz #3260
Nem elérhető

Rebel


Hát nem tudom, soha, semmi pénzért nem szúrnék magamba ilyen ugl szarokat, főleg kínai fosokat, amik aztán még az ugl-eknek is a legalja.

Csak tudod mi a gáz?
Mondjuk amire az van ráírva, hogy Body research, azt nem-e ott készítik, ahol a-mit mondjak neked- thaiger pharma-s cuccokat... Vagy ha nem is ott, de egy hasonló helyen.

Melyek azok a cuccok amik legalább elvileg léteznek törzskönyvvel?
Amire én gondolok: Sustanon 250,Omnadren 250,Bayer-Schering Primobolan Depot,T.Enantate Depot....
Eredeti gyógyszertárban forgalmazott Stana nincs,T.popionate nincs,Trenbolon nincs ,Deca nincs,Boldenon??? asszem csak állatgyógyászati,de hol...?

2011. Május 13. - 19:28:45
Válasz #3261
Nem elérhető

Maszat


Hát nem tudom, soha, semmi pénzért nem szúrnék magamba ilyen ugl szarokat, főleg kínai fosokat, amik aztán még az ugl-eknek is a legalja.

Csak tudod mi a gáz?
Mondjuk amire az van ráírva, hogy Body research, azt nem-e ott készítik, ahol a-mit mondjak neked- thaiger pharma-s cuccokat... Vagy ha nem is ott, de egy hasonló helyen.

...nincs,Boldenon??? asszem csak állatgyógyászati,de hol...?

Kína. Ismerek olyat aki rendelt már onnan  O0
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 14. - 08:55:32
Válasz #3262
Nem elérhető

Metacska


La Pharma - 10mg-s, hologrammos

Hatóanyagok:
17-methyl
2'H -5α
androst-2eno[3,2-c]
pyrazol-17β-ol

Nem aktív összetevők (fordításban):
Kalcium - foszfát,
FD&C Red,
laktóz
Magnézium sztearát
keményítő

Azt olvastam több helyen, hogy UGL gyártónak minősítik, tehát az összes kamu lenne, minimális vagy nulla hatóanyaggal?

Az az igazság, hogy az edzőtársam is ugye ezt nyomta, és neki nagyon bejött, mellékhatások se voltak, és látványosan megformálta, az erek már a hasán is megjelentek.
Mivel nincs a kezem ügyében sem fényképes telefon, sem pedig digigép ezért, bemásolom azt a képet, amit 1 srác tett be még januárban a Winstrol topicba, ugyanis egy és ugyanaz van nekem is.
Íme:


2011. Május 14. - 08:55:32
Válasz #3263
Nem elérhető

modern


sziasztok !
Jövőhéten kezdek bele a kúrámba ! 20ampulla Enantát + 10ml (1üveg) Boldenon (british dragon) + 170 szem danabol (majd még lesz egy üveg boldenon)
A végén jönne  2 HCG még, de közben nem kell semmit se szedni, vagy még a két HCG mellé majd ??

2011. Május 14. - 08:55:32
Válasz #3264
Nem elérhető

ninja14



Amúgy kínaiakat egyedül a józsefvárosi piacon tűröm meg, lehet velük keményen alkudozni, jah meg a kártyajátékukat, amit egyébként magyar kártyával játszanak ????...

 :-)! egyet értek veled
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 14. - 10:06:02
Válasz #3265
Nem elérhető

kemi


sziasztok !
Jövőhéten kezdek bele a kúrámba ! 20ampulla Enantát + 10ml (1üveg) Boldenon (british dragon) + 170 szem danabol (majd még lesz egy üveg boldenon)
A végén jönne  2 HCG még, de közben nem kell semmit se szedni, vagy még a két HCG mellé majd ??

nolvadex 10-20mg és vagy proviron 25-50mg    ha mind2őt szeded elég 10+25-50 mg

utána is mehet nolva és vagy clomid

2011. Május 14. - 18:08:11
Válasz #3266
Nem elérhető

sterol



Az az igazság, hogy az edzőtársam is ugye ezt nyomta, és neki nagyon bejött, mellékhatások se voltak, és látványosan megformálta, az erek már a hasán is megjelentek.

Az, hogy megformálta csak a stanazololtól lehet? Hallottam már olyat, hogy stanába koffein-efedrin-metil kombó van. Ezek hozzájárulnak az enyhe izomtömeg és erő növekedéshez, valamint a fogyáshoz is. Szóval hogy is van ez?

2011. Május 14. - 18:55:37
Válasz #3267
Nem elérhető

kemi



Az az igazság, hogy az edzőtársam is ugye ezt nyomta, és neki nagyon bejött, mellékhatások se voltak, és látványosan megformálta, az erek már a hasán is megjelentek.

Az, hogy megformálta csak a stanazololtól lehet? Hallottam már olyat, hogy stanába koffein-efedrin-metil kombó van. Ezek hozzájárulnak az enyhe izomtömeg és erő növekedéshez, valamint a fogyáshoz is. Szóval hogy is van ez?

én meg láttam extrém szálkás embert napi 40 mg metától.... és még a kajára sem figyelt, sőt.......

2011. Május 15. - 09:12:00
Válasz #3268
Nem elérhető

modern


sziasztok !
Jövőhéten kezdek bele a kúrámba ! 20ampulla Enantát + 10ml (1üveg) Boldenon (british dragon) + 170 szem danabol (majd még lesz egy üveg boldenon)
A végén jönne  2 HCG még, de közben nem kell semmit se szedni, vagy még a két HCG mellé majd ??

nolvadex 10-20mg és vagy proviron 25-50mg    ha mind2őt szeded elég 10+25-50 mg

utána is mehet nolva és vagy clomid
és ha szedem közben a nolvát vagy a proviront akkor nem fog megkötni annyi vizet, igaz ?? amúgy ezeket jó ha szedem, vagy hanyagolható kúr aközben ?

2011. Május 15. - 13:02:11
Válasz #3269
Nem elérhető

kemi


sziasztok !
Jövőhéten kezdek bele a kúrámba ! 20ampulla Enantát + 10ml (1üveg) Boldenon (british dragon) + 170 szem danabol (majd még lesz egy üveg boldenon)
A végén jönne  2 HCG még, de közben nem kell semmit se szedni, vagy még a két HCG mellé majd ??

nolvadex 10-20mg és vagy proviron 25-50mg    ha mind2őt szeded elég 10+25-50 mg

utána is mehet nolva és vagy clomid
és ha szedem közben a nolvát vagy a proviront akkor nem fog megkötni annyi vizet, igaz ?? amúgy ezeket jó ha szedem, vagy hanyagolható kúr aközben ?

kevesebb víz és nem lesz csöcsöd, ha érzékeny vagy az ösztrogénre