2024. Május 06. - 21:21:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498760 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. Május 19. - 10:03:18
Válasz #3330
Nem elérhető

Maszat


Adjad neki! ;D

most sok csekket ki fog osztani  ;D  kiégett indexlámpa húszezer  ;D
Egyébként ezek alapján még parkolóőr is lehetne. ;D

tényleg  :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
egyszer a nyugatinál Anyám szeme előtt vertem meg 1et, meg törtem össze a fényképezőgépét. a köcsög megbüntetett azért mert a szélvédőn KÍVŰL volt a parkolójegy. bíróságon voltunk, nem tudtunk kijönni és 1 csövesnek adtunk pénzt,h váltson és tegye rá, és meg is tette. Megyünk ki erre ott fényképezte a kocsit  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 19. - 10:13:46
Válasz #3331
Nem elérhető

Milo


milyen becsületesek arrafelé a csövesek, 100ból 99 elment volna a kocsmába
Riceman

2011. Május 19. - 10:41:21
Válasz #3332
Nem elérhető

Maszat


milyen becsületesek arrafelé a csövesek, 100ból 99 elment volna a kocsmába

ez erre volt specializálva, az az Ő területe volt  ;D persze a jegy árán túl kapott 5kilót is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 19. - 12:50:35
Válasz #3333
Nem elérhető

Rebel


pontosa 6965Ft.  feketepiacon 2000-2500 körül mozog, heti 4-6 ampulla már egész szépen tud teljesíteni
2omna+ 4 reta működhet,vagy itt lehet értelme a t.propionátnak is?

2011. Május 19. - 13:26:15
Válasz #3334
Nem elérhető

dino


pontosa 6965Ft.  feketepiacon 2000-2500 körül mozog, heti 4-6 ampulla már egész szépen tud teljesíteni
2omna+ 4 reta működhet,vagy itt lehet értelme a t.propionátnak is?
működik az mind a kettővel, a döntés a tiéd. propi minden másnap.. omna minden 3. nap
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 13:39:21
Válasz #3335
Nem elérhető

Maszat


menjen minden mindennap  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 19. - 14:01:16
Válasz #3336
Nem elérhető

Rebel


pontosa 6965Ft.  feketepiacon 2000-2500 körül mozog, heti 4-6 ampulla már egész szépen tud teljesíteni
2omna+ 4 reta működhet,vagy itt lehet értelme a t.propionátnak is?
működik az mind a kettővel, a döntés a tiéd. propi minden másnap.. omna minden 3. nap
1.omna+2 reta hétfőn,2.csütörtökön..

2011. Május 19. - 15:03:16
Válasz #3337
Nem elérhető

dino


pontosa 6965Ft.  feketepiacon 2000-2500 körül mozog, heti 4-6 ampulla már egész szépen tud teljesíteni
2omna+ 4 reta működhet,vagy itt lehet értelme a t.propionátnak is?
működik az mind a kettővel, a döntés a tiéd. propi minden másnap.. omna minden 3. nap
1.omna+2 reta hétfőn,2.csütörtökön..
ingadozni fog a tesztó szinted.. ha nem is drasztikusan
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 15:03:53
Válasz #3338
Nem elérhető

dino


menjen minden mindennap  ;D
ne magadból indulj ki :DD mondjuk a propi az mehet minden nap.. :)))))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 15:04:28
Válasz #3339
Nem elérhető

kemi


Most a kezem ügyébe került egy másik fajta omnadren.... szinte teljesen ugyan olyan a kettő, annyi külömbség van hogy az egyik ampulla hossza 51mm, a másiké 49 , és az egyiken dobozon található rózsaszÍn rész sötétebb mint a másikon, a szomszéd az 51mm es ampullát tolja és jó. Szerintetek ez a rövidebb kamu lenne? Nem nagyon szoktak az ampulla méretén változtatni a gyártók sztem

várjuk a beszámolód :D

kurva jó, hogy már ezt is hamisítják, most akartam megvenni a téli cuccost -.-


egyébkén ez a halotestin igencsak durva, délelőtt bevettem 10mg-ot, 1kor edzettem, eszméletlen bedurrantam, edzéskedv is jobb... egyszerűen durva...
amúgy csak 5 szemet fogok enni, mert kíváncsi voltam milyen

2011. Május 19. - 17:40:03
Válasz #3340
Nem elérhető

modern


valamelyik mod bassza már ki ezt a csicska modern gyereket. hát agyon fáraszt a köcsög szteroidos kérdésével, és még neki áll feljebb amikor eléküldöm az anyjába, és megjegyzem,h ki van írva a profilomra,h hanyagoljon. egyébként rendőr  ;D

"Már korán reggel felbasztatd az agyam szolgálat előtt te szar !! Szerencséd hogy nem ott lakok ahol te mert minden nap írnák neked egy 3000FT-s csekket te buzi !! "   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ez a köcsög még akkor lett rendőr amikor nem volt érettségihez kötve  ;D  "írNÁK"  butagecirendőr  ::) ;D
ejjj de kemény vagy, egyébként írtam neked valamit, de ha tudom hogy ekkora tukó vagy akkor hagyom a picsába ! lehet hogy vágod ezt a témát de ezen kívül nem sok mindenhez érthetsz mert egy ekkor parasztnak nem sokan adnak munkát, már a sok szteroid elbutította az agyad és teljesen be vagy kattanva !!!! tulok  ***)))) 

2011. Május 19. - 17:42:32
Válasz #3341
Nem elérhető

Maszat


hát de Te mekkora seggfej vagy...olvastad,h ki van írva a profilomba,h hanyagoljatok ilyen kérdésekkel, de te csak azért is rámírsz. tudod miért? mert 1 szellemi fogyatékos vagy!  

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 19. - 17:55:23
Válasz #3342
Nem elérhető

Jordan


hát de Te mekkora seggfej vagy...olvastad,h ki van írva a profilomba,h hanyagoljatok ilyen kérdésekkel, de te csak azért is rámírsz. tudod miért? mert 1 szellemi fogyatékos vagy!  



Igazabol lehettel volna te is  d:) Csak 8. utan ugy dontottel, hogy tovabbtanulsz  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 19. - 17:57:28
Válasz #3343
Nem elérhető

Maszat


hát de Te mekkora seggfej vagy...olvastad,h ki van írva a profilomba,h hanyagoljatok ilyen kérdésekkel, de te csak azért is rámírsz. tudod miért? mert 1 szellemi fogyatékos vagy!  



Igazabol lehettel volna te is  d:) Csak 8. utan ugy dontottel, hogy tovabbtanulsz  ;D

 ::) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 19. - 18:16:25
Válasz #3344
Nem elérhető

dino


kemi hallottam olyan dobozról is, amiben volt alacsomyab is magasabb is.. az enyém 51mmes, működik.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!