2024. Május 06. - 13:55:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498632 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. Május 19. - 18:17:53
Válasz #3345
Nem elérhető

Maszat


kemi hallottam olyan dobozról is, amiben volt alacsomyab is magasabb is.. az enyém 51mmes, működik.

áhhá. szóval az 51es a nyerő  ;D  annyian dicsérik már ezt az omnát, muszáj bepattintanom majd párat  /7%  hogy elbutuljon még jobban az a tuko fejem  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 19. - 18:20:33
Válasz #3346
Nem elérhető

dino


valamelyik mod bassza már ki ezt a csicska modern gyereket. hát agyon fáraszt a köcsög szteroidos kérdésével, és még neki áll feljebb amikor eléküldöm az anyjába, és megjegyzem,h ki van írva a profilomra,h hanyagoljon. egyébként rendőr  ;D

"Már korán reggel felbasztatd az agyam szolgálat előtt te szar !! Szerencséd hogy nem ott lakok ahol te mert minden nap írnák neked egy 3000FT-s csekket te buzi !! "   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ez a köcsög még akkor lett rendőr amikor nem volt érettségihez kötve  ;D  "írNÁK"  butagecirendőr  ::) ;D
ejjj de kemény vagy, egyébként írtam neked valamit, de ha tudom hogy ekkora tukó vagy akkor hagyom a picsába ! lehet hogy vágod ezt a témát de ezen kívül nem sok mindenhez érthetsz mert egy ekkor parasztnak nem sokan adnak munkát, már a sok szteroid elbutította az agyad és teljesen be vagy kattanva !!!! tulok  ***)))) 
1. mint már maszat vagy 3 szor leírta volt neki az a bizonyos profil megjegyzése, ennek ellenére írogatod neki a szteroid kérdéseid. 2. lehet hülyeséget kérdeztél.. 3. tegyük fel nem hülyeséget kérdeztél, akkor sem köteles neked választ adni. ha ez nem tetszik el lehet takarodni innét a picsába! balfasz rendőr.. száguldunk és félünk.. :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 18:22:35
Válasz #3347
Nem elérhető

dino


kemi hallottam olyan dobozról is, amiben volt alacsomyab is magasabb is.. az enyém 51mmes, működik.

áhhá. szóval az 51es a nyerő  ;D  annyian dicsérik már ezt az omnát, muszáj bepattintanom majd párat  /7%  hogy elbutuljon még jobban az a tuko fejem  @:-)
sztem a 49es sem hamis, de ha tudok szerzek be mindkettőből, összehasonlítás végett. kíváncsi lettem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 18:32:27
Válasz #3348
Nem elérhető

Milo


Hát nem tudom. Nemigazán szokták változtatni az ampulla méretét, még a galenikás depot is hamisÍtják ,ugyhogy lehet ezt is. Ha vki használta már ezt a rövidebbet vagy tud infót róla az leÍrhatná, vagyunk itt a fórumon 1jópáran.
Riceman

2011. Május 19. - 18:36:19
Válasz #3349
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Egy üvegvastagságot mérjetek már nekem.

2011. Május 19. - 18:37:34
Válasz #3350
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 19. - 18:53:45
Válasz #3351
Nem elérhető

Milo


Kérlekszépen 0,9cm mind két ampulla átmérője ;D
Riceman

2011. Május 19. - 18:58:03
Válasz #3352
Nem elérhető

Milo


Ha osztassz ,szorzol,kivonsz akkor megkapod az üveg vastagságát
Riceman

2011. Május 19. - 19:02:21
Válasz #3353
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Majd tukó barátom kiszámolja nekem.  ;D

2011. Május 19. - 19:07:08
Válasz #3354
Nem elérhető

Rebel


kemi hallottam olyan dobozról is, amiben volt alacsomyab is magasabb is.. az enyém 51mmes, működik.
Mit nyomsz mellé ,primót,retát..?
Mennyire vizesít?
u.i: 1000Ft-ért tudnám ha akarnám besz..... ::)?

2011. Május 19. - 19:44:16
Válasz #3355
Nem elérhető

dino


kemi hallottam olyan dobozról is, amiben volt alacsomyab is magasabb is.. az enyém 51mmes, működik.
Mit nyomsz mellé ,primót,retát..?
Mennyire vizesít?
u.i: 1000Ft-ért tudnám ha akarnám besz..... ::)?
az, hogy mit nyomok, hadd maradjon az én dolgom. vizesedésnek nyomát sem tapasztaltam.  lényegesen olcsóbban szerzem be mint 1000 ft :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 19:46:13
Válasz #3356
Nem elérhető

Rebel



az, hogy mit nyomok, hadd maradjon az én dolgom. vizesedésnek nyomát sem tapasztaltam.  lényegesen olcsóbban szerzem be mint 1000 ft :)
[/quote]

esetleg mit ajánlsz mellé @-o

2011. Május 19. - 20:11:43
Válasz #3357
Nem elérhető

dred


valamelyik mod bassza már ki ezt a csicska modern gyereket. hát agyon fáraszt a köcsög szteroidos kérdésével, és még neki áll feljebb amikor eléküldöm az anyjába, és megjegyzem,h ki van írva a profilomra,h hanyagoljon. egyébként rendőr  ;D

"Már korán reggel felbasztatd az agyam szolgálat előtt te szar !! Szerencséd hogy nem ott lakok ahol te mert minden nap írnák neked egy 3000FT-s csekket te buzi !! "   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ez a köcsög még akkor lett rendőr amikor nem volt érettségihez kötve  ;D  "írNÁK"  butagecirendőr  ::) ;D

 ;D ;D

2011. Május 19. - 20:31:48
Válasz #3358
Nem elérhető

Rebel


valamelyik mod bassza már ki ezt a csicska modern gyereket. hát agyon fáraszt a köcsög szteroidos kérdésével, és még neki áll feljebb amikor eléküldöm az anyjába, és megjegyzem,h ki van írva a profilomra,h hanyagoljon. egyébként rendőr  ;D

"Már korán reggel felbasztatd az agyam szolgálat előtt te szar !! Szerencséd hogy nem ott lakok ahol te mert minden nap írnák neked egy 3000FT-s csekket te buzi !! "   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ez a köcsög még akkor lett rendőr amikor nem volt érettségihez kötve  ;D  "írNÁK"  butagecirendőr  ::) ;D

 ;D ;D
Tombol a kultúra/ vagy a tesztó............ ***))))?

2011. Május 19. - 21:02:47
Válasz #3359
Nem elérhető

Maszat


valamelyik mod bassza már ki ezt a csicska modern gyereket. hát agyon fáraszt a köcsög szteroidos kérdésével, és még neki áll feljebb amikor eléküldöm az anyjába, és megjegyzem,h ki van írva a profilomra,h hanyagoljon. egyébként rendőr  ;D

"Már korán reggel felbasztatd az agyam szolgálat előtt te szar !! Szerencséd hogy nem ott lakok ahol te mert minden nap írnák neked egy 3000FT-s csekket te buzi !! "   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ez a köcsög még akkor lett rendőr amikor nem volt érettségihez kötve  ;D  "írNÁK"  butagecirendőr  ::) ;D

 ;D ;D
Tombol a kultúra/ vagy a tesztó............ ***))))?

csak a szokásos koxtopicos feeling  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26