2024. Május 06. - 15:02:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498654 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2011. Május 19. - 22:15:11
Válasz #3390
Nem elérhető

dino


csak testolic. a hamisban is propi van, csak kevesebb. de könnyű kiszúrni a szart. a doboza papírból van meg az ampullán nem stimmel a vízjel.


.. az ampullatartóra gondolsz,hogy műanyag?Vagy a külső rész?Meg nem mondom az enyém milyen volt,mert 3 hete kidobtam..
a külső rész, a csomagolás. kidobni hiba volt, egy 30-50 mg azért abban is van elvileg.
csak a dobozt dobtam ki,ami szerintem papír volt,az ampeszt meg be.Lehet azért nem voltam-vagyok elájulva a teljesítményétől,mint korábban írtam.
esélyes.
Kösz Dino,ma sokat tanultam.
örülök, h "segíthettem"
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 22:22:57
Válasz #3391
Nem elérhető

ninja14


csak testolic. a hamisban is propi van, csak kevesebb. de könnyű kiszúrni a szart. a doboza papírból van meg az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj

 

Az ukran farmek propirol 50 ml is röl valami vélemény?
50mg
bocsi az elirásért javítok 50mg-1ml, habár mind1 ha már nem gyártják, a diller ezt akarta rámsózni h új cucc blabla ****:))))))
:DDD a j öreg duplafeliratos fake még mindig megy :DDD
jó tudni, hát kössz, pedig még kesztem elhinni, h propi van benne ˝=/
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 19. - 22:23:34
Válasz #3392
Nem elérhető

dino


csak testolic. a hamisban is propi van, csak kevesebb. de könnyű kiszúrni a szart. a doboza papírból van meg az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj

 

Az ukran farmek propirol 50 ml is röl valami vélemény?
50mg
bocsi az elirásért javítok 50mg-1ml, habár mind1 ha már nem gyártják, a diller ezt akarta rámsózni h új cucc blabla ****:))))))
:DDD a j öreg duplafeliratos fake még mindig megy :DDD
jó tudni, hát kössz, pedig még kesztem elhinni, h propi van benne ˝=/
ha propit akarsz, testolic.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 22:26:03
Válasz #3393
Nem elérhető

ninja14


csak testolic. a hamisban is propi van, csak kevesebb. de könnyű kiszúrni a szart. a doboza papírból van meg az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj

 

Az ukran farmek propirol 50 ml is röl valami vélemény?
50mg
bocsi az elirásért javítok 50mg-1ml, habár mind1 ha már nem gyártják, a diller ezt akarta rámsózni h új cucc blabla ****:))))))
:DDD a j öreg duplafeliratos fake még mindig megy :DDD
jó tudni, hát kössz, pedig még kesztem elhinni, h propi van benne ˝=/
ha propit akarsz, testolic.
Body Research?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 19. - 22:43:44
Válasz #3394
Nem elérhető

kemi


csak testolic. a hamisban is propi van, csak kevesebb. de könnyű kiszúrni a szart. a doboza papírból van meg az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj

 

nagy felbontású scanelt képről meg tudod mondani hogy jó-e a vízjel? mert akkor installálom a scanert :D

milyen anyagból van az eredeti doboza? ezt el tudom tépni, de nem papír beütése van, de nem is full műanyag


nagyin kíváncsi lettem, hogy napi 25mg-ot használok-e  ***)))

2011. Május 19. - 22:58:01
Válasz #3395
Nem elérhető

try2bebig


csak testolic. a hamisban is propi van, csak kevesebb. de könnyű kiszúrni a szart. a doboza papírból van meg az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj

 

Ezt nem teljesen értem. Kifejtenéd kérlek, hogy mi a különbség a vízjelekkel?

2011. Május 19. - 23:07:48
Válasz #3396
Nem elérhető

dino



a doboz bal alsó sarkán látsz egy vízjelet. egy olyannak kell lennie az ampullán is. a fake ampullán nem ilyen kidolgozott, jobban mondva a belseje nem üres. de mondom az olaj is sárgás, a doboz meg full papír. az eredeti ilyen műanyag hatású.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 19. - 23:09:16
Válasz #3397
Nem elérhető

dino


csak testolic. a hamisban is propi van, csak kevesebb. de könnyű kiszúrni a szart. a doboza papírból van meg az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj

 

nagy felbontású scanelt képről meg tudod mondani hogy jó-e a vízjel? mert akkor installálom a scanert :D

milyen anyagból van az eredeti doboza? ezt el tudom tépni, de nem papír beütése van, de nem is full műanyag


nagyin kíváncsi lettem, hogy napi 25mg-ot használok-e  ***)))
doboz alapján jólesz az
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 20. - 00:15:12
Válasz #3398
Nem elérhető

kemi


azért itt a kép, csak 4 mega :D


2011. Május 20. - 13:57:02
Válasz #3399
Nem elérhető

God Vazzeg



2011. Május 20. - 14:09:26
Válasz #3400
Nem elérhető

God Vazzeg


A doboz lilába hajló kék, az ampullákon más árnyalatú kék van.

2011. Május 20. - 14:11:15
Válasz #3401
Nem elérhető

t.d.


De pl, amit te linkeltél, azon egyezik az árnyalat, ezért nem értem, hogy van e ennek jelentősége.
100% not natural!

2011. Május 20. - 14:12:09
Válasz #3402
Nem elérhető

God Vazzeg


De pl, amit te linkeltél, azon egyezik az árnyalat, ezért nem értem, hogy van e ennek jelentősége.

A kép csalhat ennyit, azért írom. De lehet simán h én is rosszul tudom  :-}

2011. Május 20. - 14:19:06
Válasz #3403
Nem elérhető

kemi


azért itt a kép, csak 4 mega :D

http://img692.imageshack.us/img692/8653/testolic.png

Gyanús.. Ilyennek kellene lennie, szvsz  ::)



ez nem a doboz, hanem címke, olajba áztatam, úgy jött le sérülésmentesen, ezért foltos, csinálok képet a dobozról is (scanerrel)

2011. Május 20. - 14:26:16
Válasz #3404
Nem elérhető

God Vazzeg


azért itt a kép, csak 4 mega :D



Gyanús.. Ilyennek kellene lennie, szvsz  ::)



ez nem a doboz, hanem címke, olajba áztatam, úgy jött le sérülésmentesen, ezért foltos, csinálok képet a dobozról is (scanerrel)

Ja ok, bocsi  ::)