2024. Május 06. - 14:32:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498644 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2011. Május 20. - 20:39:13
Válasz #3420
Nem elérhető

Rebel



hmcs képbe van ;)  
[/quote]
akkor jövök neki egy duplaturmix-szal,meg neked is! /7%

Omnánál mit kell figyelni?

2011. Május 20. - 20:45:42
Válasz #3421
Nem elérhető

try2bebig


Attis,a tied akk eredeti v fake volt?
Atton
Is-is,tehát átbasztak.
Lezárt dobozú Testolic-ot vettem.Az,hogy papír , vagy műanyag doboz már nem tudom.
A megmaradt három ampeszt mutattam be a kollégának.Abból egy volt az eredeti,ahogy Dinó  is leírta:
teljesen víztiszta, színtelen a fehér háttér előtt.1mm-el alacsonyabb a fake-nél,valamint az ampullamatrica balról kezdve van felragasztva.A vízjel kontúros és nincs fedve.
Ami ciki,hogy a két fake se volt egyforma.Az egyikről lemaradt a 30 fokra történő utalás.
Ha ez igaz az eredetit fel sem használom,hanem mint egy talizmánt, mindig magammal viszem a beszerzésekkor.

Az enyém:
a doboz műanyag hatású, a rajta levő vízjel szép kontúros, a doboz színe különbözik az ampullán található kéktől, ez olyan, minthogyha volna benne egy kis lila is.
Ampesz:
a címke jobbról van felragasztva, és a bal oldaldal kicsit rányúlik a vízjelre(kb félig). A rajta levő vízjel kontúros, viszont fordítottja a dobozon találhatónak. A 30 fokos jelzés megtalálható benne. Az olaj áttetsző, nagyon kicsi sárga árnyalattal(nagyon meg kell hozzá nézni, amúgy elsőre azt mondtam rá, hogy áttetsző!) Ja és mind a 30 ugyanolyan!

2011. Május 20. - 20:49:02
Válasz #3422
Nem elérhető

Rebel


Attis,a tied akk eredeti v fake volt?
Atton
Is-is,tehát átbasztak.
Lezárt dobozú Testolic-ot vettem.Az,hogy papír , vagy műanyag doboz már nem tudom.
A megmaradt három ampeszt mutattam be a kollégának.Abból egy volt az eredeti,ahogy Dinó  is leírta:
teljesen víztiszta, színtelen a fehér háttér előtt.1mm-el alacsonyabb a fake-nél,valamint az ampullamatrica balról kezdve van felragasztva.A vízjel kontúros és nincs fedve.
Ami ciki,hogy a két fake se volt egyforma.Az egyikről lemaradt a 30 fokra történő utalás.
Ha ez igaz az eredetit fel sem használom,hanem mint egy talizmánt, mindig magammal viszem a beszerzésekkor.

Az enyém:
a doboz műanyag hatású, a rajta levő vízjel szép kontúros, a doboz színe különbözik az ampullán található kéktől, ez olyan, minthogyha volna benne egy kis lila is.
Ampesz:
a címke jobbról van felragasztva, és a bal oldaldal kicsit rányúlik a vízjelre(kb félig). A rajta levő vízjel kontúros, viszont fordítottja a dobozon találhatónak. A 30 fokos jelzés megtalálható benne. Az olaj áttetsző, nagyon kicsi sárga árnyalattal(nagyon meg kell hozzá nézni, amúgy elsőre azt mondtam rá, hogy áttetsző!) Ja és mind a 30 ugyanolyan!
Gyanús,hogy jó?Kissé most utállak! :-/--
Majd számolj be  az eredményről!

2011. Május 20. - 21:15:02
Válasz #3423
Nem elérhető

Rebel


Attis,a tied akk eredeti v fake volt?
Atton
Is-is,tehát átbasztak.
Lezárt dobozú Testolic-ot vettem.Az,hogy papír , vagy műanyag doboz már nem tudom.
A megmaradt három ampeszt mutattam be a kollégának.Abból egy volt az eredeti,ahogy Dinó  is leírta:
teljesen víztiszta, színtelen a fehér háttér előtt.1mm-el alacsonyabb a fake-nél,valamint az ampullamatrica balról kezdve van felragasztva.A vízjel kontúros és nincs fedve.
Ami ciki,hogy a két fake se volt egyforma.Az egyikről lemaradt a 30 fokra történő utalás.
Ha ez igaz az eredetit fel sem használom,hanem mint egy talizmánt, mindig magammal viszem a beszerzésekkor.

Az enyém:
a doboz műanyag hatású, a rajta levő vízjel szép kontúros, a doboz színe különbözik az ampullán található kéktől, ez olyan, minthogyha volna benne egy kis lila is.
Ampesz:
a címke jobbról van felragasztva, és a bal oldaldal kicsit rányúlik a vízjelre(kb félig). A rajta levő vízjel kontúros, viszont fordítottja a dobozon találhatónak. A 30 fokos jelzés megtalálható benne. Az olaj áttetsző, nagyon kicsi sárga árnyalattal(nagyon meg kell hozzá nézni, amúgy elsőre azt mondtam rá, hogy áttetsző!) Ja és mind a 30 ugyanolyan!
Gyanús,hogy jó?Kissé most utállak! :-/--
Majd számolj be  az eredményről!
Most nézem csak,hogy elbuktam az első alkalommal.Sárga,jobbról felragasztva.Ma már nem venném meg.Tegnap még igen.

2011. Május 20. - 21:36:49
Válasz #3424
Nem elérhető

try2bebig


Attis,a tied akk eredeti v fake volt?
Atton
Is-is,tehát átbasztak.
Lezárt dobozú Testolic-ot vettem.Az,hogy papír , vagy műanyag doboz már nem tudom.
A megmaradt három ampeszt mutattam be a kollégának.Abból egy volt az eredeti,ahogy Dinó  is leírta:
teljesen víztiszta, színtelen a fehér háttér előtt.1mm-el alacsonyabb a fake-nél,valamint az ampullamatrica balról kezdve van felragasztva.A vízjel kontúros és nincs fedve.
Ami ciki,hogy a két fake se volt egyforma.Az egyikről lemaradt a 30 fokra történő utalás.
Ha ez igaz az eredetit fel sem használom,hanem mint egy talizmánt, mindig magammal viszem a beszerzésekkor.

Az enyém:
a doboz műanyag hatású, a rajta levő vízjel szép kontúros, a doboz színe különbözik az ampullán található kéktől, ez olyan, minthogyha volna benne egy kis lila is.
Ampesz:
a címke jobbról van felragasztva, és a bal oldaldal kicsit rányúlik a vízjelre(kb félig). A rajta levő vízjel kontúros, viszont fordítottja a dobozon találhatónak. A 30 fokos jelzés megtalálható benne. Az olaj áttetsző, nagyon kicsi sárga árnyalattal(nagyon meg kell hozzá nézni, amúgy elsőre azt mondtam rá, hogy áttetsző!) Ja és mind a 30 ugyanolyan!
Gyanús,hogy jó?Kissé most utállak! :-/--
Majd számolj be  az eredményről!

Rendben, majd megírom itt, bár én nem testépítő vagyok, annyit tudni kell, bár súlyzós edzést azt végzek. Már igazából be kellett volna tolnom, csak sajnos közel 2 hónapig nem tudtam edzeni, lesérült a vállam. De mostmár 100% egészséges, nagyon jót tett neki ez az edzésterv:  http://www.youtube.com/watch?v=A0ONHZmsFec&feature=player_embedded , meg persze ment 2 diprophos injekció meg 30 szem appranax is. Szóval eléggé nagy tömeg lement rólam, szóval az eredmény biztos irreális lesz majd veboldex-el meg finarexxel kombinálva(mármint számítok rá, hogy visszapirrenti rám a lement 9-10 kg-t)

2011. Május 20. - 22:42:32
Válasz #3425
Nem elérhető

kemi


itt a dobozom!

http://img811.imageshack.us/img811/3122/testolicbox.jpg


többit olvasom, dino állat vagy, szeretünk!

2011. Május 20. - 22:58:27
Válasz #3426
Nem elérhető

kemi


azért itt a kép, csak 4 mega :D

http://img692.imageshack.us/img692/8653/testolic.png

Gyanús.. Ilyennek kellene lennie, szvsz  ::)





ez nem a doboz, hanem címke, olajba áztatam, úgy jött le sérülésmentesen, ezért foltos, csinálok képet a dobozról is (scanerrel)

Ja ok, bocsi  ::)
Ma okosítottak/ vagy átbasztak a HMCS-k :-}
Bevittem a maradék három ampeszt,s kiderült,hogy háromféle csomagolása van.
Idézem Dinót:
".. az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj......a doboz bal alsó sarkán látsz egy vízjelet. egy olyannak kell lennie az ampullán is. a fake ampullán nem ilyen kidolgozott, jobban mondva a belseje nem üres. de mondom az olaj is sárgás...."
A HMCS szerint:
Ez igaz azonban csak akkor látod a különbséget,ha egymás mellé rakod ,s fehér háttér van mögötte.
A vízjel a hamisnál olyan,mint ha túlcsordult volna a festék,s alig van közepe,míg az eredeti részletes,kontúros.
Az is hamis amelyikről az ampulla címkéjéről hiányzik a 30C'-os hőmérsékleti felső határ figyelmeztetés.
Az eredeti ampullán a TESTOLIC felirat vékonyabb kontúrosabb,mint a hamison.
Az eredeti 1mm-el alacsonyabb.

!S talán a legfontosabb,ha már minden OK-nak tűnik:
Az eredeti ampeszen a címke jobb oldalával kezdik el a felragasztást,s a bal oldali rész fedi azt amikor körbeér


7 ampulla testolicom van még: 3 pici és 4 magas

az egyik magasnál el van csúszva a reg no, lot no, mfg/exp date de szerintem ez csak nyomdahiba, többinél jó

csak ennyi kül van az ampeszek között, szín, felirat, vízjel, címke ragasztásának iránya... minden jó!

most akk ez mi? :O

2011. Május 21. - 01:20:42
Válasz #3427
Nem elérhető

try2bebig


azért itt a kép, csak 4 mega :D

http://img692.imageshack.us/img692/8653/testolic.png

Gyanús.. Ilyennek kellene lennie, szvsz  ::)





ez nem a doboz, hanem címke, olajba áztatam, úgy jött le sérülésmentesen, ezért foltos, csinálok képet a dobozról is (scanerrel)

Ja ok, bocsi  ::)
Ma okosítottak/ vagy átbasztak a HMCS-k :-}
Bevittem a maradék három ampeszt,s kiderült,hogy háromféle csomagolása van.
Idézem Dinót:
".. az ampullán nem stimmel a vízjel. ja meg sárgás árnyalatú az olaj......a doboz bal alsó sarkán látsz egy vízjelet. egy olyannak kell lennie az ampullán is. a fake ampullán nem ilyen kidolgozott, jobban mondva a belseje nem üres. de mondom az olaj is sárgás...."
A HMCS szerint:
Ez igaz azonban csak akkor látod a különbséget,ha egymás mellé rakod ,s fehér háttér van mögötte.
A vízjel a hamisnál olyan,mint ha túlcsordult volna a festék,s alig van közepe,míg az eredeti részletes,kontúros.
Az is hamis amelyikről az ampulla címkéjéről hiányzik a 30C'-os hőmérsékleti felső határ figyelmeztetés.
Az eredeti ampullán a TESTOLIC felirat vékonyabb kontúrosabb,mint a hamison.
Az eredeti 1mm-el alacsonyabb.

!S talán a legfontosabb,ha már minden OK-nak tűnik:
Az eredeti ampeszen a címke jobb oldalával kezdik el a felragasztást,s a bal oldali rész fedi azt amikor körbeér


7 ampulla testolicom van még: 3 pici és 4 magas

az egyik magasnál el van csúszva a reg no, lot no, mfg/exp date de szerintem ez csak nyomdahiba, többinél jó

csak ennyi kül van az ampeszek között, szín, felirat, vízjel, címke ragasztásának iránya... minden jó!

most akk ez mi? :O


Nálam mind ugyanolyan magas, de a reg NO-s elcsúszás megfigyelhető nálam is elég soknál.

2011. Május 21. - 01:21:15
Válasz #3428
Nem elérhető

Fekete Ádám


Nekem minden stimmel csak a ragasztás van ellenkező irányból.
és az ampullák mérete is elég különböző. :-\

2011. Május 21. - 01:24:56
Válasz #3429
Nem elérhető

Maszat


Nekem minden stimmel csak a ragasztás van ellenkező irányból.
és az ampullák mérete is elég különböző. :-\

NEkem azt mondtad,h adja eddig a kúra. akkor meg nem mind1?  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 21. - 01:54:15
Válasz #3430
Nem elérhető

Fekete Ádám


Nekem minden stimmel csak a ragasztás van ellenkező irányból.
és az ampullák mérete is elég különböző. :-\

NEkem azt mondtad,h adja eddig a kúra. akkor meg nem mind1?  :)

De a tesztó nem rég csatlakozott. Ki tudja mennyire jó. A Boldenon viszont nagyon adja.  @:-)

2011. Május 21. - 01:55:46
Válasz #3431
Nem elérhető

Maszat


Nekem minden stimmel csak a ragasztás van ellenkező irányból.
és az ampullák mérete is elég különböző. :-\

NEkem azt mondtad,h adja eddig a kúra. akkor meg nem mind1?  :)

De a tesztó nem rég csatlakozott. Ki tudja mennyire jó. A Boldenon viszont nagyon adja.  @:-)

pedig ha tennél be képet az üvegröl, azt hiszem nem az lenne a legnagyobb kérdés,h hány mm  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 21. - 02:07:16
Válasz #3432
Nem elérhető

Fekete Ádám


Nekem minden stimmel csak a ragasztás van ellenkező irányból.
és az ampullák mérete is elég különböző. :-\

NEkem azt mondtad,h adja eddig a kúra. akkor meg nem mind1?  :)

De a tesztó nem rég csatlakozott. Ki tudja mennyire jó. A Boldenon viszont nagyon adja.  @:-)

B 200  :-):-)::

pedig ha tennél be képet az üvegröl, azt hiszem nem az lenne a legnagyobb kérdés,h hány mm  ;D ;D ;D

2011. Május 21. - 08:23:17
Válasz #3433
Nem elérhető

kemi


Nekem minden stimmel csak a ragasztás van ellenkező irányból.
és az ampullák mérete is elég különböző. :-\

NEkem azt mondtad,h adja eddig a kúra. akkor meg nem mind1?  :)

De a tesztó nem rég csatlakozott. Ki tudja mennyire jó. A Boldenon viszont nagyon adja.  @:-)

szia!

milyen boldi?

amúgy ez a hatóanyag tömegelésre is jó, ugye?

2011. Május 21. - 10:36:20
Válasz #3434
Nem elérhető

t.d.


Amúgy a cég Organon még létezik?
100% not natural!