2024. Május 06. - 13:07:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498622 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2011. Május 23. - 16:04:03
Válasz #3495
Nem elérhető

Rebel



A Diamond Pharma termékei mennyire megbízhatóak?

2011. Május 23. - 16:23:05
Válasz #3496
Nem elérhető

Milo


A sustáját pár ismerősöm kipróbálta, hát fejreáltak tőle olyan erős
Riceman

2011. Május 23. - 17:57:52
Válasz #3497
Nem elérhető

Flamemake


látott már vki ilyen winyót?

A hozzáértők és a már használók véleményét kérem real v fake?

http://kepfeltoltes.hu/view/110523/20110523637_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110523/20110523635_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gyártó a fényképen
Minden kúra alapja a tesztoszteron!

2011. Május 23. - 17:57:52
Válasz #3498
Nem elérhető

modern


De jo volt ezt vegigolvasni  :) Meg folytassatok majd, kezd izgi lenni  ;D ;D ;D
ezt a hülyeséget???, Maszat a sok koxktól már be van kattanva, a gecin,kurva,segg,hülye gyerek szavakon kívül meg nem nagyon tud mit írni !!! ANEMNORMÁLISA !! És Maszat mondja hogy fogalmazza át atton a hsz-ait, mert ha nem akkor egy moderátor majd megteszi pfffff, hát akkor a tieidet meg törölni kéne egyenesen, idióta !!!!!  

2011. Május 23. - 18:04:44
Válasz #3499
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De jo volt ezt vegigolvasni  :) Meg folytassatok majd, kezd izgi lenni  ;D ;D ;D
ezt a hülyeséget???, Maszat a sok koxktól már be van kattanva, a gecin,kurva,segg,hülye gyerek szavakon kívül meg nem nagyon tud mit írni !!! ANEMNORMÁLISA !! És Maszat mondja hogy fogalmazza át atton a hsz-ait, mert ha nem akkor egy moderátor majd megteszi pfffff, hát akkor a tieidet meg törölni kéne egyenesen, idióta !!!!!  
Akadt egy rajongód, Maszat Fun Club ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 23. - 18:07:25
Válasz #3500
Nem elérhető

Jordan


De jo volt ezt vegigolvasni  :) Meg folytassatok majd, kezd izgi lenni  ;D ;D ;D
ezt a hülyeséget???, Maszat a sok koxktól már be van kattanva, a gecin,kurva,segg,hülye gyerek szavakon kívül meg nem nagyon tud mit írni !!! ANEMNORMÁLISA !! És Maszat mondja hogy fogalmazza át atton a hsz-ait, mert ha nem akkor egy moderátor majd megteszi pfffff, hát akkor a tieidet meg törölni kéne egyenesen, idióta !!!!!  
Akadt egy rajongód, Maszat Fun Club ;D ;D.


https://www.facebook.com/maszatstudio
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 23. - 19:17:18
Válasz #3501
Nem elérhető

Maszat


De jo volt ezt vegigolvasni  :) Meg folytassatok majd, kezd izgi lenni  ;D ;D ;D
ezt a hülyeséget???, Maszat a sok koxktól már be van kattanva, a gecin,kurva,segg,hülye gyerek szavakon kívül meg nem nagyon tud mit írni !!! ANEMNORMÁLISA !! És Maszat mondja hogy fogalmazza át atton a hsz-ait, mert ha nem akkor egy moderátor majd megteszi pfffff, hát akkor a tieidet meg törölni kéne egyenesen, idióta !!!!!  

azt a kereskedésre írtam te "ge*iku*vasegghülyegyerek"  :)

ha te olyan okos vagy, akkor magyarázd el mi az az apróság ami megkülönbözteti  a boldenont a methandrostenolontol, és nem arra vagyok kíváncsi,h az 1ik szemes, a másik szuris...mr nagyonokos, akkoris felteszek szteroidos kérdést annak ellenére,h ki van a profilodba,h NE. mostlégyokos homokos, azt se nézem ki belőled,h ki tudod guglizni. barom  &5*

mert ugyebár a témában 1 kicsit utánaolvasni már nem tudsz. jah igen, tevagy a hülyerendőr. majdnem elfelejtettem  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 23. - 19:39:17
Válasz #3502
Nem elérhető

lucy01


látott már vki ilyen winyót?

A hozzáértők és a már használók véleményét kérem real v fake?

http://kepfeltoltes.hu/view/110523/20110523637_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/110523/20110523635_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gyártó a fényképen
van ismerős aki használta és jó volt azt mondta,csak az 10ml-es volt de gyártó ugyan ez!!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Május 23. - 20:51:33
Válasz #3503
Nem elérhető

Koxi


De jo volt ezt vegigolvasni  :) Meg folytassatok majd, kezd izgi lenni  ;D ;D ;D
ezt a hülyeséget???, Maszat a sok koxktól már be van kattanva, a gecin,kurva,segg,hülye gyerek szavakon kívül meg nem nagyon tud mit írni !!! ANEMNORMÁLISA !! És Maszat mondja hogy fogalmazza át atton a hsz-ait, mert ha nem akkor egy moderátor majd megteszi pfffff, hát akkor a tieidet meg törölni kéne egyenesen, idióta !!!!!  

azt a kereskedésre írtam te "ge*iku*vasegghülyegyerek"  :)

ha te olyan okos vagy, akkor magyarázd el mi az az apróság ami megkülönbözteti  a boldenont a methandrostenolontol, és nem arra vagyok kíváncsi,h az 1ik szemes, a másik szuris...mr nagyonokos, akkoris felteszek szteroidos kérdést annak ellenére,h ki van a profilodba,h NE. mostlégyokos homokos, azt se nézem ki belőled,h ki tudod guglizni. barom  &5*

mert ugyebár a témában 1 kicsit utánaolvasni már nem tudsz. jah igen, tevagy a hülyerendőr. majdnem elfelejtettem  :)

 ;D
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Május 23. - 20:57:49
Válasz #3504
Nem elérhető

Milo


kox topic a kedvencem, mindig történik vmi, dúlnak az indulatok ;D
Riceman

2011. Május 23. - 22:55:17
Válasz #3505
Nem elérhető

ante


Sziasztok.
tervezek 1 kúrát. De még gondban vagyok, olvastam itt hogy "jó" a Testolic, és az Omna. és mellé menne danabol vagy stana.
Régebben emlitettek 1 jó szemes winstrolt, ill. most irjátok hogy jó ez is.

testolicot + winstrolt v omnát+winstrolt 8-12hétig nyomnám, kérdésem az hogy miböl mennyit kellene és hány naponta(winstrolt tudom h 2naponta a szurit, szemes kb 50mg/nap). kaja-edzés-edzésmult-pihenés rendben.
vagy esetleg deca-durabolint ha tudnátok adni 1 jóról képet.:P
és még 1: ha testolic lesz akkor kell hozzá 'Advanced PCT' és proviront + HCG, más kell még?

választ elöre is köszi.
Szépnapot mindenkinek d:) ;D ;D

2011. Május 23. - 22:55:17
Válasz #3506
Nem elérhető

modern


De jo volt ezt vegigolvasni  :) Meg folytassatok majd, kezd izgi lenni  ;D ;D ;D
ezt a hülyeséget???, Maszat a sok koxktól már be van kattanva, a gecin,kurva,segg,hülye gyerek szavakon kívül meg nem nagyon tud mit írni !!! ANEMNORMÁLISA !! És Maszat mondja hogy fogalmazza át atton a hsz-ait, mert ha nem akkor egy moderátor majd megteszi pfffff, hát akkor a tieidet meg törölni kéne egyenesen, idióta !!!!!  

azt a kereskedésre írtam te "ge*iku*vasegghülyegyerek"  :)

ha te olyan okos vagy, akkor magyarázd el mi az az apróság ami megkülönbözteti  a boldenont a methandrostenolontol, és nem arra vagyok kíváncsi,h az 1ik szemes, a másik szuris...mr nagyonokos, akkoris felteszek szteroidos kérdést annak ellenére,h ki van a profilodba,h NE. mostlégyokos homokos, azt se nézem ki belőled,h ki tudod guglizni. barom  &5*

mert ugyebár a témában 1 kicsit utánaolvasni már nem tudsz. jah igen, tevagy a hülyerendőr. majdnem elfelejtettem  :)
mondták már neked hogy idegbeteg vagy ?? Akkor majd máskor ide teszem fel a kérdést neked, nem pedig pü-ben, girhes
üdv d:)
ui.: keresem...

2011. Május 23. - 22:55:17
Válasz #3507
Nem elérhető

modern


kox topic a kedvencem, mindig történik vmi, dúlnak az indulatok ;D
így van, jaa amúgy Maszat ajánlom figyelmedbe a nyugtatókat, egyet mielőtt feljössz ide, vegyél be, hidd el legalább akkora hatása lesz mint amit a farodba szúrsz  ;)

2011. Május 24. - 00:35:34
Válasz #3508
Nem elérhető

kemi


kox topic a kedvencem, mindig történik vmi, dúlnak az indulatok ;D
így van, jaa amúgy Maszat ajánlom figyelmedbe a nyugtatókat, egyet mielőtt feljössz ide, vegyél be, hidd el legalább akkora hatása lesz mint amit a farodba szúrsz  ;)
maradjatok már ezzel a szar flame offtopikkal pls.

2011. Május 24. - 01:06:26
Válasz #3509
Nem elérhető

dino


egyetértek. felesleges a szájkarate, nem olyan nagy ez az ország, beszéljétek meg.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!