2024. Május 06. - 22:54:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498777 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2011. Május 28. - 09:01:30
Válasz #3585
Nem elérhető

modern


Ha nem szedsz proviront,nolvadexet akkor természetesen lehet. Kezd el ezek csipegetni ,ha nem akarsz csöcsöket
akkor el kezdem szedni a proviront napi 50mg-ként, ez nagyban vissza vesz a "vízmegkötésből" mert azt mondték hogy ha ilyen problémám lesz hogy érzékeny vagyok az ösztróra akkor ezt kell hogy szedjek (proviront) de ennek annyi hátránya lesz hogy nem fog megkötni annyi vizet a szervezetem, na de kérdés hogy mennyire befolyásolja ezt !!

2011. Május 28. - 09:26:14
Válasz #3586
Nem elérhető

t.d.


kicsit alakítottam rajta, de azért ez is megálja még a helyét  ;D

dianabol    omnadren     trenbolon enanthate  desma  stanozolol10mg   nolvadex   proviron    HCG


1     30                                                                                        10    
2     40         500                                                                          10    
3     60         500                                                                            5           50         500
4     40         500              400                                                         5           50         500
5                 500              400                                                          5          50         500
6                 500              400                                                                      50         500  
7                 500              400                                                                      50         500
8                 500              400                                                           5          50        500
9                 500                                  50/2nap         30                     5          50        500
10                                                      50/2nap         30                     5          50        500
11                                                      50/2nap         30                     5          50        500



Mi alapján döntöd el, hogy pl. a trembolon (vagy a többi) 4-8 hétig megy?

HCG már a végén nem is? EZ neked jobban bevált?

Több módja van a hcg használatának, az egyik ez a kúra alatti HCG. HCG-nek olyan hatása van mint az LH-nak, a heréket tesztoszterontermelésre ösztönzi, de mivel ez is külsőleg bevitt, így itt is van negatív visszacsatolás. HCG-t abbahagyod amikor a cuccot, kb egyszerrre ürüljön a 2. A helyreállítás így egyszerűbb (és talán rövidebb idő alatt is helyreállhat a szervezet, mintha hagynád, hogy a herék teljesen leálljanak), mivel a herék nem álltak le teljesen, bár a hpta herék tengelyt ugyanúgy helyre kell állítani, erre való pl egy SERM. Remélem segítettem ;-oo-;




Idézet az x files-ból:
A HCG-t ne használjuk két-három hétnél hosszabb ideig, mert az így megemelkedett teszto és ösztogén szint úgyszintén negatív visszacsatolással hat a hipotalamusz működésére. Maszat nem fordulhat elő, az hogy a szervezeted /nem feltétlen a tiéd/ immunis lesz a hosszú használattól a szerre? EGyébként ha pl. a kúra végén használnád a HCG-t akkor mik kezdenéd el, a többi cucc amúgy maradna így?

Egyébként a SERM-ről általában :      http://www.emlorakkockazat.hu/lexikon/s/SERM-Selective-estrogen-receptor-modulator

EZt én kérdezném melyik gyógyszerbe merül ki a SERM?

X-files.. hanyagolnám, akkor már inkább anabolics 9th vagy 10th, úgy tudom, hogy lehet érzéketlen hcg-re a szervezet, de pont a nagy dózisoktól, de ebben nem vagyok biztos, de kúra közben sokan használják, itt is le lett már írva, hogy miért; másik mód pl kúra után 3 hétig napi 500 IU, szintén azért, hogy ne legyenek nagy dózisok. Egyrészt az mert megemeli az ösztrogén szintet, másrészt nagy dózisoknál érzéketlenség előfordulhat. De amúgy meg nincs általános érvényű szabály, ami aztán tökéletes, mindegyik működött, még a 3X5000IU is, csak hosszabb távon előnyösebb lehet a kis adagok pl kúra alatt heti 2 alkalommal. Ha vennéd a fáradtságot, hogy végig olvasd a levezetés topikot, akkor látnád, hogy miért... le van írva. Egyébként meg a hcg-nek pont az a lényege, hogy egyszerre ürüljön a tesztoval pl, hiszen a hcg is külsőleg bevitt, helyreállítás nem kezdődik meg addig, amíg nem ürül ki.

SERM: http://www.lmgtfy.com/?q=SERM
100% not natural!

2011. Május 28. - 11:21:04
Válasz #3587
Nem elérhető

Maszat


az ilyen 5ezres dózisokra érkéketlenedik el a szervezet. Nekem ez a heti 500is 2x250 formájában fog történni. Ez így jó.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 28. - 11:40:09
Válasz #3588
Nem elérhető

Rebel


Ha a tesztót elhagyom, de a primobolant még nyomom 2-3 hétig akkor elkezdjem már a helyreállítást a tst propi elhagyása után egyből?
Úgy tudom a primo nem nagyon piszkálja a saját tesztó termelést.
Nekem azt  tanácsolták,hogy  az utolsó propi után 5 nappal adjam be a 2500 NE hCG-t,majd 5 napra rá a másodikat.
Állítólag a primó 400mg/hét alatti dózisban nem piszkál bele ,de itt azért ment pár hétig a külső tesztó is.Nálam pont együtt adom be az utsót ,s rá öt napra nyomom a hCG-t.

Kemi Te milyen boldit szereztél be?Én a Diamond Pharma-t fontolgatom.

Nekem innen a fórumról és máshonnan is THAIger veboldex25oet mondták. Azt is vettem.

Helló Atton!

Használtad már?Ha nem vagyok indiszkrét, mibe került?Csak egy helyen láttam a neten Ft-ban árakat /AS/.Nem venném szívesen ha átb.....az árral is.
Gondolom 2ml/hét az adag,s mellé 500mg tesztó.
Én két ml omna mellé raknám,ha merném.Az akkor 10 hétre két üveg.Lehet rakosgatni a lóvét.

2011. Május 28. - 11:47:29
Válasz #3589
Nem elérhető

Rebel


az ilyen 5ezres dózisokra érkéketlenedik el a szervezet. Nekem ez a heti 500is 2x250 formájában fog történni. Ez így jó.
Helló Maszat!
Megláttam,hogy itt vagy.Csak egy kérdés a tapasztaltabb biológusnak :-):-):::-a boldenonnak van-e kifejezett vérhígító hatása? Egy angol fórumon olvastam,de ez nehezen tudom elhinni,mert vörösvértest emelő hatása az bizonyított.Vagy ez a kettő nem zárja ki egymást?

2011. Május 28. - 11:59:25
Válasz #3590
Nem elérhető

Maszat


az ilyen 5ezres dózisokra érkéketlenedik el a szervezet. Nekem ez a heti 500is 2x250 formájában fog történni. Ez így jó.
Helló Maszat!
Megláttam,hogy itt vagy.Csak egy kérdés a tapasztaltabb biológusnak :-):-):::-a boldenonnak van-e kifejezett vérhígító hatása? Egy angol fórumon olvastam,de ez nehezen tudom elhinni,mert vörösvértest emelő hatása az bizonyított.Vagy ez a kettő nem zárja ki egymást?


azért azt leszögezném,h nem vagyok tapasztalt biológus, és tanácsoikat is olyanban adok, amiben úgy érzem kellőképp informált vagyok, és esetleg Nálam már működött is. Nem szeretném magam iylen önjelölt szakértőnek feltüntetni mint másik fórumon bizonyos emberek.  :)

nemn tom,h van-e vérhigító hatása, mivel emeli a vörösvérsejtszámot így nem hiszem. Étvágynövelő hatása az van, az biztos. Nekem pl minden egyes kúrámnál úgy begyullad az 1ik fogom,h álltalában majd összeszaro mmagam a fájdalomtol, és ha vérzik valamim azt elég kemény elállítani. Az uccsó 3 kúrámban volt boldenon. Az,h összefüggésben van-e vele, fasztudja.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 28. - 12:08:02
Válasz #3591
Nem elérhető

Rebel


az ilyen 5ezres dózisokra érkéketlenedik el a szervezet. Nekem ez a heti 500is 2x250 formájában fog történni. Ez így jó.
Helló Maszat!
Megláttam,hogy itt vagy.Csak egy kérdés a tapasztaltabb biológusnak :-):-):::-a boldenonnak van-e kifejezett vérhígító hatása? Egy angol fórumon olvastam,de ez nehezen tudom elhinni,mert vörösvértest emelő hatása az bizonyított.Vagy ez a kettő nem zárja ki egymást?


azért azt leszögezném,h nem vagyok tapasztalt biológus, és tanácsoikat is olyanban adok, amiben úgy érzem kellőképp informált vagyok, és esetleg Nálam már működött is. Nem szeretném magam iylen önjelölt szakértőnek feltüntetni mint másik fórumon bizonyos emberek.  :)

nemn tom,h van-e vérhigító hatása, mivel emeli a vörösvérsejtszámot így nem hiszem. Étvágynövelő hatása az van, az biztos. Nekem pl minden egyes kúrámnál úgy begyullad az 1ik fogom,h álltalában majd összeszaro mmagam a fájdalomtol, és ha vérzik valamim azt elég kemény elállítani. Az uccsó 3 kúrámban volt boldenon. Az,h összefüggésben van-e vele, fasztudja.
Poénból írtam,igaz illett volna idézőjelbe rakni a "biológust".

Sorry.

Amúgy kösz.Hát ha nehéz a vérzést elállítani akkor csak van benne valami,mert az inkább a vérlemezkék alacsony számán múlik,nem a vörösvértest számán.

2011. Május 28. - 12:13:18
Válasz #3592
Nem elérhető

Maszat


jah nem kell itt bocsánatot kérni, csak letisztáztam mielött vki hülyeséget gondolna  ;D

azt hiszem George is írta egyszer,h fogorvosnál volt, és 1 csomót szenvedett az orvos mire elállította a vérzését.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 28. - 14:29:51
Válasz #3593
Nem elérhető

kemi


jah nem kell itt bocsánatot kérni, csak letisztáztam mielött vki hülyeséget gondolna  ;D

azt hiszem George is írta egyszer,h fogorvosnál volt, és 1 csomót szenvedett az orvos mire elállította a vérzését.

akkor azt add össze, hogy SB labos stanától egyszer véreztem, egyszer meg vizesedtem :D

1-1 doboz uaz a gyártás széria stb :)))

2011. Május 28. - 18:46:56
Válasz #3594
Nem elérhető

dino


jah nem kell itt bocsánatot kérni, csak letisztáztam mielött vki hülyeséget gondolna  ;D

azt hiszem George is írta egyszer,h fogorvosnál volt, és 1 csomót szenvedett az orvos mire elállította a vérzését.

akkor azt add össze, hogy SB labos stanától egyszer véreztem, egyszer meg vizesedtem :D

1-1 doboz uaz a gyártás széria stb :)))
tanúlság? ne szarakodj sb labos stanával, mert még adott dobozon belül is lehet, hogy más van :DDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 28. - 19:06:57
Válasz #3595
Nem elérhető

dino


Maszat, téged nem tartanak szakértőnek, inkább csodának, hogy te még életben vagy  ;D ;D ezért kérik ki a véleményed  ;D ;D
;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Május 28. - 19:57:53
Válasz #3596
Nem elérhető

Rebel


jah nem kell itt bocsánatot kérni, csak letisztáztam mielött vki hülyeséget gondolna  ;D

azt hiszem George is írta egyszer,h fogorvosnál volt, és 1 csomót szenvedett az orvos mire elállította a vérzését.

akkor azt add össze, hogy SB labos stanától egyszer véreztem, egyszer meg vizesedtem :D

1-1 doboz uaz a gyártás széria stb :)))
Én meg a Testolic-tól.Egyik ampesz/ sárgás színű/ után vizesedés,másik után/ vízszínű/semmi gáz.Ki érti ezt?
Csak tudnám mi volt a sárgás színűbe........? ????...

2011. Május 28. - 21:51:28
Válasz #3597
Nem elérhető

Maszat


Maszat, téged nem tartanak szakértőnek, inkább csodának, hogy te még életben vagy  ;D ;D ezért kérik ki a véleményed  ;D ;D
;D ;D ;D ;D

kis genyóók  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 29. - 11:28:26
Válasz #3598
Nem elérhető

dred


Maszat, téged nem tartanak szakértőnek, inkább csodának, hogy te még életben vagy  ;D ;D ezért kérik ki a véleményed  ;D ;D
;D ;D ;D ;D

 ;D ;D ;D

2011. Május 29. - 13:55:07
Válasz #3599
Nem elérhető

kemi


maszat térj magadhoz és jeletkezz :DDDDDDD

amúgy holnap veszek terhességi tesztet, kíváncsi vagyok eláll-e a hcg hűtőben kimérve inzulinosba 10 hétig