2024. Május 07. - 00:58:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498811 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2011. Május 30. - 23:45:54
Válasz #3615
Nem elérhető

kemi


terhességi tesztet mindig a reggeli első vizeletből néznek. látszik,h nem vagytok nagy gyárosok  ;D

ez azt írja akármikor jó, hát majd veszek még1et a patikába :D nem fognak hülyének nézni^^

2011. Május 31. - 00:51:16
Válasz #3616
Nem elérhető

try2bebig


terhességi tesztet mindig a reggeli első vizeletből néznek. látszik,h nem vagytok nagy gyárosok  ;D

ez azt írja akármikor jó, hát majd veszek még1et a patikába :D nem fognak hülyének nézni^^

plána ha még gyno is van mellé :D:D

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #3617
Nem elérhető

germany8


hi all!
segítséget kérek tőletek egy közép haladó kúrára  :)
én ilyenre gondoltam kezdésként 8 héten át heti 2 deca és susta-----> ezután boldenon és winstrol
valami javaslat más kombinációra vagy ez így jó? min 12 hetes kúrát nyomnék ezután milyen visszaállítót szedjek??
THX!!!

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #3618
Nem elérhető

Flamemake


kicsit alakítottam rajta, de azért ez is megálja még a helyét  ;D

dianabol    omnadren     trenbolon enanthate  desma  stanozolol10mg   nolvadex   proviron    HCG


1     30                                                                                        10    
2     40         500                                                                          10    
3     60         500                                                                            5           50         500
4     40         500              400                                                         5           50         500
5                 500              400                                                          5          50         500
6                 500              400                                                                      50         500  
7                 500              400                                                                      50         500
8                 500              400                                                           5          50        500
9                 500                                  50/2nap         30                     5          50        500
10                                                      50/2nap         30                     5          50        500
11                                                      50/2nap         30                     5          50        500



Mi alapján döntöd el, hogy pl. a trembolon (vagy a többi) 4-8 hétig megy?

HCG már a végén nem is? EZ neked jobban bevált?

Több módja van a hcg használatának, az egyik ez a kúra alatti HCG. HCG-nek olyan hatása van mint az LH-nak, a heréket tesztoszterontermelésre ösztönzi, de mivel ez is külsőleg bevitt, így itt is van negatív visszacsatolás. HCG-t abbahagyod amikor a cuccot, kb egyszerrre ürüljön a 2. A helyreállítás így egyszerűbb (és talán rövidebb idő alatt is helyreállhat a szervezet, mintha hagynád, hogy a herék teljesen leálljanak), mivel a herék nem álltak le teljesen, bár a hpta herék tengelyt ugyanúgy helyre kell állítani, erre való pl egy SERM. Remélem segítettem ;-oo-;




Idézet az x files-ból:
A HCG-t ne használjuk két-három hétnél hosszabb ideig, mert az így megemelkedett teszto és ösztogén szint úgyszintén negatív visszacsatolással hat a hipotalamusz működésére. Maszat nem fordulhat elő, az hogy a szervezeted /nem feltétlen a tiéd/ immunis lesz a hosszú használattól a szerre? EGyébként ha pl. a kúra végén használnád a HCG-t akkor mik kezdenéd el, a többi cucc amúgy maradna így?

Egyébként a SERM-ről általában :      http://www.emlorakkockazat.hu/lexikon/s/SERM-Selective-estrogen-receptor-modulator

EZt én kérdezném melyik gyógyszerbe merül ki a SERM?

X-files.. hanyagolnám, akkor már inkább anabolics 9th vagy 10th, úgy tudom, hogy lehet érzéketlen hcg-re a szervezet, de pont a nagy dózisoktól, de ebben nem vagyok biztos, de kúra közben sokan használják, itt is le lett már írva, hogy miért; másik mód pl kúra után 3 hétig napi 500 IU, szintén azért, hogy ne legyenek nagy dózisok. Egyrészt az mert megemeli az ösztrogén szintet, másrészt nagy dózisoknál érzéketlenség előfordulhat. De amúgy meg nincs általános érvényű szabály, ami aztán tökéletes, mindegyik működött, még a 3X5000IU is, csak hosszabb távon előnyösebb lehet a kis adagok pl kúra alatt heti 2 alkalommal. Ha vennéd a fáradtságot, hogy végig olvasd a levezetés topikot, akkor látnád, hogy miért... le van írva. Egyébként meg a hcg-nek pont az a lényege, hogy egyszerre ürüljön a tesztoval pl, hiszen a hcg is külsőleg bevitt, helyreállítás nem kezdődik meg addig, amíg nem ürül ki.

SERM: http://www.lmgtfy.com/?q=SERM

hát te meg ki a faszom vagy h így ugass nekem... normálisan nem lehet elpofázni amit akarsz írni??? majom! képzeld olvasom kutyatestű folyamatba van...
Minden kúra alapja a tesztoszteron!

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #3619
Nem elérhető

Flamemake


az ilyen 5ezres dózisokra érkéketlenedik el a szervezet. Nekem ez a heti 500is 2x250 formájában fog történni. Ez így jó.

közben végigrágtam magam a hcg topicon. thks. már értem
Minden kúra alapja a tesztoszteron!

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #3620
Nem elérhető

modern


Maszat, téged nem tartanak szakértőnek, inkább csodának, hogy te még életben vagy  ;D ;D ezért kérik ki a véleményed  ;D ;D
;D ;D ;D ;D

kis genyóók  ;D
de hamarosan felkerül majd a donorra várók listájára........

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #3621
Nem elérhető

TIB


Szevasztok!

Még új vagyok a fórumon, ez az első hozzászólásom, ezért úgy gondolom illik részletesebben írni magamról, hiszen a segítségeteket szeretném kérni.
170 cm magas (alacsony) vagyok, 25 éves. 6 éve edzek 52 kg testsúllyal kezdtem, jelenleg 85 kg vagyok, 120 cm mellbőség, 85 derék (elég szar tudom) 43 felkar (ez meg végképp egy fos tudom) . 

 Az évek során rengeteg tápkieget kipróbáltam melyektől, ha keveset is, de fejlődtem. Tavaly éreztem először, hogy a fejlődésem stagnál, így elhatároztam, hogy egy másik utat próbálok megjárni. Ez a szteroidok használata, így tavaly kipróbáltam első kúrámat, amely így nézett ki:
    
        Sustanon      Deca         Winstrol                   HCG               Nolvadex
1                   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
2                   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
3   500mg/ml   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
4   500mg/ml   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
5   500mg/ml   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
6   500mg/ml   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
7   500mg/ml   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
8   500mg/ml   400mg/ml   2 nap 50mg/ml      
9                                  2 nap 50mg/ml      
10                                2 nap 50mg/ml      
11                                                           5. napon 5000 NE;  20mg/nap
12                                                           5. napon 5000 NE;  20mg/nap
13                                                           5. napon 2500 NE;  20mg/nap
                                                              5. napon 2500 NE   
14                                                                                     20mg/nap
15                                                                                     10mg/nap
                   
                   

Meg voltam vele elégedve, bár nem 10 kilókat hozott és tudom nem a legjobb összeállítás, de amit felhozott tömegben, erőben, méretekben nagyjából megmaradt(2-3 kiló mínusz) , de alapjában nem bántam meg, sőt tervezek egy következőt, amelyben a segítségeteket kérném.   Így terveztem el a következőt, ha tudnátok segíteni abban, hogy a lent leírt kúrát megfelelően sikerült-e összeállítanom, vagy ha vki tudna ezekkel az anyagokkal jobb összeállítást, vagy csak 1-2 tanáccsal ellátna, hogy hogyan javítsak rajta, hogy minél többet tudjak kihozni belőle azt, nagyon megköszönném Nektek.  A segítségeteket előre is köszönöm.

A tervezett kúra:
  Testosterone Enanthate   Trenbolone Enanthate          Winstrol            Proviron      HCG           Nolvadex
1       500mg/ml                                                  2 nap 50mg/ml           
2       500mg/ml                                                  2 nap 50mg/ml                         2X250NE   
3       500mg/ml                          400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
4       500mg/ml                          400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
5       500mg/ml                          400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
6       500mg/ml                          400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
7       500mg/ml                          400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
8       500mg/ml                          400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
9                                              400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
10                                            400mg/ml           2 nap 50mg/ml      50mg/nap      2X250NE   
11                                                                                             50mg/nap      2X250NE   
12                                                                                                                               40mg/nap
13                                                                                                                               30mg/nap
14                                                                                                                               20mg/nap
15                                                                                                                               10mg/nap

A kúra végén a nolvadexxel párhuzamosan, annak végéig gondoltam, hogy használok napi 3X1 advanced PCT-t,  majd ezután napi 2X3 T-Bomb II-t. Az AX PCT-től terveztem plasmajet-et, illetve SizeOn-t. 

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #3622
Nem elérhető

modern


A gyno és a mellbimbók érzékenysége összefügg ??, tehát ha érzékenyek a mellbimbóim akkor gyno is lesz és ugyan ez fordítva, vagy nem függ a kettő össze ?!

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #3623
Nem elérhető

Flamemake


Melyik a leghatásosabb term. teszto növelő?
Lehet még vhol kapni Novedex XT-t?
Minden kúra alapja a tesztoszteron!

2011. Május 31. - 14:01:20
Válasz #3624
Nem elérhető

t.d.


kicsit alakítottam rajta, de azért ez is megálja még a helyét  ;D

dianabol    omnadren     trenbolon enanthate  desma  stanozolol10mg   nolvadex   proviron    HCG


1     30                                                                                        10    
2     40         500                                                                          10    
3     60         500                                                                            5           50         500
4     40         500              400                                                         5           50         500
5                 500              400                                                          5          50         500
6                 500              400                                                                      50         500  
7                 500              400                                                                      50         500
8                 500              400                                                           5          50        500
9                 500                                  50/2nap         30                     5          50        500
10                                                      50/2nap         30                     5          50        500
11                                                      50/2nap         30                     5          50        500



Mi alapján döntöd el, hogy pl. a trembolon (vagy a többi) 4-8 hétig megy?

HCG már a végén nem is? EZ neked jobban bevált?

Több módja van a hcg használatának, az egyik ez a kúra alatti HCG. HCG-nek olyan hatása van mint az LH-nak, a heréket tesztoszterontermelésre ösztönzi, de mivel ez is külsőleg bevitt, így itt is van negatív visszacsatolás. HCG-t abbahagyod amikor a cuccot, kb egyszerrre ürüljön a 2. A helyreállítás így egyszerűbb (és talán rövidebb idő alatt is helyreállhat a szervezet, mintha hagynád, hogy a herék teljesen leálljanak), mivel a herék nem álltak le teljesen, bár a hpta herék tengelyt ugyanúgy helyre kell állítani, erre való pl egy SERM. Remélem segítettem ;-oo-;




Idézet az x files-ból:
A HCG-t ne használjuk két-három hétnél hosszabb ideig, mert az így megemelkedett teszto és ösztogén szint úgyszintén negatív visszacsatolással hat a hipotalamusz működésére. Maszat nem fordulhat elő, az hogy a szervezeted /nem feltétlen a tiéd/ immunis lesz a hosszú használattól a szerre? EGyébként ha pl. a kúra végén használnád a HCG-t akkor mik kezdenéd el, a többi cucc amúgy maradna így?

Egyébként a SERM-ről általában :      http://www.emlorakkockazat.hu/lexikon/s/SERM-Selective-estrogen-receptor-modulator

EZt én kérdezném melyik gyógyszerbe merül ki a SERM?

X-files.. hanyagolnám, akkor már inkább anabolics 9th vagy 10th, úgy tudom, hogy lehet érzéketlen hcg-re a szervezet, de pont a nagy dózisoktól, de ebben nem vagyok biztos, de kúra közben sokan használják, itt is le lett már írva, hogy miért; másik mód pl kúra után 3 hétig napi 500 IU, szintén azért, hogy ne legyenek nagy dózisok. Egyrészt az mert megemeli az ösztrogén szintet, másrészt nagy dózisoknál érzéketlenség előfordulhat. De amúgy meg nincs általános érvényű szabály, ami aztán tökéletes, mindegyik működött, még a 3X5000IU is, csak hosszabb távon előnyösebb lehet a kis adagok pl kúra alatt heti 2 alkalommal. Ha vennéd a fáradtságot, hogy végig olvasd a levezetés topikot, akkor látnád, hogy miért... le van írva. Egyébként meg a hcg-nek pont az a lényege, hogy egyszerre ürüljön a tesztoval pl, hiszen a hcg is külsőleg bevitt, helyreállítás nem kezdődik meg addig, amíg nem ürül ki.

SERM: http://www.lmgtfy.com/?q=SERM

hát te meg ki a faszom vagy h így ugass nekem... normálisan nem lehet elpofázni amit akarsz írni??? majom! képzeld olvasom kutyatestű folyamatba van...


Teljesen normálisan válaszoltam, az, hogy hülye vagy, arról nem én tehetek, ne engem okolj...
100% not natural!

2011. Május 31. - 14:13:51
Válasz #3625
Nem elérhető

Maszat


Ilyenek ezek  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 31. - 14:18:52
Válasz #3626
Nem elérhető

Milo


Melyik a leghatásosabb term. teszto növelő?
Lehet még vhol kapni Novedex XT-t?

Én a T bomb II.-őt toltam pihenő időszakba ,az ajánlott adag 3szorosát naponta, jó volt
Riceman

2011. Május 31. - 14:43:43
Válasz #3627
Nem elérhető

Jordan


A gyno és a mellbimbók érzékenysége összefügg ??, tehát ha érzékenyek a mellbimbóim akkor gyno is lesz és ugyan ez fordítva, vagy nem függ a kettő össze ?!


Hat ja!  :D Van egy pici osszefugges  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 31. - 14:46:13
Válasz #3628
Nem elérhető

dred


Melyik a leghatásosabb term. teszto növelő?
Lehet még vhol kapni Novedex XT-t?

Nekem a Methyl Arimatest nagyon bejött!!!

2011. Május 31. - 15:00:19
Válasz #3629
Nem elérhető

Rebel


Hali!
Egy őszi tömegelős kúrát állítok össze,s a véleményetekre lennék kíváncsi.
A kúra 10 hetes.
Tesztó:Omnadren 250 heti két ampulla/ hétfő,csütörtök/
AS:Th.Pharma Weboldex 250 heti kétszer 1ml az omnával együtt összeszívva,s beadva.
Proviron 50mg/nap Zitazonium 10mg/nap a harmadik hét első napjától.
Pregnyl/hCG: 500 NE minden héten kedd,péntek.
PCT:
Zitazonium :40/20/20/20
Closty :100/50/50/50
+ 2szem AX PCT 45 napig
 ;D