2024. Május 06. - 14:02:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498633 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2011. Május 31. - 15:53:44
Válasz #3630
Nem elérhető

modern


nekem ez a galenikás enantát gyullad, két napig olyan érzés van benne  a seggembe mintha izomlázam lenne, de érdekes mert a jobbosba meg szinte semmit nem érzek beadást után követő napon, ki érti ezt......  ????...

2011. Május 31. - 15:53:44
Válasz #3631
Nem elérhető

adamdox


A gyno és a mellbimbók érzékenysége összefügg ??, tehát ha érzékenyek a mellbimbóim akkor gyno is lesz és ugyan ez fordítva, vagy nem függ a kettő össze ?!


Hat ja!  :D Van egy pici osszefugges  :)


Nekem alapból érzékeny a bimbi,kúra alatt vagy kúra nélkül...
Amúgy nem hülyeség amiről beszéltek...
De az én véleményem szerintem,hogy azért a mellbimbó függetlenül hogy Pasi v csaj azért egy erogén zóna...Kox alatt meg pláne,hogy jobban érzékeny az ingerre...

De ha kúrában vagy azért nemárt antiösztrogén cucc nehogy gond legyen...

Akkor én kérdeznék Gyno ügyben...

Lehet hülye kérdés lesz...

Én úgy vettem észre ezt a Gyno dolgot,hogy azok az emberek akik pl picit hajlamosabbak zsírosodásra vagy nagyobb testzsír % rendelkeznek azoknál gyakrabban fordul elő a Gyno egy átlagos kúrában...
Ez csak az én tapasztalatom ismerős körből amit én láttam...

2011. Május 31. - 15:53:44
Válasz #3632
Nem elérhető

adamdox


Hali!
Egy őszi tömegelős kúrát állítok össze,s a véleményetekre lennék kíváncsi.
A kúra 10 hetes.
Tesztó:Omnadren 250 heti két ampulla/ hétfő,csütörtök/
AS:Th.Pharma Weboldex 250 heti kétszer 1ml az omnával együtt összeszívva,s beadva.
Proviron 50mg/nap Zitazonium 10mg/nap a harmadik hét első napjától.
Pregnyl/hCG: 500 NE minden héten kedd,péntek.
PCT:
Zitazonium :40/20/20/20
Closty :100/50/50/50
 ;D


Szia!

Én csak hozzászólnék a kúrádhoz egy apró jótanács.
Thaiger pharmát mindenki dicséri,tényleg jó...De Ugl laboros terméket ha tolni akarsz gondold át.
Omna amúgy jófajta,régen ha jól emléxem én még Lengyel Jelfásat toltam erőt+tömeget hozott meg kicsit kerek omna fejem lett:) O0


2011. Május 31. - 16:52:07
Válasz #3633
Nem elérhető

Jordan



Lehet hülye kérdés lesz...

Én úgy vettem észre ezt a Gyno dolgot,hogy azok az emberek akik pl picit hajlamosabbak zsírosodásra vagy nagyobb testzsír % rendelkeznek azoknál gyakrabban fordul elő a Gyno egy átlagos kúrában...
Ez csak az én tapasztalatom ismerős körből amit én láttam...


Ez kijelentes, nem kerdes! ;D Amugy ez igy van. Ezeknek az emeberenek alapbol magasabb az osztrogen szintjuk.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 31. - 16:53:46
Válasz #3634
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Lehet hülye kérdés lesz...

Én úgy vettem észre ezt a Gyno dolgot,hogy azok az emberek akik pl picit hajlamosabbak zsírosodásra vagy nagyobb testzsír % rendelkeznek azoknál gyakrabban fordul elő a Gyno egy átlagos kúrában...
Ez csak az én tapasztalatom ismerős körből amit én láttam...


Ez kijelentes, nem kerdes! ;D Amugy ez igy van. Ezeknek az emeberenek alapbol magasabb az osztrogen szintjuk.

Maszti is egy zsírdisznó!  ;D

2011. Május 31. - 16:56:14
Válasz #3635
Nem elérhető

Jordan



Lehet hülye kérdés lesz...

Én úgy vettem észre ezt a Gyno dolgot,hogy azok az emberek akik pl picit hajlamosabbak zsírosodásra vagy nagyobb testzsír % rendelkeznek azoknál gyakrabban fordul elő a Gyno egy átlagos kúrában...
Ez csak az én tapasztalatom ismerős körből amit én láttam...


Ez kijelentes, nem kerdes! ;D Amugy ez igy van. Ezeknek az emeberenek alapbol magasabb az osztrogen szintjuk.

Maszti is egy zsírdisznó!  ;D

O nem tudom mibol van, de felidegesit, amikor mondja hogy milyen kajakkal eres a hasa  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 31. - 16:59:45
Válasz #3636
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Lehet hülye kérdés lesz...

Én úgy vettem észre ezt a Gyno dolgot,hogy azok az emberek akik pl picit hajlamosabbak zsírosodásra vagy nagyobb testzsír % rendelkeznek azoknál gyakrabban fordul elő a Gyno egy átlagos kúrában...
Ez csak az én tapasztalatom ismerős körből amit én láttam...


Ez kijelentes, nem kerdes! ;D Amugy ez igy van. Ezeknek az emeberenek alapbol magasabb az osztrogen szintjuk.

Maszti is egy zsírdisznó!  ;D

O nem tudom mibol van, de felidegesit, amikor mondja hogy milyen kajakkal eres a hasa  ;D

Nem cserélnél vele, hidd el.  ;D

2011. Május 31. - 17:15:17
Válasz #3637

Feccho86

Vendég
Melyik a leghatásosabb term. teszto növelő?
Lehet még vhol kapni Novedex XT-t?

Én a T bomb II.-őt toltam pihenő időszakba ,az ajánlott adag 3szorosát naponta, jó volt


Kúra közben Efit Master HCG topicban való ajánlásával Novadex XT-t akarok szedni. A kérdésem lényege a következő lenne: A T-bomb is használható eme célra, vagy vmi hasonló amivel fenn lehet tartani a saját tesztó termelést és anti ösztrogénként is használ!? /kivéve hipotalamusznál pxe/

2011. Május 31. - 21:34:08
Válasz #3638
Nem elérhető

Rebel


Hali!
Egy őszi tömegelős kúrát állítok össze,s a véleményetekre lennék kíváncsi.
A kúra 10 hetes.
Tesztó:Omnadren 250 heti két ampulla/ hétfő,csütörtök/
AS:Th.Pharma Weboldex 250 heti kétszer 1ml az omnával együtt összeszívva,s beadva.
Proviron 50mg/nap Zitazonium 10mg/nap a harmadik hét első napjától.
Pregnyl/hCG: 500 NE minden héten kedd,péntek.
PCT:
Zitazonium :40/20/20/20
Closty :100/50/50/50
 ;D


Szia!

Én csak hozzászólnék a kúrádhoz egy apró jótanács.
Thaiger pharmát mindenki dicséri,tényleg jó...De Ugl laboros terméket ha tolni akarsz gondold át.
Omna amúgy jófajta,régen ha jól emléxem én még Lengyel Jelfásat toltam erőt+tömeget hozott meg kicsit kerek omna fejem lett:) O0


Esetleg tudsz nem UGL boldenont?

2011. Május 31. - 23:24:02
Válasz #3639
Nem elérhető

Maszat



Lehet hülye kérdés lesz...

Én úgy vettem észre ezt a Gyno dolgot,hogy azok az emberek akik pl picit hajlamosabbak zsírosodásra vagy nagyobb testzsír % rendelkeznek azoknál gyakrabban fordul elő a Gyno egy átlagos kúrában...
Ez csak az én tapasztalatom ismerős körből amit én láttam...


Ez kijelentes, nem kerdes! ;D Amugy ez igy van. Ezeknek az emeberenek alapbol magasabb az osztrogen szintjuk.

Maszti is egy zsírdisznó!  ;D

O nem tudom mibol van, de felidegesit, amikor mondja hogy milyen kajakkal eres a hasa  ;D

Nem cserélnél vele, hidd el.  ;D


ez csúnya volt!  ;D Te GE*I!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 01. - 08:01:20
Válasz #3640
Nem elérhető

modern


A gyno és a mellbimbók érzékenysége összefügg ??, tehát ha érzékenyek a mellbimbóim akkor gyno is lesz és ugyan ez fordítva, vagy nem függ a kettő össze ?!


Hat ja!  :D Van egy pici osszefugges  :)
értem, akkor remélem nem lesz ilyen problémám se kúra alatt se kúra alatt !!
heti két enantát megy be (500mg) meg heti kettő boldenon (400mg) ez a 3. hete hogy megy, remélem nem fog "kijönni", vagy csak majd később, lehet izgulni....  :-\

2011. Június 01. - 08:20:04
Válasz #3641
Nem elérhető

t.d.


100% not natural!

2011. Június 01. - 13:29:33
Válasz #3642

Feccho86

Vendég
kicsit alakítottam rajta, de azért ez is megálja még a helyét  ;D

dianabol    omnadren     trenbolon enanthate  desma  stanozolol10mg   nolvadex   proviron    HCG


1     30                                                                                        10   
2     40         500                                                                          10   
3     60         500                                                                            5           50         500
4     40         500              400                                                         5           50         500
5                 500              400                                                          5          50         500
6                 500              400                                                                      50         500   
7                 500              400                                                                      50         500
8                 500              400                                                           5          50        500
9                 500                                  50/2nap         30                     5          50        500
10                                                      50/2nap         30                     5          50        500
11                                                      50/2nap         30                     5          50        500

Maszat a kúra végén miért nyomod a szemes ill. szúrós winyót is? Nem elég a szúrós magába szted?

Egyébként ok a kúra... likeolom, mondjuk a dana az elején sztem nem szükséges! Vmi term. teszto növelő megy közbe?

2011. Június 01. - 14:39:17
Válasz #3643
Nem elérhető

Milo


Maszatból már lassacskán sztár lesz, nem lepődnék meg ha előbb utóbb pár élsportoló felkeresné privátba hogy jó pnzér állitson össze egy személyre szabott kurát
Riceman

2011. Június 01. - 14:45:40
Válasz #3644
Nem elérhető

Tóth Attila


Vagy a VV5-be ő lesz Maszatosz... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"