2024. Május 07. - 05:09:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498849 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2011. Június 04. - 11:32:57
Válasz #3675
Nem elérhető

schrank


szevasztok
a huszas éveim végefelé  járok és jópár év súlyzózgatás és olvasgatás után elhatároztam a 110kg-os vágósúlyú ééés alakú testemen ( a testzsírszázalékom értéke és a betöltött életéveim száma közel azonos) végrehajtok egy rizikófaktorilag elhanyagolhatónak hitt stanozolol kísérletet a doboz szerinti LA pharma cég és xy közvetítője segítségével, a kiszerelés a rendelkezésre álló dokumentumok szerint 10mg-os hatóanyag tartalom tablettánként , 100 tabletta per doboz , tervezett fogyasztás 2 doboz per kúra ...
legjobb tudásom szerint 20-30mg/nap az ajánlott napi fogyasztási mennyiség , és a súlyomból adódóan én a nagyobb dózis mellett döntöttem, azaz napi 3x10mg reggel délben este ill. edzésnapon az egyik edzés előtt 30-60 perccel.
az első napon már éreztem vesetályi és zacsitályékon eddig nem tapasztal érzéseket , de fájdalomnak semmiként nem mondanám , ezért a napi 3x1-et 3 nap után 2x1 tabira 20mg-ra módosítottam, de a jelentkező tünetek továbbra is fennáltak, ezért 2 hét után a napokban ideiglenes vagy végleg felfüggesztettem a fogyasztását és elkezdtem utána olvasgatni hogy ez a jelenség most a stanához fűződő szövődményekhez köthető (mert ha igen akkor milyen lehet egy aggresszívnak mondott szemes ) vagy valami hamis szart vettem ami állítólag metiltesztoszteron származék
a bogyók mellett viszont azzal lehet érvelnem hogy a stanazolol által ígért eredményeket produkálta 2 hét alatt úgy a tükör szerint (definiáltabb test) úgy a mérleg által (dekára pontosan maradtam ugyan annyi 110.6kg, és úgy érzetre feszesebb izmok az izomláz helyett amik a crea-bomb kúrára emlékeztet ott is megszűnt létezni az izomláz helyette izomteltség érzet volt megfigyelhető...
kérdésem merjem-e folytatni és ha igen akkor milyen módon, vagy hagyjam abba és buktam egy bazinagy vödör fehérje árával megegyező összeget ?
a válaszokat előre is köszönöm

2011. Június 04. - 11:32:57
Válasz #3676

Feccho86

Vendég
http://britishdragon.name/stanabol_50...


Jól néznek ki ezek a nagy kiszerelésű british dragon cuccok, gazdaságosak és állítólag működnek is, csak kicsit lassabb a hatóidejük...


Kérdésem lenne, hogy használt már vki a régi parabolan hatóanyagú Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonatot?

Íme:

http://britishdragon....../trenabol_depot...


szerintetek melyik a legjobb trenbolon a 3 közül, vagy esetleg a tri tren?

Amit ezen az oldalon látsz az a régi/eredeti BD lenne,de aki ezt csinálták srácok azok közöl egy halott,a másik börtönbüntetését tölti,tehát nincs már BD.
BD.eu--> IP china "chinaman"
BD.com (a régi oldal) -->Alin (balkanpharma)


Diamond pharma nem thaiföld hanem észak eu,de hamisítják


Ezt fejtsd már ki egy kicsit bővebben? a BD.eu-n is megtaláltam a tri trent! Akkor most mi van az már nem eredeti bd-s cucc vagy mivan? Honnan veszed h meghalt ill börtönbe van a fickó(k)! Maga az oldal készítőire gondoltál? Amúgy hol olvastad ezt? Érdekel..

2011. Június 04. - 11:33:12
Válasz #3677

Feccho86

Vendég
http://britishdragon.name/stanabol_


Jól néznek ki ezek a nagy kiszerelésű british dragon cuccok, gazdaságosak és állítólag működnek is, csak kicsit lassabb a hatóidejük...


Kérdésem lenne, hogy használt már vki a régi parabolan hatóanyagú Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonatot?

Íme:

http://britishdragon......./trenabol_depot....


szerintetek melyik a legjobb trenbolon a 3 közül, vagy esetleg a tri tren?

Amit ezen az oldalon látsz az a régi/eredeti BD lenne,de aki ezt csinálták srácok azok közöl egy halott,a másik börtönbüntetését tölti,tehát nincs már BD.
BD.eu--> IP china "chinaman"
BD.com (a régi oldal) -->Alin (balkanpharma)


Diamond pharma nem thaiföld hanem észak eu,de hamisítják


Player átböngésztem a két oldalt, légyszíves magyarázd már el nkem h mi a küldönbség a két oldal között, eredeti cuccok mindekettőn, vagy miért van szükség kettőre, de egyébként látom az emlémájuk sem ugyanaz...?? Nagy sötétség van előttem...

Diamond pharma, hogy jött ide egyébként? /Miért írtad azt h nincs már BD? Most akkor mégis van vagy mi? :D/

És hát ezek mit jelentenek:

IP china "chinaman"
a régi oldal ALin balkanpharma


Help me!

THKs

2011. Június 04. - 22:06:57
Válasz #3678
Nem elérhető

try2bebig


Pont délután gondolkoztam, hogy mindig benne marad 0,1-0,2 ml a fecskendőben(a tű és fecs. csatlakozásánál). Gondolkoztam, hogy lehetne kikerülni, illetve a dokik akkor hogy számolgatnak. Azért 1ml-nél 0,1 ml az 10%, jelentős hányad.

Most már azt mondom, hogy nem foglalkoznak vele. Kezembe került B12 inj. patikából. 1ml van rá írva, és felszívva mit ad Isten, pont 1,2 ml.... "Huncutok" ezek az UGL-el.

2011. Június 04. - 22:26:05
Válasz #3679
Nem elérhető

try2bebig


http://britishdragon..../stanabol_50....


Jól néznek ki ezek a nagy kiszerelésű british dragon cuccok, gazdaságosak és állítólag működnek is, csak kicsit lassabb a hatóidejük...


Kérdésem lenne, hogy használt már vki a régi parabolan hatóanyagú Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonatot?

Íme:

http://britishdragon..../trenabol_depot....


szerintetek melyik a legjobb trenbolon a 3 közül, vagy esetleg a tri tren?

Amit ezen az oldalon látsz az a régi/eredeti BD lenne,de aki ezt csinálták srácok azok közöl egy halott,a másik börtönbüntetését tölti,tehát nincs már BD.
BD.eu--> IP china "chinaman"
BD.com (a régi oldal) -->Alin (balkanpharma)


Diamond pharma nem thaiföld hanem észak eu,de hamisítják


Ezt fejtsd már ki egy kicsit bővebben? a BD.eu-n is megtaláltam a tri trent! Akkor most mi van az már nem eredeti bd-s cucc vagy mivan? Honnan veszed h meghalt ill börtönbe van a fickó(k)! Maga az oldal készítőire gondoltál? Amúgy hol olvastad ezt? Érdekel..

Underground anabolics könyvben egy teljes fejezet van erre szentelve. Valami ilyesmi a címe: the rise and fall of the British Dragon :)

2011. Június 05. - 06:04:49
Válasz #3680
Nem elérhető

imi78


Nem akarom eldönteni ezt a Tren kérdést,inkább csak azt írom le ami saját tapasztalat!
Tavaly nem bírtam magammal, ez a 10ml-es Tri-tren engem is izgatott,aki szerezte az is mondta,hogy ne erőltessem a "sárkányt"!
Nekem csak kellett,még vártam is rá!-Kivülről teljesen rendben volt,a folyadék színe is szép aranysárga,kiadagolgatva tényleg 10ml!
A hatás viszont nagyon sovány,kár volt mérgezni magamat!
Nem tudom van e új széria,de a tavalyi minőséget hanyagoljátok!!!

2011. Június 05. - 11:05:07
Válasz #3681
Nem elérhető

Milo


Az hogy milyen a színe, és hogy tényleg annyi ml -e az semmit se jelent ;D
Riceman

2011. Június 05. - 15:03:50
Válasz #3682

Feccho86

Vendég
Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

2011. Június 05. - 17:15:36
Válasz #3683

janos1340

Vendég
Hellosztok. Következő kúrába kezdek 2 hét múlva. Véleményt persze hétről hétre írok ha gondoljátok.
Első 6 hétbe megy Oxymetholone+Omnadren+Deca...50mg oxy/nap heti 3 omna és heti 2 deca. 750mg omna 400mg deca, 3. héttől kezdve fog menni 50mg proviron. 6 hét után oxyt elhagyom és jön helyette danabol vagy methadienon majd még kiderül, abból pedig napi 4-5szem lesz 40-50mg, omna deca marad. 11hetes kúra lesz. kúra után 2 héttel azaz a 14. hétbe megy a nolva és hcg. 13. hétbe napi 40mg nolva 15. hétbe is 40mg nolva. 16 hétbe 20mg nolva. 5 naponta fog menni 1hcg szuri, azaz 5000NE jah és még a 14-15-16. hétben menni fog napi 2 kapszula Tribulus. A cél a tömegelés nem az első kúrám lesz. Jelfás Omna, Görög Deca, Oxymetholone az anapolon 50 fekete leveles kiszerelésben jutok hozzá IH 50, 10szem/levél, Metha pedig genesis. Kíváncsi leszek mit fog hozni a kúra. Az Omnába bízok, hogy eredeti de a Deca és az Oxy-ba kételkedek. Jövőhéten nálam lesznek a cuccok küldök képeket.

2011. Június 05. - 18:26:40
Válasz #3684
Nem elérhető

player


Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

2011. Június 06. - 13:20:42
Válasz #3685

Feccho86

Vendég
Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

Genesist is hamisítják?

2011. Június 06. - 17:50:49
Válasz #3686

janos1340

Vendég
Helosztok. IH 50 Oxymetholone vélemény? hamis mind? aki használta már az írhatna róla!

2011. Június 06. - 17:59:04
Válasz #3687
Nem elérhető

Milo


A srácok télen tolták,  a hamis ugyan olyan küllemre mint az eredeti, profin hamisitják...egyedül a szavatossági időben volt eltérés
Riceman

2011. Június 07. - 16:03:04
Válasz #3688
Nem elérhető

badrhari


Sziasztok!

Kezdő kúrának:
1-2. hét: 3 szem dianabol-methandienone (első 5 napban megy 2 szem)
3-5. hét: 3 szem dianabol+ minden második nap 50mg tesztoszteron-propionát, 1 v. 2 szem proviron. ennek a végén a dianabol elhagyva.
6-8. hét: szintén minden másnap 50mg propi, illetve proviron, esetleg nolvadex szükség esetén.
levezetés nolvadex, illetve kúra közbeni vagy utáni HCG ahogy az a topikban írva van.

a kérdésem az lenne, hogy ez a két anyag kombinálható-e? illetve az adagolás kezdő szinten elégséges lehet-e? a
esetleg semmi szükség a dianabolra mert úgy is kétséges, hogy mi van benne?
gondolkodtam csak szemesen is, de arra jutottam, hogy a májnak-gymornak már jobb lenne az ampullás és ha feltételezzük, hogy a propionát az propionát, a szemes pedig felütve metiltesztoszteronnal akkor talán kevésbé aromatizálódik?
nyilván fogok oltást kapni, de ha akad valami építő jellegű hasznos vélemény azért hálás leszek.
Köszönöm előre is!

2011. Június 08. - 18:14:24
Válasz #3689

Feccho86

Vendég
Magyarországon nincs bakteriosztatikus víz gyógyszertárakban, mely a HCG feloldására alkalmas lenne. Ami van a következő:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/AQUA_DESTILLATA_PRO_INJECTIONE_Pm/16342

na most ez NACL (Nátrium Kloridos) víz, ami max 5 napig tartandó el, ezután hidrolízis utján lebomlik a benne lévő !!! hatóanyag! (hcg) ......és nem való semmire eztán a cucc...

Vki segítsen sürgősbe, hogy hogy oldhatom ezt meg? Bakteriosztatikus vizet honnan szedjek? (ha tudsz linkeld be)

(hiába oldom én fel a hcg-t az oldószerébe is az is "csak" nátriumos víz, mai kevés így 1 hétnél tovább nem használható


MEGOLDÁS?





/god, maszat, efit, dino, stb... hogy oldjátok meg?/