2024. Május 07. - 04:58:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498848 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2011. Június 11. - 21:18:17
Válasz #3735
Nem elérhető

Rebel


Mai s mondta 1 srác,h ezt használja, és neki is működik. Ráadásul már kb 10-12napja szedem az anapolont nolvadexel proviron nélkül, eléggé kezdett odalenn ia libidóm...tegnap bepattintottam 2 omnát, ma délután felállt a cerka és úgymaradt vagy háromnegyed órát. Ilyen igazábol már rég nem volt. Van ebbe testo az tuti. Minden másnap fogom tolni, sztem jólesz ez...

2 ember is azt mondta,h oylan mintha propi lenne benne. Sokaknak lehet azért nem hat úgy mert 4-5 naponta tolták csak.
;-oo-;
Dino!
Neked a bontatlan Omnas dobozban 5 db 51mm-es ampesz volt?
Van akinek mind az 5 49mm?
S van akinek ,mint Maszatnak/ de lehet,hogy csak neki/ mind más méretű-kinézetű.

2011. Június 11. - 23:47:54
Válasz #3736
Nem elérhető

Jordan


Mai s mondta 1 srác,h ezt használja, és neki is működik. Ráadásul már kb 10-12napja szedem az anapolont nolvadexel proviron nélkül, eléggé kezdett odalenn ia libidóm...tegnap bepattintottam 2 omnát, ma délután felállt a cerka és úgymaradt vagy háromnegyed órát. Ilyen igazábol már rég nem volt. Van ebbe testo az tuti. Minden másnap fogom tolni, sztem jólesz ez...

2 ember is azt mondta,h oylan mintha propi lenne benne. Sokaknak lehet azért nem hat úgy mert 4-5 naponta tolták csak.
Olyan mint ha csak propi lenne benne? Így érted?

Szerintem ertette eddig is  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 11. - 23:52:39
Válasz #3737
Nem elérhető

testomaniac


Hali! Az lenne a kérésem, hogy valaki aki használt már methandienone-t (10mg, La-Pharma) véleményezné nekem? Milyen volt, mit hozott, milyen mellékhatások voltak, kell e valamilyen helyreállitás utána (Proviron...) mennyi ideig kellene szedni stb. ... Mert nemnagyon hallani róla.

Előre is Kösz!

2011. Június 11. - 23:52:39
Válasz #3738
Nem elérhető

testomaniac


Hali! Az lenne a kérésem, hogy aki szedett már Methandienone-t (10mg, La-pharma) véleményezné nekem a terméket? Milyen hatása volt, mit hozott, milyen mellékhetásai voltak, kell e valamilyen helyreállitás (Proviron ...), mennyi ideig érdemes szedni, hány szemet?

Előre is kösz!

2011. Június 11. - 23:52:39
Válasz #3739

Feccho86

Vendég
Öcsém ez a topic már csak a vitákról szól... #:-) :-/] :-/] :-/]

2011. Június 11. - 23:52:39
Válasz #3740
Nem elérhető

Rango


bazmeg Atleeta most rámhoztad a parát. Kivettem az 5 ampeszt, és gecc mind az 5 különböző magasságú...elég gagyin néz ki...viszont volt aki azt mondta,h működött neki. Hát ku*vára remélem.

Én ugyanilyen omnából tegnap szúrtam az utolsót...Mivel első szuris kúrám volt(8 hét,heti 2 és ment mellé stana) így nem nyilatkoznék érdemben de valami van benne, szerintem nem ezzel a hatóanyag mennyiséggel :)

2011. Június 11. - 23:52:39
Válasz #3741

janos1340

Vendég
nekem 9 omna ment be eddig 3 hét alatt, erőt adja rendesen,és tömegeltem is ezalatt az idő alatt +3kg. 51mm Sorozatszámot már leírtam.

2011. Június 12. - 00:36:31
Válasz #3742
Nem elérhető

dino


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 12. - 09:27:28
Válasz #3743
Nem elérhető

pno27


thaiger pharmás cytexet s boldenont használta vki? Vmi vlemny róluk?

2011. Június 12. - 09:27:28
Válasz #3744
Nem elérhető

pno27


british dragonos boldi????? Müködik? Vkinek tapasztalat??

2011. Június 12. - 09:45:05
Válasz #3745
Nem elérhető

kemi


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S

2011. Június 12. - 10:50:54
Válasz #3746
Nem elérhető

dino


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 12. - 13:08:10
Válasz #3747
Nem elérhető

kemi


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..

Akkor talán tényleg az van benne amit ráírtak!
Minden másnap toltad? Én heti 3at terveztm belőle.
Azt hiszem ugyanattól veszem, mint te.

2011. Június 12. - 18:35:36
Válasz #3748
Nem elérhető

Maszat


Mai s mondta 1 srác,h ezt használja, és neki is működik. Ráadásul már kb 10-12napja szedem az anapolont nolvadexel proviron nélkül, eléggé kezdett odalenn ia libidóm...tegnap bepattintottam 2 omnát, ma délután felállt a cerka és úgymaradt vagy háromnegyed órát. Ilyen igazábol már rég nem volt. Van ebbe testo az tuti. Minden másnap fogom tolni, sztem jólesz ez...

2 ember is azt mondta,h oylan mintha propi lenne benne. Sokaknak lehet azért nem hat úgy mert 4-5 naponta tolták csak.
Olyan mint ha csak propi lenne benne? Így érted?

Úgyértettem, azt az infot kaptam,h létezik ebböl a sorozatszámból hamis, de nem mind az. A jelfa adott ki közleményt. A hamis be lett vizsgálva, és 150mg enantátot tartalmazott. Minden másnap beküldök 1et, azt szevasz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 12. - 20:18:42
Válasz #3749
Nem elérhető

Rebel


Mai s mondta 1 srác,h ezt használja, és neki is működik. Ráadásul már kb 10-12napja szedem az anapolont nolvadexel proviron nélkül, eléggé kezdett odalenn ia libidóm...tegnap bepattintottam 2 omnát, ma délután felállt a cerka és úgymaradt vagy háromnegyed órát. Ilyen igazábol már rég nem volt. Van ebbe testo az tuti. Minden másnap fogom tolni, sztem jólesz ez...

2 ember is azt mondta,h oylan mintha propi lenne benne. Sokaknak lehet azért nem hat úgy mert 4-5 naponta tolták csak.
Olyan mint ha csak propi lenne benne? Így érted?


Úgyértettem, azt az infot kaptam,h létezik ebböl a sorozatszámból hamis, de nem mind az. A jelfa adott ki közleményt. A hamis be lett vizsgálva, és 150mg enantátot tartalmazott. Minden másnap beküldök 1et, azt szevasz.
Itt igazodjon ki az aki tud:
http://canadiansteroidblog.blogspot.com/2011/04/omnadrensthe-counterfeit-of-batch.html
ha ez  igaz
...akkor a doboz jobb felső sarkát kell figyelni az 1ml jelzésnél
... kis ampesz a jó
...903151 jó
...a vizsgálati grafikont nem tudom értelmezni ....mindenből nulla