2024. Május 06. - 23:04:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498781 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2011. Június 12. - 20:33:15
Válasz #3750
Nem elérhető

Maszat


nekem a magas ampulla van. még a felirat is oylan gagyin el van csúszuva...király...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 12. - 20:42:37
Válasz #3751
Nem elérhető

Rebel


nekem a magas ampulla van. még a felirat is oylan gagyin el van csúszuva...király...
szerintem ha igaz,akkor  a dobozon lévő 1ml-es felirat  mögötti háttérszín elrendezése egy elég jó támpont az előszűrésre.
..azért nagyítót elővenni ***))).....mondjuk ezek után magától értetődik....  ****)

2011. Június 13. - 08:36:40
Válasz #3752

janos1340

Vendég
boldenon az jó mint izomképző? Szomszéd vegyszerész és mondta, hogy csinál, mivel ugye állatgyógyászatban csinálja a cuccokat. Ő is tolta a boldenont és aztmondta elég jó izomképző cucc kevés mellékhatással és pozitiv eredménnyel. Decához hasonlítja csak a Boldenon kicsit "gyengébb" mellékhatásban. Hatásban nemtudom sajnos. Eredetiségét nem lehet megkérdőjelezni mivel ő gyártja. Ha valakinek van valami tapasztalata akkor írhatna róla.

2011. Június 13. - 08:36:40
Válasz #3753
Nem elérhető

testabolic778


Üdv!
 75kg vagyok 184cm magas  szeretnék én is belefogni egy kúrába régebben gyúrtam egy évet de nem túl komolyan meg kaja hiányába nem is fejlődtem így ráhagytam de most lenne rávaló és úgy döntöttem hogy, veszek fehérjét körülbelül egy hónapot járok kondiba csak fehérjével hogy, hozzászokjanak izmaim a súlyokhoz utána pedig úgy terveztem egy kúrát szeretnék nyomni szóval úgy szeretném hogy, 4hétig Sustanon 4hétig pedig D-anabol-t nyomnék ezek mellé szednék Nolvadex-et tejsavófehérjét (testsúlykg/3g-ot) és májvédő teát(ha tudtok valami jobbat májvédőnek akkor azt írjatok le) végén pedig egy hcg-kúrát mellé pedig tribulust hogy, még jobb legyen biztos helyről tudok szerezni eredeti cuccot tuti nem hamisítvány egyik sem.
az lenne a kérdésem Efitmaster-hez ,hogy ez a kúra mennyire jó esetleg tudsz jobbat ajánlani ? és még az lenne a kérdésem hogy ha csak 2 hónapot nyomnám ezeket akkor ugye megúszhatnám bármilyen mellékhatás nélkül pl hajhullás stb ettől félek legjobban!? válaszodat előre is köszönöm  :azn:

2011. Június 13. - 08:38:28
Válasz #3754
Nem elérhető

Maszat


boldenon az jó mint izomképző? Szomszéd vegyszerész és mondta, hogy csinál, mivel ugye állatgyógyászatban csinálja a cuccokat. Ő is tolta a boldenont és aztmondta elég jó izomképző cucc kevés mellékhatással és pozitiv eredménnyel. Decához hasonlítja csak a Boldenon kicsit "gyengébb" mellékhatásban. Hatásban nemtudom sajnos. Eredetiségét nem lehet megkérdőjelezni mivel ő gyártja. Ha valakinek van valami tapasztalata akkor írhatna róla.

ki Neked a szomszédod?  ;D  izomképző  ;D  atyaisten  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 13. - 08:51:20
Válasz #3755
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Üdv!
 75kg vagyok 184cm magas  szeretnék én is belefogni egy kúrába régebben gyúrtam egy évet de nem túl komolyan meg kaja hiányába nem is fejlődtem így ráhagytam de most lenne rávaló és úgy döntöttem hogy, veszek fehérjét körülbelül egy hónapot járok kondiba csak fehérjével hogy, hozzászokjanak izmaim a súlyokhoz utána pedig úgy terveztem egy kúrát szeretnék nyomni szóval úgy szeretném hogy, 4hétig Sustanon 4hétig pedig D-anabol-t nyomnék ezek mellé szednék Nolvadex-et tejsavófehérjét (testsúlykg/3g-ot) és májvédő teát(ha tudtok valami jobbat májvédőnek akkor azt írjatok le) végén pedig egy hcg-kúrát mellé pedig tribulust hogy, még jobb legyen biztos helyről tudok szerezni eredeti cuccot tuti nem hamisítvány egyik sem.
az lenne a kérdésem Efitmaster-hez ,hogy ez a kúra mennyire jó esetleg tudsz jobbat ajánlani ? és még az lenne a kérdésem hogy ha csak 2 hónapot nyomnám ezeket akkor ugye megúszhatnám bármilyen mellékhatás nélkül pl hajhullás stb ettől félek legjobban!? válaszodat előre is köszönöm  :azn:

75 kilósan semmilyen kúrát ne csinálj, eddz és kajálj rendesen, mivel rendes edzéssel és kajával is fejlődhetsz sokat és a hajad se hullik ki.:) .Majd pár év múlva térj vissza erre a témára.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2011. Június 13. - 08:51:40
Válasz #3756
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
boldenon az jó mint izomképző? Szomszéd vegyszerész és mondta, hogy csinál, mivel ugye állatgyógyászatban csinálja a cuccokat. Ő is tolta a boldenont és aztmondta elég jó izomképző cucc kevés mellékhatással és pozitiv eredménnyel. Decához hasonlítja csak a Boldenon kicsit "gyengébb" mellékhatásban. Hatásban nemtudom sajnos. Eredetiségét nem lehet megkérdőjelezni mivel ő gyártja. Ha valakinek van valami tapasztalata akkor írhatna róla.

ki Neked a szomszédod?  ;D  izomképző  ;D  atyaisten  ;D

 ***))))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2011. Június 13. - 13:17:39
Válasz #3757
Nem elérhető

Milo


törölj postát jános134...! ;)
Riceman

2011. Június 14. - 11:27:57
Válasz #3758

janos1340

Vendég
jó persze nem így mondtha hogy izomképző....de 46éves faszi, és elég szép alakja van szálkás testtömege pedig 85-90 között van és nemlehet több 180centinél de szerintem még annyi sincs. Itt neten olvasgattam, hogy boldenon "izomképző" azt gondoltam így említem meg itt is a  kérdésem. A szomszéd faszi annyit mondott hogy ettöl lehet tömegelni lassan, de tartós "izom" marad nem pedig víz. Ezért gondoltam megkérdezem kinek mi a tapasztalata.

2011. Június 14. - 11:27:57
Válasz #3759

janos1340

Vendég
megvolt :)

2011. Június 14. - 11:56:57
Válasz #3760
Nem elérhető

Rebel


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..
Na basszus !Most mit vegyek a boldenon mellé?
Egyébként a boldenont lehet t.propival kombinálni?Mondjuk lehetni -,biztos lehet,de érdemes-e?
8-10 hétig akartam a boldenont nyomni Omnával,de ez erősen kétséges.Kombinált tesztók közül mi az ami jól működik?

2011. Június 14. - 13:29:33
Válasz #3761
Nem elérhető

try2bebig


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..
Na basszus !Most mit vegyek a boldenon mellé?
Egyébként a boldenont lehet t.propival kombinálni?Mondjuk lehetni -,biztos lehet,de érdemes-e?
8-10 hétig akartam a boldenont nyomni Omnával,de ez erősen kétséges.Kombinált tesztók közül mi az ami jól működik?

Nem értem, miért gondolod azt, hogy nem lehet. :) De vehetsz mellé akár test. depot is, még olcsóbban is fogsz kijönni. Abból is elég jókat lehet kapni, ahogy mondják a srácok teremben. Télen szerintem én is azt fogok venni(feltéve, hogyha itthon leszek, mert lehet, hogy Spanyolországban jobb cuccokat lehetne kapni)

Amúgy miért tettél le az omnáról?

2011. Június 14. - 14:09:11
Válasz #3762
Nem elérhető

Rebel


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..
Na basszus !Most mit vegyek a boldenon mellé?
Egyébként a boldenont lehet t.propival kombinálni?Mondjuk lehetni -,biztos lehet,de érdemes-e?
8-10 hétig akartam a boldenont nyomni Omnával,de ez erősen kétséges.Kombinált tesztók közül mi az ami jól működik?

Nem értem, miért gondolod azt, hogy nem lehet. :) De vehetsz mellé akár test. depot is, még olcsóbban is fogsz kijönni. Abból is elég jókat lehet kapni, ahogy mondják a srácok teremben. Télen szerintem én is azt fogok venni(feltéve, hogyha itthon leszek, mert lehet, hogy Spanyolországban jobb cuccokat lehetne kapni)

Amúgy miért tettél le az omnáról?
Nagyon bizonytalannak érzem már ennek is az eredetiségét.

2011. Június 14. - 14:19:06
Válasz #3763
Nem elérhető

try2bebig


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..
Na basszus !Most mit vegyek a boldenon mellé?
Egyébként a boldenont lehet t.propival kombinálni?Mondjuk lehetni -,biztos lehet,de érdemes-e?
8-10 hétig akartam a boldenont nyomni Omnával,de ez erősen kétséges.Kombinált tesztók közül mi az ami jól működik?

Nem értem, miért gondolod azt, hogy nem lehet. :) De vehetsz mellé akár test. depot is, még olcsóbban is fogsz kijönni. Abból is elég jókat lehet kapni, ahogy mondják a srácok teremben. Télen szerintem én is azt fogok venni(feltéve, hogyha itthon leszek, mert lehet, hogy Spanyolországban jobb cuccokat lehetne kapni)

Amúgy miért tettél le az omnáról?
Nagyon bizonytalannak érzem már ennek is az eredetiségét.

Olyat úgy sem találsz, amiből mindegyik eredeti. (feketepiacon)

2011. Június 14. - 14:35:07
Válasz #3764
Nem elérhető

Rebel


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..
Na basszus !Most mit vegyek a boldenon mellé?
Egyébként a boldenont lehet t.propival kombinálni?Mondjuk lehetni -,biztos lehet,de érdemes-e?
8-10 hétig akartam a boldenont nyomni Omnával,de ez erősen kétséges.Kombinált tesztók közül mi az ami jól működik?

Nem értem, miért gondolod azt, hogy nem lehet. :) De vehetsz mellé akár test. depot is, még olcsóbban is fogsz kijönni. Abból is elég jókat lehet kapni, ahogy mondják a srácok teremben. Télen szerintem én is azt fogok venni(feltéve, hogyha itthon leszek, mert lehet, hogy Spanyolországban jobb cuccokat lehetne kapni)

Amúgy miért tettél le az omnáról?
Nagyon bizonytalannak érzem már ennek is az eredetiségét.

Olyat úgy sem találsz, amiből mindegyik eredeti. (feketepiacon)
Persze igazad van,biztosíték nincs semmire,de a tesztók közül a legjobb híre ennek volt.Most meg itt is egy csomóan fikázzák,s aki dicséri az is kétnaponta tolja.Mifelénk a Sustanon 350-et dicsérik nagyon/ ez is UGL Diamond Pharma/,s lehet ebből veszek 2x10ml-t.